@aerospacetalk
صفحه 1 از 8 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

جستار: ماجرای سفر 12 ساعته به دبی با ویزای جعلی !!!

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    2,284
    سپاسگزاری شده : 3,986 بار در 465 پست
    قدرت امتیازدهی
    51
    Array

پیش فرض ماجرای سفر 12 ساعته به دبی با ویزای جعلی !!!

درود بر تمامی یاران و همراهان انجمن مرجع هوا و فضای پارسی.

قصد بیان واقعه ای عجیب و اسفناک از خیانت و رذالت عده ای از هموطنان رو دارم تا بفهمید که برخی به اسم آزانس مسافرتی در راه کسب اندکی ثروت چه جرائمی که مرتکب نمیشوند.

حدود دوشنبه هفته قبل قصد داشتم به همراه مادرم برای شروع کارهای بازرگانی و واردات اجناس از کشور امارات به یک آزانس مسافرتی رفته و نسبت به خرید بلیط و ویزا و هتل اقدام کنیم. اینجانب یک آزانس مسافرتی در خیابان عباس آباد تهران را از اینترنت پیدا کرده و با توجه به اینکه آژانس مزبور فعالیتهای جالبی در زمینه اطلاع رسانی انجام میداد (( مثلا قیمت بلیط ها و هتل ها رو بصورت به روز شده و PDF در سایتش میگذاشت )) به آن آژانس رفتیم که بما گفتند سیستم رزرو ماهان و ایران ایر قطع شده و امکان دریافت بلیط موجود نیست..

لذا مادرم از روی یک SMS که برایش ارسال شده بودتصمیم گرفت به آژانس دیگری که در همان خیابان شهید بهشتی نرسیده به میدان تختی قرار داشت رفته و همان درخواست را تکرار کنیم. بنابر این به آزانس هواپیمایی (( خ )) در طبقه دوم ساختمانی در خیابان عباس آباد رفتیم. در آنجا برای بلیط رفت و برگشت ماهان و سه شب و چهار روز اقامت در پنج ستاره و ویزای توریستی 14 روزه مبلغ سه میلیون تومان پرداخت کردیم.

تا اینجا درست...؟؟؟

شنبه ی همین هفته بعد از ظهر به آزانس رفتیم. بلیط را که اینترنتی رزور شده بود بصورت یک ورقه کاغذ A4 بما دادند. ووچر هتل را هم دادند...اما موقع تحویل ویزا یک کاغذی دادند که اسم های ما و عکسمان بصورت بسیار ناخوانا و بهم ریخته روی آن پرینت گرفته شده بود...
    .بما گفتند "" این کاغذ برای عبور از گیت فرودگاه امام است. وقتی به فرودگاه دبی رسیدید حتما این کاغذها را پاره کنید...!! در آنجا به افسر قسمت (( مراقبه الجوازات )) پاسپورت را نشان میدهید و ایشان برای شما همانجا ویزا میدهند....!!! نگران نباشید ...همه چیز هماهنگ شده است..!!!

لازم میدانم یادآوری کنم که این اولین سفرخارجی ما بود.

نیمه شب یکشنبه با هزار ذوق و شوق و هیجان وسایل را بار ماشین کرده و در دل شب به اتوبان خلیج همیشه فارس زدیم و ساعت سه نیمه شب به فرودگاه رسیدیم.پرواز ساعت شش و نیم صبح بود. در قسمت تحویل بار بود که اولین مشکل پیش آمد...بما گفتند آقا این ویزای شما اصلا خوانا نیست...صبر کنید تا مسئولین ماهان ایر بیاییند....و ما اینقدر صبر کردیم تا دویست نفرمسافر هواپیما کارشان انجام شد و مسئول ماهان آمد و ویزا و پاسپورت مارا گرفت و به جائی نامعلوم رفت و دقایقی بعد برگشت و گفت مشکلی نیست..!! میتوانید چمدان را تحویل دهدید..

ساعت شش صبح سوار هواپیما شدیم و هشت و نیم صبح به فرودگاه دبی رسیدیم...در صف قسمت (( مراقبه الجوازات )) بودیم...پاسپورت و ویزا را تحویل آن دوست عرب دادیم که دیدیم با حالت تعجب بما نگاه میکند و به همکار کنار دستی اش چیزهایی میگوید. با انگلیسی با وی صبحت کردم و پرسیدم مشکل چیست...بما گفتند به اتاق immigration room برویم و صحت پاسپورت را بررسی کنیم.

