@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,506
    سپاسگزاری شده : 16,098 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

پیش فرض صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

سلام

-اول از همه آغاز ماه مبارك رمضان را به معتقدين عزيز تبريك عرض مي كنم.

-هفته ي گذشته با توجه به حادثه ي تلخ سسنا صندلي داغ را برگزار نكرديم.

-از امروز مجددا صندلي داغ ايرواسپيس تاك را ادامه مي دهيم با حضور "گنجياب انجمن"
    Behnam عزيز

از دوستان گرامي باز هم خواستار رعايت قوانين صندلي داغ هستم.

=======================================================
    بهنام عزيز سلام

خوبي؟
    آب و هواي بندر چطوره؟

1-بهنام جان يك بيوگرافي مختصر و مفيد از خودت برامون بگو.

2-با اينكه رشته ي تحصيليت نقطه ي مشتركي با هوانوردي نداره چرا به هوانوردي علاقه مند هستي؟

3-چي شد كه زدي تو خط زيرخاكي؟

4-چون ميدونم عكس ها رو دسته بندي مي كني آرشيو عكس هاي تاريخيت تعدادشون چقدر هست حدودا؟

5-تو اين مدت حفاري سايت هاي عكس و تاريخي چه عكسي رو بيشتر از همه دوست داشتي و از ديدن چه عكسي ناراحت شدي؟

6-پيدا كردن عكس از 747 رو ترجيح ميدي يا تامكت؟

7-هوانوردي نظامي يا غيرنظامي؟

8-اسم كاربري كه قبلا داشتي به چه معنايي بود؟

9-بيشتر عكس هايي كه از 747 ها يا 707 هاي ايران اير داري از هيثرو لندن هست.ميدوني ايران اير روزي چند پرواز به لندن داشته؟

10-كدوم پينت ايران اير رو بيشتر از همه دوست داري؟پينت فعلي يا قديم؟

اين از دور اول سوالات من تا دوستان هم سوالاتشون رو از بهنام عزيز بپرسند.

مدير نگارخانه عکس های هوانوردی
    سپاسگزاری
    28,791
    سپاسگزاری شده : 24,425 بار در 1,230 پست
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk

من هم به همگی سلام می کنم و ماه رمضان رو تبریک می گم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Jsn نمایش نوشته ها

بهنام عزيز سلام

سلام سعید جان

خوبي؟

ممنون خوبم

آب و هواي بندر چطوره؟

الان که خیلی گرم و شرجی هم بالاست.

1-بهنام جان يك بيوگرافي مختصر و مفيد از خودت برامون بگو.

من متولد
    1371 و ساکن بندرعباس و الان هم دانشجوی رشته مهندسی برق - کنترل.

2-با اينكه رشته ي تحصيليت نقطه ي مشتركي با هوانوردي نداره چرا به هوانوردي علاقه مند هستي؟

والا نمی دونم چی شد دبیرستان بودیم که دبیر فیزیکمون جناب کرمی مهر گفتند که درباره آزمایش توریچلی تحقیق کنین منم مشغول جست و جو در اینترنت شدم که نمی دونم چطوری به این سایت برخوردم فکر کنم تقریبا همزمان با برگزاری رژه 29 فروردین بود, که من هم چشمم به فرتور های پرنده های نظامی کشورمون خورد و عشق و نقاشی های کودکی در من زنده شد و دیگه رهایی نیافتیم!

3-چي شد كه زدي تو خط زيرخاكي؟

من کلا به تاریخ و هر چیز قدیمی علاقه دارم به همین دلیل هم عکسای قدیمی رو که می دیدم یه حس خاصی بهم دست می داد و گفتم منم بیشتر برم دنبال این عکسا که اون حس خوب رو داشته باشم.

4-چون ميدونم عكس ها رو دسته بندي مي كني آرشيو عكس هاي تاريخيت تعدادشون چقدر هست حدودا؟

والا قدیمیاش رو زیاد جدا نکردم ولی هرچی پیدا کردم و داشتم رو تو سایت آپلود کردم شاید بشه حدود 1000 تا!

5-تو اين مدت حفاري سايت هاي عكس و تاريخي چه عكسي رو بيشتر از همه دوست داشتي و از ديدن چه عكسي ناراحت شدي؟

خیلی سوال سختیه خیلی از عکسا بودن که دوسشون داشتم نمی تونم بگم ولی سه تا که خیلی لذت بردم ازشون اینا بودن:

Aug_1972_ (19) by Personanondata - Michael Cairns, on Flickr

عکسی هم که ناراحتم کرده باشه تو ذهنم نیست الان ولی اکثرا عکس ها و تبلیغ های ایران ایر رو تو دهه 50 خورشیدی که می بینم واقعا افسوس می خورم.

