@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

مدير نگارخانه عکس های هوانوردی
    سپاسگزاری
    28,793
    سپاسگزاری شده : 24,426 بار در 1,230 پست
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

سلام طارق خان !

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBZ نمایش نوشته ها
    به به به...حاج آقا بهنام خان؛
    خوبی برادر؟
    ممنون اخوی

چند سوال:
    1-مهمترین ضعف سایت چیه؟مهمترین مزیتش چیه؟
    به نظر من یکی از ضعف ها آپلو سنتر بود که خدارو شکر خیلی وقته که رفع شده به همت مدیران عزیز. و الان دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه !
    مزیت هم وجود کاربران و اعضای با دانش و تخصص و درجه یک !

2-یه خاطره جالب از پروازات بگو...
    خاطره ای به اون شکل ندارم ولی چیزی که یادمه اون اسباب بازی ها و اون 747 کوچولویی بود که به بچه ها می دادن تو پرواز های ایران ایر یادش بخیر ...

3-تاحالا کاکپیت رفتی؟اگه آره چه تایپی؟
    نه متاسفانه قسمت نشده تا اکنون.

4-تا حالا شده به خودت "اگه من متولی صنعت هوانوردی بودم بهتر از مدیران فعلی کار می کردم؟"
    نه چون دانش و تخصص لازم رو ندارم بهش فکر هم نکردم.

5-به نظرت چرا این سعید صندلی چی هی باید روی صندلی بنشونه؟چرا خودش نباید روش بشینه؟یعنی ضرب المثل از هر دست بدی از همون دست می گیری کشک؟
    خب بله, دیگه سعید خان هم مسئولیت صندلی رو به عهده داره باید بالاخره خودش هم بشینه و خواهد نشست, دیر و زود داره ولی سوخ و سوز نداره !

6-چرا علیرضا و سعید و ممل شیلتر(Alpha4)باید توی فیس بوق اینقدر منو دست بندازن؟
    من دقیق در جریان نیستم والا نمی دونم چرا !
    ولی شاید خودت هم بی تقصیر نباشی !

7-چرا بیشتر توی فیس بوق لایک می کنی و کمتر استاتوس میذاری؟
    اینجوری راحت ترم یه چیزی که خیلی خوشم بیاد رو می ذارم عادت به اینکه هر روز استاتوس بذارم هم ندارم.

8-نظرت رو درمورد من بگو!صادقانه(با آغوش باز پذیرای فحش های شما هستم...فقط رکیک نباشه خانواده رد می شه از اینجا)
    این حرفا چیه مگه کسی دلش میاد به شما جوان فعال و هنرمند و با سواد و و و و چیز بدی بگه !
    به نظرم تو جوانی پر شر و شور و پر انرژی باشی خب اگه قسمت بشه از نزدیگ آشنا بشیم بهتر می شه نظر داد !

9-سسنا یا پایپر؟
    جفتش

10-فانتوم یا تامکت؟
    این سوال خیلی سخنه و هر پاسخی که بدم برام سخته ولی تامکت

ببخشید دیگه کارت سوختم ته کشید!
    ممنون که وقت گذاشتی و سوال پرسیدی

کارشناس ایمنی هوانوردی
    سپاسگزاری
    3,020
    سپاسگزاری شده : 18,801 بار در 1,333 پست
    قدرت امتیازدهی
    158
    Array

بهنام عزيز سلام و خدا قوت
    چه صنايعي در بندر عباس وجود داره؟
    چرا زندگي اينقدر سخته ولي شيرينه؟
    فكر ميكني يه روز برسه كه به دليل مشغله كاري ماهي يه بار هم نرسي به سايت و دوستات سر بزني؟
    Quality First
    Safety Always

مدیر انجمن های مهندسی مکانیک و هوافضا
    سپاسگزاری
    31,353
    سپاسگزاری شده : 22,736 بار در 1,395 پست
    قدرت امتیازدهی
    248
    Array

دوستان تقریبا همه سوالها رو پرسیدند، من هم چند تا بپرسم:

بهنام جان، معنی امضای شما چیه؟ این پرچم ها چی هستند؟

قشم یا کیش؟

میتونی در مورد نقابی که خانم ها در بندرعباس به چهرهٔ میزنند توضیح بدی؟ ریشه اون چیه؟ مربوط به مذهب است یا فرهنگ؟

این جاده بندر به سیرجان الان چه جوریه؟ اتوبان شده؟ قبلاً که خیلی خطرناک بود!