به آنجا رفتم و به انگلیسی درخواستم را مطرح کردم...ایشان بلافاصله پاسپورت من و مادرم را به همراه ویزا گرفتند و در کامپیوتر چک کردند و گفتند:

these visas are NOT yous....the are belong to someonle else ...just your names on them.

go and speak whit your responsible.

باور کنید کیبورد کامپیوترم از بیان حال من و مادرم که تا همین دقایق پیش شور و ذوق سفر خارجی برای اولین بار و ورود به کشوری جدید رو داشتیم عاجز است...پاهایمان سست شد و رنگمان پرید...نمیدانستیم چیکار بکنیم...خودمان رو روی صندلی انداختیم و بر بخت بدمان لعنت فرستادیم ک چرا در اولین سفر خارجی باید چنان خاطره ی تلخی پیش بیاید که حتی سفر به هر نقطه ای از دنیا را برایمان تلخ کند...؟

نظر به اینکه اپراتور سیمکارت گوشی مان به etisalat تغییر کرده بود به آزانس مربوطه در تهران زنگ زدیم.ایشان گفتند منتظر باشید....الان یکی میرود سفارت ایران در دبی و برای شما ویزا میگیرد و میاورد....به او گفتم آخه دختر خوب...سفارت ایران در دبی که ویزای دبی نمیدهد...!! ویزای دبی را سفارت دبی در تهران میدهد...!! گفتند نگران نباشید...تا ساعت 11 صبر کنید درست میشه...ساعت یازده و نیم ظهر بود که زنگ زدم تهران و گفتم چی شد....گفت در حال پیگیری هستیم...اگر م الان از فرودگاهبیرون میامدید باید تا ساعت 2 در لابی هتل منتظر میماندین پس برایتان فرقی که نمیکنه...منتظر باشید....!!! منهم بابت تشابه انتظار در لابی هتل و انتظار در سالن فرودگاه از ایشان تکشر کردم ...!!!! شماره آن آقایی که مثلا قرار بود ویزاهای مارا تحویل بدهد را نیز بما گفتند...میتونم بگم نزدیک هشتاد بار به او زنگ زدم اما اگر ایشان جواب شما را داد جواب من را هم داده است...!!!

به تهران و ان آژانس لعنتی زنگ زدم و گفتم چی شد....گفتند تا ساعت دو صبر کنید....درست میشود...!! ساعت دو نیم شد....از فرط خستگی و بیحالی در حال مرگ بودیم....گفتیم چی شد...به حالتی مانند طلبکار ها گفتند ما اینجا همه دنبال کار شما هستیم...نگران نباشید...شما امشب در هتلتان اقامت میکنید...!!

تا ساعت هفت شب در محوطه فرودگاه حیران و سرگردان بودیم...آخرش تماس گرفتند و گفتند اینترنت داری...؟؟ گفتم برای چه میخواهید...؟؟ گفتند میخواهیم بلیط برگشت شما را که برای چهارشنبه بود به همین امشب تغییر دهیم و شما را به تهران برگردانیم....به ایشان گفتم نیازی نیست زحمت بکشید....اولا من اینترنت ندارم....دوما الان میروم و از همین فرودگاه دبی بلیط میخرم و به تهران برمیگردم و پول بلیط را به انضمام تمامی آن سه میلیون تومانی که به شما دادم را از شما میگیرم.

گفتند مشکلی نیست...!!

به قسمت فروش بلیط رفتم و به انگلیسی گفتم دوتا بلیط برای تهران و برای امشب میخواهم....خوشبختانه در پرواز 657 ایران ایر جا بود....لذا 1920 درهم دادم و دوتا بلیط گرفتم و خسته و کوفته و دست از پا درازتر و با حال بسیار زار و ناراحت و بسان لشکر شکست خورده همراه مادر 58 ساله و خسته ام که تکیه گاهی جز من نداشت قدم به ایراباس 320 ایران ایر گذاشتیم وبعد از دوازده ساعت اقامت در فرودگاه دبی و مسخره شدن توسط آزانس مربوطه در ساعت 11 شب به تهران رسیدیم...

پرواز رفت به شماره 061 توسط ایرباس EP-MNU به هدایت کاپیتان فارسی و پرواز بازگشت به شماره 657 با ارباس 320 رجیستر EP-IEG به هدایت کاپیتان اسکندری

نظر به اینکه در همه حال عاشق پرواز و خلبانی و هواپیما هستم و با دیدن روی عشقم و شنیدن صدای موتور آن انگار بهم آرام بخش داده اند شما به به دیدن تصاویری از فرودگاه امام و ارباس 600-300 ماهان ایر و مناظری از پرواز دعوت میکنم...

این تصویر برج مراقبت فرودگاه OIIE است که یاران همیشه بیدار مراقب پرواز در همه حال هوای مسافرین و پرنده ها رو دارند...ساعت سه و نیم بامداد...پارکینگ 1 فرودگاه

تصویر هواپیمای ما قبل از پرواز...

سوار شدیم....سیت من 32A بود....

35000 پایی

بر فراز خلیج تا ابد پارس....

موقع برگشت آنقدر اعصابم خراب بود که هیچ عکسی نگرفتم...

یه ویدوی 29 مگی هم دارم که از پرواز بر فراز دبی و فرود در باند 12 راست است که روی آن صحبت هم کرده ام....اگر وقت شد آپلود میکنم...امروز هم میرم آزانس (( خ )) در عباس آباد و پولم را میگیرم...

شنبه هفته بعد هم دوباره باید برم دبی....امیدوارم ایندفعه با مشکل مواجه نشیم...

ارادتمند همه دوستان و یاران..

حمید رابط

roberty

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,488
    سپاسگزاری شده : 17,286 بار در 2,055 پست
    قدرت امتیازدهی
    184
    Array

پیش فرض پاسخ : ماجرای سفر 12 ساعته به دبی با ویزای جعلی !!!

با عرض سلام خدمت شما

واقعا اتفاق تلخی بود اما عبرت آموز بود من ماجرای شما رو برای همه اعضای خانواده ام تعریف کردم و همه هم خیلی متاسف شدند چون وقتی خودمون رو جای شما گذاشتیم و آن لحظاتی که در فرودگاه دبی با ناراحتی و اعصاب خوردی سپری کردید واقعا سخت به نظر می رسد.اما انشاالله این بار تشریف می برید بهتون خوش می گذره امیدوارم پولتو نو کامل پس بگیرید البته بعید می دونم احتمالا سر برگردوندن پول یه ماجرای دیگری درست می کنند خیلی حواستون رو جمع کنید.

اما من خواستم این نکته رو اینجا تذکر بدم که به هر آژانس مسافرتی دوستان اعتماد نکنند مخصوصا SMS های که داده می شود چندین بار اخبار اعلام کرده که نصف بیشتر این SMS های تبلیغاتی در هر حرفه و تجارتی کلاهبرداری است. آژانس های مسافرتی هم که وعده هزینه کم و یک سفر عالی را می دهند همه دروغ و کلاهبرداری است سعی کنید از آژانس هایی استفاده کنید که حداقل چندین بار اقوام و آشنایانتان استفاده کرده اند و راضی بوده باشند .یا خودتان کاملا تحقیق کنید و از کارشان مطمئن باشید بعد اقدام کنید .

خیلی از شما سپاسگزارم که خاطره ی خودتون و هر چند تلخ بود به اشتراک گذاشتید که درس عبرتی شود برای سایرین .

با امید به سفر های خوش بعدی برای شما
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    1,542
    سپاسگزاری شده : 95 بار در 22 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط roberty نمایش نوشته ها
    درود بر تمامی یاران و همراهان انجمن مرجع هوا و فضای پارسی.

قصد بیان واقعه ای عجیب و اسفناک از خیانت و رذالت عده ای از هموطنان رو دارم تا بفهمید که برخی به اسم آزانس مسافرتی در راه کسب اندکی ثروت چه جرائمی که مرتکب نمیشوند.

حدود دوشنبه هفته قبل قصد داشتم به همراه مادرم برای شروع کارهای بازرگانی و واردات اجناس از کشور امارات به یک آزانس مسافرتی رفته و نسبت به خرید بلیط و ویزا و هتل اقدام کنیم. اینجانب یک آزانس مسافرتی در خیابان عباس آباد تهران را از اینترنت پیدا کرده و با توجه به اینکه آژانس مزبور فعالیتهای جالبی در زمینه اطلاع رسانی انجام میداد (( مثلا قیمت بلیط ها و هتل ها رو بصورت به روز شده و PDF در سایتش میگذاشت )) به آن آژانس رفتیم که بما گفتند سیستم رزرو ماهان و ایران ایر قطع شده و امکان دریافت بلیط موجود نیست..

لذا مادرم از روی یک SMS که برایش ارسال شده بودتصمیم گرفت به آژانس دیگری که در همان خیابان شهید بهشتی نرسیده به میدان تختی قرار داشت رفته و همان درخواست را تکرار کنیم. بنابر این به آزانس هواپیمایی (( خ )) در طبقه دوم ساختمانی در خیابان عباس آباد رفتیم. در آنجا برای بلیط رفت و برگشت ماهان و سه شب و چهار روز اقامت در پنج ستاره و ویزای توریستی 14 روزه مبلغ سه میلیون تومان پرداخت کردیم.

تا اینجا درست...؟؟؟

شنبه ی همین هفته بعد از ظهر به آزانس رفتیم. بلیط را که اینترنتی رزور شده بود بصورت یک ورقه کاغذ A4 بما دادند. ووچر هتل را هم دادند...اما موقع تحویل ویزا یک کاغذی دادند که اسم های ما و عکسمان بصورت بسیار ناخوانا و بهم ریخته روی آن پرینت گرفته شده بود...
    .بما گفتند "" این کاغذ برای عبور از گیت فرودگاه امام است. وقتی به فرودگاه دبی رسیدید حتما این کاغذها را پاره کنید...!! در آنجا به افسر قسمت (( مراقبه الجوازات )) پاسپورت را نشان میدهید و ایشان برای شما همانجا ویزا میدهند....!!! نگران نباشید ...همه چیز هماهنگ شده است..!!!

لازم میدانم یادآوری کنم که این اولین سفرخارجی ما بود.

نیمه شب یکشنبه با هزار ذوق و شوق و هیجان وسایل را بار ماشین کرده و در دل شب به اتوبان خلیج همیشه فارس زدیم و ساعت سه نیمه شب به فرودگاه رسیدیم.پرواز ساعت شش و نیم صبح بود. در قسمت تحویل بار بود که اولین مشکل پیش آمد...بما گفتند آقا این ویزای شما اصلا خوانا نیست...صبر کنید تا مسئولین ماهان ایر بیاییند....و ما اینقدر صبر کردیم تا دویست نفرمسافر هواپیما کارشان انجام شد و مسئول ماهان آمد و ویزا و پاسپورت مارا گرفت و به جائی نامعلوم رفت و دقایقی بعد برگشت و گفت مشکلی نیست..!! میتوانید چمدان را تحویل دهدید..

ساعت شش صبح سوار هواپیما شدیم و هشت و نیم صبح به فرودگاه دبی رسیدیم...در صف قسمت (( مراقبه الجوازات )) بودیم...پاسپورت و ویزا را تحویل آن دوست عرب دادیم که دیدیم با حالت تعجب بما نگاه میکند و به همکار کنار دستی اش چیزهایی میگوید. با انگلیسی با وی صبحت کردم و پرسیدم مشکل چیست...بما گفتند به اتاق immigration room برویم و صحت پاسپورت را بررسی کنیم.

به آنجا رفتم و به انگلیسی درخواستم را مطرح کردم...ایشان بلافاصله پاسپورت من و مادرم را به همراه ویزا گرفتند و در کامپیوتر چک کردند و گفتند:

these visas are NOT yous....the are belong to someonle else ...just your names on them.

go and speak whit your responsible.

باور کنید کیبورد کامپیوترم از بیان حال من و مادرم که تا همین دقایق پیش شور و ذوق سفر خارجی برای اولین بار و ورود به کشوری جدید رو داشتیم عاجز است...پاهایمان سست شد و رنگمان پرید...نمیدانستیم چیکار بکنیم...خودمان رو روی صندلی انداختیم و بر بخت بدمان لعنت فرستادیم ک چرا در اولین سفر خارجی باید چنان خاطره ی تلخی پیش بیاید که حتی سفر به هر نقطه ای از دنیا را برایمان تلخ کند...؟

