@aerospacetalk
صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    سپاسگزاری شده : 29,171 بار در 2,346 پست
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk

سسسلام عمو ع ر ب ه چه خبر داش؟‏
    عربه...استغفر الله!قربانت داوود جان تو چطوری با سیمولاتور چه میکنی؟حسابی پرواز میکنی نه؟شنیدم نه هاردتت مشکل نداره نه ماذر بردتت(بچه ها داوود ترکید!)
    گفتیم بذار بچه ها تو این 2 روز حسابی از خجالتت در بیان که ماشالله هزار ماشالله کم نذاشتن... .البته اینا مقدمن اون اصلی ها رو گذاشتم واسه فردا...حالا دیگه حاله منو میگیری ها؟
    والله این تویی که هر روز زنگ میزنی الو طارق 727 دیدم الو طارق 300 ماهان پرید الو طارق سسنا نفت نشستو کفریم میکنی!
    ‏1-شهامت رو تو چی میبینی
    شهامت نترسیدن نیست!شهامت یعنی اینکه بایستی توی روی یک نفر و صاف حرفتو بزنی!من همیشه همینکارو میکنم!
    ؟‏2-آرامش یعنی چه؟‏
    یعنی سه روز نبودن با تو!!!!!:دی
    3-خلافی هست که بخوای انجام بدی ولی جراتشو نداشته باشی؟‏
    آره!هایجک!
    4-اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن؟‏
    بستگی داره مخ زنی رو چی تعبیر میکنی و میکنن!در سری بعدی جوابمو بده تا جوابتو بدم
    5-چجوری میشه که یه نفر قورمه سبزی دوست نداره؟
    همونطور که میشه یک نفر زرشک پلو دوست نداره!
    ‏6-آخرین باری که واقعا ترسیدی کی بود و از چی ترسیدی؟
    یک ماه پیش رفته بودیم آبادان و وسط راه ترمز خالی کرد!شانس آورده بودیم که از بزرگراه اهواز-آبادان رفته بودیم و جاده کفی بود!واسه همین بدون هیچ مشکلی ماشین ایستاد!
    حالا مونده کربلایی اینا واسه ته بندیه... .

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,599
    سپاسگزاری شده : 17,367 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    182
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط EP-IBZ نمایش نوشته ها
    سلام دوباره

احساس کردم این صندلی داغ فرصت مناسبی است که من تست های روانشناسی را روی یک دوست خوب و مهربون اجرا کنم . آقا مزنه موش آزمایشگاهی الان چنده توبازار؟

البته شما اگر دوست نداشتید می تونید جواب ندید من اصلا ناراحت نمی شم چون اجرا این تستها چند شرط داره که مهم ترین آن رضایت شخص آزمایش شونده است و این نکنه را هم عرض کنم این تستها هیچ محدودیتی نداره از همه افراد گرفته میشه من خودم بارها به عنوان آزمایش شونده پاسخ گو بودم و حتی روی پدر و برادر خودمم همیشه اجرا می کنم. با کمال میل پاسخ میدم

با توجه به پاسخی که دیشب به سوال من دادید من تست زیر را برای شما انتخاب کردم که مشخص می کند تا چه اندازه با عواطف و احساسات خود درگیر هستید.

روش کار بسیار ساده است 10 سوال 4 گزینه ای است یک گزینه را انتخاب می کنید و تفسیرشم اگر تمایل داشتید همین جا عنوان کنم اگر نه در پیام خصوصی براتون می فرستم.

سوال:

1)هنگامی که غمگین و ناراحت هستید, آیا می توانید علت ناراحتی خود را پیدا کنید
    همیشه / بیشتر اوقات / برخی مواقع / به ندرت
    همیشه!اصولا" من خیلی کم غمگین میشم!وقتی هم بشم ابتدا علت رو متوجه میشم!مثلا" ممکنه خیلی وقت بشه که نرم بیرون واسه همین دلم بگیره...برای همین ممکنه برم بیرون!ولی بیشتر اوقات ناراحتی من از عصبانیت هست که با اهل بیت!پدید میاد که اون هم مقطعی زود گذر هست در حد چند دقیقه و بعضی اوقات چند ثانیه!
    2) هر چند وقت یک بار شما چیزهایی را خریداری می کنید, ولی واقعا نمی توانید از پس هزینه های آن ها برایید؟
    همیشه / بیشتر اوقات / به ندرت / هرگز
    همیشه اول به جیبم نگاه می کنم بعد خرید میکنم میتونم بگم به ندرت شده چیزی بخرم اما نتونم هزینه داشتنش رو بدم،چون چیزی که در توانایی تامین هزینه هاشو نداشته باشم اصلا" طرفش نمیرم!
    3) آیا شده که حرفی بزنید و بعد از گفتن آن پشیمان شده باشید؟
    اغلب / گاهی / خیلی کم/ هیچ وقت
    گاهی اوقات
    4) وقتی کسی شما را عصبانی کند, در این صورت شما:
    با عصبانیت در مقابل اومی ایستید

