@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IBZ

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,061
    سپاسگزاری شده : 58,397 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk

درود دوباره بر پیروزان خودمون

- فکر می کنی عضو شورای هوانوردی بودن چه خوبی ها و بدی هایی داره؟ (دو تا از هرکدوم رو بگو لطفاً)
    - از دیدگاه شما مدیریت کدوم یکی از بخشهای انجمن سخت تره؟ چرا؟
    - چرا بیشتر توی بخش سوانح کار می کنی؟ به خاطر توانایی در آشنایی به زبانهای خارجیه؟
    - چرا مدیر Avherald ممکنه بیاد سراغت؟
    - سه نفر از کاربران Favorite خودت در سایت رو نام ببر؛ مهم نیست چقدر میشناسیشون، اینکه چقدر از نوشته هاشون خوشت میاد مهمه
    - دوست داری برای صندلی داغ بعدی کی بیاد روی صندلی بشینه؟
    - با توجه به فرآیند "شلتوک، شلتر، هنگر" چند سال طول می کشه ما یه فرودگاه کامل رو ببینیم؟
    - به نظرت چرا یه بنده خدایی فقط میاد زیر نوشته ها سپاس می زنه و می ره؟ دیگه چقدر باید قلقلکش بدیم که بیاد ازت سوال بپرسه؟
    - توی پرسش بالایی، فردید من کی بود؟
    - دوست داری (داشتی) کدوم یکی از کاربران رو توی دنیای حقیقی ببینی؟ (3 نفر)

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    سپاسگزاری شده : 29,156 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

درود دوباره بر پیروزان خودمون
    درود دوباره بر آتش زنندگان؛
    - فکر می کنی عضو شورای هوانوردی بودن چه خوبی ها و بدی هایی داره؟ (دو تا از هرکدوم رو بگو لطفاً)
    خوبیش اینه که اولا" میتونی نظارت کنی بر انجمنو همینطور مدیریت!چون ما ایرانی ها ذاتا" مدیریت پرست هستیم!دوما"می تونی بدون اینکه کسی بهت گیر به همه گیر بدی!عهههههه عجب حالی بکنه آدم!!:دی
    اولین بدیش اینه که باید وقت بیشتری رو صرف انجمن کنی مخصوصا" اگر شاغل باشی!دومین بدیش اینه که باید خیلی حساب شده کار کنی چون اگر اشتباهی بکنی ممکنه برات گرون تموم بشه...مخصوصا" از لحاظ حقوقی(البته خداییش این دو مورد آخری خوبی هستند!هرچی فکر کردم بدی دیگری به ذهنم نرسید!)

- از دیدگاه شما مدیریت کدوم یکی از بخشهای انجمن سخت تره؟ چرا؟
    به نظرمن مدیریت انجمن های تخصصی مثل موتور،اویونیک و ...کمی سخت هست چون اولا" هم مدیر باید آشنایی کاملی با موضوع انجمن داشته باشی هم تلاش کنی انجمنت از کمیت و کیفیت نیفته و این ممکن نیست مگر با کلی تلاش
    - چرا بیشتر توی بخش سوانح کار می کنی؟ به خاطر توانایی در آشنایی به زبانهای خارجیه؟
    میشه گفت آره...دلیل دیگش هم علاقه م هست به موضوع سوانح و مخصوصا" بررسی اونها و عبرت گرفتن از اونها
    - چرا مدیر Avherald ممکنه بیاد سراغت؟
    وایسا الان بهش زنگ میزنم ازش میپرسم!(چون بنپایه نمیزنم؟)
    - سه نفر از کاربران Favorite خودت در سایت رو نام ببر؛ مهم نیست چقدر میشناسیشون، اینکه چقدر از نوشته هاشون خوشت میاد مهمه
    من از Amin Tomari,Diamond واون پسره کیه.....؟ها WhiteSwan خوشم میاد...صمیمی و بی شیله پیله!اینها سه نفر هستند که بدون هیچ ترتیب بندی ای گفته شدند کاربران زیادی هستند که من باهاش دوست و حتی صمیمی تر از دوست هستم مثل مداد رنگی،صداق و سجاد 122.تیک آ،و...
    - دوست داری برای صندلی داغ بعدی کی بیاد روی صندلی بشینه؟
    امین توماری
    - با توجه به فرآیند "شلتوک، شلتر، هنگر" چند سال طول می کشه ما یه فرودگاه کامل رو ببینیم؟
    فکر میکنم تا ارشو بعدی!
    - به نظرت چرا یه بنده خدایی فقط میاد زیر نوشته ها سپاس می زنه و می ره؟ دیگه چقدر باید قلقلکش بدیم که بیاد ازت سوال بپرسه؟
    دو نفر هستند یکی حاجی جیمز و دیگری آقا شاهرخ!کدومشونو میگی؟
    - توی پرسش بالایی، فردید من کی بود؟
    فکر کنم امینو میگی!
    - دوست داری (داشتی) کدوم یکی از کاربران رو توی دنیای حقیقی ببینی؟ (3 نفر)
    امین توماری،شهاب خان دایمنود و آق علیرضا م ب!چون بقیه دوستان رو از نزدیک دیدم و برخی دیگر...

