@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 1 از 9 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Navid Tomcat

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,431
    سپاسگزاری شده : 16,087 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

پیش فرض صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Navid Tomcat

درود و سلام خدمت دوستان بزرگوار

پس از حدود يك هفته تعطيلات آخر فصل صندلي داغ مجددا در خدمت يكي ديگر از دوستان عزيزمون هستيم.

اين دفعه مهمانمون يكي از بر و بچه هاي گل نظامي هست.به همين دليل خواهشمندم تا در پرسيدن سوالاتتون كمي حساسيت ها را در نظر بگيريد تا خداي نكرده با مشكلي مواجه نشويم.

و اما:
    اين شما و اينهم معاون انجمن نيروي هوايي:
    Navid Tomcat

----------------------------------
    سلام نويد جان

1-يك بيوگرافي مختصر از خودت برامون بگو:

2-چرا نويد تامكت؟چرا اسمتو نويد فانتوم يا نويد تايگر نذاشتي؟

3-چي شد كه اومدي ايرواسپيس تاك؟

4-اگه يك روز نويد تامكت ما نشست تو فانتوم اونوقت جواب بچه ها رو چي ميدي؟

5-نويد و

Capello
    Tomcattter
    WhiteSwan
    ATD
    Bravo
    Behrang
    Persian Director
    Jimbokhepel
    Shahrokh
    اعضاي گروه غير نظامي
    اعضاي گروه نظامي

منتظر سوالات ديگر دوستان نيز هستيم...

روز خوش..

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    سپاسگزاری شده : 25,785 بار در 2,102 پست
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور

[QUOTE=Saeed_Jsn;293704]درود و سلام خدمت دوستان بزرگوار

پس از حدود يك هفته تعطيلات آخر فصل صندلي داغ مجددا در خدمت يكي ديگر از دوستان عزيزمون هستيم.

اين دفعه مهمانمون يكي از بر و بچه هاي گل نظامي هست.به همين دليل خواهشمندم تا در پرسيدن سوالاتتون كمي حساسيت ها را در نظر بگيريد تا خداي نكرده با مشكلي مواجه نشويم.

و اما:
    اين شما و اينهم معاون انجمن نيروي هوايي:
    Navid Tomcat

----------------------------------
    سلام نويد جان

سلام به روی ماهت

1-يك بيوگرافي مختصر از خودت برامون بگو: اسمم که از روی ای دیم معلومه نوید 19 سال و 4ماه و یک روز هستم متولد بوشهر از 7 سالگی خونمون روبه روی باند بود به طوری که هواپیماهارو راحت روی باند میدیم از همون موقع عاشق هواپیما شدم البته اینم بگم کلا همه ی هواپیماهارو دوست دارم نه فقط نظامی ها ولی خوب حس میکنم جذابیت هواپیماهای جنگنده ان هم با صدای وحشتناکشون بیشتره این علاقه پابرجا بود تا اینکه تو دبیرستان بایکی از دوستانم که اونم عشق هواپیما بود اشنا شدم اون باعث شد این علاقه بیشتر هم بشه چون هم صحبت هم بودیم هرچی بالاتر رفتم بیشتر بهش علاقمند شدم اما قسمت نبود خلبان بشم خوب مثل اینکه زیادی خلاصه شد

2-چرا نويد تامكت؟چرا اسمتو نويد فانتوم يا نويد تايگر نذاشتي؟

دوران بچگی همیشه فانتوم و تایگرو باهم اشتباه میگرفتم پدرم هم که خودش در دوران نوجوانی علاقه زیادی به هوانوردی از نوع نظامی داشت تفاوت این دورا به من میگفت اما فراموش میکردم اف 14 را از همان بچگی میشناختم چون رنگش و شکلش متفاوت بود یک هواپیمای فوق العاده خوشکل من عاشق max climb های تامکت بودم اون موقع خیلی پرواز میکردند ولی خوب باز هم نسبت به فانتوم ها کمتر میپریدند پدرم هم با اینکه تایگرو از همه ی هواپیماها بیشتردوست میداشت اما خیلی از تامکت برام تعریف میکرد از سیستم راداریش و موشک فونیکس خصوصا از تاریخچه اش این شد که از اون موقع دل در گرو دلداده ای دادیم ( استغفرالله بحث داره مورد پیدا میکنه ) خلاصه شدیم عشق تامکت هنوزم دیدن تامکت برای جذابه خصوصا اگر تیک اف و کنده شدنش از زمین باشه واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    اسم کاربریمو هم برپایه ی عشقم گذاشتم البته اینم بگم کلا همه ی جنگنده هارو دوست دارم ولی تامکت یه چیز دیگست برام

