@aerospacetalk
صفحه 3 از 74 نخستنخست 1234567891318234363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 731

جستار: و اینک پاپان تحریم ها

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    2,014
    سپاسگزاری شده : 396 بار در 78 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

پیش فرض پاسخ : و اینک پاپان تحریم ها

فکر کنم زیادی داریم تند میریم !!!
    حالا درسته که ممکنه بتونیم هواپیمای جدید بخریم ولی ...
    ولی واقعا شرکت های ما توانایی خرید چندین 787 و 744 و 777 دارند ؟
    اون شرکت هایی که 340 برای ایران دست دوم خریدند تحریم شدند آیا واقعا امکان خرید 787 مستقیم از آمریکا هست ؟!! - این برام عجیبه لطفا در این مورد یکی برام توضیح بده !

2. سپاسگزاری ها (4):

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    1,067
    سپاسگزاری شده : 6,745 بار در 491 پست
    قدرت امتیازدهی
    78
    Array

پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : و اینک پاپان تحریم ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lilisam نمایش نوشته ها
    سلام ۷۲ عزیز
    ببخشید که در این تایپیک خوش حالی وارد مطلب شما می شوم
    مردم ایران گرسنه خوراک نیستند تشنه ارامش هستند و ثبات
    مایلند مثل تمام مردم دنیا راحت سفر کنند
    بهترین را برای پرواز داشته باشند و ملی باشد مانند ایران ار
    به این مردم احترام گذاشته شود و در کنارشان تعدادی کپر نشین جنوبی مرکز خرید انها نشوند
    به دنیا فرهنگ چندین هزار سال شان را نشان بدهند نه حرکتهای احساسی و بی نتیجه و پر هزینه
    مردم ایران اسما تحریم شدن دنیا از مهربان ها تحریم بود
    و مردم بودن که سوختن و ساختن و این دولت ها بودن که بدون توجه به این مردم سیاست های غلط را اجرا کردن

ولی فنی تر صحبت کنیم
    ایران ایر داشتن شاید با پرچم ما زیبا باشد ولی بدون اینده است باید ایران ایر را خصوصی کنیم حتی اگر شده با یک خارجی شریکش کنیم
    اسم ایران را داشته باشد کافی می باشد
    درهر صورت ماهان هم دولتی است و بدون ارز دولتی هزار سال دیگر هم کاری نمی توانست انجام بدهد
    خدا وند سپاه را برای ماهان نگه داره لوفتانزا کیه

با تشکر
    دوست گرامی ، شما از کجا میدونید مردم گرسنه خوارک نیستند ؟
    امار های بانک مرکزی و برخی دیگر از امارهای دولتی نشان از فقر گسترده در جامعه ایرانی داره
    وزارت تعادون و رفاه از شناسائی 12 میلیون نفر که فقر غذایی دارند صحبت میکنه
    دوست گرامی کسی که کلیه خودشون میفروشه تا شکم خودشو بچه هاشو سیر کنه در واقع قید ارامش رو زده تا بیش از این گرسنه نباشد

اما بحث فنی : شما هم که حرف منو میزنید . من هم که اولش عرض کردم که ایران ایر باید خصوصی شود در غیر این صورت ( اگر دولتی بماند ) اگر 100 فروند هواپیمایی صفرکیلومتر وارد کنه باز هم مسیر عقب رفتن رو دنبال خواهد کرد . فرضا 5 سال اول بدون مشکل باشه بعدش چی ؟ دوباره یارانه .... دوباره زمین گیری ... دوباره استخدام های بی ضابطه و توسیه ای . دوباره افرادی به دنبال خود و اشنایان خود باشند و اموال عمومی رو به باد دادن ...
    احتمالا خواهند گفت که نیروهای پاک و مخلص هم هم کم نیستند . بله ولی در یک شرایط دولتی اگر 99 نفر درست کار باشند همان یک نفر باقی مانده این توانائی رو خواهد داشت به اندازه 99 دیگر به اموال عمومی ضربه بزند .
    باز هم تکرار میکنم مشکل ایران ایر اول از همه مدیریت و دولتی بودن است

