@aerospacetalk
صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 727323741424344454647
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 464 , از مجموع 464

جستار: پایان شب سیه سفید است

Group Captain
    سپاسگزاری
    449
    سپاسگزاری شده : 23,537 بار در 1,694 پست
    قدرت امتیازدهی
    250
    Array

پیش فرض Re: پایان شب سیه سفید است

جناب وحید صبح شما بخیر
    من هیچ یک از توضیحات شما را به جزا یک نکته نفی می کنم و در جریان ریز اتفاقات هم هستم
    در کل چه در اورپا و چه در امریکا مجوز ها همیشه ۳ مرحله ای بوده اند و هستند
    اولین مجوز بازریابی می باشد
    دومین مجوز قرار داد فروش و ساخت
    سومین مجوز دریافت وجه و صادرات
    دلیل سه مرحله ای بودن ان کنترل صادرات قطعات حساس می باشد و درست فردای ان سخنرانی شرم اور اقای ترامپ و خروج امریکا از برجام هواپیما ها را به ما تحویل ندادن
    امروز دیگر ۵ فروند رسیدن و پرونده انها بسته شد باید رفت سراغ بقیه
    اقای کاشان دیروز صحبت های با جراید داشتن
    نکات جالب صحبت های ایشان
    اولان در رس کار بودن اقای کاشان و که با وجود استفا و مشکلاتی که داشتن هنوز در بحث هواپیما هستند
    دوما با مشکلات و اخباری که همه در مورد ارز داریم ایشان گفتن پول را ۵ فروند دو روز پیش واریز کردن که این هم خیلی خیلی جالبه
    سوما صحبت ایشان در مورد بقیه سفارش ای تی ار و ارباس و بوینگ

در کل شخصا تا قبل از ورود این ۵ فروند شایعات زیادی از مذاکرات در گوشه و کنار شنیده بودم ولی طی ۲ هفته اخیر و تحرکات عمان
    و با ورود این ۵ فروند و پیام های که بین مسولین ایران و امریکا طی چند روز اخیر رد و بدل شدکم کم فکر می کنم

یا در یک فاز بده و بستان هستیم
    یا توافق شده و در حال اماده سازی افکار عمومی

توجه کنید شرایط کشور انقدر پیچیده شده که باید دعا کنیم مسولین فکری کنند و راه حل ان با تاسف زیاد در واشگتن می باشد
    اروپا قدرت سیاسی و اقتصاد ی لازم برای حفظ برجام را نداشته و ندارد پس دور از فکر نباید باشد ما با هماهنگی روس ها
    از سوریه خارج
    در عراق با قدرت های سیاسی عراق حضور داشته باشیم
    در بحث موشکی هم فتوا رهبر انقلاب هست که ما برد ۲۰۰۰ کیلومتر بیشتر نخواهیم داشت

کار زیاد سخت نبود و نیست ولی اقای ترامپ باید سر توافق و امضا ی خود بماند که ان بحث دیگری است و نزدیک بودن انتخابات میان دوره امریکا و عدم موفقیت ایشان در بحث کره شمالی
    مطمنان یک فرصت طلایی برای مسولین ما خواهد بود تا از مشکلات ایشان بتوان بهره برداری کرد

روز شما بخیر
    تبریک مجدد به خانواده هوانوردی کشور و ایران ایر

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    10,530
    سپاسگزاری شده : 5,888 بار در 456 پست
    قدرت امتیازدهی
    67
    Array

پیش فرض پاسخ : پایان شب سیه سفید است

به گزارش اقتصادنیوزبه نقل از خراسان در این ابلاغیه اعلام شده حسب موافقت شورای اقتصاد، انتشار اوراق مالی اسلامی به منظور تامین منابع مالی خرید هواپیماهای جدید برای شرکت هما به میزان پنج هزار میلیارد ریال با لحاظ سه شرط مجاز خواهدبود که از جمله این شروط، پرداخت اصل، سود، کارمزد و دیگر هزینه های ناشی از انتشار این اوراق از محل منابع داخلی این شرکت است.
    پ.ن: امیدوارم برنامه خرید ایرباسها به جریان بیفتد.