3-چي شد كه اومدي ايرواسپيس تاك؟

انحراف ، عدم گوش دادن به حرفهای بزرگترا ، عدم تجربه و ....
    سال دوم دبیرستان بودم تو سایتا دنبال مطالب هوانوردی میگشتم تا اینکه با سنترال اشنا شدم اونجا با نام نوید تامکت عضو شدم به فاصله ی3
    الی 4 روز بعد بااینجا اشنا شدم و حسابی نمک گیر اینجا شد

4-اگه يك روز نويد تامكت ما نشست تو فانتوم اونوقت جواب بچه ها رو چي ميدي؟

پسر ارزومه........ گفتم کلا عشق هواپیما هستم تامکت بیشتر ولی خوب پرواز با یک جنگنده بزرگترین ارزویه منه من کلا 2 تا جنگنده رو خیلی دوست دارم اول تامکت بعدش فانتوم این دو فوق العاده هستند ولی اگر بحث پرواز باشه من با اف 7 هم راضیم

ببینم سعید اشنا نداری

5-نويد و

Capello
    رجیسترش EP-ACH است هروقت اسمشو میبینم یاد رجیستر می افتم البته قراره برای همه ی بچه ها سات هم رجیستر بده مثل رجیستر احتمالی منم EP-NMO است
    بیشتر از دوتا پیغام خصوصی جواب نمیده بقیه به بایگانی میپیونده اینم بخاطر گرفتاری ایشونه ولی درکل سخت کوش زحمتکش خصوصا برای سایت فوق العاده گرفتار و پرمشغله، مهربان کافیه ازش سوالی بپرسی اگر وقت داشته باشه حتما راهنماییت یکنه البته به شرطی که بیشتر از 2تا نشه

Tomcattter

تا باهاش یک بار صحبت نکنی نمیتونی متوجه بشی چقدر امیر پسر مهربانیه سالهای اول و دومی که تو سایت عضو بودم جو خوبی راجعبش نبود بیشتر تصور من از ایشون یک شخص افراطی وخشن بود حتی یکی دوبارم تو خوابم اومد میخواست با چاغو منو بزنه که خدا رحم کرد اما اولین باری که بهش پی ام دادم کاملا متوجه شخصیت متین و بزرگوار ایشون شدم

WhiteSwan

قوی سپید ... یک تشکری ویژه میکنم ازش چون واقعا درزمینه ی علمی هوانوردی بهم خیلی کمک کرد و واقعا بهش خیلی مدیونم گاهی sms گاهی yahoo و گاهی تو سایت وقت و بی وقت مزاحمش میشدم و ازش سوال مپرسیدم و ایشون با کمال لطف و محبت و حوصله بهم توضیح میدادند
    علیرضا جان خیلی ازت متشکرم بابت تمامی محبتهات

ATD

شیطان ................. یه دوست صمیمی و خودمونی خدایی از روز اولی که تو سایت اومد باهام دوست بودیم تا الان ، به هم زنگ میزنیم چت میکنیم این پسر فوق العاده است امیدوارم همیشه همین طوری پر انرژی باشه

علی = over active

Bravo

فوق العاده جدی و مهربان ، خاکی و با اطلاعات بالا تا ایشونو نبینید باورتون نمیشه

Behrang

WWW. BEHRANG NEWS WORLD .COM این سایتشه هنوز نتونستم کشف کنم به چه منبعی وصله من یه مدت سعی کردم پا به پاش بیام اما دیدم نه یهو میومد و کل سایت میشد بهرنگ

خداییش خبرهاشم همه جذاب هستند اما هنوز در عجبم وزیر راه هم یک بار در صحبت هاش گفته بود من هنوز حرفی از دهنم بیرون نیومده که در برخی سایتهای خبری درز پیدا میکنه

الله اعلم ما که تسلیم شدیم

Persian Director

کار گردان ایرانی راستش با ایشون بیشتر در همین تاپیک اشنا شدم اما با این برخورد کم به نظر باید شخصیتی ارام و متین داشته باشند

Jimbokhepel

اقا مازیار گل ، متاسفانه افتخار اشنایی بیشتری با ایشون نداشتم جز در همین تاپیک

Shahrokh

عشق اف 14 عین خودم

اعضاي گروه غير نظامي

راستش تا مدتها که از تاسیس گروه هوانوردی نظامی گذشته بود من به انجمن این گروه اشتباها دسترسی داشتم گروهی موفق که از تجربیاتش برای گروه نظامی استفاده خواهد شد

اعضاي گروه نظامي

تازه تاسیس سخت کوش جدی و با برنامه

منتظر سوالات ديگر دوستان نيز هستيم...

روز خوش..

قربان شما ، روز شما هم بخیر

عليرضاي عزيزم ، تا ابد در قلب من جاويدان خواهي ماند ...

مدیر انجمن اخبار هوافضا و عضو گروه خبری
    سپاسگزاری
    45,405
    سپاسگزاری شده : 94,827 بار در 11,424 پست
    قدرت امتیازدهی
    711
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور Navid Tomcat

سلام

یک چند تا سوال هم من بپرسم :

1- نوید جان مشکل اصلی بخش هوانوردی نظامی چیه ؟

2- با کسانی که خودآگاه در این بخش تنش ایجاد میکنند چه حرفی داری ؟

3- با کسانی که ناخودآگاه در این بخش تنش ایجاد میکنند چه حرفی داری ؟

4- در این مدتی که در سایت حضور داری آیا خاطره ای در مورد سایت برات مونده که با یاداوری اون ، شاد بشی ؟

5- بدترین تنشی که در سایت تجربه کردی کی بود ؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    4,558
    سپاسگزاری شده : 4,353 بار در 230 پست
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array

به به !! بالاخره آقا نويد خودمون . دوستان باور نمي كنيد . من آدم با معرفت تر از نويد خان نديدم . خيلي به ايشون مديونم . Agha navid !! E ghad kepe khot nede jun . آقا من فقط يه سوالي داشتم . نظرت در مورد اين كاربر چيه : bana .
    با رعابت قوانین به حفظ نظم فروم کمک کنید.

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    3,346
    سپاسگزاری شده : 1,372 بار در 150 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

سلام خدمت آقا نوید همشهری سابق
    اول بگو با هوای خرما پزون بوشهر چه میکنی؟
    بعد هم این چند تا بمب یا موشک!!!!(هرکدوم که بیشتر باهاش جزغاله میشی) رو بگیر تا بعد
    1-نظرت در مورد بوشهر،و البته شاهین
    2-بیکار باشی بیشتر کجا میری؟
    3-اگه کنار آب بخوای بری کدوم منطقه رو انتخاب میکنی
    آ-گمرک ب-طرفای بیمارستان فاطمه زهرا(س) پ-شهر بازی ت-پایین ران وی پایگاه
    ث-آب شیرین کن ج-نیروگاه چ-بازم بگم؟؟؟؟
    4-در مورد رافائل چه حسی داری؟
    5-بعد هم برادر من بوشهر که فانتوم داره چرا تامکت آخه؟(2تا تامکت کجا رو میگیره)

گیرم خلق را به طریقی فریفتید،با انتقام دست طبیعت چه میکنید؟

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    1,101
    سپاسگزاری شده : 1,462 بار در 232 پست
    قدرت امتیازدهی
    20
    Array

سلام آقا نوید من به شما یک معذرت خواهی بده کارم امیدوارم شما وبراوو عزیز منو ببخشید بابت شیطونی هایی که در بخش نیروی هوایی میکردم یک بار هم بهم اختار دادین یادتونه از همون موقع به بعد شیطونی رو گذاشتم کنار
    چند تا سوال بپرسم!!!!
    1- نظرتون درباره من چیه؟
    2-به نظر شما نیروی هوایی ایران در جهان چندمه(دوستان در این باره زیاد بحث نکنن که موضوع نپیچه)؟
    3-به نظر میرسه آقا رضا(reza zr1)عزیز با من مشکل دارند شایدم این تصور منه اگر راسته بهشون بگین که من با ایشون خصومت ندارم به خدا مثل یه رفیق واقعی دوستش دارم
    به کوروش به آرش به جمشید قسم
    به نـقـش و نـگار تخت جمشید قسـم
    ایــــران همی قلب و خون مـن اســــت
    گـــرفــتـــه زجــان در وجـــود مــن اســت
    بـــخــوانـیــم ایــن جـــمـلـه در گــوش بــــاد
    چـــو ایــــــران مـــبــــاشــد تــن مـــن مــبــاد

کارشناس ایمنی هوانوردی
    سپاسگزاری
    3,020
    سپاسگزاری شده : 18,783 بار در 1,332 پست
    قدرت امتیازدهی
    157
    Array

نوید جان سلام
    ببخشید تعدادی سوال فلسفی داشتم که خواهش می کنم در خصوص آنها توضیح عنایت فرمایید.

ماجرای "اهرم نمی شوُم می شوُم بُنِی گِز" (Ahram nemishom Mishom Boney gez) چیست؟

"کِپِ لار خوش می ده و می گرده" (Kepe Lare Khosh Mide O Migarde) یعنی چه؟

تو خینِ خومون مَشکالیم (To Khine khomon Mashkalim) به چه معناست؟

و در آخر اینکه چرا تِتو (Teto) نمی تواند کلبوک (Kalbook) را بخورد؟

دوستان بوشهری ببخشید این سوالات مدتهاست که برایم بی پاسخ مانده است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    احساس ناتوانی باید از فرهنگ این مملکت محو شود.

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    28,441
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    60
    Array

باسلام به همه.
    Avation safety عزیز،یه بنده خدایی همین مدل سوال رو از حاجی جیمز پرسید شما گفتید بی رحم.حالا خودتون....استغفرالله.
    ولی بیخیال هوای بوشهر یه کمی خنک شده و هر جور مایلید.
    واما خودم
    آقا نوید به سبک خودت میپرسم:
    1.نوید جان حرف کی توی سایت برات سنده؟در واقع کدام کاربر از دید شما حرفهاش مورد تاییدتان است؟؟؟
    2.، ميخواستم ببينم واقعا تمام تاپيك ها را كامل ميخونيد بعد تشكر ميكنيد يا نصفه ميخونيد تشكر ميكنيد يا گزينشي عمل ميكنيد ( مثلا ميگيد او ه اين ممد گند دماغه ولش كن تازه دوتا كارت قرمزم ميدم تا دفعه ي ديگه پست نده يا مثلا اره اين ATD شيطون خوبه بزن تشككرو ( ديگه علي معروف شده به شيطون بنده خدا )) ؟؟؟
    سوال بعدی رو که از حاجی جیمز پرسیدی رو همه جوابش میدونن.سوال چهارمت هم که فکر نمیکنم شما کارتون جوری باشه که از خانوادتون دور باشید.خوب یه پرشی میکنیم به سوال پنجمت.
    3..اگر بگويم يك ارزو كنيد يه ارزويي كه قابل بيان باشه چي ارزو ميكنيد؟؟؟
    این 3تا رو مثل خودت که از حاجی جیمز پرسیدی نوشتم.
    و اما دوتا تیر دیگه مونده که اونها هم خودم آتیش میزنم و سراغتون میفرستم.
    4.تا حالا شده خیلی سریع و بدون فکر کردن به عواقبش بدویی طرف باندی که یه هواپیما داره میشینه یا بلند میشه؟؟؟اگه آره چه مدلی بود؟؟؟تامکت،نه؟؟؟
    5.تو بین هواپیماهای غیر نظامی کدوم یکی به اندازه تامکت تو دلت نشسته؟؟؟
    ...یه گربه و دوتا شیر...

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

سلام

سلام بر مرد هميشه باخبر

یک چند تا سوال هم من بپرسم :

بفرما

1- نوید جان مشکل اصلی بخش هوانوردی نظامی چیه ؟

عرض كنم خدمتتان اصلي ترين مشكل اين بخش نبود برنامه ريزي بوده كه اين مشكل با تشكيل گروه نظامي كمي برطرف شده و مباحث نظامي در اينده ي نزديك با نظم بيشترو بهتري جلوخواهد رفت ان شاالله بخش هوانوردي نظامي سايت هم همانند گذشته پررونق خواهد شد
    البته نكته ي مهم اين است كه بواسطه ي حساس بودن اين بخش هرتصميمي كه قراره گرفته باشه بايد با مديران سايت در ميان گذاشته بشه و امكان تعجيل در انها وجود نداره
    از سوي ديگر حجم مقالات فقط در خود انجمن نيروي هوايي فوق العاده بالاست كه باعث شده وقت زيادي از خودمان را صرف مرتب كردن اين انجمن كنيم ان شاالله با سروسامان گرفتن اين انجمن دوباره شاهد فعال شدن اين انجمن پرطرفدار هم خواهيم بود (كه البته تا به امروز هم به همت همين عزيزان و علاقمندان فعال بوده و هست )

2- با کسانی که خودآگاه در این بخش تنش ایجاد میکنند چه حرفی داری ؟

مسلما اين افردا در جمع كاربران اين سايت هيچ جايي نخواهند داشت چون افرادي كه به عمد ايجاد تنش مي كنند فقط باعث ايجاد بحث و كدورت بين كاربران و برهم خوردن ارامش سايت مي شوند اين افردا ابتدا اخطار ميگيرند اما درصورت تكرار از سايت اخراج خواهند شد

3- با کسانی که ناخودآگاه در این بخش تنش ایجاد میکنند چه حرفی داری ؟

از تمامي اين عزيزان خواهش ميكنم نسبت به مطالبي كه مي نويسند دقت بيشتري كنند تا باعث ايجاد تنش نشوند سعي كنيد در هنگام ايجاد يك تاپيك يا پست بعضي مطالب با جناب براوو يا خود بنده مشروت كنيد تا ما مجبور به بستن تاپيك يا حذف ان نشويم

لطفا در هنگام ايجاد يك تاپيك با جناب براوو يا بنده مشورتي انجام بدهيد سعي كنيد در پاسخ به پستها با دليل و سند و مدرك صحبت كنيد نه علايق شخصي ، سعي كنيم گاهي سكوت كنيم
    باور كنيد اگر همه اين كارهارا انجام دهند هيچ مشكلي براي اين انجمن ها وجود نخواهد داشت

4- در این مدتی که در سایت حضور داری آیا خاطره ای در مورد سایت برات مونده که با یاداوری اون ، شاد بشی ؟

راستش بودن در اين سايت هر روزش برام يه خاطره بوده چون تو اين سايت دوستان زيادي پيدا كردم كه حتي باهم رفت و امد هم داريم فكر ميكنم اين يكي از جنبه هاي خوب سايت بوده كه فكر كردن درموردش براي مايه ي شاديه

5- بدترین تنشی که در سایت تجربه کردی کی بود ؟

راستش تو سايت خيلي اهل بحث كردن نيستم و علاقه اي هم به دنبال كردنش ندارم اما در تاپيكي كه جناب صباغ عزيز پست كرده بودند يك سري اتفاقاتي افتاد كه براي خود بنده هم كمي ناخوشايند بود
    كه خوب گذشت

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش نوشته ها
    به به !! بالاخره آقا نويد خودمون . دوستان باور نمي كنيد . من آدم با معرفت تر از نويد خان نديدم . خيلي به ايشون مديونم . Agha navid !! E ghad kepe khot nede jun . آقا من فقط يه سوالي داشتم . نظرت در مورد اين كاربر چيه : bana .

به به محمد جان عزيز همسايه ي خودم خوبي داداش

يهو برم سر اصل مطلب

شما اولين دوستي بودي كه پس از اشنايي در دنياي سايبري با شما ملاقات كردم و خوب پايه ي هم براي هواپيما ديدن بوديم پسري خوب ، مهربان و عاشق هواپيما به معناي حقيقي كلمه

پسر 29 اسفند يادت هست ساعت 12 ظهر برا اون 747 باچه سرعتي ميروندم خداييش سرعتم از خود 747 بيشتر بود

صفحه 1 از 9 1234567 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