@aerospacetalk
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

جستار: شرکت هواپيمايي آسمان اسپانسر تيم ملي شد

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    3,417
    سپاسگزاری شده : 3,876 بار در 407 پست
    قدرت امتیازدهی
    52
    Array

پیش فرض پاسخ : شرکت هواپيمايي آسمان اسپانسر تيم ملي شد

سلام؛

فکر نمیکنم توان تبلیغاتی مثل برزیل باشه که برای جام جهانی،تصویر تمامی بازیکنان تیم ملی فوتبالش رو روی بدنه هواپیمای اختصاصیشون نقاشی کنه!
    دوست عزیزم EP-HSA ، همین که اسم هواپیمایی آسمان بیش از پیش به دهان مردم میوفته و لوگوی اون در تمامی محافلی که تیم ملی حضور داره وجود داره نشار از برد تبلیغاتی این ایرلاین هست! به طوریکه اگر نام آسمان رو از مردم فوتبالی (که معیت کثیری هم هستند) بپرسید،خواهند گفت "همون هواپیمایی که تیم ملیو از کره آورد!" ... قرار نیست حتماً لوگوی شرکت بر روی سینه بازیکنان باشه! تا جایی که بنده حقیر اطلاع دارم این لوگو میتونه بر روی لوازم شخصی ، اطلاعیه ها و محل اسکان باشه و در دید خبرگزاریها !

اما بی سلیقگی آسمان که با تعدد مدیران پیش آمده از تغییر پینت شکیل قدیمی خودش آغاز شد که به رنگ تمام سفید و بی روح انجامید، بعد از اون tail تمام آبی با آرم بدون الله ... بعد الله اضافه شد، حالا هم چیزی تقریباً شبیه آنچه در گذشته بود ،منتهی با این تفاوت که به دید بنده اصلاً چشمنواز نیست و مانند سر آدمی هست که به بدنش نمیخوره! ... ما به پینت قدیمی راضی هستیم، وقار خاصی داشت ...

در مورد لوگوی مخصوص تیم ملی روی بدنه ... بهتر بود بجای این خلاقیت جهان انگشت به دهن بنداز!!! ... روی هواپیمای مخصوص (نه همه ناوگان، البته کل ناوگان اگر باشه،جذابیت تبلیغاتی داره) لوگوی تیم ملی (فدراسیون فوتبال) و لوگوی مخصوص جام جهانی 2014 برزیل در کنار هم نقاشی بشه! ... این دو در کنار هم به اندازه کافی مبیّن کل ماجرا هستند .

موفق باشید

خدایا ، بر تو توکل میکنم که تنها امیدم تویی ... الهی به امید تو

Group Captain
    سپاسگزاری
    9,454
    سپاسگزاری شده : 18,140 بار در 1,770 پست
    قدرت امتیازدهی
    197
    Array

اين عكس هم از هواپيماي لوفتهانزا كه حامل تيم ملي فوتبال آلمانه ، خالي از لطف نيست ....

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,076
    سپاسگزاری شده : 137,211 بار در 8,156 پست
    قدرت امتیازدهی
    1393
    Array

فوکر 100 آسمان به ریجستر EP-ASB هم این عنوان رو روی خودش داره.
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    303
    سپاسگزاری شده : 1,878 بار در 158 پست
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Captainmsm نمایش نوشته ها
    سلام؛

فکر نمیکنم توان تبلیغاتی مثل برزیل باشه که برای جام جهانی،تصویر تمامی بازیکنان تیم ملی فوتبالش رو روی بدنه هواپیمای اختصاصیشون نقاشی کنه!
    دوست عزیزم EP-HSA ، همین که اسم هواپیمایی آسمان بیش از پیش به دهان مردم میوفته و لوگوی اون در تمامی محافلی که تیم ملی حضور داره وجود داره نشار از برد تبلیغاتی این ایرلاین هست! به طوریکه اگر نام آسمان رو از مردم فوتبالی (که معیت کثیری هم هستند) بپرسید،خواهند گفت "همون هواپیمایی که تیم ملیو از کره آورد!" ... قرار نیست حتماً لوگوی شرکت بر روی سینه بازیکنان باشه! تا جایی که بنده حقیر اطلاع دارم این لوگو میتونه بر روی لوازم شخصی ، اطلاعیه ها و محل اسکان باشه و در دید خبرگزاریها !