6-پيدا كردن عكس از 747 رو ترجيح ميدي يا تامكت؟

سوال خیلی سختیه ولی تامکت!

7-هوانوردي نظامي يا غيرنظامي؟
    جفتشون!

8-اسم كاربري كه قبلا داشتي به چه معنايي بود؟

والا معتی خاصی نداشت gh برای اول فامیلم بود, zizoo هم به خاطر علاقم به زین الدین زیدان بود آخه اینو بهش می گفتن (ZIZOU) او 2 هم برای این بود که با نام کاربری قبلیم نمی تونستم به سایت سر بزنم دوباره عضو شدم با همون اسم و 2 در انتهای نام کاربری.

9-بيشتر عكس هايي كه از 747 ها يا 707 هاي ايران اير داري از هيثرو لندن هست.ميدوني ايران اير روزي چند پرواز به لندن داشته؟

نه متاسفانه اگه بگی که بدونم ممنون می شم.

10-كدوم پينت ايران اير رو بيشتر از همه دوست داري؟پينت فعلي يا قديم؟

پینت قبلیش حس دیگه ای داشت اونو خیلی دوست دارم.

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,062
    سپاسگزاری شده : 58,397 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

درود بر تاریخ نورد عرصه نگارخانه ها (چی گفتم!)
    آقا مزنه هوا چند درجه هست اونطرف؟ (این سوال نبود ها!)

- می تونی بدون اینکه به آرشیوت سر بزنی، یا در اینترنت جستجو کنی بگی تا الان چه تایپهایی در ایران نقش VIP دولتی رو داشتند؟ قبل و پس از انقلاب...
    - فرتورهایی که پیدا می کنی رو به شکل شانسی (تصادفی!) پیدا می کنی یا با برنامه می ری دنبالشون؟ (به عنوان نمونه امروز می ری دنبال EP-IAA یا نه، سرچ می کنی ایران ایر تا به اینها برسی..؟)
    - فکر می کنی رشته دانشگاهیت، چقدر با صنعت هوانوردی (ساخت، بهره برداری و ...) نزدیکی داره؟ آیا کاربردی در این صنعت داره؟
    - دوست داری در کدوم بخش، وارد این صنعت بشی؟ اصلاً دوست داری؟
    - در مقابل هر یک از این واژه ها، نخستین چیزی که به فکرت می رسه رو قرار بده:

AHU:
    107:
    قلعه مرغی:
    مسجدسلیمان:

فعلاً از کیس استادی (Case Study) خبری نیست، به جاش یک مورد تشریحی - استدلالی برات می نویسم!
    - از دیدگاه شما، موقعیت جغرافیایی ایران (هر آنچه در این منطقه هست) چه نقشی در ورود و توسعه هوانوردی به این کشور داشت؟ (اینو هر چی کاملتر پاسخ بدی بهتره، چون سری بعد نسبت به این پاسخت، سوال در میارم!!!)

سپاسگزاری
    28,791
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

درود بر شما دوست عزیز!

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteSwan نمایش نوشته ها
    درود بر تاریخ نورد عرصه نگارخانه ها (چی گفتم!)
    درود بر شما, آقا مارو چه به این حرفا!

آقا مزنه هوا چند درجه هست اونطرف؟ (این سوال نبود ها!)
    38 درجه به بالا و ظهر هم به 45 می رسه که اعلام نمی کنه هواشناسی!
    ولی خب شرجی که هست یکم باعث می شه قابل تحمل بشه ولی خب سخته دیگه.

- می تونی بدون اینکه به آرشیوت سر بزنی، یا در اینترنت جستجو کنی بگی تا الان چه تایپهایی در ایران نقش VIP دولتی رو داشتند؟ قبل و پس از انقلاب...
    اینجوری سخت شد ولی خب دیگه درست یا غلطش رو ببخشید, /Viscount , Boeing 707/727/737 , Dassault Falcon , Jetstar , Agusta Bell 212/214/412 دیگه بدون تقلب نمی تونم بگم!