اگه به شما بگن میتونی تو یه شرکت هواپیمایی مطرح داخلی تو هر رده سازمانی که دوست داری کار کنی؟ چی رو انتخاب میکنی؟ مدیریتی یا عملیاتی؟ خلبان میشی یا مدیر عامل؟

بهترین شرکت هواپیمایی دنیا از نظر شما؟

ضمنا قربان من از شهر شما خیلی خاطره دارم! مخصوصاً از هتل همای بندرعباس یه به قول محلی ها فکر کنم گامرون.
    از آخرین باری که شهر شما بودم ۸ سال گذشته! انشاالله دوباره بتونم بیام بندر!

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سلام خدمت شما دوست بزرگوار

نقل قول نوشته اصلی توسط Aviation safety نمایش نوشته ها
    بهنام عزيز سلام و خدا قوت
    چه صنايعي در بندر عباس وجود داره؟
    بندعباس دارای پالایشگاه گاز و نفت و کارخانه آلومینیوم هرمز آل و کشتی سازی هست که در نزدیگی این شهر قرار دارند و می توان گفت که در بندرعباس یا حوالی آن هستند.

چرا زندگي اينقدر سخته ولي شيرينه؟
    نمی دونم چرا ولی این زندگی روز به روز داره سخت تر و سخت تر می شه نمی دونم چرا ولی شاید به خاطر این هست که آدم برای بقای خودش و رسیدن به موفقیت و برآورد کردن انتظارات از خودش و دیگران از اون باید سختی رو تحمل کنه ولی وقتی به نتیجه می رسه جز شیرینی چیزی احساس نمی کنه ولی شاید هم انسان برای اینکه بتونه به زندگی ادامه بده ناخودآگاه خوشی هایی که تو زندگی داره رو جوری بزرگ می بینه یا به حدی از اونا لذت می بره که احساس می کنه که زندگی شیرینه ولی به نظرم که سختی هاش بیشتر از شیرینی های اون هست.

فكر ميكني يه روز برسه كه به دليل مشغله كاري ماهي يه بار هم نرسي به سايت و دوستات سر بزني؟
    هیچ چیز بعید نیست ممکنه واقعا
    سپاس از شما

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سلام خدمت شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Enayat Zangiabadi نمایش نوشته ها
    دوستان تقریبا همه سوالها رو پرسیدند، من هم چند تا بپرسم:

بهنام جان، معنی امضای شما چیه؟ این پرچم ها چی هستند؟
    مربوط به پرچم هایی می شه که در نیروهای دریایی استفاده می شن و هر کدوم معنی و اسم خاصی دارند.
    من اسم خودم رو با پرچم هایی که نماد هر یک از حروف اسم من بودند نوشتم.
    مثلا B که همان "براو" یا "BRAVO"
    اولین پرچم از چپ می باشد و به ترتیب اکو , هتل , نوامبر , آلفا و مایک هستند.
    برای اطلاع بیشتر به لینک زیر سر بزنید:

http://navysite.de/what/flags.htm

قشم یا کیش؟
    سوال های سخت من خودم بیشتر از قشم خوشم میاد چون هم بزرگتر هست و می شه راحت همراه با خودرو شخصی هم رفت مکان های دیدنی بیشتری داره تا کیش ولی کیش هم صفای خودش رو داره.

میتونی در مورد نقابی که خانم ها در بندرعباس به چهرهٔ میزنند توضیح بدی؟ ریشه اون چیه؟ مربوط به مذهب است یا فرهنگ؟
    این نقاب که "برقع" یا "برقه" نام داره که دارای اوناع مختلفی با توجه به مناطقی که از اون استفاده می شه و وضعیت تاهل انواع مختلفی داره.
    ریشه اش رو من می دونم ولی باید خیلی قدیمی باشه.