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    81
    سپاسگزاری شده : 2,051 بار در 293 پست
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array

پیش فرض پاسخ : Re: پایان شب سیه سفید است

نقل قول نوشته اصلی توسط lilisam نمایش نوشته ها
    جناب وحید صبح شما بخیر
    من هیچ یک از توضیحات شما را به جزا یک نکته نفی می کنم و در جریان ریز اتفاقات هم هستم
    در کل چه در اورپا و چه در امریکا مجوز ها همیشه ۳ مرحله ای بوده اند و هستند
    اولین مجوز بازریابی می باشد
    دومین مجوز قرار داد فروش و ساخت
    سومین مجوز دریافت وجه و صادرات
    دلیل سه مرحله ای بودن ان کنترل صادرات قطعات حساس می باشد و درست فردای ان سخنرانی شرم اور اقای ترامپ و خروج امریکا از برجام هواپیما ها را به ما تحویل ندادن
    امروز دیگر ۵ فروند رسیدن و پرونده انها بسته شد باید رفت سراغ بقیه
    اقای کاشان دیروز صحبت های با جراید داشتن
    نکات جالب صحبت های ایشان
    اولان در رس کار بودن اقای کاشان و که با وجود استفا و مشکلاتی که داشتن هنوز در بحث هواپیما هستند
    دوما با مشکلات و اخباری که همه در مورد ارز داریم ایشان گفتن پول را ۵ فروند دو روز پیش واریز کردن که این هم خیلی خیلی جالبه
    سوما صحبت ایشان در مورد بقیه سفارش ای تی ار و ارباس و بوینگ

در کل شخصا تا قبل از ورود این ۵ فروند شایعات زیادی از مذاکرات در گوشه و کنار شنیده بودم ولی طی ۲ هفته اخیر و تحرکات عمان
    و با ورود این ۵ فروند و پیام های که بین مسولین ایران و امریکا طی چند روز اخیر رد و بدل شدکم کم فکر می کنم

یا در یک فاز بده و بستان هستیم
    یا توافق شده و در حال اماده سازی افکار عمومی

توجه کنید شرایط کشور انقدر پیچیده شده که باید دعا کنیم مسولین فکری کنند و راه حل ان با تاسف زیاد در واشگتن می باشد
    اروپا قدرت سیاسی و اقتصاد ی لازم برای حفظ برجام را نداشته و ندارد پس دور از فکر نباید باشد ما با هماهنگی روس ها
    از سوریه خارج
    در عراق با قدرت های سیاسی عراق حضور داشته باشیم
    در بحث موشکی هم فتوا رهبر انقلاب هست که ما برد ۲۰۰۰ کیلومتر بیشتر نخواهیم داشت

کار زیاد سخت نبود و نیست ولی اقای ترامپ باید سر توافق و امضا ی خود بماند که ان بحث دیگری است و نزدیک بودن انتخابات میان دوره امریکا و عدم موفقیت ایشان در بحث کره شمالی
    مطمنان یک فرصت طلایی برای مسولین ما خواهد بود تا از مشکلات ایشان بتوان بهره برداری کرد

روز شما بخیر
    تبریک مجدد به خانواده هوانوردی کشور و ایران ایر
    فتوای ایت الله خامنه ای درباره ممنوعیت سلاح هسته ای است نه برد موشک ها - استراتژی ایران رسیدن به برد 2000 کیلومتر (تل آویو) بود و سپس کار بر روی دقت و رفع معایب آنهاست

4. سپاسگزاری ها (5):

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,448
    سپاسگزاری شده : 136,347 بار در 8,048 پست
    قدرت امتیازدهی
    1382
    Array

پیش فرض پاسخ : پایان شب سیه سفید است

#ماهان و سریال تحریمها، #فرانسه تحت فشار #آمریکا

همزمان با لغو مجوز فعالیت ماهان از سوی مقامات آلمانی، اینبار رسانهها از ادامهی موج تحریم ماهان در
    #اروپا خبر میدهند.

برخی منابع فرانسه را دومین کشور اروپایی معرفی کردهاند که ممکن است ماهان را از ورود به این کشور منع کند. تلاشهای دیپلماتیک جهت اعمال این تحریم آغاز شده است. ماهان پروازهای برنامهای به مقصد پاریس دارد.

مقامات آمریکایی ضمن ابراز خرسندی از اقدام
    #آلمان، سایر متحدان خود را به اعمال تحریمهای بیشتر بر ضد ماهان تشویق کردهاند. در صدر این افراد، مایک پمپئو وزیر امور خارجهی آمریکا قرار دارد.
    ـ

6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 727323741424344454647

جستارهای مشابه

1. بفرمایید یک قاشق کوتوله ی سفید!
    توسط Maryam Mehri در انجمن ستارگان
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 23-08-2013, 00:04
  2. سفید چاله
    توسط Maryam Mehri در انجمن فیزیک کیهانی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 09-04-2013, 19:37