@aerospacetalk
صفحه 25 از 110 نخستنخست ... 51015192021222324252627282930313540456585105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1098

جستار: گفته ها و شنیده ها (اخبار شرکت های هواپیمایی ) - جستار پنجم

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    842
    سپاسگزاری شده : 5,210 بار در 409 پست
    قدرت امتیازدهی
    56
    Array

پیش فرض پاسخ : گفته ها و شنیده ها (اخبار شرکت های هواپیمایی ) - جستار پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط سپاهان133 نمایش نوشته ها
    فقط با خرید هواپیما نمیشه با شرکت های عربی و ترک رقابت کرد مدیریت هم برای رقابت شرط هستش که متاسفانه ایران ایر ی شرکت دولتی هستش و مدیریت دولتی هم در ایران وضعیتش مشخص هستش.و این رو هم نباید فراموش کنیم که شرکتهای عربی و ترک دست به سینه ننشستن و همانطور که ایران الان داره سفارش هواپیما میده شرکتهای عربی و ترک هم دارن هواپیما سفارش میدن و خصوط پروازیشون رو هم توسعه میدن برای مثال شرکت پگاسوس 2 سال پیش سفارش 100 فروندی به ارباس داده حالا شرکتهای قدرتمند دیگه جای خود داره.استانبول فرودگاه سومش رو داره میسازه با ظرفیت 100 میلیون با بزرگترین ترمینال مسافری جهان که تا اوایل 2018 افتتاح قراره بشه و ما هنوز می خواهیم ترمینال دوم فرودگاه امام رو بسازیم دبی هم به همین منوال داره میره جلو.بقیه با سرعت دارن میرن جلو و ما سرعت حرکتمون باید 4 برابر اونها باشه که تازه بتونیم 5-6 سال دیگه به وضعیت اوم موقع اونها برسیم.
    امیدوارم زیادی جو گیرنشیم و فکر نکنیم که تنها با سفارش هواپیما رتبه اول هوانوردی دنیا خواهیم شد!! و هاب منطقه!!
    دوست گرامی من چرا باید جوگیر بشم ؟
    عرض کردم رسانه های غربی و تحلیلگران گفتند !
    اگر قصد داشتم نظر شخصی خودم رو بیان کنم قطعا میگفتم : تا چند دهه پیش قدرت ها پنهانی کشورهای منطقه رو به جان هم می انداختن تا بازار اسلحه خود را با دلارهای نفتی گرم کنند .
    الان چاپیدن پول عربها هم مدرن شده . خودشون سفارشات ایران رو به گونه ای توی بوق و کرنا کردنند تا اماراتی ها سر کیسه ته سوراخشان رو باز هم شل کنند .

برای مثال : همین الان ایرباس به هواپیمایی امارات پیشنهاد داده که برای مقابله با ایران ایر در اینده ، اقدام به نوسازی مجدد ناوگان ایرباس خود کنند.
    با امارات توافق کرده اند که تمامی 26 فروند ایرباس 330 و 340 خود را تحویل ایرباس دهند و علاوه بر ان 24.5 میلیارد دلار دیگر هم نقدا بپردازد تا بجای انها در سال 2017 ایرباس 380 نو تحویل بگیرد !
    موضوع جالب اینکه همین 26 فروند بخشی از هواپیماهایی خواهد بود که قبلا ایرباس برای ایران در نظر گرفته بود که بعد از نوسازی و از اواسط مارچ 2016 ( 2 ماه بعد ) تحویل ایران ایر خواهند شد .
    و باز جالب تر اینکه همین ناوگان( 26 فروند) برای ایران ایر حداکثر نیم میلیارد دلار هزینه خواهد داشت .