موفق باشید
    دوست عزيز Captainmsm با گفته شما موافقم كه نام آسمان در بين اهالي ورزش به خصوص فوتبال دوستان عزيز مطرح شده اما آيا با اين شيوه از تبليغ و هزينه هاي آن توجه عامه مردم به آسمان جلب شد؟ آيا مردم عادي يا حتي فوتبال دوستان محترم زماني كه بخواهند يك شركت هواپيمايي را براي سفر انتخاب كنند به ناوگان آن شركت و نحوه سرويس دهي توجه ميكنند يا اسپانسر تيم ملي بودن آن شركت؟
    من چندان اطلاعي از دليل تعويض هاي پي در پي مديران آسمان ندارم اما مسائلي كه به چشم در ضمينه كاري خودم در شركت ميبينم اصلا اميدوار كننده نيست و شركت به جاي اينگونه مخارج ميتونست خيلي از نياز هاي ضروري و اساسي خودش را تامين كنه.

5. سپاسگزاری ها (4):

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    3,417
    سپاسگزاری شده : 3,876 بار در 407 پست
    قدرت امتیازدهی
    52
    Array

Smile پاسخ : شرکت هواپيمايي آسمان اسپانسر تيم ملي شد

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-HSA نمایش نوشته ها
    دوست عزيز Captainmsm با گفته شما موافقم كه نام آسمان در بين اهالي ورزش به خصوص فوتبال دوستان عزيز مطرح شده اما آيا با اين شيوه از تبليغ و هزينه هاي آن توجه عامه مردم به آسمان جلب شد؟ آيا مردم عادي يا حتي فوتبال دوستان محترم زماني كه بخواهند يك شركت هواپيمايي را براي سفر انتخاب كنند به ناوگان آن شركت و نحوه سرويس دهي توجه ميكنند يا اسپانسر تيم ملي بودن آن شركت؟
    من چندان اطلاعي از دليل تعويض هاي پي در پي مديران آسمان ندارم اما مسائلي كه به چشم در ضمينه كاري خودم در شركت ميبينم اصلا اميدوار كننده نيست و شركت به جاي اينگونه مخارج ميتونست خيلي از نياز هاي ضروري و اساسي خودش را تامين كنه.
    سلامی دوباره به شما دوست خوبم ؛
    تبلیغات چیزی نیست که همیشه به طور کاملاً یکهویی! جواب بده ،مخصوصاً اگر در زمینه هوانوردی باشه ... مگر ما با این قیمت بلیط،ناوگان و به طور کلی با شرایط موجود در چند سال گذشته چه پیشرفت خاصی در این صنعت داشتیم که شما انتظار دارید آسمان هم داشته باشه؟ ... همه به نوعی داریم میدویم، اما به روی تِرِدمیل!!!... سرویس دهی و خدمات کدامین ایرلاین ما با عدم خواسته خرجی تبلیغاتی ،پیشرفت داشته که آسمان هم داشته باشه؟
    من به شخصه فکر میکنم این حرکت آسمان به مصداق از آب گل آلود ماهی گرفتن بوده و ریسک بالایی داشت،ولی اشتباه نبود! ... بازخوردش رو میتونه در طولانی مدت ببینه ...
    الان در دوره ای قرارگرفتیم که به طور نسبی با رکود مواجه شدیم ، این تقصیری رو متوجه آسمان نمیکنه که آی چرا رفتی اسپانسر شدی؟؟؟!!! ...
    در بین اینهمه ایرلاین که تبلیغی ندارن (البته به روی پیراهن تیمهای باشگاهی هستند ولی اونقدر چشمگیر نیست!) آسمان پیشقدم شده و کاری نو انجام داده که نه تنها اسم و لوگوی خودش رو مطرح میکنه،بلکه در جوامع جهانی هم میتونه کمی بازتاب داشته باشه! ... همون پروازی که تیم ملی باهاش از کره برگشت! توی بخشهای خبری تصویرش هست و در رسانه ها پخش میشه ... این تمییز ایجاد میکنه دوست من ...

این یعنی برگ برنده تبلیغاتی !

خدایا ، بر تو توکل میکنم که تنها امیدم تویی ... الهی به امید تو

7. سپاسگزاری ها (5):

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    35,100
    سپاسگزاری شده : 42,088 بار در 2,641 پست
    قدرت امتیازدهی
    290
    Array

پیش فرض Re: شرکت هواپيمايي آسمان اسپانسر تيم ملي شد

تهران