@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 66

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ

عضو گروه هوانوردی غیرنظامی
    سپاسگزاری
    8,033
    سپاسگزاری شده : 9,091 بار در 590 پست
    قدرت امتیازدهی
    82
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk

سلام به طارق عزیز
    کلا با آدمهای شوخ طبع خیلی حال میکنم چون دید باز و هوش زیادی دارند(به تجربه و دفعات ثابت شده)
    توضیحات: حال میکنم معادل کلمه خوشم میاده اشتباه برداشت نشه یه وقت (مخصوصا که من 4سال قزوین بودم گفتم سوء تفاهم میشه)
    اینکه به این راحتی تغییر رشته دادی و توش موفقی و در کنارش به یک رشته خیلی بزرگ و وسیع به نام هوانوردی هم می پردازی و این قدر اطلاعات کسب کردی اونم توی مدتی نسبتا کوتاه ستودنیه و جمله بالام رو تایید میکنه
    می خوام یه اعترافی بکنم من حرف (Z) رو خیلی دوست دارم مخصوصا رجیستر هایی که به (Z) ختم میشه یکی از دلایلی که اون اوایل خیلی ازت خوشم اومد همین بود (این آتیش نبود ها فقط جرقه بود)
    راستش من تازگی ها اومده بودم اهواز یه سر آبادان هم رفتم و بچه های اونجا یه دستگاه برام درست کردن تو 5دقیقه که گرمای تمام خوزستان رو جذب میکرد و بعد آدرس طرف رو بهش میدادی یه جا خالی میکرد روز اول آماده شدم دستگاه رو روشن کنم که دیدم ماشاالله تو از اون دوست ها که دشمن بی نیاز کنن کم نداری (باور کن دلم برات سوخت ابراز همدردی میکنم)گفتم بزار اول اونا بهت حال بدن هر وقت دیدم خسته شدن من دستگاه رو روشن کنم(دلیل اینکه دیر جواب میدم به این پست اینه منحرف نباش (برای اون علیرضای ..... هم دارم ))

چرا فکر کردی که من قرار نیست توی این مراسم آتش زنی صندلی داغ شرکت کنم؟ (اگه رو دوستی و معرفت من حساب کرده بودی باید بگم آناناس ببخشید کور خوندی :دی)
    چرا گفتی دوست داری که تو صندلی داغ بعدی منو آتیش بزنی؟
    چرا تو وبلاگت بویینگ 787 رو گذاشتی ولی وقتی مبربم تو ادامه مطلب خبری از لینک نیست؟ (یه لحظه شعله زیاد شد این دستگاهه خرابه)
    چرا پری روز در مورد اون بنده خدا اس ام اس زدی که آیا قابل اطمینانه یا نه مخصوصا که الان فهمیدم از دوستای نزدیکته؟
    چرا اینقدر زود پیشرف کردی و تو دل اعضای سایت جا باز کردی؟دلیله موفقیتت رو از دیدگاه خودت بگو
    چرا موقع راند آوت پاور رو آیدل میکنی که موقع فلیر مجبور شی سرش رو تا دین بیاری بالا که زارت لندینگ نشه خوب برادر من پاور رو تا 10 فیتی نبند واقعا چرا آخه چرا
    اگر یکی از دوستات بهت بگه 3روز دیگه میاد که ببینتت و وقتی رسید اونجا یکی دیگه از دوستاش بیاد زوری اون دوستتو با خودش ببره و اون دوستت دیگه وقت نکنه بیاد پیشت و از همونجا یه راست بره فرودگاهو شرمندت بشه خیلی زیاد 1- تو چیکار میکنی؟ 2-اون چیکار کنه که از دلت در بیاد؟ 3اون دوسته دوستت چیکارکنه که از دله من در بیاد؟ 4- اگر بهت بگم اونی که منو برد از دوستای نزدیکته چه حالی میشی؟ چرا همه منو یجوری نیگاه میکنید؟
    چجوری میشه که بعضی آدما در حال انجام کارای خیلی بزرگی هسنتد ولی خودشون رو نمیگیرند؟اصلا منظورم تو نبودی ها.. کامل توضیح بده تا یه چیزی ازت یاد بگیریم
    دوست داری وقتی دیگران اسم تو رو میشنوند اولین تصویری که تو ذهنشون از تو میاد چی باشه یا به عبارتی چطور دیده بشی؟
    دوست داری تو این سایت چه رنگی بشی؟(قابل توجه میتیکومان :دی عجب اسمی گذاشتی یعنی آخرته اسمه اصن یه وضی)
    پ.ن:چقدر خوبه که تو سایت رنگه قهوه ای نداریم
    برات آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم با توجه به اعتقادات روش زندگییت دیدگاهات و پشت کارت موفق خواهی شد ان شااله
    متشکرم