به هیچ کس هیچ حرفی نمی زنید

همه جا از آن شخص گله شکایت می کنید
    به صورت آرام مساله را حل می کنید
    گاهی اوقات الف؛اغلب اوقات دال!
    5) معمولا چه مدت طول می کشد تا به خواب بروید؟
    معمولا تا به رختخواب می روم می خوابم
    20 دقیقه طول می کشد تا بخوابم
    خواب راحتی ندارید سر جایتان می غلتید
    1ساعت یا بیشتر
    دال
    6) معمولا تحت چه شرایطی به خود اجازه می دهید که گریه کنید؟
    وقتی که ناراحتم و فقط دوستان نزدیک و خانواده ام حضور دارند
    هر زمان که احساس کنم نیاز به گریه دارم
    هر کاری می کنم تا گریه نکم
    وقتی که تنها هستم
    دال
    7) آیا احساس می کنید که دوستان خوبی دارید؟
    جمع صمیمی از دوستان واعضای خانواده دارم
    افراد کمی در زندگیمهستند
    به سختی می تونم بادیگران ارتباط برقرار کنم
    تنها متکی به خود هستمو نیازی به کسی ندارم
    الف،اصولا" وقتی با کسی دوست میشم میتونم تا آخر عمر رابطه م باهاش رو حفظ کنم
    8) تا چه اندازه بهاستعداد و توانایی های خود ایمان دارید؟
    خیلی زیاد / زیاد / کم/ اصلا
    از خود راضی یا مغرور نیستم اما به شدت الف!
    9) چه چیزی باعث شادیو رضایت بیشتر شما می شود یا به عبارت بهتر باعث ایجاد انگیزه بیشتر در کارهایتانمی شود؟
    تحسین و تشویق دیگران
    حس دورنی خود
    ترس از شکست
    زنده ماندن و حفظ بقا
    مجموعی از الف و ب
    10) از نظر من شادی وخوشبختی هر کس عمدتا بر پایه :
    راه و روشی که هر فرددر زندگی پیش می گیرد
    اقتصاد جامعه
    اصولی که هر فرد از همان دوران کودکی با آن تربیت شدهاست
    شانس و اقبال فرد است.
    بیشتر جیم،آخه راه و روشی که فرد در آینده پیش میگریه برخاسته از روش برخورد افرادیست که در کودکی با اون داشته اند،
    با تشکر

سپاس گزارم از شما؛امیدوارم جواب آزمایش!هرچه زودتر اعلام بشه!هر سوال دیگه ای بود من در خدمتم!به تست های روانشناسی علاقه ی بسیار دارم و هر جا که این تست ها رو ببینم جواب میدم
    خیلی خیلی از شما سپاسگزارم که در کمال صداقت جوابگو بودید تمام سعیمو کردم امشب جواب آماده بشه چون فردا دیگه تا شب وقت نمی کردم.
    چون عنوان نکردید که جواب و در پیام خصوصی بفرستم حدس زدم که براتون مهم نیست پس همین جا عنوان می کنم.
    قبل از اینکه جواب و درج کنم یک نکته روبگم شما نمره تون دم مرز بود فکر کنم تو دانشگاه هم همین جوری درسهاتون و پاس میکنید (البته این مزاح بود) چون اگر یک نمره کمتر میاوردید می رفتید تو گروه مشکل دار ها قرار می گرفتید بعدا خیلی مکافات داشت.
    خلاصه با کمی پارتی بازی من سعی کردم سوالاتی که دو گزینه رو جواب دادید اون گزینه رو در نظر بگیرم که نمرش بالاتر بود تا مجموع نمراتتون بیشتر باشه.
    خواستم خوش بینانه تفسیر کنم چون ازتوضیحاتی که برای هر سوال می نوشتید مشخص بود نمره بالاتری کسب می کنید.
    من عینا جواب و در پایین می نویسم:
    باید به شما تبریک گفت چرا که شما ازلحاظ روحی و عاطفی در سلامت کامل هستید و باید به و جود خود افتخار کنید شماتوانسته اید با احساسات خود به خوبی ارتباط برقرار کنید.