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    2,014
    سپاسگزاری شده : 396 بار در 78 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

جناب art شما دیگه خیلی داری تند میری !!! اینقدر ها هم وضعیت ما بد نیست !
    هر کسی نداند اینطور که شما میگی فکر میکنه اینجا سودانه !
    مشکل ایران ایر دولتی بودن نیست ، مشکل نبود وجدان کاری است، چیزی که تقریبا در بیشتر ادارات وجود دارد و بانی آن هم خود مردم هستند نه سیاست

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    23,533
    سپاسگزاری شده : 16,476 بار در 1,611 پست
    قدرت امتیازدهی
    185
    Array

پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : و اینک پاپان تحریم ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atr72-600 نمایش نوشته ها
    اما بحث فنی : شما هم که حرف منو میزنید . من هم که اولش عرض کردم که ایران ایر باید خصوصی شود در غیر این صورت ( اگر دولتی بماند ) اگر 100 فروند هواپیمایی صفرکیلومتر وارد کنه باز هم مسیر عقب رفتن رو دنبال خواهد کرد . فرضا 5 سال اول بدون مشکل باشه بعدش چی ؟ دوباره یارانه .... دوباره زمین گیری ... دوباره استخدام های بی ضابطه و توسیه ای . دوباره افرادی به دنبال خود و اشنایان خود باشند و اموال عمومی رو به باد دادن ...
    با سلام و درود
    گفت گو و حرف ها و دیده های بنده این و به من اثبات کرده همون شرکت به اصطلاح خصوصی که صحبتش هست بیشترین امار پذیرش از طریق پارتی بازی و داره ...
    یکی از افراد همین سایت نقل میکرد بدون پارتی اون شرکت به اصطلاح خصوصی نمیشه استخدامش شد !

- - - Updated - - -

با سلام و درود
    گفت گو و حرف ها و دیده های بنده این و به من اثبات کرده همون شرکت به اصطلاح خصوصی که صحبتش هست بیشترین امار پذیرش از طریق پارتی بازی و داره ...
    یکی از افراد همین سایت نقل میکرد بدون پارتی اون شرکت به اصطلاح خصوصی نمیشه استخدامش شد !
    EP-IBB

6. کاربر مقابل از نوشته ma_heravi73 گرامی سپاسگزاری کرده است:

Squadron Leader
    سپاسگزاری
    3,278
    سپاسگزاری شده : 10,316 بار در 1,268 پست
    قدرت امتیازدهی
    114
    Array

چقدر بحث میکنیم سر این موارد
    اجازه بدید زمان خودش نشون میده چه تغییراتی اعمال میشه
    فقط این شرکت هایی که من میبینم بعیده رشد بکنند

aircraft's design to forgive the pilots

8. سپاسگزاری ها (3):

Group Captain
    سپاسگزاری
    482
    سپاسگزاری شده : 24,174 بار در 1,756 پست
    قدرت امتیازدهی
    256
    Array

پیش فرض Re: پاسخ : Re: پاسخ : و اینک پاپان تحریم ها

دوست گرامی ، شما از کجا میدونید مردم گرسنه خوارک نیستند ؟
    امار های بانک مرکزی و برخی دیگر از امارهای دولتی نشان از فقر گسترده در جامعه ایرانی داره
    وزارت تعادون و رفاه از شناسائی 12 میلیون نفر که فقر غذایی دارند صحبت میکنه
    دوست گرامی کسی که کلیه خودشون میفروشه تا شکم خودشو بچه هاشو سیر کنه در واقع قید ارامش رو زده تا بیش از این گرسنه نباشد

احتمالا خواهند گفت که نیروهای پاک و مخلص هم هم کم نیستند . بله ولی در یک شرایط دولتی اگر 99 نفر درست کار باشند همان یک نفر باقی مانده این توانائی رو خواهد داشت به اندازه 99 دیگر به اموال عمومی ضربه بزند .
    باز هم تکرار میکنم مشکل ایران ایر اول از همه مدیریت و دولتی بودن است

