@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    سپاسگزاری شده : 17,369 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    183
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Behnam

جاهای خالی را پر کنید.یکی از 8 گزینه زیر را انتخاب کنید.
    آزمونی که مشاهده می فرمایید ازمعتبرترین آزمون های هوش است که در سراسر دنیا کاربرد دارد و شاید اسمشو شنیده باشید آزمون هوش ریون که در دوران دبیرستان احتمال دارد ازتون گرفته باشند . این تست 57 سوال است که فقط هم اشکال مختلف هستند مدت زمان پاسخ گویی به این تست 45دقیقه است چون نمی شد اینجا تست را کامل اجرا کرد من 5 سوال از سخت ترین سوال های این تست و انتخاب کردم که پاسخ بدید .
    قاعدتا اگر به این 5 سوال درست جواب دهیدشما جز نوابغ هستید .فقط اگر امکان دارد صداقت را به جا بیارید و با کسی مشورت نکنید چون ممکن است بیشتر گمراهتون کنند خودتون جوابگو باشید خیلی بهتر است .
    زمان هم دیگه مهم نیست در حالیکه درآزمون اصلی خیلی اهمیت دارد اما من اینجا نمی تونم زمان رو تعیین کنم سعی کنید سریع جواب دهید.
    با سپاس

ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

مدير نگارخانه عکس های هوانوردی
    سپاسگزاری
    28,793
    سپاسگزاری شده : 24,429 بار در 1,230 پست
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سلام مجدد ممنون که زحمت کشیدید و این تصاویر رو قرار دادید.
    یادم هست که اول دبیرستان که این آزمون رو گرفتن فقط سه غلط داشتم و با دو نفر دیگه از بچه ها هم مثل من بودن و مسئولش گفت شما ها تو مدرسه اول شدین.
    البته سوالای آخریش سخت تره !

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها

6

3

2

4

5

جاهای خالی را پر کنید.یکی از 8 گزینه زیر را انتخاب کنید.
    آزمونی که مشاهده می فرمایید ازمعتبرترین آزمون های هوش است که در سراسر دنیا کاربرد دارد و شاید اسمشو شنیده باشید آزمون هوش ریون که در دوران دبیرستان احتمال دارد ازتون گرفته باشند . این تست 57 سوال است که فقط هم اشکال مختلف هستند مدت زمان پاسخ گویی به این تست 45دقیقه است چون نمی شد اینجا تست را کامل اجرا کرد من 5 سوال از سخت ترین سوال های این تست و انتخاب کردم که پاسخ بدید .
    قاعدتا اگر به این 5 سوال درست جواب دهیدشما جز نوابغ هستید .فقط اگر امکان دارد صداقت را به جا بیارید و با کسی مشورت نکنید چون ممکن است بیشتر گمراهتون کنند خودتون جوابگو باشید خیلی بهتر است .
    زمان هم دیگه مهم نیست در حالیکه درآزمون اصلی خیلی اهمیت دارد اما من اینجا نمی تونم زمان رو تعیین کنم سعی کنید سریع جواب دهید.
    با سپاس

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    قدرت امتیازدهی
    183
    Array

آفرین. احسنت ,عالی بود شما خیلی باهوش هستید تا حالا نشده بود از کسی بگیرم هر 5 تا سوال رو درست جواب بده میگن انیشتین از این تست نمره 138 گرفت که جز نوابغ بود و هیچ کس تا حالا نتونسته این نمره روبیاره.
    اما شما فرمودید 3تا غلط داشتید با توجه به سنتون که 20 سال هست البته چون در دوران دبیرستان بود من گرفتم 18 سال بهره هوشیتون میشه 127 البته اگر 17 سال بگیرم میشه 131 و اگر 16 سال میشه 134 حالاخودتون ببینید اون زمان که این تست و جواب دادید چند ساله بودید به هر حال جزافراد باهوش به حساب میاد از اونجایی که گفتید برق خوندید می دونستم شخص با هوشی هستید .
    متوسط بهره هوشی در این تست 111 است مال من شده بود 122 و البته اقرار می کنم دو تا سوال و از شخص کناریم تقلب کردم البته من اصلا اهل تقلب نبودم نمی دونم چرا چشمم افتاد حالا شاید همون دوتا سوال غلط بود دیگه نفهمیدم.