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    2,132
    سپاسگزاری شده : 1,582 بار در 196 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

سلام بر طارق کبیر!
    امیدوارم حالت خوب باشه!
    خب میریم سراغ سوالات:
    1-EP_SUS تو رو یاد چی می اندازه؟
    2-نشستن در Md چه احساسی بهت میده؟
    3-کدام یک رو می پسندی؟ بوئینگ یا ارباس؟
    4-معمولا روزی چند ساعت تو نت هستی؟
    5-بزرگترین آرزوت؟
    6-دوست داشتی خونتون چسبیده به دیوار فرودگاه بود؟!
    7-دوست داشتی بالا سره خونتون مسیر هوایی بود؟ مثلا 380 سنگاپور 747 لوفهازا و... رد میشدند؟!؟ قابل توجه اون دوست عزیزمون
    8-نظرت در مورد من؟
    فعلا سوالی به ذهنتم نمیرسه تا بعد بدرود!

4. سپاسگزاری ها (5):

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    2,537
    سپاسگزاری شده : 3,119 بار در 175 پست
    قدرت امتیازدهی
    33
    Array

نده بابا نده......! نده میگم! قلقلکم نده......! بابا اومدم قلقلکم نده
    اخوی طارق احتراما" سلام علیکم! اول یه نیم خط تذکره!
    آن طارق بازیگر،آن جوان کم سن و سال و خنیاگر،آن سوخته بر گرد زغال قلیان،آنکه از تاثیرش شده بود مست و حیران،آن که بود پارسی گوی اهوازی،آنکه دوست داشت میبود شیرازی،آنکه تئاتر را بود کارگردان سابق،آنکه از خوردن حقش خواست بکند دق! آن دانشجوی زبان انگلیسی،مولانا شیخ طارق مناصیر(حفظه الله فی تابیک غروب طلائی کارون!)