سلام ۷۲ عزیز
    ما در ایران گرسنه نداریم برای اینگه برای نان خریدن که مشکلی نیست فقر غذای با گرسنگی فرق دارد کسی که گرسنگی بکشد میمیرد فقر غذای یعنی کسی که ۳ وعده را کامل نداشته باشد
    اگر منظور شما خط فقر می باشد منظور از عدم داشتن درامد کافی در مقابل حداقل مورد نیاز برای زندگی مباشد
    این داستان کلیه فروشی هم شده دکان خیلی ها منظورم خدای نکرده شما نیستی
    کلیه می فروشند بینی عمل کنند یا ایفون بخرند ولی کسی گرسنه نیست
    در نزدکی منزل ما پسرک بامیه فروشی هست که تا به حال یک بامیه نفروخته فقط هر وقت می خواهد فروش کن تمام انها می ریزد شروع می کنه به خود زنی بابا و مامان من امشب گرسنه هستند و طرف هم ۵۰ هزار تومان میدهد
    کلیه فروش هم تا قبل از فروش کلیه یک ۲ الی ۳ میلیونی کمک می گیره بعد شاید کاری کرد
    خبر دارید که حرف از ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون شده
    از کجا می دانم که گرسنه ندارین برادر شما مدت هاست در صنایع غذای فعالیت دارد
    و مشاوره هم به نهادی در این بخش می دهم
    بگذارید از یک ماجرای تاریخی برای شما بگویم

هیتی از شوروی سابق می روند به دیدار خورشوف می گویند ایران در بحران است زمان حمله است
    مدتی ایران را برسی می کنه و زمان ماه محرم بوده ان هیت را می خواهد می گویید کشوری که در ان شله زرد که پر زعفران است را مجانی پخش می کند را نمی شود فتح کرد
    اولا بابت کسی است ۲۰۰۰ سال پیش از این دنیا رفته و اینها به اسم او حاضر هستند بمیرند
    دوما اینها اوضاعشان بد نیست که نذری می دهند

در مورد ایران ایر بله حرف شما را زدم مشکلی داشت
    خیر با ورود ۱۰۰ فروند هواپیما کسی عقب گرد نکرده ولی ۱۰۰ فروند با مدیریت ضعیف هم نمی شه لوفتانزا ساخت
    ما و همه دوستان بهترین را می خواهیم کویت ایرویز شدن اسان است نفت و بده هواپیما بگیر خلبان وارد کن نگهداری برو ارفرانس
    ما می خواهیم ایران ایر ۱۰ سال دیگه اگر لوفتانزا نبود نزدیک ترکیش از دید شبکه و فنی باشد
    فکر کنم اشتباه کردم در بحث شما وارد شدم چون شاید جمهوری اسلامی ایران در بهترین روزهای تاریخی خود باشد و امروز باید به همه امید داد به اندازه کافی همه ناله کرده ایم دوستان را خسته نکنیم لااقل یک هفته
    بعد دوباره شروع خواهیم کرد

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 6,672 بار در 753 پست
    قدرت امتیازدهی
    77
    Array

دوستانی که آرزوی خصوصی سازی رو دارند برای "هما" باید به این نکته توجه کنند خصوصی سازی تو این مملکت خیلی "خــــــــوب" جواب داده!!!! چه شرکت های کوچک و بــــــــــزرگ ، و همیشه خریداران و مالکان جدید قشر تاجر و سرمایه دار بودند نه افراد ..... که با فشار و ..... تونستند مالک اون شرکت ها بشوند

11. سپاسگزاری ها (4):

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,113
    سپاسگزاری شده : 137,401 بار در 8,173 پست
    قدرت امتیازدهی
    1394
    Array