- فرتورهایی که پیدا می کنی رو به شکل شانسی (تصادفی!) پیدا می کنی یا با برنامه می ری دنبالشون؟ (به عنوان نمونه امروز می ری دنبال EP-IAA یا نه، سرچ می کنی ایران ایر تا به اینها برسی..؟)
    با برنامه می رم, بعضی واژگان مثل ایران ایر و امثال این ذو به طور روزانه در بعضی سایت ها که تصاویر قدیمی توش دیدم و به روز می شن مثل Flickr و Airlinehobby و Aircraftslides رو همیشه چک می کنم.بله برای پیدا کردن تصاویر پرنده ها بر اساس رجیسترشون تک تک هم اقدام می کنم.

- فکر می کنی رشته دانشگاهیت، چقدر با صنعت هوانوردی (ساخت، بهره برداری و ...) نزدیکی داره؟ آیا کاربردی در این صنعت داره؟
    من حقیقتش علاقم هوافضا بود که سراسری رتبم نخورد ولی آزاد تهران که اون موقع فکر کنم فقط اونجا بود الان رو نمی دونم قبول شدم ولی به دلیل اینکه اصلا توانایی تنها زندگی کردن یا زندگی تو خوابگاه رو نداشتم و ندارم نرفتم موندم بندر و علاقه بعدی خودم رشته مکانیک بود که به دلیل اصرار خوانواده که یا برو برق یا عمران من برق رو انتخاب کردم دانشگاه ما هم دو گرایش کنترل و الکترونیک رو داشت که من به دلیل اینکه در سایت های اینترنتی درباره گرایش کنترل دیده بودم که کمی می توان به هوانوردی نزدیک شد این گرایش رو انتخاب کردم ولی شاید تغییر گرایش بدم و برم الکترونیک.
    من دقیق نمی دونم کاربردی داره یا نه اگه بشه به سایت های اینترنتی اعتماد کرده جواب مثبت هست ولی خودم متاسفانه تا حالا چیزی نه دیدم نه شنیدم.

- دوست داری در کدوم بخش، وارد این صنعت بشی؟ اصلاً دوست داری؟
    دوست داشتن که بله خیلی زیاد, بیشتر من خودم دوست دارم تو بخش تعمیر و نگهداری فعالیت کنم ولی به فکر این هستم که اگه خدا بخواد بتونم یه گواهی نامه خلبانی از آموزشگاه های کشور بگیرم.

- در مقابل هر یک از این واژه ها، نخستین چیزی که به فکرت می رسه رو قرار بده:

AHU: نمی دونم چی هست !
    107: بابا !
    قلعه مرغی: خاطره
    مسجدسلیمان: شهر اولین ها

فعلاً از کیس استادی (Case Study) خبری نیست، به جاش یک مورد تشریحی - استدلالی برات می نویسم!
    - از دیدگاه شما، موقعیت جغرافیایی ایران (هر آنچه در این منطقه هست) چه نقشی در ورود و توسعه هوانوردی به این کشور داشت؟ (اینو هر چی کاملتر پاسخ بدی بهتره، چون سری بعد نسبت به این پاسخت، سوال در میارم!!!)
    به نظر من, کشور ما با جمعیتی بالای 70 میلیون نفر و نیاز مردم به سفر هوایی برای تفریح یا امور شغلی نیازمند ناوگانی گسترده تر و به روز تر از امروز هست.
    ولی از نظر کلی کشور ما از این نظر که در یکی از پر آشوب ترین و استراتژیک ترین مناطق دنیا یعنی خاور میانه قرار دارد و خوشبختانه دارای ثبات و آرامش هست مقصد مناسبی برای گردش و بازدید گردشگران داخلی و خارجی هست و به دلیل ویژگی خاص جغرافیایی که از شمال با دریاچه مازندران (کاسپین) و جنوب هم خلیج فارس و دریای عمان ارتباط دارد, از نظر آب و هوا هم کشور ما الان که اوج تابستان هست و بندرعباس و اهواز گرمای شدید حاکم هست ولی برخی مناطق در دامنه های البرز و زاگرس دارای هوایی شاید زمستانی هستند و در فصل زمستان که مناطقی یخبندان هست جنوب کشور هوایی مطبوع و بهاری داره. چشمه های آب گرم با خواص درمانی و سواحل و جزایر بسیار بکر و زیبا در جنوب و شمال کشور هست همچنین کویر و آسمان زیبای اون رو هم نمی شه فراموش کرد. از همه مهم تر و با اهمیت تر فرهنگ غنی و متنوع اقوام کشور عزیزما و وجود آثار باستانی بی نظیر و بی شمار در سراسر کشور که بیانگر بیش از 7000 سال تاریخ تمدن ما هستند که بهترین دلیل جذب و سفر گردشگران خارجی به کشور ماست. ورود گردشگر به هر کشوری با خودش درآمد کلان و اشتغال زایی برای مقصد به همراه داره.
    همه این ها دلایلی هستند که نمایانگر نیاز به خطوط هوایی به روز و درجه اول در سطح جهانی و زیرساخت های قدرتمند در این صنعت برای پاسخگوی به این نیاز بالقوه هستند.
    اگر ناوگانی قدرتمند در سطح منطقه دارا باشیم که البته کشور های عربی جای ما را گرفته اند می توانستیم پلی برای گردشگران باشیم که افسوس...
    البته این ها همگی برای شرایط فعلی ما کمی بعید به نظر می رسن.