موفق باشید

ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    1,594
    سپاسگزاری شده : 917 بار در 121 پست
    قدرت امتیازدهی
    15
    Array

اینا رو پیش پیش بگیر تا فردا،از من به تو زیاد نرسیده لااقل اینجا یه کارایی بکنیم... .1-توی زندگیت بیشتر به کی اعتماد و اتکا میکنی؟2-اگه کسی ناراحتت کرد چکارش میکنی؟3-می برنت توی اپرون،میگن اینطرف سسنا 206 داریم؛اونطرف 787،کدوم رو انتخاب می کنی؟4-نظرت در باره فرود بدون چرخ کپتن شهبازی چیه؟5-هدف از راه اندازی اون وبلاگ که دمار از کسب فروشگاه های هوانوردی در آورده چی بود؟6-یه خبر خوب بده7-یه خبر بد بده8-رئیس فرودگاه اهواز بشی چیکار میکنی؟9-پرواز داری از تهران به دبی با مثلا ماهان بعد پرواز ماهان کنسل میشه میمونه پرواز ایران ایر و امارات،ایران ایر با 727 و امارات با 380؛کپتن 380 رو توی ترمینال می بینی که دوست صمیمته و میدونی که جامپ سیت رو بهت میده!کدوم رو انتخاب میکنی؟البته با در نظر گرفتن این مسئله که از کپتن 727 بدت میاد10-به نظرت مهمترین مشکل ایران ارچیه؟الف/تحریم ب/سو مدیریت ج/عدم توانایی در نگهداری هواپیما د/گروه مافیایی هوانوردی

4. سپاسگزاری ها (5):

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

اینا رو پیش پیش بگیر تا فردا،از من به تو زیاد نرسیده لااقل اینجا یه کارایی بکنیم... .1-توی زندگیت بیشتر به کی اعتماد و اتکا میکنی؟
    الو به خدا دوم به خودم!
    2-اگه کسی ناراحتت کرد چکارش میکنی؟
    خیلی ساده....می بخشمش!اصلا" از کسی ناراحت نمیشم و کینه به دل نمیگیرم

3-می برنت توی اپرون،میگن اینطرف سسنا 206 داریم؛اونطرف 787،کدوم رو انتخاب می کنی؟
    خیلی ساده! 787 رو برمیدارم میگیرم میفروشم،با پولش یه سسنا 206 میخرم،با بقیه پولش هم دوره می بینیم و یه هنگر نقلی میزنم واسش!
    4-نظرت در باره فرود بدون چرخ کپتن شهبازی چیه؟
    فرود بسیار خوب و حساب شده ای بود!
    5-هدف از راه اندازی اون وبلاگ که دمار از کسب فروشگاه های هوانوردی در آورده چی بود؟
    تلاش برای ارتقای شبیه ساز پری!و پرواز با شبیه ساز،طبیعتا وقتی دوستان،با هواپیمای حرفه ای پرواز می کنن ناخودآگاه تلاش می کنن حرفهای پرواز کنن!
    6-یه خبر خوب بده
    فعلا" مجاز به گفتنش نیستم ولی اگه بشه،هوانوردی کشور رو تکون میده!
    7-یه خبر بد بده
    نمیدم تا دل دوستان نگیره!
    8-رئیس فرودگاه اهواز بشی چیکار میکنی؟
    دیوار بتنی رو برمیدارم جاش فنس میذارم و عکاسی رو برای همه آزاد می کردم!
    9-پرواز داری از تهران به دبی با مثلا ماهان بعد پرواز ماهان کنسل میشه میمونه پرواز ایران ایر و امارات،ایران ایر با 727 و امارات با 380؛کپتن 380 رو توی ترمینال می بینی که دوست صمیمته و میدونی که جامپ سیت رو بهت میده!کدوم رو انتخاب میکنی؟
    البته با در نظر گرفتن این مسئله که از کپتن 727 بدت میاد
    727 ایران ار حتی اگر بهم بگن خدایی نکرده،بلا به دور بگن سقوط میکنه
    10-به نظرت مهمترین مشکل ایران ارچیه؟
    الف/تحریم
    ب/سو مدیریت
    ج/عدم توانایی در نگهداری هواپیما
    د/گروه مافیایی هوانوردی
    الف و دال مخصوصا" دال!