Group Captain
    سپاسگزاری
    482
    سپاسگزاری شده : 24,105 بار در 1,749 پست
    قدرت امتیازدهی
    255
    Array

پیش فرض Re: پاسخ : گفته ها و شنیده ها (اخبار شرکت های هواپیمایی ) - جستار پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط FlyMD نمایش نوشته ها
    دوست گرامی من چرا باید جوگیر بشم ؟
    عرض کردم رسانه های غربی و تحلیلگران گفتند !
    اگر قصد داشتم نظر شخصی خودم رو بیان کنم قطعا میگفتم : تا چند دهه پیش قدرت ها پنهانی کشورهای منطقه رو به جان هم می انداختن تا بازار اسلحه خود را با دلارهای نفتی گرم کنند .
    الان چاپیدن پول عربها هم مدرن شده . خودشون سفارشات ایران رو به گونه ای توی بوق و کرنا کردنند تا اماراتی ها سر کیسه ته سوراخشان رو باز هم شل کنند .

برای مثال : همین الان ایرباس به هواپیمایی امارات پیشنهاد داده که برای مقابله با ایران ایر در اینده ، اقدام به نوسازی مجدد ناوگان ایرباس خود کنند.
    با امارات توافق کرده اند که تمامی 26 فروند ایرباس 330 و 340 خود را تحویل ایرباس دهند و علاوه بر ان 24.5 میلیارد دلار دیگر هم نقدا بپردازد تا بجای انها در سال 2017 ایرباس 380 نو تحویل بگیرد !
    موضوع جالب اینکه همین 26 فروند بخشی از هواپیماهایی خواهد بود که قبلا ایرباس برای ایران در نظر گرفته بود که بعد از نوسازی و از اواسط مارچ 2016 ( 2 ماه بعد ) تحویل ایران ایر خواهند شد .
    و باز جالب تر اینکه همین ناوگان( 26 فروند) برای ایران ایر حداکثر نیم میلیارد دلار هزینه خواهد داشت .
    سلام فلای ام دی عزیز

از اشنای با شما خیلی خوشحال هستم
    قبل از اینکه کمی با هم تبادل نظر کنیم تقاضا دارم تا رعایت گفتار و نوشتار و احترام را برای هم حفظ کنیم و تبادل نظر کنیم
    تقاضا های ایران برای خرید هواپیما برای بازار ایران می باشد که با نهایت تاسف در حد صفر می باشد
    وقتی کار را از صفر شروع می شود بسیار اسان به ۱۰ می رسد از ۱۰ به ۲۰ رسیدن خیلی سخت است
    ایران با بازار ۸۰ میلیونی که دارد به اندازه ۷۰ درصد کشور های عربی خاورمیانه کشش دارد
    بیشترین مهاجر را در اروپا و امریکا و کانادا با امکانات مالی دارد
    هیچ جو گیری نشده و نمی شود برای این جمیعت بعد از ۳۵ سال عدم سرمایه گذاری اساسی باید همچنین خرید های هم کرد
    تقاضا دارم در ابراز نظریاتان به این شرایط توجه کنید

در مورد این پیشنهادی که می فرمایید امارات از ارباس گرفته اگر منابع خبری دارید با ما به اشتراک بگذارید
    ارباس به تعدادی مشتری های که ۳۴۰ داشتن برای خرید ۳۵۰ یا ۳۳۰ پیشنهاد تعویض داد ولی ۳۴۰ بگیرد و ۳۸۰ بدهد حالا مبلقی هم داده شود من ندیده ام
    امارات با داشتن ۱۴۰ فروند ۳۸۰ باید برای بقای ۳۸۰ باز هم خرید کند ارباس هم این را می داند و منتظر پایان یافتن سفارش فعلی ۳۸۰ نیو را معرفی خواهد کرد نیاز با ارتباط بازرگانی پایاپای ندارد

در توضیحاتی خدمت دوستان دادم ایران و ایران ایر با امارات طرف نیستند و نخواهند بود این ارباس می باشد که برای کوتاه کردن انتظار ایران ایر دارد تعدادی هواپیما دسته دوم به انها می دهد شاید حتی دسته دوم ها را نخریم اجاره کنیم
    در مورد سرعت در ساخت و ساز
    از سال ۲۰۱۱ شخصا هر دو هفته یک بار با امارات یا قطری به اروپا پرواز دارم تا ۱ سال پیش فرودگاه امام در مقابل فرودگاه قبلی دوحه به من نظر خیلی بهتر بود بله انها فرودگاه جدید ی برای جام جهانی ساختن ما بی جام جهانی می توانیم همین ظرفیت داشته باشیم