به نظرم که مذهبی هست بیشتر تا فرهنگی ولی در بعضی مناطق به دلیل اینکه سالهاست موزد استفاده قرار می گیره دیگه به فرهنگ تبدیل شده ولی امروزه به تدریج در حال نابودی هست و به سمت جنبه تزیینی پیدا کردن می ره.

این جاده بندر به سیرجان الان چه جوریه؟ اتوبان شده؟ قبلاً که خیلی خطرناک بود!
    نمی دونم دقیق حرف زیاد گفته میشه ولی وضعیتش یکم بهتر شده ولی اینکه کامل اتوبان شده یا نه خبر ندارم.

اگه به شما بگن میتونی تو یه شرکت هواپیمایی مطرح داخلی تو هر رده سازمانی که دوست داری کار کنی؟ چی رو انتخاب میکنی؟ مدیریتی یا عملیاتی؟ خلبان میشی یا مدیر عامل؟
    بله حتما !
    عملیاتی
    خلبان, حالا اگه هم اجازه ندادن ما بخش تعمیر و نگهداری رو هم دوست داریم.

بهترین شرکت هواپیمایی دنیا از نظر شما؟
    Emirates و Qatar Airways
    من قسمت نشده پرواز داشته باشم با این شرکت ولی آشنایانی که پرواز داشتن گفتن که از بهترین هاست البته خیلی ناراحت می شم که می شنوم این حرف هارو ولی چاره ای نیست.

ضمنا قربان من از شهر شما خیلی خاطره دارم! مخصوصاً از هتل همای بندرعباس یه به قول محلی ها فکر کنم گامرون.
    از آخرین باری که شهر شما بودم ۸ سال گذشته! انشاالله دوباره بتونم بیام بندر!
    به به چه خوب خیلی خوشحال شدم که این رو شنیدم!
    بله اسم قدیم این هتل "گامبرون" بوده که گفته می شه "گامرون" من هم از اونجا خیلی خاطره دارم مخصوصا از اون ماکت 747 که داخل هتل بود الان رو نمی دونم که هست یا نه چون 5-6 سالی می شه نرفتم.
    اگه اومدین خبر بدین که در خدمت باشیم.

خیلی ممنون از شما جناب زنگی آبادی نازنین

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    سپاسگزاری شده : 17,368 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

این تست از کتاب" كوكولوژي"اثر «تاداهياكو ناگاوو» و « ايسامو سايتو» که بازيهاي جذاب و سرگرم كننده خودشناسي و روانشناسي را دربردارد،انتخاب شده اين كتاب توسط چكاد سرامي و شاهين دهقان ترجمه شده است.
    كوكولوژي (kokology) تركيب دوواژه كوكورو (kokoro) به معناي ذهن، روح و احساسات در زبان ژاپني و لوژي(logia) به معناي شناختن و مطالعه به زبان لاتین است.
    مطالب و مباحث اين كتاب براي هر فردي در سنين مختلف جذاب خواهد بود و به همين دليل يكي از پرفروشترين كتابهادر دو كشور آمريكا و ژاپن بوده است.

من اولین بار اسم این کتاب ونویسنده ها شو خوندم یاد یه بازی بود تو دوران کودکی افتادم یک شعر می خوندیم که دقیقا همین کلمات توش بود کوکو لو لو و.................و بعد دستهامون و به یک صورت خاصی بهم می زدیم هر کس اشتباه می کرد می سوخت اما هیچ وقت معنی شعرشونفهمیدم الان که فکر می کنم شاید شعرش ژاپنی بود. خیلی کلمات ژاپنی با مزه است.

پرنده آبی

روزی پرنده ای آبی رنگ ناگهان از پنجره وارد اتاق شما میشود و در آنجا به دام می افتد.
    چیزی در این پرنده شما را به خود جذب میکند و تصمیم میگیرید آن را نگه دارید
    .
    اما روز بعد درعین شگفتی متوجه میشید رنگ پرنده از آبی به زرد تغییر کرده است
    .
    این پرنده استثنایی دوباره تغییر رنگ می دهد و در صبح روز سوم به رنگ قرمز روشن در می آید ودر روز چهارم سیاه رنگ است.

