@aerospacetalk
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

جستار: برکناری ناگهانی مدیر کل هواپیمایی آسمان منطقه جنوب کشور

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    118
    سپاسگزاری شده : 460 بار در 45 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : برکناری ناگهانی مدیر کل هواپیمایی آسمان منطقه جنوب کشور

متاسفانه این کاربر چون حرف دیگری برای گفتن نداره همه اصول اخلاقی رو زیر سوال برده!!! احتمالا هم هیچگونه اطلاعی در مورد فعالیت ایرلاین های مجازی نداره!!! وقتی در مورد ایرلاین مجازی اینگونه حرف می زنه دیگه چه توقعی میشه داشت که در مورد ایرلاین واقعای بخواد صحبت کنه و اظهار نظر کنه... هرکسی در حد شخصیتش صحبت می کنه و باید در همون حد هم بهش احترام گذاشت...

2. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    2
    سپاسگزاری شده : 39 بار در 20 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hajiamini نمایش نوشته ها
    با سلام
    جهت اطلاع عرض میکنم نه از تغییرات آسمان خبر دارم و نه از عملکرد مدیران گذشته و جدید مطلع هستم پس نظری هم نمیدم. اما جناب EP-SKY این بخش آخر فرمایشات شما یکجور توهین به چند صد نفر از افرادی است که شاید به دلایلی از شبکه های مجازی شبیه ساز استفاده میکنند . فکر هم نمیکنم شما در جایگاهی باشید که اجازه داشته باشید اینجور به شخصیت افراد یا دانش علمی اشخاص توهین کنید . اینجانب هم در جایگاهی نیستم که بخواهم به کاربری تذکر بدهم ولی دوستانه یادآوری میکنم که توهین به شخصیت افراد مغایر قوانین انجمن میباشد.
    با عرض سلام.لطف تاپیک رو از اول دنبال کنید وببینید چه کسی در مرحله اول به خودش اجازه داده که تعیین کند چه کسی صحبت کند ویا نکند.درست هست من در جایگاهی نیستم که به کسی توهین کنم اما این را هم قبول کنید که برای بعضی ها باید مثل خودشان شد.چون از سوکوت برداشت دیگری دارند.من از شخص شما معذرت خواهی مکنم.

4. کاربر مقابل از نوشته EP-SKY گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    782
    سپاسگزاری شده : 1,999 بار در 225 پست
    قدرت امتیازدهی
    29
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-SKY نمایش نوشته ها
    با عرض سلام.لطف تاپیک رو از اول دنبال کنید وببینید چه کسی در مرحله اول به خودش اجازه داده که تعیین کند چه کسی صحبت کند ویا نکند.درست هست من در جایگاهی نیستم که به کسی توهین کنم اما این را هم قبول کنید که برای بعضی ها باید مثل خودشان شد.چون از سوکوت برداشت دیگری دارند.من از شخص شما معذرت خواهی مکنم.
    شما اگه با کس دیگه ای مشکل داری نباید به بقیه توهین کنی دوست عزیز. به قول جناب حاجی امینی، هزاران نفر در سراسر دنیا "اتاری" بازی میکنن و چندین و چند ایرلاین مجازی وجود داره که خیلی از اعضاشون دانشی بیش از من و شما دارن.

6. سپاسگزاری ها (2):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    2
    سپاسگزاری شده : 39 بار در 20 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط silentflight نمایش نوشته ها
    متاسفانه این کاربر چون حرف دیگری برای گفتن نداره همه اصول اخلاقی رو زیر سوال برده!!! احتمالا هم هیچگونه اطلاعی در مورد فعالیت ایرلاین های مجازی نداره!!! وقتی در مورد ایرلاین مجازی اینگونه حرف می زنه دیگه چه توقعی میشه داشت که در مورد ایرلاین واقعای بخواد صحبت کنه و اظهار نظر کنه... هرکسی در حد شخصیتش صحبت می کنه و باید در همون حد هم بهش احترام گذاشت...
    اصول اخلاقی وافعا خنده دار هست.درست هست من هیچگونه اطاعاتی در موردایرلاین مجازی ندارم ولی نمیدونستم واسه ایرلاین حتما احتیاج به ایرلاین مجازی هست.درست هست با هر کس در حد شخصیش صحبت میکنند.پس بدان اگر با شخص شما این چنین صحبت شده به دلیل این هست که شخصیت شما در همین اندازه هست.البته میدانم بیشتر از حد نرمال به شخص تو احترام گذاشتم این به دلیل احترام به سایت بوده.اگر هم از جانب من چیزی گفته شده د جواب حرفهای تو بوده مثل همین الان پس دم از شخصیت نزن.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

جستارهای مشابه

1. برکناری مدیر عامل نفت ایر
    توسط Flying Good Man در انجمن اخبارهواپیمایی نفت ایران
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 17-12-2011, 02:18
  2. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 30-10-2011, 15:53
  3. برکناری جعفر زاده ، سخنگوی هواپیمایی کشوری
    توسط andy در انجمن سازمان هواپیمایی کشوری
    پاسخ ها: 3
    آخرين نوشته: 22-05-2010, 18:01