@aerospacetalk
صفحه 40 از 50 نخستنخست ... 20253034353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 500

جستار: سری جدید 340 های ماهان در راه ایران // اختصاصی//

Airman Basic
    سپاسگزاری
    14
    سپاسگزاری شده : 45 بار در 6 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : سری جدید 340 های ماهان در راه ایران // اختصاصی//

منظور دوستان از سرنوشت 744 چیه؟میشه کسی توضیح بده؟

ممنون

2. کاربر مقابل از نوشته niyafar1553 گرامی سپاسگزاری کرده است:

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    148
    سپاسگزاری شده : 11,633 بار در 836 پست
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 320grh نمایش نوشته ها
    متاسفانه این طرز تفکر در کشور ما زیاد دیده میشه و آن اینکه اکثر اوقات منافع شخصی را بر منافع ملی ترجیح می دهیم.
    دوست دارم بدونم چه جور منافع شخصی میتونه باعث شه که من این حرفو بزنم ؟ من نه صاحب ایرلاینم نه هواپیما وارد میکنم که بخوام به منافع شخصیم فکر کنم و از ورود هواپیماهای ماهان ناراحت شده باشم . لطفا اگر از چیزی اطلاعات ندارید " مخصوصا زندگی شخصی بنده " اظهار نظر نفرمایید . مرسی

4. سپاسگزاری ها (3):

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    38,432
    سپاسگزاری شده : 52,314 بار در 4,034 پست
    قدرت امتیازدهی
    549
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش نوشته ها
    احتمال 90 درصد به سرنوشت 747 ها دچار میشه و من به شخصه ناراحت نمیشم . دلایل شخصی خودم رو هم دارم و پیشاپیش از بازگو نگردنشان با شما دوستان , عذر میخوام
    جناب Dark Knight

به نظر من اشکال نوشته شما این است که بجای اینکه :نقد" باشد، "نسیه" است. عملا تلاش می کنید القاء کنید که نکته ای هست که ارزش گفته شدن دارد و با گفتن این جمله:
    به سرنوشت 747 ها دچار میشه و من به شخصه ناراحت نمیشم
    توجه مخاطب خودتون رو جلب می کنید. سپس با نگفتن آنچه مورد نظرتان است، در مخاطب، حس بدی رو ایجاد می کنید.

اگر مساله ای بنا به هر علتی قابل بازگو کردن در شرایط حاضر نیست، می توانید صبر کنید و هر زمان که قابل بازگو کردن بود، بگویید و از الان هم خبرش را ندهید.

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    148
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrokh نمایش نوشته ها
    جناب Dark Knight

به نظر من اشکال نوشته شما این است که بجای اینکه :نقد" باشد، "نسیه" است. عملا تلاش می کنید القاء کنید که نکته ای هست که ارزش گفته شدن دارد و با گفتن این جمله:

توجه مخاطب خودتون رو جلب می کنید. سپس با نگفتن آنچه مورد نظرتان است، در مخاطب، حس بدی رو ایجاد می کنید.

اگر مساله ای بنا به هر علتی قابل بازگو کردن در شرایط حاضر نیست، می توانید صبر کنید و هر زمان که قابل بازگو کردن بود، بگویید و از الان هم خبرش را ندهید.
    هر حرفی رو نباید زد . همین که اگر 600-340 ها مصادره شه یا BAN بشه و من ناراحت نمیشم , نظرمه و فکر نمیکنم دلیلی باشه که بخوام علت ناراحت نشدنمو به همه بگم

7. سپاسگزاری ها (3):

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    10,631
    سپاسگزاری شده : 6,032 بار در 474 پست
    قدرت امتیازدهی
    69
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش نوشته ها
    دوست دارم بدونم چه جور منافع شخصی میتونه باعث شه که من این حرفو بزنم ؟ من نه صاحب ایرلاینم نه هواپیما وارد میکنم که بخوام به منافع شخصیم فکر کنم و از ورود هواپیماهای ماهان ناراحت شده باشم . لطفا اگر از چیزی اطلاعات ندارید " مخصوصا زندگی شخصی بنده " اظهار نظر نفرمایید . مرسی
    جناب Dark Knight من یکی از طرفدارهای عکس های زیبای شما هستم ولی در مورد موضع شخصی خودتان نسبت به این هواپیماها نقد جدی دارم این مسئله شخصی خودتان را یکبار دیگر هم گفته بودید این جمله شما که می گویید :

همانطور که شاهرخ عزیز گفت حس خیلی بدی به مخاطب می ده اگر موردی هست که شما می دانید و دلایتان هم منطقی هست اینجا بگویید تا ما هم استفاده کنیم که می تواند دیالوگ خوبی برقرار شود و اگر هم نمی خواهید دلایلتان را بازگو کنید خواهشم این است انرژی منفی منتقل نکنید بهر حال منظور من از جمله ای که گفتم این بود وگرنه قصد تجسس در زندگی شخصی شما ندارم .
    همیشه پایدار باشید.