سوال؟

اکنون روز پنجم است، وقتی از خواب برمی خیزید این پرنده چه رنگی است؟

.1 پرنده تغییر رنگ نمی دهد و سیاه باقی می ماند.
    2.پرنده به رنگ آبی که در ابتدا داشت باز میگردد.

3.پرنده سفید می شود.
    4.پرنده طلایی میشود.

جواب ها باید در همین 4 جواب بالا جستجو بشه و رنگ های دیگه مثل سبز، بنفش ، زرد و بی رنگ مد نظر نیست.

1 پرنده تغییر رنگ نمی دهد و سیاه باقی می ماند.

جواب تست شناخت احساسات :
    پرنده ای که در اتاق شما بدام افتاد، نماد خوشبختی است، اما ناگهان تغییر رنگ داد و در شما دلهره واضطرابی نسبت به ناپایداری خوشی و شادمانی بوجود آورد.
    عکس العمل شما در این وضعیت نشان دهنده ی پاسخ شما به مشکلات و بلاتکلیفی ها درزندگی واقعی است.

.1 کسانی که گفتند پرنده سیاه باقی میمانددیدگاه یی بدبینانه دارند.
    آیا شما باور دارید اوضاع هیچ وقت بهبود نمی یابد؟ به یاد داشته باشید همیشه پایان شبه سیه سپید است.
    هیچ چیز در این دنیا ثابت نیست همه چیز در حال تغییر است اگر امروزشرایط براتون سخت است مطمئن باشید با توجه به صبر و تحمل و تلاشی که شما امروزانجام می دهید در آینده پاداش بیشتری نصیبتون خواهد شد به آینده امیدوار باشید .یک جمله از دکتر شریعتی است که در خیلی از صفحات اجتماعی وجود دارد.شاید دیده یاشنیده باشید ((گاهي گمان نمي كني ولي مي شود، گاهي نمي شود، نمي شود كه نمي شود؛گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود؛ گاهي گداي گدايي و بخت نيست، گاهي تمام شهر گداي تو مي شود)).من به این جمله معتقدم نباید نا امید شد .اوضاع همیشه بر یک منوال نمی ماند.
    2 .کسانی که گفتند پرنده دوباره آبی میشود خوش بین و عمل گراهستند.
    شما باور دارید زندگی ترکیبی از خوب وبد است ومقابله کردن و سرسختی نشان دادن در برابر این واقعیت سودمند نیست. مشقات وناملایمات را با خونسردی می پذیرید و اجازه می دهید زندگی روال طبیعی خود را طیکند. این دیدگاه باعث میشود از تلاطم ناملایمات و سختیها با موفقیت بیرون آیید.

3 .کسانی که گفتند پرنده سفید میشود دربرابر فشارهای زندگی مصمم و خونسردند.
    شما درزمان بحران وقت خود رادر تردید و دودلی تلف نمی کنید اگر وضعیت بغرنج شود ترجیح میدهید جلوی ضرر را بگیرید و به دنبال راه دیگری برای رسیدن به هدفتان می گردید ودر غم و اندوه گرفتارنمی شوید. این روش محتاطانه بدین معنی است که اوضاع بطورطبیعی بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت.

4.کسانی که گفتند پرنده طلایی میشود ، بی باک و نترس هستند.
    شما معنی بحران را نمیدانید برای شما هر بحرانی ، یک فرصت است. این جمله ناپلئون که گفته است (غیر ممکن وجود ندارد) این واژه فرانسوی نیست . درمورد شماصدق میکند. اما مواظب باشید این اعتماد به نفس زیاد ، مرز بین شجاعت و حماقت را ازبین نبرد.

یک سوال غیر حرفه ای هم داشتم ماه رمضونم هست میشه بفرماییدتو بندر عباس مردم برای افطار و سحر چه غذاهایی میل می کنند؟ یکم از فرهنگ مردم بندر تو ماه مبارک رمضان می فرمایید؟
    اون جوری که من دیدم و خبر دارم فرق چندانی با سایر مناطق ایران نداره مثل همه جاست.
    ممکن هست برای افطار از غذاهای محلی مثل "نان رِخته" و " نان فطیر" که همراه با "مهیاوه" یا "سوراغ" و روغن و تخم مرغ میل می شه استفاده کنند.

