@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

جستار: درخواست راهنمایی واستفاده ازتجربیات بزرگواران

Airman Basic
    سپاسگزاری
    4
    سپاسگزاری شده : 7 بار در 2 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض درخواست راهنمایی واستفاده ازتجربیات بزرگواران

با عرض سلام خدمت همه عزیزان من حدود 6ماه قبل که بطوراتفاقی مشتاق به ساختن یک هنگ گلایدر شده بودم ضمن تحقیقاتم بااین سایت اشنا شدم وپیامی مبنی برراهنمای گرفتن از عزیزان فرستادم وتوضیح دادم کهضمن ساخت نیروی انتظامی سختگیری کرد ومجوز میخاست که بعد خودشان هم مشتاق شدند باری الان یکماه میشود که هنگ گلایدر ساخته شده وخودم تا حد کنده شدن اززمین ان را امتحان کردم چون اگراوج بگیرد درفرودمشکل دارم پاسگاه محل ازمن خاستن درحیاط پاسگاه ان رامتصل بهم کنم بعد خبردادند ازسپاه وارتش امدند دیدند وبعدازاینکه مطمین شدندهمه اجزاع حتی ملخ راخودم ساختم ادرس وشماره گرفتند که ازمهارتت استفاده میکنیم که هنوزخبری نیست امروز بهاین فکرافتادم شایدشمابتوانید جایی بمن معرفی کنید که دراین خصوص بتوانم باانهاهمکاری کنم وممردرامدی داشته باشم چون بیکارم حتی به فدراسیون پاراگایدر شیراز ایمیل زدم جوابی نیامد اگهی برای فروش دادم هنوزخبری نشده خواهشمندم راهنمایی فرماییدتلفن 09172152164 درضمن مقداری مشخصات مینویسم دارای سه چرخ متشکل ازالمنیوم الیاجی واستیل موتور دوزمانه یاماها سوپر تقویت شده بسیارقدرتمند ملخ 55/12.5 بازاویه9 درجه تا23 درجه یکی ازچوب راش ساختم یکی ازچوب روسی wing ازپارچه معروف به سامسونگ اندازه11/2.75 هرطرف 11عددلوله1.5 المینیوم نگهدارندههای اصلی بال لولهای المنیوم 2.5 اینچ المنیوم الیاجی سیستم اتصال ملخ دنده درگیر نه تسمه درگیر حداکثر سرعت روی زمین بدون بال بیشتراز70 km وزن خودم 70 وزن وسیله پروازی بابال حدود75 باتشکر

2. سپاسگزاری ها (5):

جستارهای مشابه

1. درخواست راهنمایی برای فریت بار به کانادا
    توسط behrangt در انجمن هواپیماهای باری
    پاسخ ها: 6
    آخرين نوشته: 03-10-2012, 17:38
  2. درخواست راهنمایی در مورد آزمایشگاه اویونیک
    توسط zohair2 در انجمن اويونيك/مخابرات
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 11-02-2012, 20:36
  3. درخواست راهنمایی دوستان در مورد طرح و پژوهش
    توسط saleh85 در انجمن مراقبت پرواز