نظر به اینکه جناب سپید قوی داشت قلقلک میداد گفتیم بیایم و یه چند پاوند JP-4 بریزیم و جیم بشیم! از اونجایی که میخوام حالتو بگیرم با این سوال شروع میکنم!
    1-اساسا" قلیونی هستی؟ از خاطرات قلیونیت بگو ببینم؟!
    2- خوب آقا طارق از دعواهای دوران راهنمایی،دبیرستان یا دانشگاهت بگو؟(خداییش خعلی خفنه آدم واسه در دانشگاه شهید چمران با یکی دعوا کنه!)
    3-نظرت در باره ی این جمله ی "خعلی باحاله" چیه؟(خعلی باحاله نه؟)
    4-کدوم خبرگزاری ها رو میخونی؟ اهل 3یاست هستی؟
    5-کدوم کانال ها رو نگاه میکنی؟(راحت باش کسی کاریت نداره!)
    6-خطرناک ترین نقطه ی اهواز کجاست؟
    7-اگه بیایم اهواز میبریمون اون فرودگاه یه چندتا عکس بگیریم؟(پیش هواپیما هان نه رو لوله های نفت!)
    8-بنظرت استایل و پرستیژ خلبانای ایرفورس قشنگ تره یا سیویل؟
    9-حالا که اینهمه نشستید با سپید قوی برای ما لقب میتراشید بفرمائید ببینم رفقا به خودت چی میگن؟اسم مستعاری چیزی؟
    10-از پایگاه دزفول خاطره ی خاصی داری؟نکته ای؟نظری؟د لا مصب یه چیزی بگو؟
    11-میگم نظرت در رابطه با این اسمایل های بیچاره چیه؟با ساز ما میرقصند هان هروقت میخوای میخندن هر وقت میخوای گریه میکنن! بعضی اوقات هم سرشون رو میزنن تو دیوار! دلت به حالشون نمیسوزه؟
    12-مجله،مطبوعات،کتاب و این حرفا چی میخونی؟اصن اهل مطالعه هستی؟
    13-میگم 727 جلوت آتیش بزنن چیکار میکنی؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    همین 1+12 سوال رو جواب بده کافیه،البته سوال زیاده ولی قابل عرض نیست.
    پ.ن: با فونت درشت تر جواب بده خو کور شدم!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

سلام بر طارق کبیر!باد بان ها رو بکشید!ملوان اومد!
    امیدوارم حالت خوب باشه!مگه میشه آدم دوستی مثل تو داشته باشه و حالش خوب باشه؟
    خب میریم سراغ سوالات:
    1-EP_SUS تو رو یاد چی می اندازه؟
    فرودگاه اهواز-مهرآباد-فتح-تیل یک فوکر 100 که همیشه اهواز داره حموم آفتاب میگیره!
    2-نشستن در Md چه احساسی بهت میده؟
    احساس می کنم توی اکراین دارم پرواز می کنم!
    3-کدام یک رو می پسندی؟ بوئینگ یا ارباس؟
    جواب داده شد
    4-معمولا روزی چند ساعت تو نت هستی؟
    توی فصل امتحانات حدودا"3 تا 4 ساعت!
    5-بزرگترین آرزوت؟
    تو خلبان بشی تا دیگه تحویلمون نگیری و از دستت راحت شیم!!!:دی
    6-دوست داشتی خونتون چسبیده به دیوار فرودگاه بود؟!
    نه!در اون صورت هیچی نمیدیدم!دوست دارم که خونمون چسبیده به فنس فرودگاه باشه!البته چنین فرودگاهی در ایران نداریم!اونقدری که از فرودگاه ها محافظت میشه و دیوار بتی دورشون کشیده میشه از کنگره آمریکا نمیشه!
    7-دوست داشتی بالا سره خونتون مسیر هوایی بود؟ مثلا 380 سنگاپور 747 لوفهازا و... رد میشدند؟!؟ قابل توجه اون دوست عزیزمون
    اعصابمو خورد نکن دادش!
    8-نظرت در مورد من؟
    از اون تیپ آدمایی هستی که بهت رو بدن فرودگاه میخوای ازشون!!!:دی جاست کیدنیگ!بسیار با مزه و خوش صحبت!دلم تنگیده بعد امتحانات باید کلی باهات حرف بزنم!
    فعلا سوالی به ذهنتم نمیرسه تا بعد بدرود!
    موفق باشی!

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    قدرت امتیازدهی
    304
    Array