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    28,460
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    60
    Array

سلام مجدد....
    طارق جان باور بفرما میخواستم امروز یه کاری کنم که از خاکسترت هم چیزی به دست نیاد ولی گفتم گناه داری بزار یه کم دیگه آتیش های معمولی دوستان رو تحمل کنه بعد اگه خیلی تو چشم بود یا خیلی تو چشم نبود ، اون حرکت رو روت انجام بدم...
    به همین دلیل چند سوال خیلی ساده میپرسم باشد که قدر این لطفی که بـَرَت روا داشتیم را بدانی...

1.یحتمل الآن اهواز گرد و خاک هست و آثارش از دیروز بعد از ظهر به دیار ما هم رسیده...اول اینکه تا به حال شده توی هوای خاکی بری بیرون و مشکل تنفس داشته باشی(بگو برای مدیکال میخوام پـــَته ات رو بندازم رو آب)؟؟...یا اینکه از داخل گلو سوزش داشته باشی..؟؟نظرت رو در چندخط راجع به این پدیده بنویس...

2.تا به حال شارکهای نیرو هوایی رو از نزدیک دیدی؟؟...اگه دیدی ماجرا رو تعریف کن ، اگر هم نه ، دوست داری ببینی؟؟...

3.چرا فکر میکنی من باهات خصومتی دارم؟؟:دیـــ

4.در سری اول گفته بودی که به اهل منزل میگی ماهی صبور و حشو رو نگه دارن خودت بری چشم چرونی....واقعا چرا فکر میکنی وقتی که به خونه بر میگردی تموم نشده؟؟...وآلا اینجا باید سهم خودت رو 4 چشمی و 6 دست و پا بچسبی ازش ناخونک نزنن :دیـــــ

5.لذت میبری از اینکه جماعت هوانورد رو سرکار بگذاری؟؟(قضیه فرود بدون چرخ فوکر و...)...؟؟

6.چرا فکر میکنی جماعت هوانورد بعد از سرکاری شما ، از خجالتت در اومدن...؟؟

7.نظرت راجع به اینجانب...؟؟...چرا نام کاربریش شفق هست ، مگه طرف(خودم رو میگمآ!) عشق گربه نره نیست...؟؟

8.مهران مدیری رو چقدر قبول داری؟؟...به طنازی(طنز پردازی)ایشون از 20 چه نمره ایی میدی...؟؟

9.بهترین و بدترین خاطره ایی که الآن به یادت میاد برامون تعریف کن...؟؟

10.دعوا که حتما زیاد میکنی...بیشتر میزنی یا میخوری...؟؟

هنوز دو دلم که اون بیگ بنگ رو روت اعمال کنم یا نه...
    ...یه گربه و دوتا شیر...

سپاسگزاری
    438
    سپاسگزاری شده : 1,490 بار در 174 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

سلام

والا مثل اینکه یواش یواش داره موج دوم شروع میشه و طارقم داره ذوب میشه اما خبر ای طارقا که موج سوم در راه است...

طارق اینجا اجر نسوز زیاد داریم میخوای یه چندتا وا سه دور سوم بفرستم برات .... پسر اینهمه مقاومت نکن ضرر داره

خب سوالات :

1- اول بگو روز تولدت چه روزی هست و چرا تو تولدت امت هوانورد رو به مدت 24 ساعت و 45 دقیقه گذاشتی سر کار؟

2- برا تولدت که کیک ندادی واسه رنگی شدنتم که چه عرض کنم حداقل اون لینک 757 رو یک سال هست قولشو دادی کی میخوای درست کنی؟

3- چرا سسنا 206 چرا تکنام نه ؟؟؟ (با دلیل منطقی چون سوالم لب تیغه!!! خودت میدونی که)

4- فرض کن کمک ارباس 300 هستی و قبل همه رفتی هواپیما رو چک کنی که میری WC و در قفل میشه و باز نمیشه در این بین هم نگو به علت بدی اب و هوای مقصد پرواز پرواز کنسل شده و از همکارات و کروی پروازی خبری نیست و تو تنهایی .... چیکار میکنی؟؟

5- نظرت در باره ی من قبل و بعد از دوستی؟ (البته قبول دارم که دوستیمون خیلی ابتدایی هست اما انشاا.. واسه تابستون برنامه دارم)

6- طارق چرا همیشه تو فوتبال بین تیم ملی ایران و یکی از تیم های ملی عربی ، ایران نمی تونه خوب بازی کنه ؟؟؟؟

7- طارق الان زنگ زدن و گفتن شما برنده ی مزدا 3 از طرح هزاران لبخند همراه اول شدی ؟ میگیرش و میرونیش یا میفروشیش و میری واسه اموزش خلبانی؟؟؟

8- بعد از اینگلیسی کدوم زبان رو میخوای یاد بگیری المانی یا فرانسه ؟ چرا؟

9- در کنار هوانوردی به چه موضوع متفاوتی علاقه داری ؟ مثل خودرو و کشتی و زیردریایی....

10- طارق بالگرد یا هلیکوپتر چرا؟

البته اینا خنک کاری هستن سوالای دوستان و اساتید سوزنده تر هستند

ای کاش تولید 200-727 هنوزم ادامه داشت و ما هم میتونستیم تعدادشون رو بیشتر کنیم .....

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

سلام مجدد.... سلام بر ناخدا دریا!
    طارق جان باور بفرما میخواستم امروز یه کاری کنم که از خاکسترت هم چیزی به دست نیاد ولی گفتم گناه داری بزار یه کم دیگه آتیش های معمولی دوستان رو تحمل کنه بعد اگه خیلی تو چشم بود یا خیلی تو چشم نبود ، اون حرکت رو روت انجام بدم...بازم گلی به جمالت

به همین دلیل چند سوال خیلی ساده میپرسم باشد که قدر این لطفی که بـَرَت روا داشتیم را بدانی...ای جانم،مرده همین مراتم!

1.یحتمل الآن اهواز گرد و خاک هست و آثارش از دیروز بعد از ظهر به دیار ما هم رسیده...اول اینکه تا به حال شده توی هوای خاکی بری بیرون و مشکل تنفس داشته باشی(بگو برای مدیکال میخوام پـــَته ات رو بندازم رو آب)؟؟...یا اینکه از داخل گلو سوزش داشته باشی..؟؟نظرت رو در چندخط راجع به این پدیده بنویس...
    چیزی ندارم بگم،فقط از قول یکی از مقامات رده بالای کشوری عرض میکنم که این تربت مقدس کرب و بلاست!که روی سر ما اهوازی ها داره خالی میشه!
    خدا گفته شما انسان ها رو از خاک خلق کردم،و به خاک بازخواهم گردانید!پس با این حسابانسانها بین دو خاک هستند!بجز،اهوازیها!که از خاکند،خاک بر سر شدند،و به خاک برخواهند گشت!

2.تا به حال شارکهای نیرو هوایی رو از نزدیک دیدی؟؟...اگه دیدی ماجرا رو تعریف کن ، اگر هم نه ، دوست داری ببینی؟؟...
    شارک ها رو که خیر؛اما ارشو دزفول دوتا فانتوم دیدم!
    3.چرا فکر میکنی من باهات خصومتی دارم؟؟:دیـــ
    حتما داری که میگی!والله بقرعان!
    4.در سری اول گفته بودی که به اهل منزل میگی ماهی صبور و حشو رو نگه دارن خودت بری چشم چرونی....واقعا چرا فکر میکنی وقتی که به خونه بر میگردی تموم نشده؟؟...وآلا اینجا باید سهم خودت رو 4 چشمی و 6 دست و پا بچسبی ازش ناخونک نزنن :دیـــــ
    از جهاتی حق با شماست،خب پس میگم بریزید توی نایلون!با خودم میبرم تا پشت باند،چشمی بر 380 و چشم دگر بر صبور و حشو!
    5.لذت میبری از اینکه جماعت هوانورد رو سرکار بگذاری؟؟(قضیه فرود بدون چرخ فوکر و...)...؟؟