مدیر انجمن مهمانداری و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    32,774
    سپاسگزاری شده : 25,185 بار در 1,301 پست
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

با سلام به بهنام عزیز و همین طور دیگر دوستان انجمن
    راستش من خیلی اهل آتیش زدن و اینا نیستم . کبریت هم که نداریم ...از انرژی خورشید بهره میگیرم ! انرژی های نو

بهنام جان :
    1- الان با چه سرعت اینترنتی ، عملیات پیاده کردن سرورهای بیچاره رو انجام میدی ؟؟؟
    2- در مورد سایر موضوعات هم آرشیو داری ؟؟ مثل عکس های خبری ...زلزله ها ...بازیگران ... تصاویر زیبا
    3- تا حالا با هواپیما به سفر رفتی ؟؟؟ مقصدت کجا بوده ؟
    4- موقعی که یه عکس خیلی زیرخاکی و بکر رو پیدا میکنی ، چی میگی به خودت ؟؟؟(صدای درونت چی میگه)
    5- بهترین تفریحت چی میتونه باشه ؟
    6- اهل فیلم دیدن هم هستی ؟؟؟ سینمای ایران یا هالیوود ؟
    7- تجسمت از "حاجی جیمز" چی هستش ؟
    9- اگر روزی سوار هواپیما باشی و بفهمی که خلبان و کمک سکته کردن ، جراتشو داری که بری بشینی اون تو و هدایت رو بدست بگیری ؟
    10- ماهی سنگسر یا حلوا ؟؟؟

ببخشید دیگه ، ابر اومد فعلاً
    Hey Great SKY.....I'm Flying

سپاسگزاری
    28,791
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سلام خدمت شما حاجی جیمز عزیز!

نقل قول نوشته اصلی توسط HAJI JEYMZ نمایش نوشته ها
    با سلام به بهنام عزیز و همین طور دیگر دوستان انجمن
    راستش من خیلی اهل آتیش زدن و اینا نیستم . کبریت هم که نداریم ...از انرژی خورشید بهره میگیرم ! انرژی های نو

بهنام جان :
    1- الان با چه سرعت اینترنتی ، عملیات پیاده کردن سرورهای بیچاره رو انجام میدی ؟؟؟
    الان با سرعت 256Kb ولی یه زمانی 1مگ داشتم نامحدود یادش بخیر الان فقط نامحدود می دون با همون پول ولی با شر 1 به 10 !

2- در مورد سایر موضوعات هم آرشیو داری ؟؟ مثل عکس های خبری ...زلزله ها ...بازیگران ... تصاویر زیبا
    تمرکزم رو هواپیما ها بوده ولی باز به دلیل علاقه به هر چیز قدیمی از بازیگران و بیشتر خوانندگان قدیمی و بعضی عکس های خبری هم یه چیزایی دارم!

3- تا حالا با هواپیما به سفر رفتی ؟؟؟ مقصدت کجا بوده ؟
    بله رفت و برگشت بندر - تهران و بندر - کیش

4- موقعی که یه عکس خیلی زیرخاکی و بکر رو پیدا میکنی ، چی میگی به خودت ؟؟؟(صدای درونت چی میگه)
    خیلی ساده می گه ایول! , ایول !

5- بهترین تفریحت چی میتونه باشه ؟
    من وقتی یه عکس قدیمی پیدا می کنم گاهی شده تا 24 ساعت منو شارژ کرده ولی با دوستان که هستم به نظرم بهترین تفریح بودن با اوناست.