خرید هواپیما هنر زیاد جالبی نیست باید از این فرصت برای ساخت و مونتاژ هواپیما های جدید استفاده کرد تا پایه علمی کشور از نظر هوانوردی بالا بره پول دادن و خریدن تکنولوژی کار سختی نیست
    باید شیوه های اداره فرودگاه های بزرگ و ایرلاینهای بزرگ رو یاد بگیریم و سعی نکنیم کار رو به اجنبی بدهیم و مثل رژیم سابق فقط تماشاچی کار کردن غربی ها باشیم چون اونها هیچ وقت ضرر نمیکنند ما
    باید حواسمون در این مواقع جمع باشه و صرفا نگاه مصرف امیز به محصولات اونها رو نداشته باشیم
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

13. سپاسگزاری ها (6):

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    8,850
    سپاسگزاری شده : 929 بار در 135 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

تنها مسأله خرید هواپیما نیست و تربیت نیروی فنی و به روز رسانی فرودگاهها هم هست، با سرمایه گذاری سنگینی که برای خرید هواپیما میشود مقادیر زیادی هم باید برای تجهیز و بروزرسانی فنی صرف شود تا خریدهایمان یک بار مصرف نشوند.

15. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    1
    سپاسگزاری شده : 261 بار در 39 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBS نمایش نوشته ها
    خرید هواپیما هنر زیاد جالبی نیست باید از این فرصت برای ساخت و مونتاژ هواپیما های جدید استفاده کرد تا پایه علمی کشور از نظر هوانوردی بالا بره پول دادن و خریدن تکنولوژی کار سختی نیست
    باید شیوه های اداره فرودگاه های بزرگ و ایرلاینهای بزرگ رو یاد بگیریم و سعی نکنیم کار رو به اجنبی بدهیم و مثل رژیم سابق فقط تماشاچی کار کردن غربی ها باشیم چون اونها هیچ وقت ضرر نمیکنند ما
    باید حواسمون در این مواقع جمع باشه و صرفا نگاه مصرف امیز به محصولات اونها رو نداشته باشیم
    از آواتارتون برمیآد همای هستید،
    اولا پیش از انقلاب یکی از بهترین مدیران صنعت هوانوردی در جهان تیمسار خادمی بودند که هما رو در حد یکی از بهترین شرکتهای هواپیمایی جهان رشد دادن و هما چند سال پیاپی تا انقلاب شرکت اول دنیا از نظر رشد ناوگان و مسیرهای پروازی بود
    ثانیا
    این آهنگ رشد به قدری سریع بود نیروی کار داخلی جوابگو نبود
    و در تمام رده ها نیاز به نیروی کار خارجی داشتیم از خلبانی تا کارگر رمپ
    رابعا
    ساخت هواپیما
    تولید خزر فن نیست
    هنوز هیچ کشوری غیر از آمریکایی ها وارد ساخت حرفه ایی موتور جت نشده
    نقل قول نوشته اصلی توسط azarmehri1351 نمایش نوشته ها
    تنها مسأله خرید هواپیما نیست و تربیت نیروی فنی و به روز رسانی فرودگاهها هم هست، با سرمایه گذاری سنگینی که برای خرید هواپیما میشود مقادیر زیادی هم باید برای تجهیز و بروزرسانی فنی صرف شود تا خریدهایمان یک بار مصرف نشوند.

Sent from my ASUS_Z002 using Tapatalk

17. سپاسگزاری ها (6):

صفحه 3 از 74 نخستنخست 1234567891318234363 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. تحریم ناوگان هواپیمایی
    توسط amin2163 در انجمن ناوگان مسافربری داخل کشور
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 01-10-2014, 21:41
  2. تحریم هوایی بهانه بود
    توسط Behrang در انجمن سازمان هواپیمایی کشوری
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 30-05-2014, 07:12
  3. آمریکا ایران ایر را هم تحریم کرد
    توسط sky_destroyer در انجمن اخبار ایران ایر (هما)
    پاسخ ها: 40
    آخرين نوشته: 09-07-2011, 13:55
  4. اورهال EP-IAG پیر در محاصره تحریم
    توسط f14 tom cat در انجمن ناوگان هما (ایران ایر)
    پاسخ ها: 85
    آخرين نوشته: 25-06-2011, 22:14
  5. تحریم بنزین
    توسط alireza_34227 در انجمن سوانح و حوادث نظامی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 27-06-2009, 22:10