اولا"اون فوکر نبود ام دی بود!
    دویما"اون قضیه در شبیه ساز اتفاق افتاد!من از اهواز با کال ساین IRK358 پریدم مشهد!موقع فرود هنگام اپروچ چرخ ها رو باز کردم،اما باز نشدند!هر قدر تلاش کردم موفق نشدم.نیروی جی وارد کردم،افاغه نکرد!چند بار بالا پایین کردم جواب نداد،دیگه تصمیم به گیر آپ لندینگ گرفتم!رفتم طرف فرودگاه و بدون هیچ مشکلی!هواپیمای ام دی کیش ار به رجیستر EP-LCL بدون چرخ نشوندم!بعد اومدم توی فیس بوق! و گفتم که دقایقی پیش!یک فروند ام دی کیش ار بدون چرخ در مشهد به زمین نشست!در همین حین زمانی که داشتم تصاویر رو آماده ارسال می کردم!سری به استاتوس زدم دیدم به به!دوستان کلهم ریختند و دعا میکنن!انگار پیج یک کلیسا بود!آقا ما هم دیدیم بد سوتی ای دادیم و در نگارش خودمون از آرایه ی ادبی ایهام!استفاده کردیم و دوستان فکر کردند که این در واقعیت اتفاق افتاده!تا ما هم سریعا"دست به کار شدیم و تصاویر رو ارسال کردیم!ممد فلایر خیلی باحال بود که گفت...:طارق خدا لعنتت کنه!زنگ زدم بچه های تابان ریختمشون بهم!یکی دیگه از دوستان کل خط های ایستگاه کیش ار رو در مشهد اشغال کرد...دیگری نصف شبی یکی از کپتن های کیش ار رو زابه راه کرد!بعدی زنگ زده بود بچه های فنی کیش ار...اون بنده خداها هم گفتن همچین خبری نیست!اون دوست ما گفته بابا تصاویرش الان میخواد ارسال بشه!و کلا" برای حدود دو ساعت تمام صنعت هوانوردی امت ایران اسلامی رو کلهم گذاشتم سر کار!روز بعد هم که کامنت این پسره قوی سفید و سلام و درود و تهیتش به صبیه های ابوی بنده!کلا قضیه همین بود!

6.چرا فکر میکنی جماعت هوانورد بعد از سرکاری شما ، از خجالتت در اومدن...؟؟
    من همچین فکری نمی کنم!
    7.نظرت راجع به اینجانب...؟؟...چرا نام کاربریش شفق هست ، مگه طرف(خودم رو میگمآ!) عشق گربه نره نیست...؟؟
    پسر خیلی ماه؛شیرین زبون!وصدا البته فرز(از بابت عکسهای کماندویی فانتوم ها!)چون در مورد جنگنده شفق میخواستی تحقیق کنی،اومدی توی این سایت و نام کاربریاین جنگنده رو انتخاب کردی!
    8.مهران مدیری رو چقدر قبول داری؟؟...به طنازی(طنز پردازی)ایشون از 20 چه نمره ایی میدی...؟؟
    بلللللههههههههههههه(بلوتوس!)من خیلی قبولش دارم!درسته که کارش از لحاظ کیفی تعریفی نداره!اما برای سپری کردن لحظاتی شاد بهترین گزینه هست!من از 20 به طنازیش 21 میدم!
    9.بهترین و بدترین خاطره ایی که الآن به یادت میاد برامون تعریف کن...؟؟

روزی که مزد زحماتم رو گرفتم و دانشگاه چمران قبول شدم!
    بدترین خاطره:روزی که برادران!مزد تلاش برای اثبات حقانیت میهن و تاریخم در قالب یک کار تئاتر بسیار مدرن و کلاسیک رو با شلاق دادند!

10.دعوا که حتما زیاد میکنی...بیشتر میزنی یا میخوری...؟؟

اصلا" اهل دعوا نیستم!اما اگر دعوا کردم!حداقل 4الی 5 جنازه(بسته به تعداد دعوا کنندگان)تولید می کنم!
    هنوز دو دلم که اون بیگ بنگ رو روت اعمال کنم یا نه...
    اعمال کن اخوی!مگر اینکه آبی از تو گرم بشه!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

سلامو علیکم السلام!

والا مثل اینکه یواش یواش داره موج دوم شروع میشه و طارقم داره ذوب میشه اما خبر ای طارقا که موج سوم در راه است...موج سوم رو هم رد خواهیم کرد!

طارق اینجا اجر نسوز زیاد داریم میخوای یه چندتا وا سه دور سوم بفرستم برات .... پسر اینهمه مقاومت نکن ضرر دارهمن مرغ طوفانم،مترسان ز آتشم!(ادغام دو مصرع در یک دیگر)

خب سوالات :

1- اول بگو روز تولدت چه روزی هست و چرا تو تولدت امت هوانورد رو به مدت 24 ساعت و 45 دقیقه گذاشتی سر کار؟
    17 خرداد 1371!خب به من چه!وقتی امت هوانورد نمیگرن منظور رو!من چرا خودمو اذیت کنم!

2- برا تولدت که کیک ندادی واسه رنگی شدنتم که چه عرض کنم حداقل اون لینک 757 رو یک سال هست قولشو دادی کی میخوای درست کنی؟
    ای جانم،
    757 کپتن سیم رو دارم روی وبلاگ عزیز!توی اولین ارسالهاست!

3- چرا سسنا 206 چرا تکنام نه ؟؟؟ (با دلیل منطقی چون سوالم لب تیغه!!! خودت میدونی که)
    والله من کلا" از یوک دار ها خوشم میاد!تکنال که استیک داره و حس پرواز رو به من القا نمی کنه!
    4- فرض کن کمک ارباس 300 هستی و قبل همه رفتی هواپیما رو چک کنی که میری WC و در قفل میشه و باز نمیشه در این بین هم نگو به علت بدی اب و هوای مقصد پرواز پرواز کنسل شده و از همکارات و کروی پروازی خبری نیست و تو تنهایی .... چیکار میکنی؟؟
    زنگ میزنم 125!
    5- نظرت در باره ی من قبل و بعد از دوستی؟ (البته قبول دارم که دوستیمون خیلی ابتدایی هست اما انشاا.. واسه تابستون برنامه دارم)
    اختیار دارید!اخوی جستارت نباشه من هنوز از سن دقیق شما خبر ندارم!بعد از دوستی که بسیار مهربان و خوش اخلاق ودوست مدار ظاهر شدید!
    6- طارق چرا همیشه تو فوتبال بین تیم ملی ایران و یکی از تیم های ملی عربی ، ایران نمی تونه خوب بازی کنه ؟؟؟؟
    فکر میکنم بیشتر بچه های ما درگیر احساسات میشن که حتما باید ببرن و شاید این مسئله باعث بشه تمرکز خودشون رو از دست بدن!نمونش همبازی قطر و ایران در همین تهران!
    7- طارق الان زنگ زدن و گفتن شما برنده ی مزدا 3 از طرح هزاران لبخند همراه اول شدی ؟ میگیرش و میرونیش یا میفروشیش و میری واسه اموزش خلبانی؟؟؟
    با پولش که پی پی ال بدن باید کلاهمو بندازم هوا!ترجیحا" میرونمش!چون بسیار عاشق مزدا 3 هستم!
    8- بعد از اینگلیسی کدوم زبان رو میخوای یاد بگیری المانی یا فرانسه ؟ چرا؟
    فرانسه رو خیلی دوست دارم!و توی دانشگاه به عنوان زبان دوم من باید 9 واحد فرانسه پاس کنم!
    9- در کنار هوانوردی به چه موضوع متفاوتی علاقه داری ؟ مثل خودرو و کشتی و زیردریایی....
    نمیدونم والله فعلا" که خودمو وقف درس و هوانوردی کردم!
    10- طارق بالگرد یا هلیکوپتر چرا؟
    بالگرد که فارسی هلیکوپتره!اگر منظروت زبان فارسیست که قطعا" بالگرد!
    البته اینا خنک کاری هستن سوالای دوستان و اساتید سوزنده تر هستند

سپاسگزاری
    1,594
    سپاسگزاری شده : 917 بار در 121 پست
    قدرت امتیازدهی
    15
    Array

ســـــــــلام عمـــــو در چه حالی با زحمتهای دوستان... .
    جوابه سر بالا بدی یه 4,3 تا از بچه ها جلو خونتون پلاسن میگم شیشه ها رو.... .
    1-چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط واسه زنها میسوزه؟

2-چرا تو خونه 40 متری ال سی دی 52 اینچ میذارن؟

3-در بیت زیر منظور از ساقیا چیه؟

(ساقیا آمدن عید مبارک بادت)
    4-تو جک زدن دوستات چقدر مهارت داری؟
    5-تیم آبی پوش پایتخت کدومه؟
    الف:استقکر ب:استقلال پ:استقکور ت:استقفرالله
    6-انیمیشن محبوب چند سال اخیرت که نیگاه میکردی چی بود؟
    الف:شرک 3 ب:کفر 2 پ:منافق 5 ت:مرگ بر اسراییل
    7-از نظر تو کدوم یک از حیوونای زیر نجیبن؟
    الف:کروکودیل ب:گوریل پ:اختاپوس ت:سگ هار
    8-در هنگام موتور سواری از نظر تو کدوم یکی از وسایل زیر واسه سلامتی لازمه؟
    الف:بوق 18 چرخ ب:عینک ریبون(مخصوصا تو آبادان)
    9-از نظر تو زشت ترین دماغه متعلق به کدوم هواپیماست و زیباترین به کدوم؟
    10-شجریان یا پسرش؟

من برم با نکیر و منکر یه مشورتی بکنم الان بر میگردم......... .
    ویرایش توسط Saeed_Jsn : 20-06-2012 در ساعت 21:30 دلیل: در هر پست حداكثر 10 سوال

11. سپاسگزاری ها (4):

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,047
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

ســـــــــلام عمـــــو در چه حالی با زحمتهای دوستان... .
    جوابه سر بالا بدی یه 4,3 تا از بچه ها جلو خونتون پلاسن میگم شیشه ها رو.... .حالا این تهدید بود؟،تطمیع بود؟تفهیم بود؟چی بود؟
    1-چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط واسه زنها میسوزه؟
    بازم به مرام ما مردا که حداقل زیر بارون دلمون واسه زنا میسوزه!اونا که اصلا" دلشون واسه ما نمیسوزه!
    2-چرا تو خونه 40 متری ال سی دی 52 اینچ میذارن؟
    الان متلک انداختی به من؟
    3-در بیت زیر منظور از ساقیا چیه؟

(ساقیا آمدن عید مبارک بادت)
    در ادب فارسی ساقی همیشه نوحه خون بوده(البته نوحه،نه این نوحه ما،بلکه کسی بوده که مثلا" قرآن می خونده و اطرفیان اون از خود بی خود می شدند و مست وجود خداوند می شدند!شراب،می،جام می آلود هم همون قرآن تفسیر شده)فکر کنم یه 600سالی زود به دنیا اومدم!اگه قرن پنج شیشم بدنیا میومدم الان توی کتاب های فارسی شعرامو میذاشتن!خواجه طارقی مناصیری سمرقندی!والله بقرعان!
    4-تو جک زدن دوستات چقدر مهارت داری؟

تلاش می کنم خوب بگم اما جوکر نیستم!

5-تیم آبی پوش پایتخت کدومه؟
    تیم آبی پوش که نداریم توی پایتخت؛پایتخت فقط یه تیم زرد پوش داره،صنعت نفت رو میگم ولک!
    الف:استقکر ب:استقلال پ:استقکور ت:استقفرالله
    6-انیمیشن محبوب چند سال اخیرت که نیگاه میکردی چی بود
    شرک!آیس ایج؟
    الف:شرک 3 ب:کفر 2 پ:منافق 5 ت:مرگ بر اسراییل
    7-از نظر تو کدوم یک از حیوونای زیر نجیبن؟
    الف:کروکودیل ب:گوریل پ:اختاپوس ت:سگ هار
    گوزن جنگلهای گرمسیری!دیالوگ دامبول السلطنه ست ها!

8-در هنگام موتور سواری از نظر تو کدوم یکی از وسایل زیر واسه سلامتی لازمه؟
    الف:بوق 18 چرخ ب:عینک ریبون(مخصوصا تو آبادان)
    به شدت ب!
    9-از نظر تو زشت ترین دماغه متعلق به کدوم هواپیماست و زیباترین به کدوم؟

زیبا ترین رو که 727 داره!زشت ترین رو!TU-134

10-شجریان یا پسرش؟
    خودش که بی بدیله!امیدواریم که پسر جای پدر رو بگیره بلکه صدای ناب شجریان چند سالی بیشتر بمونه!
    من برم با نکیر و منکر یه مشورتی بکنم الان بر میگردم......... .

بی زحمت این سوالاتم ازش بگیر!

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17
    آخرين نوشته: 08-08-2009, 19:50
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور TC-JDL