و در مورد غذاهای بندرکه فرمودید مثل همه جا است من این جوری فکر نمی کنم این غذاهایی که شما اسم بردیدمن تا حالا به گوشمم نخورده بود که اصلا چی هستند به جز تخم مرغ ما اینجا تو شمال برای افطار نون و پنیر و سبزی به همراه شامی با چایی شیرین می خوریم مردم رشت انگاراین شامی به جونشون بسته است محال ممکنه روی سفره افطارشون نباشه هر چند متاسفانه جدیدا به خاطر گرونی گوشت و مرغ روی سفره خیلی ها دیگه نیست که خیلی برای این موضوع ناراحتم اما راستش من از این غذای تکراری خسته می شم دوست دارم یک تنوعی داشته باشیم گفتم با غذاهای شما آشنا بشم اونم که متوجه نشدم به چه صورت است اگر حوصله داشتید طرز تهیه شون و کمی برامون بگید ؟ اصلا یک سوال آشپزیتون خوب هست؟ تو کارای خونه به مادر و خواهرتون کمک می کنید ؟ چه کارایی انجام می دهید ؟

با سپاس

ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها

.1 کسانی که گفتند پرنده سیاه باقی میمانددیدگاه یی بدبینانه دارند.
    آیا شما باور دارید اوضاع هیچ وقت بهبود نمی یابد؟ به یاد داشته باشید همیشه پایان شبه سیه سپید است.
    هیچ چیز در این دنیا ثابت نیست همه چیز در حال تغییر است اگر امروزشرایط براتون سخت است مطمئن باشید با توجه به صبر و تحمل و تلاشی که شما امروزانجام می دهید در آینده پاداش بیشتری نصیبتون خواهد شد به آینده امیدوار باشید .یک جمله از دکتر شریعتی است که در خیلی از صفحات اجتماعی وجود دارد.شاید دیده یاشنیده باشید ((گاهي گمان نمي كني ولي مي شود، گاهي نمي شود، نمي شود كه نمي شود؛گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود؛ گاهي گداي گدايي و بخت نيست، گاهي تمام شهر گداي تو مي شود)).من به این جمله معتقدم نباید نا امید شد .اوضاع همیشه بر یک منوال نمی ماند.

البته هر شخصی مجموعه ای از ویژگی های بالاست و به صورت مطلق هر ویژگی رو در همه حال نداره.
    بله اوضاع همیشه به یک منوال نمی مونه ولی خب دیر به دیر عوض می شه این نمودار سینوسی روزگار ما الان داره با سمت نقطه "270 درجه" یا "سه پی دوم" می ره امیدوارم که بهتر بشه.

و در مورد غذاهای بندرکه فرمودید مثل همه جا است من این جوری فکر نمی کنم این غذاهایی که شما اسم بردیدمن تا حالا به گوشمم نخورده بود که اصلا چی هستند به جز تخم مرغ ما اینجا تو شمال برای افطار نون و پنیر و سبزی به همراه شامی با چایی شیرین می خوریم مردم رشت انگاراین شامی به جونشون بسته است محال ممکنه روی سفره افطارشون نباشه هر چند متاسفانه جدیدا به خاطر گرونی گوشت و مرغ روی سفره خیلی ها دیگه نیست که خیلی برای این موضوع ناراحتم اما راستش من از این غذای تکراری خسته می شم دوست دارم یک تنوعی داشته باشیم گفتم با غذاهای شما آشنا بشم اونم که متوجه نشدم به چه صورت است اگر حوصله داشتید طرز تهیه شون و کمی برامون بگید ؟ اصلا یک سوال آشپزیتون خوب هست؟ تو کارای خونه به مادر و خواهرتون کمک می کنید ؟ چه کارایی انجام می دهید ؟

