@aerospacetalk
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور amin_7

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    8,616
    سپاسگزاری شده : 13,036 بار در 1,358 پست
    قدرت امتیازدهی
    93
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور amin_7

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghairplane نمایش نوشته ها
    سلام خدمت همه و به خصوص آقا امیر گل...
    خوب با اجازه من هم چندتا سوال بپرسم...

1.اگر سوار ماشین زمان میشدید ، دوست داشتید در چه سالی و ماهی و روزی پیاده شوید؟؟...چرا؟؟

2.اهل مطالعه هم هستید؟؟...آخرین کتابی که خوندید چه بود و کی بود؟؟...بهترین کتابی که تا به حال خوندید هم اگر میشه معرفی کنید...

3.بیشتر غذای منزل رو دوست دارید یا غذای بیرون؟؟...غذای مورد علاقتون چی هست؟؟...

4.خبر رسیده 787 قطری حین انتقال به قطر روی آسمان خوزستان دچار نقص فنی شده و باید در فرودگاه اهواز فرود نیازین داشته باشه!!...از طرفی منزل هم غذای محبوبتون برقراره...چه کار میکنید؟؟...میرید برای دید زدن 787 و گرسنگی تحمل میکنید یا میگید بیخیال 787 و غذای محبوب رو عشقه؟؟

5.بوشهر هم اومدید تا به حال؟؟...اگر اومدید ، نظرتون راجع به این شهر...اگر هم نیومدید ، تصورتون از این شهر چگونست؟؟

6.من هنوز در مورد هواپیمای مورد علاقه شما ابهام دارم...فوکر 100؟؟...فوکر50؟؟...727؟؟...

7.Adiddas / Nike / Puma ??...

8.Samsung / Nokia / Sony ericson / HTC / Apple ??...

9.XP / Vista / 7 ??...

10.Intel / AMD ??...
    سلام برشما در خدمتم
    1-شاید دوست داشتم 30-35 سال زودتر به دنیا بیام و در زمان اوج ایران ایر در این شرکت پرواز کنم
    2-این چند سال اخیر به دلیل مشغله کاری بیشتر به مطالعه کتب فنی پرداختم....اکثرا در حال مطالعه آیین نامه بتن ایران(آبا)هستم
    از 100 سال تنهایی مارکز خیلی خوشم اومده
    3-غدای خانگی و دست پخت مادرم...انواع خورشت به جز بامیه رو خیلی دوست دارم ...به همراه کباب های ایرانی
    4-پس از دیدار 787 غدای سرد هم به کام ما گرم میاد
    5- حدود11 سال پیش سفری داشتم به بوشهر...کلا من از ساحل خلیج فارس خیلی خوشم میاد و از اون قسمت ساحل بوشهر که به سمت جزیره خارک هم هست که اگر اشتباه نکنم در مناربازار بوشهر هست هم خوشم میاد....منظره زیبایی دارد و خاطره ای که دارم ارباس 300 ایران ایر هم در حدودساعت 10 شب پس از چرخشی که داشت برای فرود از بالای سرم عبور کرد
    6-گزینه اول بویینگ 727 وسپس فوکر100و50
    7-نایک
    8-اپل...اما لامصب گرونه....
    9-در حال حاضر7
    10-روی لپ تاپم نوشته اینتل....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghairplane نمایش نوشته ها
    سلام خدمت همه و به خصوص آقا امیر گل...
    خوب با اجازه من هم چندتا سوال بپرسم...

1.اگر سوار ماشین زمان میشدید ، دوست داشتید در چه سالی و ماهی و روزی پیاده شوید؟؟...چرا؟؟

2.اهل مطالعه هم هستید؟؟...آخرین کتابی که خوندید چه بود و کی بود؟؟...بهترین کتابی که تا به حال خوندید هم اگر میشه معرفی کنید...

3.بیشتر غذای منزل رو دوست دارید یا غذای بیرون؟؟...غذای مورد علاقتون چی هست؟؟...