9. سپاسگزاری ها (7):

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    148
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 320grh نمایش نوشته ها
    جناب Dark Knight من یکی از طرفدارهای عکس های زیبای شما هستم ولی در مورد موضع شخصی خودتان نسبت به این هواپیماها نقد جدی دارم این مسئله شخصی خودتان را یکبار دیگر هم گفته بودید این جمله شما که می گویید :

همانطور که شاهرخ عزیز گفت حس خیلی بدی به مخاطب می ده اگر موردی هست که شما می دانید و دلایتان هم منطقی هست اینجا بگویید تا ما هم استفاده کنیم که می تواند دیالوگ خوبی برقرار شود و اگر هم نمی خواهید دلایلتان را بازگو کنید خواهشم این است انرژی منفی منتقل نکنید بهر حال منظور من از جمله ای که گفتم این بود وگرنه قصد تجسس در زندگی شخصی شما ندارم .
    همیشه پایدار باشید.

ممنون GRH عزیز . بزودی موضوع رو بازگو خواهم کرد . لطفا کمی تحمل فرمایید .

11. سپاسگزاری ها (6):

سپاسگزاری
    1,067
    سپاسگزاری شده : 6,745 بار در 491 پست
    قدرت امتیازدهی
    78
    Array

خیر - سرنوشت این ایرباس های مانند 747 ها نخواهد شد

موضوع ان 747 ها کاملا متفاوت بود .... انطور که شنیده ام ، حکم دادگاهی در بریتانیا علیه انها وجود داشت

در مورد تهدید به مصادره :
    اولا : ماهان به آمریکا و یا آنچه در بیانه گفته شده ( حوزه قضایی آمریکایی ) پروازی نداشته و ندارد

دوما : موضوع اتهام کمک ماهان به تروربست ها و ... مورد تایید همه کشورها از جمله اتحادیه اروپا نیست . چون هیج حکم قضایی صادر نشده که قوه قضاییه دیگر کشورها هم بخواهند از ان پیروی کننده و یا نکنند کما اینکه شاهدیم ماهان به کشورهای اروپایی پرواز دارد

سوم : نمیتوان برخی از هواپیماهای یک ایرلاین رو تحریم کرد در حالی که بقیه پرند های ان در حال پرواز روزانه به کشورهای اروپایی و اسیایی هستند !

چهارم : به فرض همکاری برخی از کشورها برای مصادره به قصد ... و غیره :
    در حال حاضر تمامی پروازهای خارجی ماهان به شهرها و کشورهایی هستند که خود انها هم به تهران پرواز و یا لااقل از اسمان ایران برای عبور و یا از فرودگاهای ایران بعنوان فرودگاه الترناتیو استفاده میکنند .
    هیچ کشوری مایل نیست پروازهای خود را به ایران و یا در اسمان ایران با ریسک مواجه شود انهم به قیمت با ریسک مواجه کردن پروازهای ماهان !
    فراموش نشود با شرایط ناامن اسمان عراق . سوریه و اخیرا یمن ، از دست دادن اسمان ایران به هیچ وجه مطلوب هیج کسی نیست ، حتی برای خود آمریکا !

دست اخر ماهان هم خودش وکیل و کارشناس حقوقی و نمایندگانی در کشورهای مختلف داره که قبل از دایر کردن هر پروازی رایزنی های لازم رو از قبل وصول میکنند
    این امکان وجود داره در برخی از مسیرها در صورت عدم توافق ... از 3 فروند 340 های سری 300 قبلی استفاده کرده و ایرباس های جدید در مسیرهای دیگر قرار دهند

Airman Basic
    سپاسگزاری
    14
    سپاسگزاری شده : 45 بار در 6 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

رفیق منظورم "سرنوشت" 744 هابود، نه این که خود 744 چیه
    به هر حال ممنون از پاسختون

سپاسگزاری
    1,067
    سپاسگزاری شده : 6,745 بار در 491 پست
    قدرت امتیازدهی
    78
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط niyafar1553 نمایش نوشته ها
    منظور دوستان از سرنوشت 744 چیه؟میشه کسی توضیح بده؟

ممنون
    دوست گرامی در مورد این 3 فروند 747 حرف و حدیث بسیار هست ولی برخی را نمیتوان گفت !!!

بطور خیلی خلاصه و سربسته : داستان این سه فروند 747 مشکل بدهی در دادگاهی در بریتانیا دارند
    موضوع این پرنده از این قراره که این پرنده ها ابتدا توسط یک شرکت ارمنی با ماهان فروخته میشوند .
    امریکا شرکت ارمنی رو مورد تحریم قرار میده . شرکت ارمنی هم خودش رو برشکسته اعلام میکنه ( یا تعطیل میکنه )
    بعد شرکت سومی که ان هواپیما ها رو از شرکت آمریکایی خریده بوده و در به شرکت ارمنی واگذار کرده بوده از ماهان (بعنوان در اختیار داشتن فعلی این 747 ها ) به دادگاهی در بریتانیا شکایت میکنه
    اینکه شرکت ارمنی مابقی پول هواپیماهای خریداری شده ( واگذار شده به ماهان )رو به شرکت سوم پرداخت نکرده ( 50 میلیون دلار )
    دادگاه برای مجبور کردن ماهان به همکاری با دادگاه یک فروند ایرباس 310 ماهان رو در بیرمنگهام توقیف موقت میکنه
    در نهایت دادگاه وارد راه حل میشه
    راه حل اینکه یا ماهان 50 میلون دلار طلب شرکت سوم رو پرداخت کنه و این 747 ها رسما توسط شرکت سوم به ماهان واگذار بشه
    و یا هواپیماهای 747 رو به شرکت مالک برگردونه و تفاوت مبلغ را این شرکت ماهان دریافت کنه
    همچنین در صورت پذیرش راه حل برای ماهان یک مجوز تشویقی هم در نظر گرفته میشود که در صورت ان ماهان بتواند 3 فروند هواپیمای معادل ( ایرباس 340 یا 330 ) از ایرباس بجای ان 747 ها و بدون در نظر گرفتن تحریم ها خریداری کند
    در نهایت ماهان با برگرداندن 747 ها و راه حل موافقت میکند و دادگاه هم توقیف ایرباس 310 ماهان را لغو میکند

بعدا ماهان 747 ها را باز میگرداند ولی از سوی اقای ... دستور داده میشود که هوپیماها در اسمان کشور ترکیه مسیر خود را تغییر داده و به ایران بازگردنند !

همین باعث میشود که دادگاه بریتانیا ماهان را از هر گونه فعالیت در اسمان بریتانیا ممنوع کند و هواپیماهای 747 هم رسما اموال مسروقه محسوب شوند !

برای سخنان خود برای مطالب گفته شده هیج سند و مدرکی ندارم . بیشتر از این هم نمیتوانم روشن تر توضیح بدهم
    اکثر دوستان هم کم و بیش از اصل مطلب بهتر از من اگاهی دارند ولی ترجیح میدهند بیشتر در رابطه با موضوع تحریم صحبت کنند تا موضوع دستور کاملا اشتباه بازگشت 747 ها انهم بعد از پذیرش موضوع توسط ماهان در دادگاه ....

البته الان ان اقای ... دستور دهنده هیج کاره است و ظاهرا ماهان در حال حل و فصل مشکل سابق خود با دادگاه بریتانیایی هست و باید به زودی منتظر ورود 747 به پرواز بود

مدیر سایت
    سپاسگزاری
    34,387
    سپاسگزاری شده : 87,938 بار در 4,954 پست
    قدرت امتیازدهی
    622
    Array

دوستان اگر تاپیک خروج 744 ها از ایران رو از اول بخونند خیلی چیزها براشون روشن خواهد شد .

بلند آسمان جايگاه من است

چو ايران نباشد تن من مباد

گفته ها و شنیده ها >>> اخبار شرکت های هواپیمایی

لیست کامل ناوگان غیرنظامی ایران

سایت انگلیسی انجمن هوافضا
    www.Aerospacetalk.ir/en

صفحه 40 از 50 نخستنخست ... 20253034353637383940414243444546 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. ورود یک فروند A310 جدید برای ماهان - EP-MNF // اختصاصی //
    توسط Capello در انجمن ناوگان ماهان ایر
    پاسخ ها: 53
    آخرين نوشته: 11-07-2015, 14:47