با تشکر و شب بخیر

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,086
    سپاسگزاری شده : 137,278 بار در 8,158 پست
    قدرت امتیازدهی
    1393
    Array

گفته میشه 3 فروند هواپیما به ناوگان قشم ایر تا پایان سال اضافه خواهد شد این هواپیما ها احتمالا ایرباس 310 300 خواهند بود
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    235
    سپاسگزاری شده : 467 بار در 90 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBS نمایش نوشته ها
    گفته میشه 3 فروند هواپیما به ناوگان قشم ایر تا پایان سال اضافه خواهد شد این هواپیما ها احتمالا ایرباس 310 300 خواهند بود
    خدایی دیگه نه ۳ تا برامون مزه داره نه ۳۱۰! اما اگه چند هفته پیش بود.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Squadron Leader
    سپاسگزاری
    3,278
    سپاسگزاری شده : 10,316 بار در 1,268 پست
    قدرت امتیازدهی
    114
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش نوشته ها

باور كنيد هم سه فروندش مزه داره هم ارباس بودنش

aircraft's design to forgive the pilots

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    3,417
    سپاسگزاری شده : 3,877 بار در 407 پست
    قدرت امتیازدهی
    52
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش نوشته ها

سلام؛

احتمالش رو میدادم ولی نه اینقدر زود!
    نظر بلند شدیم! ....

نو هنوز نیامده به بازار که کهنه دل آزار بشه، حتی اگر بیاد هم باز هر ایرلاینی سیاستهای خودش رو خواهد داشت! ، این مردم هستند که میتونن با انتخابشون جهت خرید بلیط از هر شرکتی، پایه های بازار رقابت رو بوجود بیارن.

فراموش نکنیم روزهایی رو که یک 320 رو از زباله دان اوکراین وارد میکردیم، همه به هم تبریک میگفتند ...

خدایا ، بر تو توکل میکنم که تنها امیدم تویی ... الهی به امید تو

Airman Basic
    سپاسگزاری
    37
    سپاسگزاری شده : 115 بار در 10 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

دوستان يك سري خبر ها شنيده شده از تاسيس يك ايرلايني به نام" اينده "كه يك هاب در اينده قرار است بشود (بگفته صاحب ان). كه توسط گروه اقاي انصاري سرمايه دار معروف قرار است راه بيفتد براي شروع تعدادي هواپيماي زير ٥ سال در نظر دارن.

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,086
    سپاسگزاری شده : 137,278 بار در 8,158 پست
    قدرت امتیازدهی
    1393
    Array

ایران ایر برای هواپیما های جدید نقاشی متفاوتی رو طراحی خواهد کرد این نقاشی به زودی روی هواپیماهای تازه وارد اجرا خواهد شد.(کسی تصویری از طرح جدید داره؟)
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    148
    سپاسگزاری شده : 11,633 بار در 836 پست
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBS نمایش نوشته ها
    ایران ایر برای هواپیما های جدید نقاشی متفاوتی رو طراحی خواهد کرد این نقاشی به زودی روی هواپیماهای تازه وارد اجرا خواهد شد.(کسی تصویری از طرح جدید داره؟)
    فعلا قرار بر اجرای همچین طرحی نیست . هفته آینده جلسه ای در همین باره در ایران ایر برگزار میشه ولی اینکه طرحها پذیرفته و با اجرایی شدنش موافقت بشه یا نه مشخص نیست

10. سپاسگزاری ها (6):

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    53
    سپاسگزاری شده : 468 بار در 90 پست
    قدرت امتیازدهی
    12
    Array

کاش میشد طراحی دهه 50 رو دوباره میزدن
    خط سرتا سری آبی زیبا...

12. سپاسگزاری ها (4):

صفحه 25 از 110 نخستنخست ... 51015192021222324252627282930313540456585105 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. پاسخ ها: 4152
    آخرين نوشته: 13-02-2017, 23:36
  2. پاسخ ها: 7
    آخرين نوشته: 06-12-2015, 21:14
  3. پاسخ ها: 6
    آخرين نوشته: 09-06-2011, 21:33