@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 90

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Navid Tomcat

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    سپاسگزاری شده : 25,785 بار در 2,102 پست
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور Navid Tomcat

ها الآن رسيديم به سنچ و دمام

نويد جون، خوبي خالو؟ ميگُم رو اي صندليكو چطورن؟

به به برو بچه هاي بوشهر يكي يكي با پيت بنزيني ميان سمتم اقا ما درخدمتيم والا صندليه خيلي حرارتي نداره فعلا

نويد جون، والا مو خيليم تو كار تش زِدن نيسُما، ولي از خدا كه پنهون ني، از شما چه پنهون الآن مدتيه چند تا پيت نفتي سي جناب Aviation Safety كنار نهادُم وُ سِر پنگ نشسُم كه بينيم كي نوبتش ميشه ...... حالا گفتُم دو تا پيتشم سي نويد، جي ديري نميره.

1. با توجه به اين كه تا حالا نشده كه به علاقه ي اولت در هوانوردي برسي، آينده ي هوافضايي نويد چجوريه؟ چه قصدي براي آينده ي هوانوردي و هوافضايي خودت داري؟ خلاصه دوست داري چيكار كني؟

دوست دارم در اينده اي نزديك دنبال گواهينامه هاي ppl و cpl و ir برم البته با توجه به راهنمايي هاي دوستان عزيزي چون عليرضا مبشري ، علي تات داوودي و علي رفيعي

ولي اگر هم نشد سعي ميكنم دوره هاي پروازي گلايدر يا پاراگلايدر را طي كنم خلاصه يه مدركي ميگيرم كه به ما اجازه بدند حداقل يه 2 متري از زمين پامون دور بشه

2. داخل يه هواپيماي مسافربري در حال سفر هستي، يه پيامك مشكوك بهت ميفرستن كه (someone else is sitting in the cabin as a passanger) فكر ميكني اين پيامك مشكوك از كجا اومده؟ چقدر احتمال ميدي كه منظور از اين someone else من باشم؟ فكر ميكني چطوري ميتوني منو پيدا كني؟

به همون شماره پيامك ميدم ميگم اگر خودت اومدي كه هيچ اگر نه اسمو فاميلتو به مامور حفاظت ميدم ميگم اين شخص اخلالگره تا از هواپيما بيرونت كنند

شايدم به مهماندار گفتم پيجت كنه

3. در دوران مدرسه چند بار زنگ آخر اقدام به تسويه حساب شخصي كردي؟

هيچ وقت ادم اهل دعوايي نبودم و نيستم راستش با پنبه سر ميبرم هميشه حرف خودمو ميزنم اما درست و به جا

فعلاً اينا باشه تا برم يه پيت ديگه بيارم

بابا رحم كن بنزينه ازاده
    عليرضاي عزيزم ، تا ابد در قلب من جاويدان خواهي ماند ...

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

واو ببینید کی اینجاست. من به نوید تامکت خیلی مدیونم اولین کسی بود تو سایت که سوالهامو ازش می پرسیدم . خلاصه خیلی ازت ممنونم.
    سلام بر شبنم خانم گل

حالا من هم چندتا سوال می پرسم که دست خالی نرفته باشم

ما درخدمتيم

اگه یه کشور دیگه (منظورم جز ایران) تو رو به عنوان خلبان جنگنده بخواد میری؟ اگه اون کشور با ایران روابط خوبی نداشته باشه؟

بله و حتما شمارو هم با خودم ميبرم كه اونجا به علاقت كه خلباني جنگيه برسي

راستش الان كدوم كشور با ما رابطه ي خوبي داره !!! هر جا جز كشور اسرائيل

10 سال دیگه کجایی و چیکار می کنی؟

دوست دارم مدرك فوق ليسانس خودمو تو همين رشته ي دانشگاهيم گرفته باشم به علاوه ي مدارك خلباني البته مطمئنا در تهران زندگي خواهم كرد

روزانه چند ساعت وقتتو تو سایت می گذرونی؟

حداقل 2 الي 3 ساعت

کتاب هم می خونی ؟ چه نوع کتابی؟

بله دكترشريعتي و كتابهايي از عرفان نظر اهاري

بهترین فیلمی که دیدی

twilight 2008 و ادامه اش كه new moon و eclipse است

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

[QUOTE=PersianPilot;293930]سلام , حالا که نوبته یکی از بچه های بوشهر شده , منم یه چندتایی سوال بپرسم .