4.خبر رسیده 787 قطری حین انتقال به قطر روی آسمان خوزستان دچار نقص فنی شده و باید در فرودگاه اهواز فرود نیازین داشته باشه!!...از طرفی منزل هم غذای محبوبتون برقراره...چه کار میکنید؟؟...میرید برای دید زدن 787 و گرسنگی تحمل میکنید یا میگید بیخیال 787 و غذای محبوب رو عشقه؟؟

5.بوشهر هم اومدید تا به حال؟؟...اگر اومدید ، نظرتون راجع به این شهر...اگر هم نیومدید ، تصورتون از این شهر چگونست؟؟

6.من هنوز در مورد هواپیمای مورد علاقه شما ابهام دارم...فوکر 100؟؟...فوکر50؟؟...727؟؟...

7.Adiddas / Nike / Puma ??...

8.Samsung / Nokia / Sony ericson / HTC / Apple ??...

9.XP / Vista / 7 ??...

10.Intel / AMD ??...
    سلام برشما در خدمتم
    1-شاید دوست داشتم 30-35 سال زودتر به دنیا بیام و در زمان اوج ایران ایر در این شرکت پرواز کنم
    2-این چند سال اخیر به دلیل مشغله کاری بیشتر به مطالعه کتب فنی پرداختم....اکثرا در حال مطالعه آیین نامه بتن ایران(آبا)هستم
    از 100 سال تنهایی مارکز خیلی خوشم اومده
    3-غدای خانگی و دست پخت مادرم...انواع خورشت به جز بامیه رو خیلی دوست دارم ...به همراه کباب های ایرانی
    4-پس از دیدار 787 غدای سرد هم به کام ما گرم میاد
    5- حدود11 سال پیش سفری داشتم به بوشهر...کلا من از ساحل خلیج فارس خیلی خوشم میاد و از اون قسمت ساحل بوشهر که به سمت جزیره خارک هم هست که اگر اشتباه نکنم در مناربازار بوشهر هست هم خوشم میاد....منظره زیبایی دارد و خاطره ای که دارم ارباس 300 ایران ایر هم در حدودساعت 10 شب پس از چرخشی که داشت برای فرود از بالای سرم عبور کرد
    6-گزینه اول بویینگ 727 وسپس فوکر100و50
    7-نایک
    8-اپل...اما لامصب گرونه....
    9-در حال حاضر7
    10-روی لپ تاپم نوشته اینتل....
    در انتهای هر راهی رویاییست چشم انتظار

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    8,616
    قدرت امتیازدهی
    93
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Diamond نمایش نوشته ها
    این که نشد...صندلی داغی بیاد و شهاب آتیش بازی نکنه!!!! آماده ای امین جان؟؟؟ ۱-رابطه شما با نفت ایر از چه طریقه؟؟ ۲-بزرگترین آرزوت بعد پرواز چیه؟؟؟ ۳-آخرین آهنگی که گوش دادی چی بوده؟؟؟ ۴-چرا دیر به دیر میای به سوال های صندیلی داغ جواب میدی؟؟؟ ۵-بهترین و بدترین خبری که توی این سایت خوندی؟؟؟ ۶-نظرت رو در مورد ریمارک این عکس بگو:http://www.airliners.net/photo/NASA/...e2da3bba624628 ۷- ۷۴۷ کلاسیک یا ۷۴۸؟؟؟؟ ۸-بهترین دوستت تو این سایت کیه؟؟؟ فعلا اینا رو جواب بده تا بعد ببینم چی میشه
    خوب بیا تو هم بازی فقط آتیشمون نزنی عامو
    آماده آمادم
    1-هرگونه ارتباطی رو انکار میکنم....والا با چند نفراز خلبانانش که یکی پس از دیگری در حال استعفا هستند در ارتباط و دوست هستم
    2-تا الان بهش فکر نکردم...شاید اینکه تشکلیل خانواده بدم و یک خانواده خوب داشته باشم
    3-آوازخون شاهرخ
    4-والا بیشتر عصرها زمان جواب دهی دارم در طول روز درگیرکارم
    5-بدترین خبرها مربوط به سقوط توپولف کاشپین و 727 ایران ایر بود...بهترین خبرها هم اشتغال دوستان خلبان و ورود هواپیماهای جدید و مناسب به ناوگان هست
    6-جالب هست برام...
    7-سوار بر 747 کلاسیک و پیش به شوی 748
    8-هرکدام از اعضای سایت دوستان من هستند و بهترین آنها کسانی هستند که به من آموختند وباعث آگاه تر شدن من شدند
    ----------------------------------------
    استاد یعنی ممکنه پاس نشم؟؟؟؟