نظر به اینکه اپراتور سیمکارت گوشی مان به etisalat تغییر کرده بود به آزانس مربوطه در تهران زنگ زدیم.ایشان گفتند منتظر باشید....الان یکی میرود سفارت ایران در دبی و برای شما ویزا میگیرد و میاورد....به او گفتم آخه دختر خوب...سفارت ایران در دبی که ویزای دبی نمیدهد...!! ویزای دبی را سفارت دبی در تهران میدهد...!! گفتند نگران نباشید...تا ساعت 11 صبر کنید درست میشه...ساعت یازده و نیم ظهر بود که زنگ زدم تهران و گفتم چی شد....گفت در حال پیگیری هستیم...اگر م الان از فرودگاهبیرون میامدید باید تا ساعت 2 در لابی هتل منتظر میماندین پس برایتان فرقی که نمیکنه...منتظر باشید....!!! منهم بابت تشابه انتظار در لابی هتل و انتظار در سالن فرودگاه از ایشان تکشر کردم ...!!!! شماره آن آقایی که مثلا قرار بود ویزاهای مارا تحویل بدهد را نیز بما گفتند...میتونم بگم نزدیک هشتاد بار به او زنگ زدم اما اگر ایشان جواب شما را داد جواب من را هم داده است...!!!

به تهران و ان آژانس لعنتی زنگ زدم و گفتم چی شد....گفتند تا ساعت دو صبر کنید....درست میشود...!! ساعت دو نیم شد....از فرط خستگی و بیحالی در حال مرگ بودیم....گفتیم چی شد...به حالتی مانند طلبکار ها گفتند ما اینجا همه دنبال کار شما هستیم...نگران نباشید...شما امشب در هتلتان اقامت میکنید...!!

تا ساعت هفت شب در محوطه فرودگاه حیران و سرگردان بودیم...آخرش تماس گرفتند و گفتند اینترنت داری...؟؟ گفتم برای چه میخواهید...؟؟ گفتند میخواهیم بلیط برگشت شما را که برای چهارشنبه بود به همین امشب تغییر دهیم و شما را به تهران برگردانیم....به ایشان گفتم نیازی نیست زحمت بکشید....اولا من اینترنت ندارم....دوما الان میروم و از همین فرودگاه دبی بلیط میخرم و به تهران برمیگردم و پول بلیط را به انضمام تمامی آن سه میلیون تومانی که به شما دادم را از شما میگیرم.

گفتند مشکلی نیست...!!

به قسمت فروش بلیط رفتم و به انگلیسی گفتم دوتا بلیط برای تهران و برای امشب میخواهم....خوشبختانه در پرواز 657 ایران ایر جا بود....لذا 1920 درهم دادم و دوتا بلیط گرفتم و خسته و کوفته و دست از پا درازتر و با حال بسیار زار و ناراحت و بسان لشکر شکست خورده همراه مادر 58 ساله و خسته ام که تکیه گاهی جز من نداشت قدم به ایراباس 320 ایران ایر گذاشتیم وبعد از دوازده ساعت اقامت در فرودگاه دبی و مسخره شدن توسط آزانس مربوطه در ساعت 11 شب به تهران رسیدیم...

پرواز رفت به شماره 061 توسط ایرباس EP-MNU به هدایت کاپیتان فارسی و پرواز بازگشت به شماره 657 با ارباس 320 رجیستر EP-IEG به هدایت کاپیتان اسکندری

نظر به اینکه در همه حال عاشق پرواز و خلبانی و هواپیما هستم و با دیدن روی عشقم و شنیدن صدای موتور آن انگار بهم آرام بخش داده اند شما به به دیدن تصاویری از فرودگاه امام و ارباس 600-300 ماهان ایر و مناظری از پرواز دعوت میکنم...

این تصویر برج مراقبت فرودگاه OIIE است که یاران همیشه بیدار مراقب پرواز در همه حال هوای مسافرین و پرنده ها رو دارند...ساعت سه و نیم بامداد...پارکینگ 1 فرودگاه

تصویر هواپیمای ما قبل از پرواز...

سوار شدیم....سیمت من 32A بود....

35000 پایی

بر فراز خلیج تا ابد پارس....

موقع برگشت آنقدر اعصابم خراب بود که هیچ عکسی نگرفتم...