حالا شاید چون ما خیلی سنتی نیستیم من فکر می کنم مثل همه جا هست ولی من به شخصه ندیدم که روی خوارک خاصی غالب مردم تاکید داشته باشن.
    اگر هم چیز خاصی باشه همون نون هایی بود که گفتم اون تخم مرغ هم روی نون می زنن و پخته می شه و کلا با نون همراه هستش نه جدا البه گاهی جدا هم خورده می شه.
    در مورد طرز تهبه اون نونه ها هم من رمندم والا بلد نیستم و نمی تونم توضیح بدم ایشالا یه سر بیاین اینجا خانوم های هنرمند شهر ما دستورش رو بهتون می گن.
    ولی یه سری خوراکی که به نظر من غذای اصلی نیست مثل پیش غذا یا دسر اینجا داریم که موقع افطار هست مثل :
    "پَکّاره" و "اَرَروت" و "رنگینک" و موارد دیگه که ذهنم یاری نمی کنه.
    می شه گفت بعضی خوراکی ها و غذاهایی که در منطقه ما به صورت سنتی در اومده به دلیل ارتباط بیشتر این شهر با مناطقی مثل هند و کشور های عربی و بعضا افریقایی دارای مشترکاتی با این کشور ها هست.
    آشپزی که بلد نیستم متاسفانه فقط تخم مرغ و املت.
    خودم هم توی کارهای خونه در حد توان و حوصله کمک می کنم مثلا جارو زدن رو همیشه و گاهی هم ظرف شستن و اگه لباسی باشه که نشه با ماشین شست رو من با دست می شورم ولی کو چشم بینا دریغ از یک تشکر !

باز هم از شما سپاسگزارم که وقت و حوصله صرف می کنین برای پرسش و خواندن پاسخ های من.

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,526
    سپاسگزاری شده : 16,102 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

دور دوم سوالات من از بهنام عزيز

بهنام جان مجددا سلام

در مورد سوالم درباره ي تعداد پروازهاي ايران اير به لندن،ايران اير تا روزي 3پرواز هم به لندن داشته(و شايد هم بيشتر)
    و البته قبل از پيوستن 747 هاي اس پي به ناوگان پروازهاي تهران-نيويورك با 707 با يك توقف در لندن انجام ميشده كه اين هم يكي از دلايل زياد ديده شدن پرنده هاي ايران اير در هيثرو هست.

1-نظرت تا اينجاي صندلي داغ چيه؟واقعا داغ بوده يا هنوز به هواي بندر نمي رسه؟

2-شرايط جنگ:فرار رو به قرار ترجيح ميدي؟

3-پروازهاي عبوري از روي بندر رو رصد نمي كني؟ميدوني بيشتر چه پروازهايي از فراز بندعباس رد ميشن؟

4-مهم ترين درسي كه از زندگي ياد گرفتي چي بوده؟

5-به شانس و اقبال اعتقاد داري؟

6-نظرت در مورد اين ضرب المثل چيه؟(البته نميدونم اين ضرب المثل رو فقط مشهدي ها استفاده مي كنن يا نه.)
    تنبل نرو به سايه،سايه خودش ميايه

7-از زندگيت راضي هستي؟

8-قبل از عضويت در اينجا سطح سواد هوانورديت چقدر بوده و الان چه تغييري كرده؟

9-يك سوال پاي ثابت صندلي هاي داغ
    نظرت در مورد تعدادي از مديران سايت(يا بقول برخي دوستان فرنشينان)كه اسمشونو در زير ميبيني چيه؟

Capello
    Tomcattter

WhiteSwan
    Jimbokhepel
    Shahrokh
    someone else

Navid Tomcat
    Enayat Zangiabadi
    Haji Jeymz
    Khashayar
    777300

10-نظرت در مورد خودم

دوستان گرامي تا پيش از سحر فردا(!!!) مي توانيد سوالات خودتونو از بهنام عزيز بپرسيد.

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

پیش فرض Re: پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

سلام سعید جان

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Jsn نمایش نوشته ها
    دور دوم سوالات من از بهنام عزيز

بهنام جان مجددا سلام

در مورد سوالم درباره ي تعداد پروازهاي ايران اير به لندن،ايران اير تا روزي 3پرواز هم به لندن داشته(و شايد هم بيشتر)
    و البته قبل از پيوستن 747 هاي اس پي به ناوگان پروازهاي تهران-نيويورك با 707 با يك توقف در لندن انجام ميشده كه اين هم يكي از دلايل زياد ديده شدن پرنده هاي ايران اير در هيثرو هست.
    خیلی ممنون !