نده بابا نده......! نده میگم! قلقلکم نده......! بابا اومدم قلقلکم نده
    اخوی طارق احتراما" سلام علیکم! اول یه نیم خط تذکره!استاد....بفرمیو!میفرمودیه!
    آن طارق بازیگر،آن جوان کم سن و سال و خنیاگر،آن سوخته بر گرد زغال قلیان،آنکه از تاثیرش شده بود مست و حیران،آن که بود پارسی گوی اهوازی،آنکه دوست داشت میبود شیرازی،آنکه تئاتر را بود کارگردان سابق،آنکه از خوردن حقش خواست بکند دق! آن دانشجوی زبان انگلیسی،مولانا شیخ طارق مناصیر(حفظه الله فی تابیک غروب طلائی کارون!)
    میگم شنیدم که یک نویسنده ناشناس حدودا 27 باب به کتاب تذکره الاولیای عطار اضافه کرده!احیانا" خودت فانتومت نیست؟تابیک رو هم خوب اومدی!
    نظر به اینکه جناب سپید قوی داشت قلقلک میداد گفتیم بیایم و یه چند پاوند JP-4 بریزیم و جیم بشیم! از اونجایی که میخوام حالتو بگیرم با این سوال شروع میکنم!
    1-اساسا" قلیونی هستی؟ از خاطرات قلیونیت بگو ببینم؟!
    اوه خیلی!نیست که ریه هام خیلی ردیفه!مزار ابوی(گور بابای)مدیکال!
    اولین بار خونه داییم با قلیون آشنا شدم!بعدش یکی از دوستان بین سانس ارشودزفول بردم قیلون سرا!منم نامردی نکردمو همشو دادم خوش بکشه...(خنده شیطانی)
    2- خوب آقا طارق از دعواهای دوران راهنمایی،دبیرستان یا دانشگاهت بگو؟(خداییش خعلی خفنه آدم واسه در دانشگاه شهید چمران با یکی دعوا کنه!)
    خعلی!بسی خعلی....والله بقرعان!
    3-نظرت در باره ی این جمله ی "خعلی باحاله" چیه؟(خعلی باحاله نه؟)

آاااااا...خعلی باحاله....لطفا" سولات مرتبط با هوانوردی بپرس!!!بار آخره دارم تذکرمیدم بار بعد از همین بمب هایی که گفتی روت خالی می کنم!

4-کدوم خبرگزاری ها رو میخونی؟ اهل 3یاست هستی؟

اهل سیاست هستم بدجور...از ایران تا سیاستهای اقتصادی دولت زیمباوه در دهه 70 میلادی!خبرگزاری داخلی هم که سر نمیزنم!خبرهام رو بیشتراز طریق تلویزیون می گیرم!

5-کدوم کانال ها رو نگاه میکنی؟(راحت باش کسی کاریت نداره!)

خودم و خودت یک!نشنائل جئوگرافیک و بریتیش برودکاست چنل بخش فارسی!

6-خطرناک ترین نقطه ی اهواز کجاست؟

ملاشیه...شهرک B13هست برای خودش...کلا" یک منطقه خود مختار محسوب میشه!

7-اگه بیایم اهواز میبریمون اون فرودگاه یه چندتا عکس بگیریم؟(پیش هواپیما هان نه رو لوله های نفت!)

مزاحمت نمیشم ادرس میدم خودت بری!!!:دی...چرا کنه یه اسپاتینگ لوکیشن تمیز گیر آوردیم 20متری باند!

8-بنظرت استایل و پرستیژ خلبانای ایرفورس قشنگ تره یا سیویل؟

هر دو!بیشتر سیویل چون ارفورس نمیتونه زیاد توی اجتماع روی شغلش مانور بده اینه که کمتردیده میشه!به نظرم ارفورسی ها قهرمانان بی بدیل ایران هستند!

9-حالا که اینهمه نشستید با سپید قوی برای ما لقب میتراشید بفرمائید ببینم رفقا به خودت چی میگن؟اسم مستعاری چیزی؟

براوو زولو که هست!-----------------------منصورز(جمع مکسر منصور به زبان انگلیسی)

10-از پایگاه دزفول خاطره ی خاصی داری؟نکته ای؟نظری؟د لا مصب یه چیزی بگو؟
    بار اولی بود که میومدم!ولی تلاش های تامکتر برای عکاسی از پرنده ها و زور زدن های من برای کنار کشیدن سربازها به بهانه های مختلف جالب بود و اون قلیون سرا و ...
    11-میگم نظرت در رابطه با این اسمایل های بیچاره چیه؟با ساز ما میرقصند هان هروقت میخوای میخندن هر وقت میخوای گریه میکنن! بعضی اوقات هم سرشون رو میزنن تو دیوار! دلت به حالشون نمیسوزه؟

بیا یه کمپین براشون راه بندازیم!چطوره؟

12-مجله،مطبوعات،کتاب و این حرفا چی میخونی؟اصن اهل مطالعه هستی؟

مجله که اگر دم دستم باشه آره...ولی اینکه برم بخرم نه!کتاب بیشتر میخونم...مخصوصا" رمانهای فلسفی(او لا لا!)

13-میگم 727 جلوت آتیش بزنن چیکار میکنی؟

میگم ته پیت رو واسه من نگه دارن!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    همین 1+12 سوال رو جواب بده کافیه،البته سوال زیاده ولی قابل عرض نیست.
    میتونی سری بعد بپرسی بقیه رو...یا در پیام شخصی بگی!

ممد جان؛واقعا جا داره از اون همه مهمون نوازیت تشکر کنم!بسیار به من خوش گذشت اونروز!مخصوصا" حضورت چند دقیقه ایم در کاکپیت شینوک!

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    1,081
    سپاسگزاری شده : 1,414 بار در 220 پست
    قدرت امتیازدهی
    20
    Array

سلام برادر عزیز
    چند تا سوال از من:
    1.اگر روزی ازدواج کردی و خانمت نسبت به این سایت شاکی شد چکار میکنی؟(البته فکر نکنم وقت سایت داشته باشی)
    2.نظرت درباره استفاده از اصطلاخات فارسی در پرواز واقعی چیه؟(م:بجای فلپ بگن ترمزو بکش)
    3.نظرت درباره ی آهنگ حیک بابا حیک مرحوم ناظم غزالی چیه؟
    4.کفته یا کبه؟
    5.بهترین شهر برای مسافرت ؟
    6.چقدر به این مثل عربی در زندگیت پایبند بودی؟(أعط القوس باریها)
    7.موافقید با تحصیل در دانشگاه به زبان محلی؟
    8.میانت با دیش داشه چطوریه؟
    9.ترک سیمیلاتور به چه صورت و چه مدت؟(توانایشو داری؟)
    10.اگر شهرتون منطقه آزاد شد چه ماشینی میخری؟

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    28,441
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    61
    Array

خوب بازم من...:دیــ...

.بی ذوقی به خرج دادیم برای 1000مین پست هیچ کاری نکردیم،گفتیم برای 2000می کاری کنیم...در فیس بوق! از دوستان استشاره گرفتم گفتن تاپیک صندلی داغ باز بشه و برو بشین روی صندلی!ما هم با (Tomcattterبزرگوار)که توی این مدت 6 ماه و خورده ای خیلی اذیتش کردم در میون گذاشتن و ایشون هم با روی باز پذیرفتن تا بار دیگه ما رو شرمنده خودشون بکنن

خیر نبینه اونی که پیشنهاد داد بشینی رو صندلی داغ ، ایشالآ فردا 2تا فرمیشن 3تایی از F.14 رو سرش رد بشه درجا سکته بزنه یه اُمتی از دستش راحت بشن...

خوب چندتا ناپالم واست آوردم زیر شارکهای بوشهری لود کردم با اسکورت دو تا تامکت اومدیم سراغت...

1.از سری قبلی ، سوال 1 ، این قسمت جا افتاد که "جذابترین شهری که رفتی"...؟؟

2.اگه یه روز سوار ماشین زمان بشی و بهت بگن هر سال و ماه و روزی که دلت بخواد میتونی پیاده بشی(چه آینده ، چه گذشته) ، در چه برهه ایی از تاریخ پیدا میشی؟؟چرا؟؟

3.طارق مناصیر حاجی شده؟؟کربلایی چی؟؟...

4.نظرت راجع به دوست صمیمی هوانوردی ایران ، توپولف که در حقش کوتاهی شد...حقش بود از هوانوردی ایران کنار کشیده بشه؟؟...حال این به کنار ، خودت رو بزار جای توپولف ، از اینکه میبینی ام دی اومده جات رو گرفته ، چه حسی داری؟؟

5.سر یه 3راهی قرارت بدم...727///فوکر100///ارباس 300-600...کودومش؟؟(حتما باید یکی رو انتخاب کنی!!!)

6.کلا با غذای منزل بیشتر حال میکنی یا بیرون...؟؟(در سوالات دوستان غذای مورد علاقه رو ندیدم ، خودت بگو بالاتر از ماهی صبور و حشو چی دوس داری؟؟)

7.میخوام طبع کارگردانی خودت رو به ما نشون بدی(یه کارگردان خوب تو نویسندگی هم دستی داره دیگه!!!)...یه خط مینویسم خودت با حداکثر 5 خط ادامه اش بده..."لب شط بودیم ، داشتیم با بچه ها فلافل مخصوص سید عباس رو میخوردیم که یهو..."

8.توی یه پرواز نشستی ، مسافری که دو ردیف پشتت نشسته درخواست میکنه از مهمانداران که یه سر بره کابین ، خیلی راحت بدون گیر دادن میزارن بره ، چند دقیقه بعد تو همین درخواست رو میکنی ، موافقت نمیشه ؛ چه حسی داری؟؟...

9.دوست داری اعضای سایت چجوری صدات بزنن؟؟؟...براوو زولو///طارق///آقای مناصیر///EP-IBZ///مخبرالدوله...؟؟

10.یه سوااال خیلی مهم:نمیدونم کارون هم اینجوری هست یا نه ولی لب اروند رود یه هیولاهایی تو ساحل میپلکن بسی عجیب ، به اندازه تقریبی کف دست ، به مانند سوسمار ، خلق و خوی کــَلــبوک(مارمولک!!) ، دارای باله ایی روی کمر به مانند کوهان شتر ، در گل و لای میپلکند به مانند حلزون...خیلی حیوون عجیبیه ، من که از 2 سال پیش که دیدمشون هنوز تو کفشونم...چی هستن اینآ...میشناسیشون؟؟...بی خطرن؟؟...بین خودمون باشه ها ولی ازشون میترسم...

اینآ رو داشته باش سری بعدی با سوالاتی بس ویژه میام خدمتت برای مغز پخت شدن :دیــ...
    ...یه گربه و دوتا شیر...

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    5,361
    سپاسگزاری شده : 4,827 بار در 443 پست
    قدرت امتیازدهی
    95
    Array

سلام ودرود خدمت دوستان

ببخشید من نبودم و از این رویداد مهم دیر با خبر شدم

دوتا سوال داشتم :

طارق جان از چه چیزی میترسی یا چندشت ( Gooseflesh ) میشه ؟؟/

نظرت درباه این چیه ؟

11. سپاسگزاری ها (5):

عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    12,856
    سپاسگزاری شده : 13,510 بار در 1,047 پست
    قدرت امتیازدهی
    123
    Array

خب میریم سراغ دور دوم سوالام...اون دفعه زیاد بنزین نریختم...این دفعه با ۱۰۰ ال ال اومدم خدمتتون...اونم یه تانکر!!!!

۱-تا حالا به کسی خیانت کردی؟ :دی

۲-کاری که تا حالا روت نشده بگی رو اینجا بگو :دی(خواهشا تفره نرو و درست حسابی جواب بده)

۳-تو بچگیت هیچوقت شده بری تو یه مغازه یه چیزی بلند کنی و جیم شی؟ :دی

۴-آخرین باری که کتک خوردی کی بوده و برای چی؟و از کی؟ :دی

۵-اگه بهت بگن امروز آخرین روز زندگیته چیکار میکنی؟

۶-دایموند یا سسنا؟

۷-چرا تو فیس بوق اسم مستعار گذاشتی؟؟؟اصلا اون عکس پروفایلت یعنی چی؟چرا آیس ایج؟؟

۸-مزدا۳ نیو یا آزرا؟؟

۹-آخرین دروغی که گفتی

۱۰-یک پیشنهاد به مدیران سایت

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17