6- اهل فیلم دیدن هم هستی ؟؟؟ سینمای ایران یا هالیوود ؟
    آره ولی نه خیلی زیاد راستش چند وقتیه حوصله زیر نویس خوندن رو ندارم الان یه تعدادی فیلم دارم که می خوام ببینم ولی اصلا حسش نیست, دوبله باشه بیشتر می پسندم ولی فیلم ایرانی رو بیشتر نگاه می کنم مخصوصا تو سینما اگه فیلمش خوب باشه ارزش داره.

7- تجسمت از "حاجی جیمز" چی هستش ؟
    یک جوان خوشتیپ و با صفا.

9- اگر روزی سوار هواپیما باشی و بفهمی که خلبان و کمک سکته کردن ، جراتشو داری که بری بشینی اون تو و هدایت رو بدست بگیری ؟
    اگه هیچکی جز من نرفت آره می رم سعی خودم رو می کنم حالا آخرش که معلومه چه من برم اونجت چه نرم پس بهتر هست تلاشم رو بکنم.

10- ماهی سنگسر یا حلوا ؟؟؟
    سنگسر !

ببخشید دیگه ، ابر اومد فعلاً
    خیلی ممنون حاجی جان !

مدیر انجمن مهمانداری و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    32,774
    سپاسگزاری شده : 25,185 بار در 1,301 پست
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

خب بهنام جان ...نشون دادی که قلیه ماهی خور هستی !!!

الان که نگاه کردم آفتاب میخ شده روی پشت بوم ما ...

1- عکس های ایرباس های ایرانی رو در کارخانه ایرباس تا حالا پیدا کردی ؟؟؟
    2- یه تاپیکی هست ، پرنده های غریب ، فکر میکنی چندتاشون رو تا حالا زنده کردی ؟
    3- بندر - کیش رو با فوکر آریا رفتی ؟؟؟ مهمانداراش چطور بودن ؟
    4- بندرعباس که سوار هواپیما شدی ، هواپیما خنک تر بود یا موقع برگشت از کیش ؟
    5- اگر محل زندگیتون به فرودگاه نزدیک بود ، فکر عکاسی از هواپیماها میومد سراغت ؟
    6- بندرعباس شنیدم چشمه آب گرم هم داره ؟ رفتی تا حالا ؟
    7- چطوری میری دانشگاه ؟ با اتوبوس یا تاکسی یا ماشین شخصی ؟
    8- اسم 2تا غذای محلی بندرعباس رو بگو
    9- لپ تاپ یا پی .سی ؟؟
    10 - استقلال یا پرسپولیس ؟؟ با ذکر دلیل .

میدونم این آینه های تجمیع انرژی من هنوز خوب کار نمیکنه ... ولی حرارت خود خورشید هم به گرمیه محبت شما نمیشه
    همیشه برقرار باشی
    Hey Great SKY.....I'm Flying

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    سپاسگزاری شده : 17,368 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

سلام
    همین دیروز داشتم فکر می کردم خیلی وقته از صندلی داغ خبری نیست هنوز این فکر تو ذهنم نقش نگرفته بود اومدم دیدم صندلی داغ جدیدی شروع شده خیلی خوشحال شدم.

دوست گرامی جناب بهنام امیدوارم حالتون خوب باشه و نماز روزه هاتونم قبول درگاه حق قرار بگیرد.
    اول اینکه شما فرزند چندم خانواده هستید؟چند برادر خواهر دیگه دارید؟ ارتباطتون باهاشون چطور است؟ اونا هم به عکاسی یاهوانوردی علاقه دارند؟

دوم چند ساله عکاسی می کنید؟ غیر این سایت دیگه کجا ها عکس هاتون و منتشر کردید؟

سوم هم اینکه تا حالا شمال تشریف آوردید؟ خاطره خاصی هست که برامون از سفرتون تعریف کنید؟
    اگر اجازه بدید من از شهر شما بندر عباس یک خاطره دارم تعریف کنم
    من 3 سالم بود البته خاطرات محوی توذهنم هست بیشتر مادرم برام تعریف می کند ما اومده بودیم بندر عباس خونه عمه ام که اون زمان همسر عمه ام برای یک ماموریت کاری چند سال بندر عباس زندگی کردند زمانیکه ما اومده بودیم عید نوروز سال 67 بود عکسهاش هست تاریخ داره کاملا مشخص است .
    ما با بچه های عمه ام خیلی جور بودیم فکر کنم شهر تون و خراب کردیم بس که شیطنت می کردیم اما یک موضوع جالب از گرمای اونجا این بود که در اون موقع از سال که همه جا هنوز تقریبا سرده اونجا تو هراتاقی کولر روشن بود. مادرم تعریف میکنه ما تو یک اتاق خوابیده بودیم نصف شب من هرچی دنبالت گشتم پیدات نکردم کلا خیلی کوچولو بودم همش گم می شدم خلاصه چراغ ها روروشن کردن دیدن من رفتم زیر کولر خوابیدم مادرم اومد من و بگیره دید یک گوله آتیشم خیس عرق بودم مثله اینکه به خاطر اون چندساعت مریضم شده بودم اما می خوام این و بگم که با اینکه تو اتاق کولر روشن بود چون باد مسقیم بهم نخورد مریض شدم.
    اما کلا خیلی خوش گذشته بود مردم بندرخیلی خیلی با صفا هستند و من فکر می کنم به خاطر این آب و هوا مردم بسیار صبوری هم هستند.

سوال چهارم با یک تست هوش موافقید ؟چندسوال ازتون می پرسم که آی کیو تون مشخص میشه
    اگر موافقید اعلام کنید چون قرار دادن این تست اینجا برام یکم مشکل است خواستم اگر دوست دارید اینجا بذارم.

با سپاس از شما دوست گرامی
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

سپاسگزاری
    28,791
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط HAJI JEYMZ نمایش نوشته ها
    خب بهنام جان ...نشون دادی که قلیه ماهی خور هستی !!!

الان که نگاه کردم آفتاب میخ شده روی پشت بوم ما ...

1- عکس های ایرباس های ایرانی رو در کارخانه ایرباس تا حالا پیدا کردی ؟؟؟
    تو کارخونه نه متاسفانه.

2- یه تاپیکی هست ، پرنده های غریب ، فکر میکنی چندتاشون رو تا حالا زنده کردی ؟
    نمی دونم دوستان اگه می دونن بگن.

3- بندر - کیش رو با فوکر آریا رفتی ؟؟؟ مهمانداراش چطور بودن ؟
    والا من خواب بودم زیاد یادم.

4- بندرعباس که سوار هواپیما شدی ، هواپیما خنک تر بود یا موقع برگشت از کیش ؟
    سوالای سخت می پرسین من یادم نیست والا !

5- اگر محل زندگیتون به فرودگاه نزدیک بود ، فکر عکاسی از هواپیماها میومد سراغت ؟
    حتما این کار رو می کردم ولی دوره متاسفانه !

6- بندرعباس شنیدم چشمه آب گرم هم داره ؟ رفتی تا حالا ؟
    بله , بله خوبه توصیه می کنم اگه نرفتین یه سر بزنین.

7- چطوری میری دانشگاه ؟ با اتوبوس یا تاکسی یا ماشین شخصی ؟
    با اتوبوس می ریم البته اگه امسال اتوبوسا رو قطع نکنن.

8- اسم 2تا غذای محلی بندرعباس رو بگو
    هواری (میگو / ماهی و ...) و انواع نان های محلی که همراه با (مهیاوه یا سوراغ) میل می شوند.

9- لپ تاپ یا پی .سی ؟؟
    پی سی

10 - استقلال یا پرسپولیس ؟؟ با ذکر دلیل .
    پرسپولیس, البته من اول به دلیل القای اطرافیان استقلالی بودم ولی بعد از شکست استقلال در جام LG و به وسیله یکی از دایی های عزیزم و دریافت یک عدد ساک قرمز به هواداری پرسپولیس مفتخر شدم !
    البته بگم من 3 سال هست که بعد از شکست ایران از عربستان در ورزشگاه آزادی و عدم صعود به جام جهانی فوتبال نگاه نمی کنم و نتیجش هم برام اهمیت نداره.

میدونم این آینه های تجمیع انرژی من هنوز خوب کار نمیکنه ... ولی حرارت خود خورشید هم به گرمیه محبت شما نمیشه
    همیشه برقرار باشی
    ​سپاس مجدد از شما !

سپاسگزاری
    28,791
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

من هم به شما سلام می می کنم , ممنون نماز و روزه های شما هم قبول در گاه حق.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها
    سلام

اول اینکه شما فرزند چندم خانواده هستید؟چند برادر خواهر دیگه دارید؟ ارتباطتون باهاشون چطور است؟ اونا هم به عکاسی یاهوانوردی علاقه دارند؟
    من فرزند دوم (آخر) خانواده هستم. یک خواهر دارم . خوب هستیم با هم ولی یکم اختلاف سلیقه داریم . نه متاسفانه یا خوشبختانه به هوانوردی و عکاسی علاقه ای ندارند.

دوم چند ساله عکاسی می کنید؟ غیر این سایت دیگه کجا ها عکس هاتون و منتشر کردید؟
    والا من متاسفانه عکاسی نمی کنم و عکاسی هم بلد نیستم بیشتر عکس هایی که تو اینترنت موجود هست و مرتبط با کشور و هوانوردی ماست به ویژه تصاویر قدیمی رو گرد آوری می کنم و تو سایت خودمون و چند سایت دیگه اونا رو قرار می دم.

سوم هم اینکه تا حالا شمال تشریف آوردید؟ خاطره خاصی هست که برامون از سفرتون تعریف کنید؟
    باید بگم که پدر بنده اهل شمال کشور و استان مازندران هستند و عموی بنده نیز همون جا ساکن هستند, به همین دلیل چندباری اومدیم ولی سال های اخیر نه پیش نیومده ولی خاطره ای که دارم مربوط به زمانی هست که خیلی کوچک بودم شاید 3 یا 4 سالم بود که توی حیاط خونه عموم اینا راه می رفتم که میخی مربوط به جعبه میوه به پای من رفت و زخم شد. تا حدود 5 سال بعدش همیشه که از من می پرسیدن: تو بندری هستی یا شمالی ؟ من پاسخم این بود که: شمالی هستم ! وقتی می گفتن: چرا؟ من جواب می دادم: چون اونجا میخ رفته تو پام!
    ولی الان همیشه پاسخم بندری هست !

اگر اجازه بدید من از شهر شما بندر عباس یک خاطره دارم تعریف کنم
    من 3 سالم بود البته خاطرات محوی توذهنم هست بیشتر مادرم برام تعریف می کند ما اومده بودیم بندر عباس خونه عمه ام که اون زمان همسر عمه ام برای یک ماموریت کاری چند سال بندر عباس زندگی کردند زمانیکه ما اومده بودیم عید نوروز سال 67 بود عکسهاش هست تاریخ داره کاملا مشخص است .
    ما با بچه های عمه ام خیلی جور بودیم فکر کنم شهر تون و خراب کردیم بس که شیطنت می کردیم اما یک موضوع جالب از گرمای اونجا این بود که در اون موقع از سال که همه جا هنوز تقریبا سرده اونجا تو هراتاقی کولر روشن بود. مادرم تعریف میکنه ما تو یک اتاق خوابیده بودیم نصف شب من هرچی دنبالت گشتم پیدات نکردم کلا خیلی کوچولو بودم همش گم می شدم خلاصه چراغ ها روروشن کردن دیدن من رفتم زیر کولر خوابیدم مادرم اومد من و بگیره دید یک گوله آتیشم خیس عرق بودم مثله اینکه به خاطر اون چندساعت مریضم شده بودم اما می خوام این و بگم که با اینکه تو اتاق کولر روشن بود چون باد مسقیم بهم نخورد مریض شدم.
    اما کلا خیلی خوش گذشته بود مردم بندرخیلی خیلی با صفا هستند و من فکر می کنم به خاطر این آب و هوا مردم بسیار صبوری هم هستند.
    پس اومدین بندرعباس !
    مردم خونگرمی داره شاید به دلیل مشکلات زندگی الان, دیگه همشون خیلی صبور نیستن ولی مردم گرم و با محبتی هستن . و می تونم بگم که خاک بندر عباس خیلی هم دامن گیر هست که هرکی بیاد اینجا یکم زندگی کنه خیلی علاقه مند می شه !

سوال چهارم با یک تست هوش موافقید ؟چندسوال ازتون می پرسم که آی کیو تون مشخص میشه
    اگر موافقید اعلام کنید چون قرار دادن این تست اینجا برام یکم مشکل است خواستم اگر دوست دارید اینجا بذارم.
    من مشکلی ندارم خوشحال هم می شم ولی اگه سخته نمی خواد !

با سپاس از شما دوست گرامی
    من هم از شما سپاسگزارم !

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 65
    آخرين نوشته: 24-06-2012, 22:17
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42