1-نظرت تا اينجاي صندلي داغ چيه؟واقعا داغ بوده يا هنوز به هواي بندر نمي رسه؟
    بعضی سوالاش داغه ولی بنر گرم تره گاهی شیر آب رو که باز می کنی دستت می سوزه !

2-شرايط جنگ:فرار رو به قرار ترجيح ميدي؟
    بستگی داره اون موقع چه وضعیتی دارم ولی نمی تونم قطعی بگم که حتما می رم یا فرار می کنم ابته چند سالی هست که فکر می کنم اگه قرار باشه کسی جونش رو از دست بده بهترین راهش اینه که برای یک چیز مهم باشه و چه چیز مهم تر از میهن و خاک ؟
    و این شعر از میرزاده عشقی رو علاوه بر شعر فردوسی بزرگ هم خیلی دوست دارم اولین باری که این رو با صدای کوروش یغمایی شنیدم مو به تنم سیخ شد:

خاکم به سر ز غصه
    به سر خاک اگر کنم
    خاک وطن که رفت
    چه خاکی چه خاکی به سر کنم
    افسوس کلاه نیست وطن
    تا از سرم برداشتند
    فکر کلاهی دگر کنم
    مرد آن بود که این کلاهش بر سر است و من
    نامردم ارکه بی کلاه آنی به سر کنم
    من آن نیم که یکسره تدبیر مملکت
    تسلیم هرزگرد قضا و قدر کنم
    زیر و ز برق اگر نکنی خاک خسم را
    بی تقصیر روی تو زیر و زبرق کنند
    جاییست آرزویم اگر من به آن رسم

از روی ناش لشگر دشمن گذر کنم
    بد هرچه میکنی بکن ای دشمن قبیلی
    من نیز اگر قوی شدم از تو بتر کنم
    من آن نیم که به مرگ طبیعی شوم هلاک
    این کاسه خون به بستر راهت هدر کنم
    عشقت نه سرسریست که از سر بدر شود
    مهرت نه عارضیست که جای دگر کنم
    عشق تو در وجودم و مهر تو در دلم
    با شیر اندرون شد و با جان بدر کنم

3-پروازهاي عبوري از روي بندر رو رصد نمي كني؟ميدوني بيشتر چه پروازهايي از فراز بندعباس رد ميشن؟
    گاهی می بینم که پرنده هایی می رن ولی نه تا حالا نفهمیدم پرواز کجاست

4-مهم ترين درسي كه از زندگي ياد گرفتي چي بوده؟
    به هر کسی نباید اعتماد کرد و همه انسان ها مثل خود انسان خوب نیستن بعضی ها خیلی خوب می تونن از خوبی تو برای مقاصد خودشون استفاده کنن و تو رو نابود کنن.
    و اینکه دروغ عامل اصلی خیلی از بدبختی هاست.

5-به شانس و اقبال اعتقاد داري؟
    خیلی اعتقاد نداشتم ولی چند روز پیش که اسامی اساتید و دروس ترم آینده رو دیدم ایمان آوردم که ما شانس نداریم !

6-نظرت در مورد اين ضرب المثل چيه؟(البته نميدونم اين ضرب المثل رو فقط مشهدي ها استفاده مي كنن يا نه.)
    تنبل نرو به سايه،سايه خودش ميايه
    البته من این فکر می کردم مال شیراز هست آخه دوستای شیرازیم خیلی به کار می بردن!
    ولی نه یه مدت فکر می کردم خودش میایه ولی الان فهمیدم که نه اصلا خودم باید برم سمت سایه.

7-از زندگيت راضي هستي؟
    حقیقتش یه چند سالی هست تمام خوشی هام و احساس امنیت تقریبی که از آینده داشتم خراب شده که مقصرش هم خودم نبودم و یه جورایی مظلوم واقع شدیم و اسیر اشتباهات و اعتماد بیجای نزدیکانم.
    ولی خدارو شکر از بچگی زندگی خیلی خوبی داشتم و باعث شد شخصیت و تربیتم (از نظر خودم) خوب باشه و یه اعتماد به نفس و غرور پیدا کنم که بهش افتخار کنم.
    در مجموع راضی هستم خدارو هزار بار شکر !