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    سپاسگزاری شده : 29,171 بار در 2,346 پست
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

یا الله!صاب خونه؟
    سلامُ علیکم و رحمه الله و برکاته
    برادر تعداد 10 فروند سوال دیسپچ میکنیم طرف شما!
    1-نظرت درمورد این افراد که اسم می برم چیه؟
    Diamond
    Shahrokh
    Enayat Zangiabadi
    WhiteSwan
    Capello
    Jimbokhepel
    EP-IBZ
    EP-IBS
    Tomcattter

2- اگه توی فیس بوووووووووووق بهت مسج بدم بگم فردا 727 اهوازه،میای بریم رصدش میای یا نه؟!
    3-اگه برگردی به 10 سال پیش کدوم اشتباهتو اصلاح میکنی؟کدوم کار درست رو دوباره انجام میدی؟
    4-با یکی از دوستات میری پشت باند،بعد 5 ساعت میان کت بسته میبرنت کلانتری فرودگاه بعد از کلی تهدید و توهین و تحقیر و باج گیری ازت تعهد میگرین که دیگه نیای!بازم میری پشت باند؟
    5-خلبان ارفورسی 50 سال به بالا!آری/نه؟همراه با ذکر توضیح
    6-داری توی خیابون راه میری یه IR میبینی افتاده!بلندش می کنی میبینی روش نوشته امیر ب(خودت)چه احساسی بهت دست میده؟
    6-بعد از اینکه IR رو گرفتی و شادمانی کردی در حد بوندس لیگا!بهت زنگ میزنن میگن هر تایپی دوست داری انتخاب کن!کدوم رو انتخاب میکنی؟
    7-بدترین خاطره هوایی؟
    8-بهترین خاطره هوایی؟
    9-اگه خواستی ازدواج کنی به همسرت میگی که من عاشق هوانوردی هستم؟مشکل داری باهاش یا نه؟
    10-دوست داری نفر بعدی که روی صندلی داغ می شینه کیه؟(این سوال قبلا" پرسیده شده بود گفتی براوو زولو!اما من نشستم!)
    پ.ن:داستان سوال شماره 4 کاملا" واقعیه و برام اتفاق افتاده(امید است سانسور نشه)

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    8,616
    قدرت امتیازدهی
    93
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBZ نمایش نوشته ها
    یا الله!صاب خونه؟
    سلامُ علیکم و رحمه الله و برکاته
    برادر تعداد 10 فروند سوال دیسپچ میکنیم طرف شما!
    1-نظرت درمورد این افراد که اسم می برم چیه؟
    Diamond
    Shahrokh
    Enayat Zangiabadi
    WhiteSwan
    Capello
    Jimbokhepel
    EP-IBZ
    EP-IBS
    Tomcattter

2- اگه توی فیس بوووووووووووق بهت مسج بدم بگم فردا 727 اهوازه،میای بریم رصدش میای یا نه؟!
    3-اگه برگردی به 10 سال پیش کدوم اشتباهتو اصلاح میکنی؟کدوم کار درست رو دوباره انجام میدی؟
    4-با یکی از دوستات میری پشت باند،بعد 5 ساعت میان کت بسته میبرنت کلانتری فرودگاه بعد از کلی تهدید و توهین و تحقیر و باج گیری ازت تعهد میگرین که دیگه نیای!بازم میری پشت باند؟
    5-خلبان ارفورسی 50 سال به بالا!آری/نه؟همراه با ذکر توضیح
    6-داری توی خیابون راه میری یه IR میبینی افتاده!بلندش می کنی میبینی روش نوشته امیر ب(خودت)چه احساسی بهت دست میده؟
    6-بعد از اینکه IR رو گرفتی و شادمانی کردی در حد بوندس لیگا!بهت زنگ میزنن میگن هر تایپی دوست داری انتخاب کن!کدوم رو انتخاب میکنی؟
    7-بدترین خاطره هوایی؟
    8-بهترین خاطره هوایی؟
    9-اگه خواستی ازدواج کنی به همسرت میگی که من عاشق هوانوردی هستم؟مشکل داری باهاش یا نه؟
    10-دوست داری نفر بعدی که روی صندلی داغ می شینه کیه؟(این سوال قبلا" پرسیده شده بود گفتی براوو زولو!اما من نشستم!)
    پ.ن:داستان سوال شماره 4 کاملا" واقعیه و برام اتفاق افتاده(امید است سانسور نشه)
    الله یارت
    مهندس خلبانی از کرمان
    جرات مویخاد جلوش بگی توپولف!!!
    از پست هاشون همیشه استفاده میکنم
    قوی سپید که معاون عملیات خودمه...
    مدیری از دیار دلیران و انقلابیون
    یکیمی رژیم بگیره خوب میشه
    دست از نصفه شبان تنها در میان کوچه های پردیس دنبال خوراکی گشتن برداره انقلاب بزرگی رو به پا کرده!!!!
    خبرنگار تصویری و پیام دهنده اخبار مهرآباد
    مدیری دوستداشتنی و خنده رو
    2-خوشم میاد که پیام های خودم رو به خودم تحویل میدی....آره میام
    3- ادامه تحصیل رو به عنوان کاردرست انجام میدم....به جای تحصیل مهندسی عمران یک راست میرفتم با 17-18 میلیون خلبان میشدم و احتمالا تا الان هم 2000 ساعتی تجربه داشتم....
    4-اولش به دوستم اشاره میکنم و میگم این من رو اغفال کرد(مثل بامشاد) بعد از 2-3 هفته 2باره میرم
    5-آری...در حال حاضر خیلی از معلم خلبانهای تراز اول کشور از خلبانان ارفورسی بوده اند...خداییش کار کپتن ادراکی فرخرو کوشکی باقری را چون از نزدید داخل کاکپیت دیدم خیلی قبول دارم
    تعریف کپتن خسروتاج رو هم خیلی شنیدم اما تا الان سعادت پروازباایشون رو نداشتم
    6-منظورت رو متوجه نشدم
    6-در همان ابتدا میفهمم که از شدت خوشحالی مردم حتما که در همچین شرایطی هستم.....727 ایران ایر رو انتخاب میکنم و تعهد میگیرم از ایران ایر که 2000 ساعت اول رو حتما بر روی این تایپ و با 4 معلم خلبانش بپرم
    7-سقوط توپولف کاسپین و 727 ایران ایر
    8-پرواز با کپتن ادراکی و حضور در کاکپیت....پرواز با کپتن فرخرو و خلبان بیداری و رفتن به کاکپیت فوکر100 ....پرواز با کپتن طهماسبی و دوست خوبم میلاد و بودن در کاکپیت از ابتدا پرواز
    9-بله و چ.ن با تجربه هستم جواب نه شنیدن برام عادی هست:دی
    10-masa-1979 چون گفتنی های زیادی داره

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,599
    سپاسگزاری شده : 17,367 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

خواب حالا یکم از فضای امنیت اجتماعی ورشت و اهواز و پفک و بستنی یخی بیایم بیرون با یک تست روانشناسی موافقید؟

اگر موافقید جواب سوال زیر را بدهید من بعدا جواب اعلام خواهم کرد.

سوالی که در پائین مشاهده می کنید یک تست روانشناسی است متن را با دقت بخوانید تک تک کلمات در جواب نهائی تاثیر دارد
    یک زن در مراسم ختم مادر خود مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است او با خود گفت او همان مرد رویایی من است و در همان جا عاشق اومی شود اما هیچگاه ا ز او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند چند روز بعد این زن خواهر خود را می کشد به نظرشما انگیزه او از قتل خواهرش چه بوده است ؟

چند دقیقه با خودفکر کنیدو بعد پاسخ دهید .
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    2,715
    سپاسگزاری شده : 9,788 بار در 815 پست
    قدرت امتیازدهی
    91
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها
    خواب حالا یکم از فضای امنیت اجتماعی ورشت و اهواز و پفک و بستنی یخی بیایم بیرون با یک تست روانشناسی موافقید؟

سوالی که در پائین مشاهده می کنید یک تست روانشناسی است متن را با دقت بخوانید تک تک کلمات در جواب نهائی تاثیر دارد
    یک زن در مراسم ختم مادر خود مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است او با خود گفت او همان مرد رویایی من است و در همان جا عاشق اومی شود اما هیچگاه ا ز او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند چند روز بعد این زن خواهر خود را می کشد به نظرشما انگیزه او از قتل خواهرش چه بوده است ؟

ببخشید با اجازه از صاحاب مجلس من این تست رو دیدم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم...
    من فکر میکنم مقتول با ازدواج قاتل با آن مرد جذاب قبل از چهلم مادرشون مخالف بوده!

باز هم معذرت میخوام...ببخشید تو رو خدا! خیلی سوال جالبی بود...
    ویرایش توسط Blanik : 10-07-2012 در ساعت 20:50 دلیل: افزودن عذرخواهی بیشتر

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    185
    سپاسگزاری شده : 1,717 بار در 202 پست
    قدرت امتیازدهی
    23
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_7 نمایش نوشته ها
    حاجی جون اختیار دارید بدون سوال های شما که صندلی داغ نمیشه
    حیف که مسائل حفاظتی پابندمان کرده......
    پرنده قشنگم کی میایی...؟؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    8,616
    قدرت امتیازدهی
    93
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها

والا فکر کنم که خواهر این زن نیز عاشق اون مرد شده بود...
    یه سوال مگه مجلس زنونه مردونه از هم جدا نیست؟؟؟ پس چطور این زن این مرد رو دیده؟؟؟

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,599
    سپاسگزاری شده : 17,367 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_7 نمایش نوشته ها
    والا فکر کنم که خواهر این زن نیز عاشق اون مرد شده بود...
    یه سوال مگه مجلس زنونه مردونه از هم جدا نیست؟؟؟ پس چطور این زن این مرد رو دیده؟؟؟

کسی که این تست رو درست کرده ایرانی نبوده آمریکایی بوده فرهنگ اونجا هم که می دونید به چه صورت است.

من جواب و می گم همه کسایی که حدس زده بودند میتونند ببیند جواب درست دادند یا نه؟امیدوارم هیچ کس جواب درست و نداده باشد
    جواب :آن زن امید داشت درمراسم ختم خواهرش آن مرد را دوباره ببیند.

اگر توانستید به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی هستید.

یکی از بزرگترین روانشناسان آمریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام داد تا به این نتیجه برسدکه چه کسانی پاسخ صحیح می دهند.

نکته جالب :اینکه اکثرقاتل های زنجیره ای به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح رو بدهند.

ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,374
    سپاسگزاری شده : 16,077 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    165
    Array

سپاس فراوان از امير عزيز جهت شركت بر روي صندلي داغ و سپاس از دوستاني كه با سوالات خود بر داغي اين صندلي افزوديند.

به اميد خدا دوباره برميگرديم با حضور يكي ديگر از دوستان بر روي صندلي داغ ايرواسپيس تاك

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 65
    آخرين نوشته: 24-06-2012, 22:17
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