یه ویدوی 29 مگی هم دارم که از پرواز بر فراز دبی و فرود در باند 12 راست است که روی آن صحبت هم کرده ام....اگر وقت شد آپلود میکنم...امروز هم میرم آزانس (( خ )) در عباس آباد و پولم را میگیرم...

شنبه هفته بعد هم دوباره باید برم دبی....امیدوارم ایندفعه با مشکل مواجه نشیم...

ارادتمند همه دوستان و یاران..

حمید رابط

roberty
    سلام دوست گرامی من هم از این اتفاق خیلی ناراحت شدم اما این اتفاق برای اولین بار و برای اخرین بار نخواهد بود شما باید شکایت کنید و اگر اشتباه از اژانس باشد و ثابت شود باید تمام خسارت رو پرداخت می کنه اگر پرداخت نکند مجوز اژانس باطل می شود. حتما پیگیری کنید و نتیجه رو برای ما هم اعلام کنید.

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    13,089
    سپاسگزاری شده : 4,275 بار در 561 پست
    قدرت امتیازدهی
    52
    Array

سلام.
    دوست گرامی جناب رابط بنده هم بسیار ناراحت شدم از ماجرایی که براتون اتفاق افتاد و همین طور که دوستمون گفتند باید از این آژانس شکایت کنید تا تقاص کاری رو که متاسفانه در حق شما مرتکب شدند پس بدند و این کار وقیح رو در حق هموطن دیگری انجام ندهند.
    با تشکر.
    اَلحَمدُ للهِ الَذی جَعَلَنا مِنَ المُتَمَسِکين بِوِلایَةِ مولانا اَمیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (علیه السلام) و اَئِمَةِ المعصومین (علیهم السلام).
    اللهم عجل لولیک الفرج.

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    2,894
    سپاسگزاری شده : 5,608 بار در 597 پست
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array

دوست گرامی سلام

اتفاق تاسف باری که برای جنابعالی در سفر به امارات رخ داده بسیار تکان دهنده و عبرت آموز است از این جهت که در کشور اسلامی چه اتفاقات نا خوشایندی در کمین همه ما نشسته است ، اگر مقررات انجمن اجازه میداد نام این آزانس هواپیمائی که آشکارا مبادرت به غش در معامله و گلاهبرداری نموده و موجب لکه دار شدن آبرو و حیثیت ایران و ایرانی در دنیا میشوند را برا ی آگاهی دیگران اعلام میفرمودید ولی چون مقررات انجمن اجاز این کار نمیدهد امیداورم که شما دوست عزیز با مراجعه به مراجع قضائی ضمن استراد وجوه پرداختی خود نسبت به احقاق حق خود اقدام فرمائید .

Airman Basic
    سپاسگزاری
    31
    سپاسگزاری شده : 95 بار در 14 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

متاسفم از بابت اتفاقی که برای شما افتاد میتونم درک کنم که چه عذابی متحمل شدید .. اما .....
    دیگه بسه از این که متهمها رو چهره شون رو میپوشونن و تو عکسا چشماشونو سیاه میکنن دیگه بسه متهمهای ملی رو با نامهای مستعار میخونن یارو جیب ملت رو زده بعد موقع دادگاهیش میگن آقای "ب" ینی چی؟؟؟ یارو زده آدم کشته عکسشو درست نمیندازن؟؟؟ این آژانس کلاه بردار با وقاهت تمام این کارو کرده و شما میزنید آژانس "خ" ؟؟؟ چرا خوب؟؟؟ برای حفظ آبرو؟؟ اگه اون یارو آبرو داشت که کلاه بر نمیداشت اگه آبرو داشت که آدم نمیکشت اگه آبرو داشت که جیب میلتو نمیزد !!! این افراد باید تو رسانه ها معرفی بشن تا مردم بشناسنشون و باهاشون طرف حساب نشن و حواسشون باشه سرشون کلاه نره .. باید نام این آژانس دزد رو بگید تا کاربرایی که به مطلبو میخونن در جریان بی مسئولیتی و کلاه برداریشون قرار بگیرن ..
    --------------------
    Saeid Abbaspour
    --------------------

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    2,284
    سپاسگزاری شده : 3,986 بار در 465 پست
    قدرت امتیازدهی
    51
    Array

با سپاس ازمحبت شما دوستان و یاران گرامی که قلبی به بزرگی آسمان دارید.

از امروز تا چند روز دیگه منتظر تایید مدیریت محترم (( آقای کاپلو یا تامکتر عزیز )) میشم....اگر یکی از این دو بزرگوار اجازه دادند اسم و آدرس و وب سایت این آژانس رو خدمتتون عرض میکنم.

فردا هم قراره برم یک آزانس هواپیمایی دیگر در پاساژ گلستان---شهرک غرب. و اینبار از اونجا برای بلیط و ویزا اقدام کنم.

ما مدتی هست برای کارهای بازرگانی مان وکیلی خبره با مدرک کارشناسی ارشد داریم. تخصص ایشان حقوق کیفری است. بما گفتند به دفتر آزانس بروید...اگر پولتان را ندادند کمترین کاری که با ایشان میکنم پلمپ شدن آن خراب شده است....

انشالله هفته بعد دوباره میریم دبی و اینبار از سطح شهر و هتل و هواپیماهای A380 نیز عکس و فیلم میگیرم و برای شما میذارم.

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    2,894
    سپاسگزاری شده : 5,608 بار در 597 پست
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط roberty نمایش نوشته ها
    با سپاس ازمحبت شما دوستان و یاران گرامی که قلبی به بزرگی آسمان دارید.

از امروز تا چند روز دیگه منتظر تایید مدیریت محترم (( آقای کاپلو یا تامکتر عزیز )) میشم....اگر یکی از این دو بزرگوار اجازه دادند اسم و آدرس و وب سایت این آژانس رو خدمتتون عرض میکنم.

فردا هم قراره برم یک آزانس هواپیمایی دیگر در پاساژ گلستان---شهرک غرب. و اینبار از اونجا برای بلیط و ویزا اقدام کنم.

ما مدتی هست برای کارهای بازرگانی مان وکیلی خبره با مدرک کارشناسی ارشد داریم. تخصص ایشان حقوق کیفری است. بما گفتند به دفتر آزانس بروید...اگر پولتان را ندادند کمترین کاری که با ایشان میکنم پلمپ شدن آن خراب شده است....

انشالله هفته بعد دوباره میریم دبی و اینبار از سطح شهر و هتل و هواپیماهای A380 نیز عکس و فیلم میگیرم و برای شما میذارم.

انشاا... که فوقق باشید ، خوشحال میشویم که بتوانید حقوق خود را استیفاء نمائید .

Airman Basic
    سپاسگزاری
    31
    سپاسگزاری شده : 95 بار در 14 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

مطمئن باشید اون آژانس از حقوق آگاهه و سعی میکنه رضایت شما رو بدست بیاره و تو همون لحظه هزینه ها رو پرداخت کنه .. اما ...
    مساله سردرگمی تو یه کشور غریب (که من تا حدودی تجربه ش کردم که واقعااااا سخته) و از همه مهمتر خرابشدن برنامه ریزی ای که از قبل داشتی و الان بهم ریخته مساله مهمیه .. اگر من جای شما بودم به غیر از هزینه ها که کلاهبرداری شده و وظیفه شون هست که پرداخت کنند برای اونها طرح دعوا میکردم و برای اون معطلی در فرودگاه و اقدامات غیر قانونی ازشون طلب غرامت و یا حتی اقدام به پلمپ کردن اونجا میکردم تا بدونه مملکت قانون داره ...
    --------------------
    Saeid Abbaspour
    --------------------

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    38,452
    سپاسگزاری شده : 52,329 بار در 4,036 پست
    قدرت امتیازدهی
    549
    Array

سازمان هواپيمايي كشوري - معاونت هوانوردي دفتري دارد كه وظيفه آن نظارت بر عملكرد آژانسها است. البته مطمئن نيستم اين مورد به هواپيمايي كشوري مربوط مي شود يا نه. ميتونيد به آنجا هم مراجعه كنيد ببينيد به آنها مربوط مي شود يا نه.

صفحه 1 از 8 1234567 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 05-09-2011, 22:55
  2. ماجرای سقوط 747 korean air
    توسط EP-IBS در انجمن ايمني و سوانح هوايي
    پاسخ ها: 1
    آخرين نوشته: 13-10-2010, 20:06
  3. لغو اعطای ویزای مالزی در فرودگاه
    توسط Behrang در انجمن سفر و صنعت گردشگری
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: 06-08-2010, 12:27