خیلی از همکاریتون ممنونم دوست گرامی
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    731
    سپاسگزاری شده : 569 بار در 85 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

سلام بر بهنام عزیز

1-شما آینده هوانوردی غیر نظامی ایران را چی می بینی اصل مشکل را در چی میدونی ؟(غیر از تحریمها)
    2-کجای ایران را برای مسافرت بیشتر می پسندی؟
    3-دوست داشتی الان در ایران کدام تایپ هواپیما بیشتر بودند
    4-بوییمگ یا ایرباس؟

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سلام به شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط hajir نمایش نوشته ها
    سلام بر بهنام عزیز

1-شما آینده هوانوردی غیر نظامی ایران را چی می بینی اصل مشکل را در چی میدونی ؟(غیر از تحریمها)
    والا من متخصص نیستم در این ضمینه ولی با توجه به اینکه عدم تخصص و بی لیاقتی یکی از مشکلات عمده ی بخش مدیریتی در کشور ما هست (البته مدیران لایق و با سواد نیز وجود دارند) به نظرم اگر تحریم رو در نظر نگیریم که این مورد هم بی تاثیر نیست به نظر من استفاده نکردن از افراد لایق و دلسوز در این صنعت یکی از اصلی ترین مشکل های ماست.
    و با این اوضاع آینده چندان درخشانی رو در این صنعت پیش رو نخواهیم داشت.

البته کشور ما پتانسیل خیلی بالایی در این ضمینه داره و امیدوارم که شاهد شکوفایی این صنعت در کشورمون باشیم.

2-کجای ایران را برای مسافرت بیشتر می پسندی؟
    شمال کشورمون

3-دوست داشتی الان در ایران کدام تایپ هواپیما بیشتر بودند
    من به شخصه علافه زیادی به بویینگ 707 و 747 داشتم ودارم ولی خب 707 که دیگه دورش به سر رسیده من 747 رو دوست داشتم که بیشتر در ناوگان شرکت ها ببینم و ارباس 340 به همراه بویینگ 737

4-بویینگ یا ایرباس؟
    بویینگ !
    سپاس از شما

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,139
    سپاسگزاری شده : 58,404 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

بهنام جان من برگشتم با دور دوم...
    AHU رجیستر یکفروند شرایک کماندر VIP بوده که الان یک گوشه از نمایشگاه(!) تهران افتاده... له و داغون!

- بهنام در ده سال آینده؟
    - درباره رشته دانشگاهیت کمی توضیح می دی؟ برق - کنترل یعنی چی؟
    - من فکر کنم پرسش آخرم رو اون سری خیلی خوب نپرسیدم؛ الان یه جور دیگه می پرسم... نقش هر کدوم این موارد در ورود هوانوردی به ایران در سال 1303 رو می تونی در یک یا دو جمله بگی؟

نفت
    خاورمیانه
    جنگ جهانی
    شوروی (روسیه)

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

سوالات شما صندلی رو که چه عرض کنم اتاق من رو هم داغ کرده یک کولر پاسخگوی حرارت زیاد نیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteSwan نمایش نوشته ها
    بهنام جان من برگشتم با دور دوم...
    AHU رجیستر یکفروند شرایک کماندر VIP بوده که الان یک گوشه از نمایشگاه(!) تهران افتاده... له و داغون!
    بله ممنون که یادآوری کردید متاسفم که وضعیتش خرابه.

- بهنام در ده سال آینده؟
    والا نمی دونم آدم از 10 ثانیه بعدشم خبر نداره ولی دوست دارم که درسم رو اگه بشه تو همین رشته یا اگه بشه تو مکانیک تموم کرده باشم و به عنوان یک انسان 30 ساله بتونم برای جامعه و کشور و خانواده عزیزم مفید باشم.
    ولی خیلی دوست دارم شغلم مرتبط با هوانوردی باشه.

- درباره رشته دانشگاهیت کمی توضیح می دی؟ برق - کنترل یعنی چی؟
    واقعا زشته که یک دانشجو ندونه رشتش یعنی چی ولی خب عدم علاقه همین نتیجه رو داره,
    سری به لینک بزنید شرمنده نمی تونم یعنی چیز زیادی نمی دونم که بخوام خودم توضیح بدم اگه خودم بگم یک خط هم نمی شه...

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%...AA%D8%B1%D9%84

- من فکر کنم پرسش آخرم رو اون سری خیلی خوب نپرسیدم؛ الان یه جور دیگه می پرسم... نقش هر کدوم این موارد در ورود هوانوردی به ایران در سال 1303 رو می تونی در یک یا دو جمله بگی؟

حقیقتش نه!
    چون اطلاعاتم خیلی کمه ولی خب نظر شخصیم رو می نویسم.

نفت :اصلی ترین دلیل ورود کشور های بیگانه به خصوص انگلیس به ایران و احداث فرودگاه در کشور ما برای استفاده و جابجایی کارمندان شرکت های نفتی در ایران و دلیل به احداث اولین فرودگاه بین المللی ایران.
    خاورمیانه : باز هم به همون نفت مربوط می شه که باعث اهمیت این منطقه شد که نیاز به حضور و رفت و آمد آسان به کشور ما احساس شد و...
    جنگ جهانی : نیاز به تاسیس نیروی هوایی و فرودگاه ها در کشور و تربیت خلبانان و در زمان جنگ جهانی دوم با وجود نیروی هوایی در کشور به دلیل اعلام بی طرفی و عدم درگیری گسترده ما شاهد خودنمایی نیروی هوایی نبودیم ولی پس از جنگ جهانی دوم و به سلطنت رسیدن محمد رضا پهلوی و علاقه شخص ایشان به پرواز و خلبانی و اینکه پیشرفت دنیا و پس از ملی شدن صنعت نفت و در ادامه با افزایش قیمت نفت و سرازیر شدن دلار های نفتی و مدیریت و برنامه ریزی دقیق کشور باعث پیشرفت سریع این صنعت چه در بخش نظامی وجه غیر نظامی در کشور بود.
    شوروی (روسیه) : فکر می کنم نیاز به انتقال تجهیزات و پرنده ها توسط متفقین به شوروی برای مقابله با آلمان و ایجاد چند پایگاه نظامی در داخل ایران برای نیرو ها و تجهیزات اون ها باعث آشنایی ایرانی ها با کاربرد و ضرورت هوانوردی شد و پس از انقلاب هم تنها کشوری که همکاری با ایران در زمینه خرید پرنده ها چه نظامی و چه غیر نظامی داشت شوروی بود باعث گسترش ناوگان و پاسخگویی نیاز کشور بود.
    سپاس فراوان از شما که صندلی رو آتیش زدین!

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    قدرت امتیازدهی
    183
    Array

سلام دوباره
    یک تست جدید البته اگر دوست داشتید پاسخ دهید.

این تست از کتاب
    " كوكولوژي" اثر «تاداهياكو ناگاوو» و «ايسامو سايتو» که بازيهاي جذاب وسرگرم كننده خودشناسي و روانشناسي را دربردارد، انتخاب شده اين كتاب توسط چكادسرامي و شاهين دهقان ترجمه شده است.
    كوكولوژي(kokology) تركيب دو واژه كوكورو (kokoro) به معناي ذهن، روح و احساسات در زبان ژاپني و لوژي (logia) به معناي شناختن ومطالعه به زبان لاتین است.
    مطالب و مباحث اين كتاب براي هر فردي در سنين مختلف جذاب خواهد بود و به همين دليل يكي از پرفروشترين كتابها در دو كشور آمريكا و ژاپن بوده است.

پرنده آبی

روزی پرنده ای آبی رنگ ناگهان از پنجره وارد اتاق شما میشود و در آنجا به دام می افتد.
    چیزی در این پرنده شما را به خود جذب میکند و تصمیم میگیرید آن را نگه دارید.
    اما روز بعد درعین شگفتی متوجه میشید رنگ پرنده از آبی به زرد تغییر کرده است.
    این پرنده استثنایی دوباره تغییر رنگ می دهد و در صبح روز سوم به رنگ قرمز روشن در می آید ودر روز چهارم سیاه رنگ است.

سوال؟
    اکنون روز پنجم است، وقتی از خواب برمی خیزید این پرنده چه رنگی است؟

.1 پرنده تغییر رنگ نمی دهد و سیاه باقی می ماند.
    2.پرنده به رنگ آبی که در ابتدا داشت باز میگردد.

3.پرنده سفید می شود.
    4.پرنده طلایی میشود.

جواب ها باید در همین 4 جواب بالا جستجو بشه و رنگ های دیگه مثل سبز، بنفش ، زرد و بی رنگ مد نظر نیست.

خوب فکر کنید، هر وقت به نتیجه رسیدیدپاسخ دهید.

من اسم تست و نمی گم که روی پاسخ شما اثر نذارد .

یک سوال غیر حرفه ای هم داشتم ماه رمضونم هست میشه بفرماییدتو بندر عباس مردم برای افطار و سحر چه غذاهایی میل می کنند؟ یکم از فرهنگ مردم بندر تو ماه مبارک رمضان می فرمایید؟

مولانا

9. سپاسگزاری ها (6):

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    سپاسگزاری شده : 29,157 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

به به به...حاج آقا بهنام خان؛
    خوبی برادر؟
    چند سوال:
    1-مهمترین ضعف سایت چیه؟مهمترین مزیتش چیه؟
    2-یه خاطره جالب از پروازات بگو...
    3-تاحالا کاکپیت رفتی؟اگه آره چه تایپی؟
    4-تا حالا شده به خودت "اگه من متولی صنعت هوانوردی بودم بهتر از مدیران فعلی کار می کردم؟"
    5-به نظرت چرا این سعید صندلی چی هی باید روی صندلی بنشونه؟چرا خودش نباید روش بشینه؟یعنی ضرب المثل از هر دست بدی از همون دست می گیری کشک؟
    6-چرا علیرضا و سعید و ممل شیلتر(Alpha4)باید توی فیس بوق اینقدر منو دست بندازن؟
    7-چرا بیشتر توی فیس بوق لایک می کنی و کمتر استاتوس میذاری؟
    8-نظرت رو درمورد من بگو!صادقانه(با آغوش باز پذیرای فحش های شما هستم...فقط رکیک نباشه خانواده رد می شه از اینجا)
    9-سسنا یا پایپر؟
    10-فانتوم یا تامکت؟
    ببخشید دیگه کارت سوختم ته کشید!

سپاسگزاری
    28,793
    قدرت امتیازدهی
    276
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها

پرنده آبی

روزی پرنده ای آبی رنگ ناگهان از پنجره وارد اتاق شما میشود و در آنجا به دام می افتد.
    چیزی در این پرنده شما را به خود جذب میکند و تصمیم میگیرید آن را نگه دارید.
    اما روز بعد درعین شگفتی متوجه میشید رنگ پرنده از آبی به زرد تغییر کرده است.
    این پرنده استثنایی دوباره تغییر رنگ می دهد و در صبح روز سوم به رنگ قرمز روشن در می آید ودر روز چهارم سیاه رنگ است.

سوال؟
    اکنون روز پنجم است، وقتی از خواب برمی خیزید این پرنده چه رنگی است؟

.1 پرنده تغییر رنگ نمی دهد و سیاه باقی می ماند.
    2.پرنده به رنگ آبی که در ابتدا داشت باز میگردد.

3.پرنده سفید می شود.
    4.پرنده طلایی میشود.

جواب ها باید در همین 4 جواب بالا جستجو بشه و رنگ های دیگه مثل سبز، بنفش ، زرد و بی رنگ مد نظر نیست.

1 پرنده تغییر رنگ نمی دهد و سیاه باقی می ماند.

یک سوال غیر حرفه ای هم داشتم ماه رمضونم هست میشه بفرماییدتو بندر عباس مردم برای افطار و سحر چه غذاهایی میل می کنند؟ یکم از فرهنگ مردم بندر تو ماه مبارک رمضان می فرمایید؟
    اون جوری که من دیدم و خبر دارم فرق چندانی با سایر مناطق ایران نداره مثل همه جاست.
    ممکن هست برای افطار از غذاهای محلی مثل "نان رِخته" و " نان فطیر" که همراه با "مهیاوه" یا "سوراغ" و روغن و تخم مرغ میل می شه استفاده کنند.

سپاس مجدد از شما !

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 65
    آخرين نوشته: 24-06-2012, 22:17
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA