@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور amin_7

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,063
    سپاسگزاری شده : 58,404 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلي داغ AeroSpaceTalk

درود دوباره!
    آقا ما اومدیم برای دور دوم:

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_7 نمایش نوشته ها
    320 برای ناوگان هوایی ایران یک هواپیمای لوکس و نماد به روزبودن محسوب میشه و هواپیمایی نفت نیز براساس تفکر مدیرعامل پیشین ابتدابه دنبال 319 و سپس به دنبال 320 بود و در نهایت باتغییر مدیریت قرارهست که ام دی استیجاری وارد کنند
    هواپیمایی نفت قراربود که با تقویت ناوگان در سال 87 پروازهای به مناطق نفتخیزرا که در اختیار شرکت های نظیر ایران ایر آسمان کاسپین وحتی ماهان بود را خود انجام دهد که تا کنون ناموفق بوده است
    1- چرا 320 هواپیمای لوکسی هست؟ Luxury بودن تایپها رو چطور می بینی؟
    2- مدیرعامل پیشین یا مدیرعامل فعلی؟ کدوم یکی دیدگاه درست تری دارند؟ (تر ها!)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_7 نمایش نوشته ها
    خودت میدونی که بی مایه فتیر هست ....
    اما استفاده از افراد مناسب در سمت های مناسب و نظم بخشیدن مخصوصا در واحد عملیات یکی از کارهایی خواهد بود که انجام میدهم ....و شرکت را از یک شرکت چند ملیتی به یک شرکت واحد تغییرمیدهم و از هزینه های غیراصولی جلوگیری میکنم...
    در ضمن از خود شما هم دعوت به همکاری خواهم کرد
    خوب من بی مایه بی مایه هم نگفتم؛ شما هواپیما داری، امکانات داری، شرکت رو داری...
    3- اگر همینها باشه چطور نقدینگی ایجاد می کنی؟
    4- بی نظمی واحد عملیات در شرایط فعلی، نتیجه چه چیزیه؟
    5- شرکت چند ملیتی یا بهتر بگیم چند فرهنگی از دیدگاه من چیز بدی نیست، چرا و چطور می شه یک شرکت منسجم باشه؟ ایراد شرایط فعلی چیه؟
    (بذار دارم روی شرایط لوفتهانزا گروپ فکر می کنم؛ اگر سر حقوق به توافق نرسیدیم میام نفت!!! )

6- امیر جان پیشتر روی صندلی داغ نشسته بودی؟ اون قدیم قدیما؟! (می خوام ببینم حافظه من درست کار می کنه یا نه)
    7- دوست داری نفر بعدی کی باشه؟ بهتره اینطوری بپرسم که سوالاتت از چه کسی بیشتره؟
    8- سوال کیس استادی؛ (به کیس عنایت خان هم می تونی سر بزنی!)
    چرا اندک زمانی پس از ماجرای گفتگو درباره بهترین ارلاین ایران و سایر ماجراها، یک ارلاین اینطور سریالی داره هواپیماهاش گراند می شه؟ من جادوگر استخدام کردم آیا؟ یا شانسه؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    9,155
    سپاسگزاری شده : 13,266 بار در 1,378 پست
    قدرت امتیازدهی
    96
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها
    با سلام خدمت شما

من فقط یک سوال داشتم البته لازمه طرح سوالم اینکه قبلش یک توضیحاتی بدم من همیشه برای جنوبی ها احترام زیادی قائل هستم و به خاطر 8سال دفاع مقدس و رشادت هاو شجاعت های این عزیزان برای من اسوه صبر و غیرت هستند .
    اما نکته منفی که در مورد جنوبی هامخصوصا خوزستان شنیدم اینکه خانمها اونجا امنیت ندارند که حتی از خونه بیرون بیایند من خاله ام در اهواز زندگی می کند بدون همسرشون نمی تونن از خونه بیرون بیایند در حالیکه اینجا در شمال خانمها آزادانه پا به پای آقایون حتی خیلی بیشتردر فعالیت های اجتماعی جامعه سهیم هستند و خیلی هم از این موضوع اینجا استقبال میشود البته من قصد ندارم از شهر خودم تعریف کنم من اول از همه خودم رو یک ایرانی میدونم و شنیدن هر موضوع ناخوشایندی در هر کجای کشور عزیزم من و ناراحت می کند و چون متوجه شدم شما خوزستانی هستید خواستم ازتون بپرسم شاید من اشتباه شنیدم و اصلا به این صورت نباشد و یا دلیل خاصی وجود دارد که بشه ریشه یابی کرد و با فرهنگ سازی خانمهای عزیزمون در جنوب هم فعالیت های اجتماعی پر رنگ تری داشته باشند.

با سپاس
    این که خانم ها امنیت ندارند نه درست هست و نه تماما اشتباه اما به گونه ای که شما میفرمایید نیست
    دربعضی از محله ها و یا ساعات خاص من که مرد هستم هم جرات تردد ندارم....اما در اکثریت محله ها خوشبختانه امنیت وجود دارد
    دراهواز هم زنان در فعالیت های کاری واجتماعی حضوردارند حال ممکن از از نظر کمی نسبت به شهر شما کمتر باشند که این به عوامل مختلفی برمیگردد
    در انتهای هر راهی رویاییست چشم انتظار

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    سپاسگزاری شده : 17,368 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

با سپاس فراوان از پاسخ شما
    اما می شود دقیق تر توضیح بدید به چه عواملی بر می گردد؟
    یک نکته ای عرض کنم من می دونم سوالم یکم غیر متعارف است شاید مدیران محترم هم از طرح این سوال کمی جا خورده باشند امامن هدف داشتم اول می خواستم حرارت صندلی داغ زیاد بشه احساس کردم کمی سرد است ودوم دوباره عرض می کنم من خودم به شخصه خیلی جنوبی ها رو دوست دارم انسانهای بسیاربا صفایی هستند اما یک خانمی به من مراجعه کرده است که حدودا 65 ساله و اهوازی هستند ولی همسرشون که الان فوت شدند شمالی بودند این خانم یک فوبی(ترس ) عجیبی دارند که اصلا تنهایی بیرون نمیرن و چون تنها هم هستند باعث شده نتونن از در خونه پاشون و بیرون بذارند من انواع و اقسام روشهای درمانی رو روشون امتحان کردم حتی باهیپنوتیزم سعی کردم اگر خاطره ی تلخی در گذشته ایشون که مقیم اهواز بودند وجوددارد ریشه یابی کنم اما مقاومت می کنند تنها راهی که به ذهنم رسید اینکه با فرهنگ مردم اهواز بیشتر آشنا بشم اما کسی که بومی اهواز باشد در اطرافم نداشتم سعی کردم اطلاعاتی از شما و این صندلی داغ بدست بیارم به هر حال جسارت من رو می بخشید هموطن گرامی
    با سپاس مجدد از شما
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    سپاسگزاری شده : 29,157 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

یا علی گفتیم و سوزش آغاز شد،
    امیر جان سلام علیکم،خوبی برادر،
    آقا چند تا سوال داشتم که از محضر اعلی حضرت می پرسم!
    اول دومی رو میگم چون مهم تره:
    2-کاری برات پیش اومده باید بری تهران!میای ترمینال فرودگاه میبینی همزمان،ماهان(306)ایران ار(320-B2-F100)آسمان(F-100)نفت(برزیلته!F100)پرواز دارن!(دقت کن داریم فرض می کنیم!)کدوم رو انتخاب می کنی؟همراه با دلیل!
    1-با اف 100های آسمان پرواز کردی؟اگه خیر که برو سوال شماره 3 اگر بله:فاصله صندلیهای آسمان بیشتره یا نفت؟توی کدوم راحتتری؟
    3-به نظرت چرا خلبان های نفت خوب تاچ می کنن اما خلبانهای ماهان زارت!میزنن زمین هواپیما رو؟
    4-چند بار از ورود به کاکپیت منع شدی؟
    5-توی پرواز هستی!کپتن دوستته،میدونی J/S خالیه!از کپتن میخوای که بذاره بقیه پرواز رو توی کاکپیت باشی؟
    6-با توجه به شرایط فعلی نفت به نظرت این ایرلاین نیاز به ام دی استیجاری داره یا یه سرمایه گذار که بیاد و تمام بدهی های نفت رو بده؟
    7-تصورت از من چیه؟(قیافه،هیکل؛اخلاق و کمثلهم!)
    8-از اون روزی بگو که خواستی بیای برا میتینگ اما من PMت رو بعد میتنیگ خوندم!واقعا" اومدی ساحلی؟
    9-نخستین چیزی که به ذهنت میاد:
    EP-SUS
    EP-OPI
    EP-GAS
    EP-OIL
    توربولنس
    مهماندار نا مهماندار
    خلبان ناشی و هارد لندینگ
    فرود نیازین با دلایل من در آوردی(موتور ترکیده میگن لاستیک کمباد شده)
    حسین طالبزاده(با گوشه چشمی به آمستردام)
    شکرابی
    قوی سفید
    تحریم
    10-به نظرت الان مهمترین مشکل نفت چیه:
    الف)نبود یک مدیریت منسجم و اصولی ب)مشکلات مالی و بدهی ج)دلال بازی و روابط پشت پرده د)تحریم

شما فعلا" اینا رو داشته باش تا دور بعدی!

فمن الله العافیه

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    9,155
    قدرت امتیازدهی
    96
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteSwan نمایش نوشته ها
    درود دوباره!
    آقا ما اومدیم برای دور دوم:

1- چرا 320 هواپیمای لوکسی هست؟ Luxury بودن تایپها رو چطور می بینی؟
    2- مدیرعامل پیشین یا مدیرعامل فعلی؟ کدوم یکی دیدگاه درست تری دارند؟ (تر ها!)

خوب من بی مایه بی مایه هم نگفتم؛ شما هواپیما داری، امکانات داری، شرکت رو داری...
    3- اگر همینها باشه چطور نقدینگی ایجاد می کنی؟
    4- بی نظمی واحد عملیات در شرایط فعلی، نتیجه چه چیزیه؟
    5- شرکت چند ملیتی یا بهتر بگیم چند فرهنگی از دیدگاه من چیز بدی نیست، چرا و چطور می شه یک شرکت منسجم باشه؟ ایراد شرایط فعلی چیه؟
    (بذار دارم روی شرایط لوفتهانزا گروپ فکر می کنم؛ اگر سر حقوق به توافق نرسیدیم میام نفت!!! )

6- امیر جان پیشتر روی صندلی داغ نشسته بودی؟ اون قدیم قدیما؟! (می خوام ببینم حافظه من درست کار می کنه یا نه)
    7- دوست داری نفر بعدی کی باشه؟ بهتره اینطوری بپرسم که سوالاتت از چه کسی بیشتره؟
    8- سوال کیس استادی؛ (به کیس عنایت خان هم می تونی سر بزنی!)
    چرا اندک زمانی پس از ماجرای گفتگو درباره بهترین ارلاین ایران و سایر ماجراها، یک ارلاین اینطور سریالی داره هواپیماهاش گراند می شه؟ من جادوگر استخدام کردم آیا؟ یا شانسه؟
    1- این نظر من نیست که 320 هواپیمای لوکسی هست....من اصولا به تایپها از دیدگاه توانمندی و قابلیت هاشون نگاه میکنم
    2-انشاالله مدیرعامل جدید....البه اگر مدیرعامل جدید معاون عملیات پیشین نباشد!!!
    3-استفاده از هواپیمای مناسب در مسیر مناسب و کاهش هزینه های جنبی...یکی از کارهایی که انجام خواهم داد استخدام کرو اختصاصی برای بیس اهواز خواهد بود
    4-یکی از این بینظمی ها عدم برنامه ریزی صحیح برای کرو پروازی هست...در نفت برنامه منسجمی برای کرو وجود نداره....خلبانی که امشب تا ساعت 1 پرواز بوده روز بعد ساعت 12:30 باید برای پرواز بعد در مهرآباد حاضرباشد و اطلاع رسانی و برنامه ریزی پروازها بوسیله تلفن انجام میگیرد....شاید جالب باشد در برنامه اعلام شده نام خلبان پرواز رو یه چیز اعلام میکنند موقع پیک آپ یکی دیگه پیک آپ میشه و پرواز را در نهایت نفر سومی انجام میدهد.....
    5-چند ملیتی بودن در ایران مثل همون چند قوم بودن هست هر قومی دوست دارد قدرت دست خودش باشد و قدرت بیشتری داشته باشد...تا اینجا که به ضرر نفت بوده!!!
    6-نه نبودم به جون تو...
    7-اگر نگید خودم هم قوم گرا هستم دوست دارم از همشهری خودم EP-IBZ باشه
    8-چیزی که من در مورد واحد تعمیرونگهداری اون ارلاین شنیدم رو باشرایط موجود که مقایسه مسکنم میبینم که همچین وضعیت بدی هم نداره!!!
    اگرزمینگیری هواپیماها به دلیل برنامه ریزی چک ها باشه باید بگم که وضعیت واحد برنامه ریزی تعمیرونگهداری خیلی بد هست چرا که در فصل سفر موعد چک های دوره ای برای تعداد زیادی از هواپیماهای ناوگان فرارسیده....
    عزیزم تو مغز متفکر هستی جامه معاونت عملیات برازندت هست (البته به دلیل ابعاد طولی که داری دادیم اختصاصی برات دوختند)

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    9,155
    قدرت امتیازدهی
    96
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBZ نمایش نوشته ها
    یا علی گفتیم و سوزش آغاز شد،
    امیر جان سلام علیکم،خوبی برادر،
    آقا چند تا سوال داشتم که از محضر اعلی حضرت می پرسم!
    اول دومی رو میگم چون مهم تره:
    2-کاری برات پیش اومده باید بری تهران!میای ترمینال فرودگاه میبینی همزمان،ماهان(306)ایران ار(320-B2-F100)آسمان(F-100)نفت(برزیلته!F100)پرواز دارن!(دقت کن داریم فرض می کنیم!)کدوم رو انتخاب می کنی؟همراه با دلیل!
    1-با اف 100های آسمان پرواز کردی؟اگه خیر که برو سوال شماره 3 اگر بله:فاصله صندلیهای آسمان بیشتره یا نفت؟توی کدوم راحتتری؟
    3-به نظرت چرا خلبان های نفت خوب تاچ می کنن اما خلبانهای ماهان زارت!میزنن زمین هواپیما رو؟
    4-چند بار از ورود به کاکپیت منع شدی؟
    5-توی پرواز هستی!کپتن دوستته،میدونی J/S خالیه!از کپتن میخوای که بذاره بقیه پرواز رو توی کاکپیت باشی؟
    6-با توجه به شرایط فعلی نفت به نظرت این ایرلاین نیاز به ام دی استیجاری داره یا یه سرمایه گذار که بیاد و تمام بدهی های نفت رو بده؟
    7-تصورت از من چیه؟(قیافه،هیکل؛اخلاق و کمثلهم!)
    8-از اون روزی بگو که خواستی بیای برا میتینگ اما من PMت رو بعد میتنیگ خوندم!واقعا" اومدی ساحلی؟
    9-نخستین چیزی که به ذهنت میاد:
    EP-SUS
    EP-OPI
    EP-GAS
    EP-OIL
    توربولنس
    مهماندار نا مهماندار
    خلبان ناشی و هارد لندینگ
    فرود نیازین با دلایل من در آوردی(موتور ترکیده میگن لاستیک کمباد شده)
    حسین طالبزاده(با گوشه چشمی به آمستردام)
    شکرابی
    قوی سفید
    تحریم
    10-به نظرت الان مهمترین مشکل نفت چیه:
    الف)نبود یک مدیریت منسجم و اصولی ب)مشکلات مالی و بدهی ج)دلال بازی و روابط پشت پرده د)تحریم

شما فعلا" اینا رو داشته باش تا دور بعدی!

فمن الله العافیه
    سلام طارق جان
    ممنون به لطف شما خوبم همشهری
    2-اول باید بگم که منو این همه خوشبختی محاله محاله ......ارباس 306 ماهان در الویت هست به دلیل راحتی در کابین کمی آن تایم بودن نسبت به دیگر ارلاین ها...
    1-1
    بار بیشتر با فوکر آسمان اون هم به فرماندهی کپتن پوربی آزار نداشتم و ردیف 1 هم نشسته بودم...5 سال بعداز اون هم که با پرواز نفت و کپتن پوربی آزار پرواز داشتم هم ردیف 1 و سپس 1- بودم
    3-نه به این شکل نیست...در بین خلبانهای نفت در تایپ فوکر100 من کپتن شریعتی رو در تاچ کردن خیلی قبول دارم...شاید به دلیل اینکه فوکر 100 طول باند کمتری نیاز دارد طول بیشتری فلر میکند البته چون وزن پایینی دارد میزان فلر معمولا کمتر از ارباس 306 ماهان هست.....من با ارباس 306 ماهان پرواز زیاد داشتم به عنوان مثال کپتن رمقی بسیار زیبا تاچ کردند...کلا عوامل مختلفی برای یک کیس تاچ وجود دارد که خلبان یکی از آنها هست
    4-در طول پرواز 2یا 3 بار لمل در نهایت وارد کاکپت شدم بر روی زمین...اما مواردی بوده که سرمهماندار درخواست من را به کپتن اطلاع نداده...نمونه آن 3 هفته پیش و پروازی که با کپتن شهبازی داشتم...
    5-شک نکن که همینطوره
    6-مدیریت ضعیف باعث بدهی های بالا شده دوست دارم که یک مدیر قوی و معاونان کاربلد امور ارلاین را به عهده بگیرن
    7-قربونت بشم تصور نمیخواد دیگه حتما یه پیراهن توسی پوشیدی و موهات رو هم ریختی رو پیشونیت.....اخلاقتم که چه عرض کنم جواب مسیج هارو نمیدی که میای رصد727 یا نه!!!
    8-آره اومدم و برای اولین بار به پسرا نگاه میکردم ....اما نتونستم پیداتون کنم...دیگه هم که من رو خبر نکردی!!!
    9-
    شوش: پرواز با دوستان و دیدار در کاکپیت
    اوپک: تماما در کاکپیت و 90 دقیقه لذت بخش
    گاز:بهترین فوکر50 نفت و کپتن فریدون فلک نازی و بنک های زیباش بر روی اسکله آذرپاد جزیر خارک
    نفت:خواهر2قولو گاز
    توربالانس:یکیمی عاشقشم...وصیله ای جالب برای ترسوندن دخترها
    مهماندار نا مهماندار:مهماندار نمای دماغ عملی ...قهرمان کیک بوکسینگ
    خلبان ناشی و هارد لندینگ:خدابه داد مسافر وهواپیما برسه....خداییش که تورو داخل سیم چک کرده؟؟؟
    فوردنیازین:اولش فکر کردم سبک فرود کپتن محمدخان نیازی منظورت هست....تا الان نداشتم ...هم دوست دارم داشته باشم و هم نداشته باشم...برای تجربه یکبار خوبه اما به شرطی که زنده بمونم!!!
    حسن طالب زاده:هواشناسی که خلبان شد و مدیرعامل و سپس بازهم خلبان شد(خلبانی که معلم معلم هایش شد)
    شکرآبی:جان مادرت بیخیال نفت شو یا حداقل یه ایستگاه نفت در آمستردام افتتاح کن
    قوی سپید:معاونت عملیات و مدیر روابط عمومی...استیلش به خلبان 707 میخوره
    تحریم:نقض حقوق بشر با شعار حمایت از حقوق بشر
    10-موارد الف وب
    هستم در خدمتتون

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    35,610
    سپاسگزاری شده : 41,970 بار در 2,220 پست
    قدرت امتیازدهی
    382
    Array

سلام بر امیر عزیز ملقب به امین!!!
    من برخلاف علیرضا ازت سوالهای کیس دار!!! نمی پرسم
    1. قربان این 7 آخر نام کاربریت نماد چیه؟ 007؟ بوئینگ 777؟ اصلا چرا 7؟ چرا مثلا 9 و 3 و 6 و .. نه؟
    2.چجوری سر از انجمن در آوردی؟
    3.چندبار رنگ عوض کردی؟ چه رنگایی بودی؟ اصلا چی شد که هوانورد ارشد شدی؟
    4.به نظرت انجمن چی کم داره؟
    5.یادته اولین پستت رو تو انجمن درباره چی بود؟
    6.تا حالا کسی بهت اخطار داده؟
    شرمنده که با فندک بیشتر از این نمیشه سوزوند
    شاد و سلامت باشی

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    9,155
    قدرت امتیازدهی
    96
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Jimbokhepel نمایش نوشته ها
    سلام بر امیر عزیز ملقب به امین!!!
    من برخلاف علیرضا ازت سوالهای کیس دار!!! نمی پرسم
    1. قربان این 7 آخر نام کاربریت نماد چیه؟ 007؟ بوئینگ 777؟ اصلا چرا 7؟ چرا مثلا 9 و 3 و 6 و .. نه؟
    2.چجوری سر از انجمن در آوردی؟
    3.چندبار رنگ عوض کردی؟ چه رنگایی بودی؟ اصلا چی شد که هوانورد ارشد شدی؟
    4.به نظرت انجمن چی کم داره؟
    5.یادته اولین پستت رو تو انجمن درباره چی بود؟
    6.تا حالا کسی بهت اخطار داده؟
    شرمنده که با فندک بیشتر از این نمیشه سوزوند
    شاد و سلامت باشی
    سلام بر جیمبو جون
    1- نماد007 وبویینگ 727
    2-والا نمیدونم فکر کنم در اثر گشت و گذار در اینترنت و سرچ در مورد یه موضوعی سرازاینجا در آوردم
    3-فکر کنم این دومین رنگم باشه ....والا 3 سال پیش بود یک روز اومدم و دیدم که من رو به درجه هوانورد ارشد ارتقا دادندو فعلا در حال درجا زدن هستیم....
    4-چند خلبان باسابقه که با تایپ های مختلفی پرواز کرده باشند و به سوالات وابهامات در مورد هواپیماها پاسخ بدهند
    5-نمیدونم...فقط میدونم که در سال اول از هر 2 تا پستی که میزدم 3تاش گیرمیدادم به سیگار کشیدن خلبان دوستی....
    6-والا یادم نیست ...من بچه سربزیری هستم !!!
    حواهش میکنم گرمای وجود دوستان گرمترین گرمترین هاست

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    730
    سپاسگزاری شده : 569 بار در 85 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

سلام منظورم از آبی بودن این بود چرا خوزستانی ها بیشترشون استقلالی هستند؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    9,155
    قدرت امتیازدهی
    96
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها
    با سپاس فراوان از پاسخ شما
    اما می شود دقیق تر توضیح بدید به چه عواملی بر می گردد؟
    یک نکته ای عرض کنم من می دونم سوالم یکم غیر متعارف است شاید مدیران محترم هم از طرح این سوال کمی جا خورده باشند امامن هدف داشتم اول می خواستم حرارت صندلی داغ زیاد بشه احساس کردم کمی سرد است ودوم دوباره عرض می کنم من خودم به شخصه خیلی جنوبی ها رو دوست دارم انسانهای بسیاربا صفایی هستند اما یک خانمی به من مراجعه کرده است که حدودا 65 ساله و اهوازی هستند ولی همسرشون که الان فوت شدند شمالی بودند این خانم یک فوبی(ترس ) عجیبی دارند که اصلا تنهایی بیرون نمیرن و چون تنها هم هستند باعث شده نتونن از در خونه پاشون و بیرون بذارند من انواع و اقسام روشهای درمانی رو روشون امتحان کردم حتی باهیپنوتیزم سعی کردم اگر خاطره ی تلخی در گذشته ایشون که مقیم اهواز بودند وجوددارد ریشه یابی کنم اما مقاومت می کنند تنها راهی که به ذهنم رسید اینکه با فرهنگ مردم اهواز بیشتر آشنا بشم اما کسی که بومی اهواز باشد در اطرافم نداشتم سعی کردم اطلاعاتی از شما و این صندلی داغ بدست بیارم به هر حال جسارت من رو می بخشید هموطن گرامی
    با سپاس مجدد از شما
    باید خدمتتون عرض کنم که خوزستان و مخصوصا شهرهایی مثل آبادان اهواز به دلیل دارا بودن قدمت در زمینه صنعت نفت و حضور اتباع کشورهایی نظیر انگلیس و آمریکا از نظر رشد فرهنگی در گذشته پیشینه روشنی دارند.
    این که این خانم ترس از تنها رفتن بیرون دارند شاید به دلیل وابستگی بیش از حد به همسرمرحومشون باشه ...
    در اهواز ویا حتی شهرهای استان خوزستان شرایطی نداریم که بشه گفت باعث رعب و وحشت هست...
    شاید بهترین راه آشنایی با فرهنگ یک قوم ویا مردم یکی شهر قرار گرفتن در میان آنها باشد که البته فکر نمیکنم چندان ساده باشد این کار
    در هر صورت هر سوال و کمکی که باشد خوشحال میشم که پاسخ و انجام بدهم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 65
    آخرين نوشته: 24-06-2012, 22:17
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37