8-قبل از عضويت در اينجا سطح سواد هوانورديت چقدر بوده و الان چه تغييري كرده؟
    شاید هیچی فقط اسم فانتوم و کبرا و جامبو جت و ارباس رو شنیده بودم ولی الان یکم بیشتر می فهمم!

9-يك سوال پاي ثابت صندلي هاي داغ
    نظرت در مورد تعدادي از مديران سايت(يا بقول برخي دوستان فرنشينان)كه اسمشونو در زير ميبيني چيه؟
    نظرم که مثبت هست و شناخت کاملی ندارم از دوستان چون در ارتباط نبودیم زیاد ولی خب هرچی که الان در ذهنم هست رو می گم.

Capello : رئیسباخبرای خوش میان همیشه
    Tomcattter :
    رئیس تامکت دوست که یک بار یه عکس عیدی دادن که من هنوز منتظر بقیه عیدی ها هستم
    WhiteSwan : با دانش و فهیم و مهربان
    Jimbokhepel :
    نوستالژی ساز بزرگ و مرد بزرگ هواپیمایی ایران
    Shahrokh :
    همیشه پای ثابت بحث های فنی سایت
    someone else :
    با مقالات مفید و به روز مارو آشنا می کنن
    Navid Tomcat : همیشه یاد پایگاه بوشهر می افتم و تامکت از بچه های گل و بادانش نظامی زیاد
    Enayat Zangiabadi : جناب زنگی آبادی باعث افتخار ما هستن و بسیار تحصیل کرده و با دانش
    Haji Jeymz : بزرگ مرد عرصه مهمانداری و هواپیمایی ماهان
    Khashayar : عکاس و مدیر شبیه سازی و ویرایشگر حرفه ای عکسای درب و داغون
    777300 : فعال هستن و همیشه در سفر بودن یه زمانی فکر کنم از پرنده های وطنی عکسای خوبی می گرفتن

10-نظرت در مورد خودم
    سعید خان خوشتیپ و نوستالژیک دوست عزیز و فمیم خودم که با آواتار کلاه قرمزیش من رو همیشه شاد می کنه

دوستان گرامي تا پيش از سحر فردا(!!!) مي توانيد سوالات خودتونو از بهنام عزيز بپرسيد.

باز هم ازت ممنونم سعید جان خسته نباشی

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    28,441
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    61
    Array

خوب درود بر آقا بهنام عزیز...سوالهای زیادی ندارم چون به لطف فیســ ـــبوق اندک آشنایی با شما میداریم!!

1.اونطرافآ مزنه دما به کدامین گونه است؟؟

2.بوشهر اومدید تابه حال؟؟...اگر اومدید چطور بود ، نظرتون درباره شهر ما!!...اگر هم نیومدید ، دوست دارید سری بزنید؟؟...تصویری که از بوشهر دارید را برای ما توصیف کنید!!!...

3.رابطتون با شبیه ساز چطوره؟؟

4.قلیه ماهی یا قلیه میگو؟!!!

5.فرض کنید سوار ماشین زمان شدید و میتونید به هر سال و ماه و روزی که خواستید سفر کنید ، دوست دارید در چه برهه ایی از تاریخ پیاده شوید؟؟چرا؟؟

6.تمام عکسهای هوانوردی ِ آرشیوتون رو به چه قیمتی حاضرید در اختیار عوام قرار دهید!!؟(آخرش چند؟(خدائیش خیلی ارزش داره!) )...

7.نظرتان را راجع به اینجانب بیان کنید!!!...

8.Samsung / Nokia / Sony Ericson / Apple / HTC؟؟

9.Addidas / Puma / Nike / D & G ؟؟

10.
    به نظرتون اگر فردا براوو زولو بیاد بوشهر ، من ازش عکس بگیرم بعد توی همون جامعه مجازی (!) طارق رو روی عکس براوو زولو برچسب بزنم ، عصبی میشه؟؟

...یه گربه و دوتا شیر...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 65
    آخرين نوشته: 24-06-2012, 22:17
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA