@aerospacetalk
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

جستار: درخواست مشاوره برای انتخاب اموزشگاه هوایی

Airman Basic
    سپاسگزاری
    3
    سپاسگزاری شده : 5 بار در 4 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض درخواست مشاوره برای انتخاب اموزشگاه هوایی

سلام دوستان
    بنده تازه عضو شده ام.حدود دو سالی هست که با این انجمن آشنا هستم و بیشتر بخش اشنایی با اموزشگاه ها رو دنبال میکردم. الان گویا واقعا داره رویای من به تحقق میپیونده.
    دوستان،دانشجوی ترم اخر کارشناسی هستم و به تازگی نتایج ارشد اعلام شده.الحمدالله دولتی رو مجاز شدم اما متاسفانه شهری مثل تهران یا مشهد و شیراز و اصفهان رو نمیتونم انتخاب کنم(2 دلیل مهم داره یکی احتمالا کم قبولی به خاطر رقابت بالای رشته ی من،و دیگری ظرفیت بسیار محدود رشته من)

از طرفی و تا جایی که اطلاع دارم عملا و رسما آموزشگاه هایی همچون بوتیا،آرتا و پارسیس میتونه تنها انتخاب های ما باشند.در مورد کیفیت این سه تا موسسه که در این انجمن بسیار صحبت شده.

راهنمایی شما عزیزان رو میخواستم بطلبم.با این شرایط بنده چه شهرهایی رو انتخاب کنم؟رشته بنده شهری مثل کرمان رو داره.ایا به نظر شما کار حرفه ای میاد اگر برم و ساکن کرمان بشم برای دانشگاهم و استارت خلبانی رو بزنم؟

با توجه به اینکه رشته من فیزیک اتمی هست و انگلیسی رو در سطح ایلتس کار کرده ام و دانشجوی ساعی ای بوده ام،اگر وارد این رشته بشم و جز دانشجوهای تاپ دوره باشم ایا تفاوتی برای ورود به ایرلاین ها خواهیم داشت یا نه؟واقعا نداشتن پارتی هم معضلی هست مخصوصا که عزیزان حرف هایی از بوتیا میزنند که نا امیدی رو گسترش میده.

دست آخر واقعا من متوجه نشدم که هزینه هر ساعت پرواز چقدر است؟از برج 10 نوشته شده که اصلاح تعرفه ها از دکتر روحانی طلب شده و افزایش غیرقانونی بوده وباید برگرده همون 210 تومان.اگر وارد اموزشگاه بشیم و هزینه رو شارژ کنیم،ایا در اینده اگر قانون تصحیح شد، "عطف به ماسبق میشه" یا خیر؟

فقط در راهنمایی های شما این موارد رو لحاظ بفرمایید که:
    1-ینده پایان خدمت ندارم پس باید حتما انتخاب رشته ارشد بکنم.
    2-اموزشگاهی که معرفی میکنید ترجیحا بخش زمینی و هوایی اش در همون شهر اموزش بده.نه در دو جای متفاوت.

سپاس

2. کاربر مقابل از نوشته s-h-hashemi گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    623
    سپاسگزاری شده : 1,373 بار در 186 پست
    قدرت امتیازدهی
    23
    Array

پیش فرض پاسخ : درخواست مشاوره برای انتخاب اموزشگاه هوایی

سلام، بابت ارشد بهتون تبریک می گم. مقطع جدیدی را آغاز می کنید. در مورد پایان خدمت به نظرم در شرکت هواپیماسازی هسا می توانید ثبت نام کنید و برای اخذ درجه ارشد از دانشگاه برای این شرکت یک موضوعی را تعریف کنید بسته به موضوع، از خدمت شما کسر میشه! در مورد آموزشگاه نمی توانم راهنماییتون کنم خودتون بهتر هست با افرادی که درس خوندن صحبت کنید.
    زندگی میکنم ...
    حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!
    چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛
    من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را .

4. سپاسگزاری ها (2):

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    1,928
    سپاسگزاری شده : 2,806 بار در 246 پست
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array

چند سالتون هست شما؟
    ----------------------------------------------------
    Intentionally Left Blank

Airman Basic
    سپاسگزاری
    3
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط houra179 نمایش نوشته ها
    سلام، بابت ارشد بهتون تبریک می گم. مقطع جدیدی را آغاز می کنید. در مورد پایان خدمت به نظرم در شرکت هواپیماسازی هسا می توانید ثبت نام کنید و برای اخذ درجه ارشد از دانشگاه برای این شرکت یک موضوعی را تعریف کنید بسته به موضوع، از خدمت شما کسر میشه! در مورد آموزشگاه نمی توانم راهنماییتون کنم خودتون بهتر هست با افرادی که درس خوندن صحبت کنید.
    سلام خیلی خیلی ممنون. .تشکر بابت راهنمایی تون

Airman Basic
    سپاسگزاری
    3
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط payam.torabi نمایش نوشته ها
    چند سالتون هست شما؟
    سلام متولد سال 70 هستم.بدون تاخیر وارد کارشناسی شدم و برای ارشد هم پشت کنکوری نبودم،بلکه مستقیم و در اولین ازمون،پذیرش شدم.

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    1,928
    سپاسگزاری شده : 2,806 بار در 246 پست
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array

خوب اگه خیلی خوب بخواد همچی پیش بره و سر همه کلاس ها هر روز جضور داشته باشید ( با توجه به تداخل با کلاس های کارشناسی ارشد ) و به مو قع پرواز ها رو انجام بدید 2 سال طول میکشه که خلبانی رو تمو م کنید ؛ بعد از 2 اگر هم کارشناسی اشد شما و هم خلبانی شما تمام شده باشه تازه 2 سال باید خدمت سربازی برید و سن شما میشه 27 سال و باید قید ایرلاین دولتی مانند آسمان رو بزنید و برای ایرلاین های خصوصی هم زیر 30 سال هست و 3 سال وقت دارید ( با توجه به جذب نیرو ایرلاین ها در این اواخر ) دیگه تصمیم گیری با خودتون هستش .
    بوتبا در کرمان خوب هستش هم از نظر گراند و هم پرواز و سیمولاتور .
    ماهان فقط از بوتیا نیرو میگیره مگر اینکه فرزند شهید باشید و یا ... که بتونید تو امتحان ماهان برای استخدامی شرکت کنید .
    هزینه هر ساعت پرواز هم در آموزشگاه ها مختلف هست ولی در کل بین 370 تا 410 هستش برای یک موتوره
    هزینه ها رو شما یکچا پرداخت نمی کنید و بسته به زمانی که پرواز انجام میدید پرداخت می کنید ( به نرخ روز ) اگر بعد ها پرواز قیمتش کاهش پیدا کنه و شما پرواز ها تون رو انجام داده باشید پولی برنمیگرده , مگر اینکه پول رو واریز کرده باشید و پرواز در آن زمان انجام ندید و وقتی نرخ ها کاهش پیدا کرد پرواز کنید در این موقع هستش که اختلاف قیمت حساب میشه و باید به شما ما بقی پولتون بازگرده .
    ----------------------------------------------------
    Intentionally Left Blank

9. سپاسگزاری ها (2):

جستارهای مشابه

1. برگزیدن نامی درخور برای گویالهای فراخورشیدی
    توسط Maryam Mehri در انجمن دیگر سامانه های ستاره ای
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 18-04-2013, 22:05
  2. مشاوره برای سفر به هامبورگ
    توسط sos8383 در انجمن سفر و خرید بلیط
    پاسخ ها: 9
    آخرين نوشته: 17-09-2011, 02:51