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    سپاسگزاری شده : 29,157 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

سلام برادر عزیز سلام خداوند بر شما!
    چند تا سوال از من:سراپا گوشیم!
    1.اگر روزی ازدواج کردی و خانمت نسبت به این سایت شاکی شد چکار میکنی؟(البته فکر نکنم وقت سایت داشته باشی)بهش میگم یا سایت،یا خونه بابات یا دادگاه خانواده!مهرت حلال جونت آزاد!
    2.نظرت درباره استفاده از اصطلاخات فارسی در پرواز واقعی چیه؟(م:بجای فلپ بگن ترمزو بکش)اگر خللی در ایمنی پرواز ایجاد نکنه بسیار هم موافقم!مثلا:چپش کن یکم بخندیم!
    3.نظرت درباره ی آهنگ حیک بابا حیک مرحوم ناظم غزالی چیه؟الف رحمه علی البیک!هذوله العذبونی!هذوله...شاهکاره!ماندگار ترین ترانه عربی!
    4.کفته یا کبه؟من کپه رو دوست دارم!مخصوصا" کپه هایی که توی لشکر آباد فروخته میشه!اینشالله پا بده یه تریپ با بچه های سایت میریم!
    5.بهترین شهر برای مسافرت ؟شیرازو میگن نازه با اون آفتاب تنگش،آفتاب تنگش!
    6.چقدر به این مثل عربی در زندگیت پایبند بودی؟(أعط القوس باریها)تلاش می کنم همیشه بهش پایبند باشم!البته گاهی اوقات شکست میخورم!
    7.موافقید با تحصیل در دانشگاه به زبان محلی؟والله من توی دانشگاه نه به زبان ملی و نه به زبان محلی که به زبان اجنبی درس می خونیم و کوتاه ترین حرف به زبان فارسی مساوی است با اخراج از کلاس.من به زبان مادری خودم پایبند هستم همینطور به در شیرین سخن پارسی!آلفونس دوده نویسنده نامدار فرانسوی در یک داستان خودش میگه وقتی ملتی مقهور بیگانگان می شود،اگر زبانش را حفظ کند مثل این است که کلید زندانش رادر دست داشته باشد.من هم همینطور...
    8.میانت با دیش داشه چطوریه؟خیلی کم میپوشم!اما واقعا لباس زیباییه!باید بپوشی تا درک کنی!بهترین لباس ممکن برای گرمای سوزان خوزستان،احساس میکنی یه کولر توی لباسته...اینقدر خنکه!
    9.ترک سیمیلاتور به چه صورت و چه مدت؟(توانایشو داری؟
    به صورت حذف اون برای تغییر ویندوز و نهایتا" یکی دو روز!برای دانلود درایور های جدید ویندوز!همین!)
    10.اگر شهرتون منطقه آزاد شد چه ماشینی میخری؟
    قبلا" هم گفتم!مگه پراید چشه؟احتمالا" یه تیوتا بخرم!

آقا بسی کیفور گشتیم از سوالات شما...موفق باشید

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

خیر نبینه اونی که پیشنهاد داد بشینی رو صندلی داغ ، ایشالآ فردا 2تا فرمیشن 3تایی از F.14 رو سرش رد بشه درجا سکته بزنه یه اُمتی از دستش راحت بشن...(اعلام همنظری و هم دردی!)

خوب چندتا ناپالم واست آوردم زیر شارکهای بوشهری لود کردم با اسکورت دو تا تامکت اومدیم سراغت...بابا تو دیگه کی هستی؟دست شیطتونو بستی!

1.از سری قبلی ، سوال 1 ، این قسمت جا افتاد که "جذابترین شهری که رفتی"...؟؟بغداد!واقعا" شهر زیبایی بود!اونقدری که در بغداد نا امن و پر از آشوب بهم خوش گذشت در دبی ودوحه نگذشت!

2.اگه یه روز سوار ماشین زمان بشی و بهت بگن هر سال و ماه و روزی که دلت بخواد میتونی پیاده بشی(چه آینده ، چه گذشته) ، در چه برهه ایی از تاریخ پیدا میشی؟؟چرا؟؟
    والله من خیلی دلم میخواد سر از تاریخ تولد یه بنده خدایی در بیارم...اما حیف که کار از ماشین زمان و مکان واین حرفا گذشته!

3.طارق مناصیر حاجی شده؟؟کربلایی چی؟؟...
    فعلا" کربلایی و مشهدی...احتمالا" اوسط تیرماه دوباره مشهدی بشم!سفرنامه خون ها آماده باش!

4.نظرت راجع به دوست صمیمی هوانوردی ایران ، توپولف که در حقش کوتاهی شد...حقش بود از هوانوردی ایران کنار کشیده بشه؟؟...حال این به کنار ، خودت رو بزار جای توپولف ، از اینکه میبینی ام دی اومده جات رو گرفته ، چه حسی داری؟؟

ببین سوال بسیار تخصصی و خوبی پرسیدی!
    من اونقدرها به صورت تخصصی متصل به اوییشن نیستم و هر چه می خوام بگم صرفا" نظرشخصی خواهد بود،
    من فکر نمی کنم که هواپیمای بتونه جای توپول رو بگیره...این هواپیما دقیقا" زمانی وارد کشور شد که خیلی از ارلاین ها با مشکل کمبود هواپیما روبه رو بودند و این هواپیما به طور کامل خلا نبود یک هواپیمای خر جون رو پر کرد و تونست که خودشو اثبات کنه...تا اونجا که من میدونم همه خلبان ها توپول رو دوست داشتن و بهش علاقمند بودند!متاسفانه این هواپیما قربانی بی مدیریتی و بی مسئولیتی مدیران ما شد.اکثر سوانح این هواپیما به خاطر خطای انسان بود و خود هواپیما مشکلی نداشت.حتی در سوانحی که به نظر علت عامل ماشین بود مثل سانحه قزوین!به عقیده من اوور لودکردن هواپیما و پرواز با N1 بسیار بالا باعث شد که یکی از قطعات موتور کنده بشه و به الویتور برخورد کنه و هواپیما سقوط کنه!این هواپیما اگر روسهای مکار کمی با ما همکاری میکردند می تونست حتی جای ارباس رو درکشور ما بگیره اما افسوس که بعضی ها برای حفظ صندلی ریاستشون بجای اینکه بیان وعلت رو بررسی کنن با از رده خارج کردن این هواپیما صرفا" صورت مسئله رو پاک کردن و به خیال خودشون تابوت پرنده رو از آسمان ایران خارج کردند اما درست چند وقت بعد سانحه رومئو پاپا درست عکس این رو نشون داد!

5.سر یه 3راهی قرارت بدم...727///فوکر100///ارباس 300-600...کودومش؟؟(حتما باید یکی رو انتخاب کنی!!!)
    برای پرواز که قطعا" 727...برای دید زدن یک هواپیما در حال فرود یا تیک آ، که بلا شک فوکر...برای خلبانی که 306 سروره!

6.کلا با غذای منزل بیشتر حال میکنی یا بیرون...؟؟(در سوالات دوستان غذای مورد علاقه رو ندیدم ، خودت بگو بالاتر از ماهی صبور و حشو چی دوس داری؟؟)
    بیشتر با منزل همین الانم یکدست روی کیبورده و دست دیگم قاشق گرفتم!زرشک پلو با مرغ رو با کمی ارفاق هم رده با ماهی صبور و حشو می دونم!

7.میخوام طبع کارگردانی خودت رو به ما نشون بدی(یه کارگردان خوب تو نویسندگی هم دستی داره دیگه!!!)...یه خط مینویسم خودت با حداکثر 5 خط ادامه اش بده..."لب شط بودیم ، داشتیم با بچه ها فلافل مخصوص سید عباس رو میخوردیم که یهو..."
    دیدوم وه!380 امارت توی اروند رود فورسد لندیگ شد!بچه ها(Bacheha نه Bechha)گفتن چیکار کنیم...گفتوم چیکار کنیم نداره...زود باشید قایقانه بیارید!آقا دیدوم تا قایقانه بیارن خو این بنده خدا ها تلف شدن!مونوم دیشداشه ای که جاسم ا پاریس واسوم خریده بود رو درآوردوم و پریدم توشط...ما برو هواپیما برو،ما برو ماهواپیما برو!تا بالاخره توسنتم به هواپیما برسم و در حالی که هنوز داشت روی آب میرفت وینگ تیپشو بیگرم و خودومو با یه حرکت جاسمی بکشونم روی بال!و برم توی کاکپیت و محل گاز بدوم و هواپیما رو بلندش کنم از اروند!گفتم خدایا حالا چیکار کنیم!آقا خلاصه موفق شدیم هواپیما رو با کمترین خسارات ممکن توی فرودگاه عابادان بنشونم!امارات هم گفت برای تشکر از ای کارت ما عسکتو روی همه ناوگانوم می زنم!

8.توی یه پرواز نشستی ، مسافری که دو ردیف پشتت نشسته درخواست میکنه از مهمانداران که یه سر بره کابین ، خیلی راحت بدون گیر دادن میزارن بره ، چند دقیقه بعد تو همین درخواست رو میکنی ، موافقت نمیشه ؛ چه حسی داری؟؟...
    سوالت از اساس اشتباهه!چون من روشی رو به کار میگیرم که همیشه بهم اجازه ورود به کاکپیت داده میشه!

9.دوست داری اعضای سایت چجوری صدات بزنن؟؟؟...براوو زولو///طارق///آقای مناصیر///EP-IBZ///مخبرالدوله...؟؟
    همون براوو زولو خوبه!

10.یه سوااال خیلی مهم:نمیدونم کارون هم اینجوری هست یا نه ولی لب اروند رود یه هیولاهایی تو ساحل میپلکن بسی عجیب ، به اندازه تقریبی کف دست ، به مانند سوسمار ، خلق و خوی کــَلــبوک(مارمولک!!) ، دارای باله ایی روی کمر به مانند کوهان شتر ، در گل و لای میپلکند به مانند حلزون...خیلی حیوون عجیبیه ، من که از 2 سال پیش که دیدمشون هنوز تو کفشونم...چی هستن اینآ...میشناسیشون؟؟...بی خطرن؟؟...بین خودمون باشه ها ولی ازشون میترسم...
    شاید اعبید المای رو میگی؟حواست باشه!نیششون در جا میکشه!
    اینآ رو داشته باش سری بعدی با سوالاتی بس ویژه میام خدمتت برای مغز پخت شدن :دیــ...

پرودگارا جهان رو از هرچی رفیق نامرد،پاک بگردان!الهی آمین!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

سلام ودرود خدمت دوستان سلام بر مخبر الدوله سر سعدی!

ببخشید من نبودم و از این رویداد مهم دیر با خبر شدم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست!

دوتا سوال داشتم :گوش جان می سپاریم!

طارق جان از چه چیزی میترسی یا چندشت ( Gooseflesh ) میشه ؟؟/ترس رو که قبلا" گفتم!چندش هم...بذار فکر کنم....از سوسک نمی ترسم اما چندشم میشه!همین به ذهنم میاد!

نظرت درباه این چیه ؟
    پیام هایی که همیشه منو با اونها شرمنده می کنی!آقا دفعه بعد اومدی اهواز یه سه چهار روز قبلش اطلاع بده!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

خب میریم سراغ دور دوم سوالام...اون دفعه زیاد بنزین نریختم...این دفعه با ۱۰۰ ال ال اومدم خدمتتون...اونم یه تانکر!!!!طبیعیست،آب که از سر گذشت چه یک وجب که صد وجب!

۱-تا حالا به کسی خیانت کردی؟ :دیاز چه نظر عشقی؟یا رفاقتی؟خداییش تا جایی که من یادم میاد نه!خیلی بدم میاد که کسی بهم خیانت بکنه یا من به کسی خیانت بکنم!

۲-کاری که تا حالا روت نشده بگی رو اینجا بگو :دی(خواهشا تفره نرو و درست حسابی جواب بده)تو کاری کردی که روت نشه بگی؟خب همه یه کاری کردن من تا الان روم نمیشه بگم!
    ولی حالا میگم!فقط قول بدید نخندید!
    بچه که بودم توی آفتابه آب میریختم از لولشم جا نی استفاده می کردم!!!!آمار گیری بشه چند نفر بالا آوردن!

۳-تو بچگیت هیچوقت شده بری تو یه مغازه یه چیزی بلند کنی و جیم شی؟ :دی

من بچگیم بسیار آروم بودم...خدا شاهده،شده که صاحب مغازه بهم پول زیادی داده منم بهش بگردوندم!یک بار یادمه 200 تومن اضافه داد!اون موقع 200 تومن خیلی بود مثل الان که نبود! منم بهش برگردوندم؛بعد صاحب مغازه گفت همش برا خودت!خیلی خاطره خوبی بود!

۴-آخرین باری که کتک خوردی کی بوده و برای چی؟و از کی؟ :دی

یک جایی که طبق قانون اساسی شکنجه ممنوعه!بی خیال از کی و برای چی!

۵-اگه بهت بگن امروز آخرین روز زندگیته چیکار میکنی؟

هیچی بدون ترس از مدیکال به تفریحات سالم(!)رو میارم!

۶-دایموند یا سسنا؟

هر سینگل انجینی که یوک داشته باشه!یه DA40حرفه ای دارم خیلی باهاش حال میکنم!هواپیمای خوبیه!

۷-چرا تو فیس بوق اسم مستعار گذاشتی؟؟؟اصلا اون عکس پروفایلت یعنی چی؟چرا آیس ایج؟؟

الان که اسمم Taregh MSR هست و عکس پروفایلم عکس خودمه!سید رو دوست دارم!اگر از دست و پا چلفتی بودنش فاکتور بگیری کپ خودمه!

۸-مزدا۳ نیو یا آزرا؟؟

بگو مزدا سه یا لامبورگینی آونتادور....میگم مزدا سه...!

۹-آخرین دروغی که گفتی
    تازه حوصلم سر رفت بعد لای کتاب انگری بردز باز کردم...مادرم اومد گفت درس میخونی گفتمش آره!
    ۱۰-یک پیشنهاد به مدیران سایت

این شهابو اخراج کنید از دستش راحت بشیم!
    گروه سوانح رو ایجاد کنن.. داره در حق این بخش اجحاف میشه!البته با اجازه از جنابaeroreza

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

سلام به طارق عزیز امین جان طارق عزیز وزیر کابینه صدام حسین ملعون بود!من طارق هستم!
    کلا با آدمهای شوخ طبع خیلی حال میکنم چون دید باز و هوش زیادی دارند(به تجربه و دفعات ثابت شده)حداقل در مورد من اینطوری نیست!
    توضیحات: حال میکنم معادل کلمه خوشم میاده اشتباه برداشت نشه یه وقت (مخصوصا که من 4سال قزوین بودم گفتم سوء تفاهم میشه)بسیار به جا بود!
    اینکه به این راحتی تغییر رشته دادی و توش موفقی و در کنارش به یک رشته خیلی بزرگ و وسیع به نام هوانوردی هم می پردازی و این قدر اطلاعات کسب کردی اونم توی مدتی نسبتا کوتاه ستودنیه و جمله بالام رو تایید میکنهنظر لطفته!تا حالا بهش فکر نکرده بودم!
    می خوام یه اعترافی بکنم من حرف (Z) رو خیلی دوست دارم مخصوصا رجیستر هایی که به (Z) ختم میشه یکی از دلایلی که اون اوایل خیلی ازت خوشم اومد همین بود (این آتیش نبود ها فقط جرقه بود)د!!!!پ ما فکر میگردیم از ما یا اخلاقمون خوشت اومده!نگو اگه براوو ویکتور رو میزدم از سعادت رفاقت با شما محروم می گشتیم!
    راستش من تازگی ها اومده بودم اهواز یه سر آبادان هم رفتم و بچه های اونجا یه دستگاه برام درست کردن تو 5دقیقه که گرمای تمام خوزستان رو جذب میکرد و بعد آدرس طرف رو بهش میدادی یه جا خالی میکرد روز اول آماده شدم دستگاه رو روشن کنم که دیدم ماشاالله تو از اون دوست ها که دشمن بی نیاز کنن کم نداری (باور کن دلم برات سوخت ابراز همدردی میکنم)گفتم بزار اول اونا بهت حال بدن هر وقت دیدم خسته شدن من دستگاه رو روشن کنم(دلیل اینکه دیر جواب میدم به این پست اینه منحرف نباش (برای اون علیرضای ..... هم دارم ))
    من که آرزو میکنم بعد مرگ جایگاهم یک جای خنک تر از خوزستان باشه!مثل جهنم!
    چرا فکر کردی که من قرار نیست توی این مراسم آتش زنی صندلی داغ شرکت کنم؟ (اگه رو دوستی و معرفت من حساب کرده بودی باید بگم آناناس ببخشید کور خوندی :دی)
    چرا گفتی دوست داری که تو صندلی داغ بعدی منو آتیش بزنی؟

به هر حال باید دق دلیم رو سر یکی از بچه ها خالی کنم!مخصوصا" اونایی که می پیچونن و نمیان سر قرار!

چرا تو وبلاگت بویینگ 787 رو گذاشتی ولی وقتی مبربم تو ادامه مطلب خبری از لینک نیست؟ (یه لحظه شعله زیاد شد این دستگاهه خرابه)

احتمالا" یادم رفته!همون که گفتم پینت کیت هم داره؟

چرا پری روز در مورد اون بنده خدا اس ام اس زدی که آیا قابل اطمینانه یا نه مخصوصا که الان فهمیدم از دوستای نزدیکته؟

چون فکر میکردم به یه کسایی وصل باشه که کارمو دچار مشکل میکنه..دیدم نه بابا!گل تر از این حرفاست!

چرا اینقدر زود پیشرف کردی و تو دل اعضای سایت جا باز کردی؟دلیله موفقیتت رو از دیدگاه خودت بگو

نمیدونم!چون صمیمیم!و برای کسی طاقچه بالا نمی ندازم و هر کسی باشه تحویلش می گیرم و اصلا" روی مردم عیب نمیذارم که این اینطوریه ازش خوشم نمیاد،اون یکی تویاون ارلاین کار میکنه متنفرم ازش اون آی دیش رجیستر یه هواپیماست که پروازم بد بود با اون هواپیما.
    کلا" با همه یه جور تا می کنم!

چرا موقع راند آوت پاور رو آیدل میکنی که موقع فلیر مجبور شی سرش رو تا دین بیاری بالا که زارت لندینگ نشه خوب برادر من پاور رو تا 10 فیتی نبند واقعا چرا آخه چرا

به خاطر اینکه مجبور میشیم اتو تراتل رو توی فاینال دیس انگیج کنم بعد باید با یه دست یوک رو کنترل کنم با دست دیگه ترتل رو!البته همیشه موقع فلیر یکم پاور میدم و علی رغم اون پیچ دینی! بدون تیل استرایک کمتر از -100 فیت تاچ کنم!

اگر یکی از دوستات بهت بگه 3روز دیگه میاد که ببینتت و وقتی رسید اونجا یکی دیگه از دوستاش بیاد زوری اون دوستتو با خودش ببره و اون دوستت دیگه وقت نکنه بیاد پیشت و از همونجا یه راست بره فرودگاهو شرمندت بشه خیلی زیاد 1- تو چیکار میکنی؟ 2-اون چیکار کنه که از دلت در بیاد؟ 3اون دوسته دوستت چیکارکنه که از دله من در بیاد؟ 4- اگر بهت بگم اونی که منو برد از دوستای نزدیکته چه حالی میشی؟ چرا همه منو یجوری نیگاه میکنید؟

میگم حتما افتخار نداد...برای اینکه افتخار بده رفیقش باید حتما IR داشته باشه
    نیازی به این کار نیست.من از دست کسی ناراحت نمیشم و کینه به دل نمی گیرم
    دیگه تو می دونی اون!
    میگم اشکالی نداره...مهم اینه که بهت خوش بگذره...حالا اگه با یکی بجز من بیشتر بهت خوش بگذره من حرفی ندارم!جدی میگم...تازه از خدامه!

چجوری میشه که بعضی آدما در حال انجام کارای خیلی بزرگی هسنتد ولی خودشون رو نمیگیرند؟اصلا منظورم تو نبودی ها.. کامل توضیح بده تا یه چیزی ازت یاد بگیریم
    دوست داری وقتی دیگران اسم تو رو میشنوند اولین تصویری که تو ذهنشون از تو میاد چی باشه یا به عبارتی چطور دیده بشی؟

یه آدم بسیار بی شیله پیله با قد و وزنی متوسط و بسیار مهربون و رفیق باز(البته از نوع مثبتش)

دوست داری تو این سایت چه رنگی بشی؟(قابل توجه میتیکومان :دی عجب اسمی گذاشتی یعنی آخرته اسمه اصن یه وضی)

فقط خاکستری نشم!رنگ مهم نیست مهم مفید بودنه!

پ.ن:چقدر خوبه که تو سایت رنگه قهوه ای نداریم
    با اینکه منظورتو نگرفتم ولی آره واقعا" چقدر خوبه...:دی
    برات آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم با توجه به اعتقادات روش زندگییت دیدگاهات و پشت کارت موفق خواهی شد ان شااله
    برای اون قضیه هم دعا کن که بشه!
    متشکرم
    مابیشتر

با اجازه دوستان من برم یه یکی دو ساعتی درس بخونم و برگردم!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

امین جان با عرض پوزش این سوالت رو ندیدم!کاش شماره میزدی!
    یه درخت هرچی بارش بیشتر باشه افتاده تره!هرچی کاری که آدم میکنه بزرگتر باشه،باید تواضعش بیشتر بشه!هرقدر دانشش بره بالاتر باید خاکی تر باشه اخه:
    من از روییدن خار بر دیوار دانستم ****که ناکس کس نگردد بدین بالا نشینی!

امیدوارم جواب مناسبی داده باشم به این سوال بسیار مهم!
    امین احیانا" اسم این دوست مشترک با ت شروع و به ج ختم نمیشه؟احیانا"

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    5,361
    سپاسگزاری شده : 4,827 بار در 443 پست
    قدرت امتیازدهی
    95
    Array

بازهم سلام

طارق جان اگه یه روز حوالی چهار راه نادری یکی رو ببینی که توی این هوا کت دستشه چی دربارش فکر میکنی ؟!!

درباره ادیسون یا الکتریسیته یک جمله بگو

9. سپاسگزاری ها (4):

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh122 نمایش نوشته ها
    بازهم سلام

طارق جان اگه یه روز حوالی چهار راه نادری یکی رو ببینی که توی این هوا کت دستشه چی دربارش فکر میکنی ؟!!

درباره ادیسون یا الکتریسیته یک جمله بگو

فکر میکنم که از تهران اومده تا یه ماشینو تحویل بده!بعد پیش خودش فکر کردهاهواز سرده با خودش کت آورده!
    شارژ موبایل!!!!به خدا نمیدونم چرا این کلمه به ذهنم رسید!

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,508
    سپاسگزاری شده : 16,098 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

اول از همه يك سخني با دوستان:
    دوستان عزيز اينجا يك انجمن تخصصي هست و انتظار داريم سوالات و حرف هايي كه در اين جا رد و بدل ميشه نه به حالت رسمي گفتاري و نوشتاري مطالب اصلي سايت باشه و نه جاش رو به سوالاتي صرفا براي خنده و شوخي بدهد.يكجوري كه نه از اينور بوم بيفتيم و نه از اونور بوم.

پس خواهشمندم در مورد سوالاتي كه طرح مي كنيد تامل بيشتري فرماييد و سعي بر شناخت بيشتر از مخاطب خود داشته باشيد.
    ========================================================================
    و اما طارق عزيز سلام دگربار

تا اينجاي صندلي چطور بوده؟
    آماده اي براي دور دوم سوالات؟

1-تا حالا يك برنامه ي كامل براي آينده ي خودت ريختي كه مثلا N سالم شد اينكارو انجام بدم يا در N سالگي در فلان جا زندگي كنم؟

2-به موسيقي علاقمند هستي؟اگر جواب مثبت هست در چه زمينه اي؟

3-كتاب چي؟اهل كتاب و مطالعه(به غير از كتب درسي البته )هستي يا نه؟آخرين كتاب غير درسي كه خوندي چي بود؟

4-اهل ديدن فيلم هستي؟آخرين فيلمي كه ديدي چي بود؟

5-اولين بيت شعري كه به ذهنت ميرسه رو بگو:

6-از چه چيزه اين زندگي تا حالا بدجور دلت گرفته؟

7-در چه سني ازدواج خواهي كرد؟

8-چپ گرا هستي يا راست گرا؟

9-يك سوال كه چند وقت بود ميخواستم ازت بپرسم كه حالا اينجا ميپرسم تا پاسخش رو ديگر دوستان هم ببينند:

حتما از مشكلات و خصومت هاي ميان ايرانيان و اعراب آگاه هستي و ميدوني داستان از چه قرار هست.
    با اينكه در تمامي موضع گيريهاي ايراني ها نسبت به اعراب از اعراب ساكن كشور خودمون فاكتور ميگيرند ولي مي خواستم ببينم نظر خودت در مورد حرفهايي كه در اين مورد ميشنوي چيه؟

10-به نظرت اينقدر مي گن فرهنگ اصيل ايراني و ايراني ها مردماني با فرهنگ و تمدن ديرين و سطح بالا هستند،به نظرت سطح فرهنگ جامعه ي ايراني داره به چه سمت و سويي حركت مي كنه؟

11-چرا ايراني ها در هر زمينه اي دوست دارند صاحب نظر باشن؟

12-تحريم ها تا كي ادامه پيدا خواهد كرد و اميدي به بهبود روابط داري؟

13-اولين تصوري كه بعد از شنيدن اسم اين كشورها به ذهنت مياد چيه؟

آمريكا
    اسرائيل
    بريتانيا
    آلمان
    فرانسه
    چين
    كره جنوبي
    كره شمالي
    هند
    روسيه
    تركيه
    پاكستان