سلام بر يك بوشهري ديگر ماشالله به برو بچه هاي ماه بوشهر ما درخدمتيم

1 : دلیل این همه تعصب به اف-14 , چیه؟

اقا نفرماييد

تعصب اصلا !!! من به هيچ عنوان تعصب ندارم بهتره بگيد علاقه چون عرض كردم من همه ي جنگنده هارو دوست دارم اما اف 14 از ديد من عاليترينه
    از بچگي پروازشو دوست داشتم از بچگي عاشقش شدم كلاس پنجم كه بودم تو كابين 1 نشستم واقعا زيبا بود عين يك رويا از اون روز تا به حال ديوانه ي اين جنگنده بودم ارزو دارم دوباره تو كاكپيتش بشينم

باورتان ميشه تو كابين اف 14 نشستم اما حاظر نشدم تو كابين پشت اف 4 بشينم از بچگي حس و غرور اف 14 داشتم

2 : به این سوال پاسخ بده :

چشماتو باز میکنی , میبینی هوا , تاریکه تاریکه , بعد به خودت میای , میبینی تو کیچی چار محل هسی ( to kichey char mahal hesi ) ؟ ( چه حالی بهت دست میده ؟ )

من پدر ماله محله ي كوتي هست خوب طبيعتا بنده هم همان محله اي ميشم هيچ حس بدي نخواهم داشت چون هر هفته 5شنبه ها تمام فاميل خانه ي مادربزرگم واقع در محله ي كوتي جمع ميشيم بماند كه شبهاي محرم تا صبح در همين كوچه ها ميريم و ميايم

3 : کدوم محله رو بیشتر دوست داری ؟ و کجای بوشهر رو بیشتر دوست داری ؟

دهدشتی
    کوتی
    جبری
    بیسیم
    باهنر
    مدرس

مدرس جايي كه الان ساكن هستيم

4 : بوشهر یا شیراز

معلومه شهر خودم ، البته اينم بگم براي ما بوشهريا شيراز هم مثل وبوشهره درست مثل شمال براي تهرانيا ما تو شيراز اصلا احساس غربت نميكنيم و خيلي جاهاشو بلديم و زياد هم شيراز ميريم

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

[QUOTE=Alpha4;293935]درود بر نويد خان........(اين بقيش خصوصيه يادآوري كن بعدا بهت بگم دي:)

درود بر شما چشم به خاطر ميسپارم

نويد باور كن هرطوري كه شد خودم رو رسوندم يه جايي تا بتونم يه چند سوالي ازت بپرسم.

شما لطف داري من درخدمتتون هستم

1-نويد از ميون تامكتا كدوم رو بيشتر دوست داري؟(اجالتا ريجستر)

6005 چون رنگ فوق العاده زيبايي داره و شنيدم موتورهاش نسبت به تامكتهاي ديگه قوي تره خود اف 14 ها هم خيلي دوستش دارند يكي 6005 و يكي هم 6079 ( چون بعضي تامكتها با گذشت زمان يا نقص موتورهاشون از لحاظ تراست كمي ضعيفتر هستند )

2-نويد از ميون پايگاههاي شكاري كدوم رو بيشتر دوست داري؟

والا من فقط پايگاه مهراباد ، و دزفولو ديدم اما فكر ميكنم مهراباد چون ناوگان ترابري هم درش قرار داره اما از لحاظ زيبايي خود خلبانها پايگاه تبريز را خيلي دوست دارند

3-مايل هستي كه پينت كوسه بر روي تامكتا هم رسم بشه؟

يك بار اين موردو با خود خلبانهاي اف 14 در ميان گذاشتم اما به قول خودشان به زيبايي اف 4 نميشه

4-به نظرت تامكتا با استتار قبلي بهتر قشنگتر بودن يا استتار فعلي؟

استتار فعلي خصوصا مثل 6005

5-نويد و
    مهرآباد فوق العاده دوستش دارم چون هر هواپيمايي بخواهي توش هست

پايگاه دوم شكاري؟ پايگاهي منظم ، زيبا و جمع و جور نه مثل پايگاه بوشهر بيخودي وسيع

پايگاه ششم شكاري؟ فوق العاده وسيع ، وسيع علكي ، زمين هاي بسياري علكي هرز رفته ، در تابستان بسيار دلگير است اما در زمستان پايگاه واقعا زيبا و سر سبز است

پايگاه هشتم شكاري ؟
    امسال بهمن ان شاالله خواهم رفت ، دوست دارم سربازي اونجا بيافتم

پايگاه چهارم شكاري؟ عيد امسال رفتم 3و 4فروردين پايگاهي بزرگ و سرسبز اين پايگاهم واقعا زيبا بود

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آخرين سوال هم اينه ديگه
    نويد نظرت درباره ي من چيه؟

با برخوردهايي كه باهاتون داشتم شمارو شخصي مثبت ، با اطلاعات خوب كه البته در اينده بهتر هم خواهد شد و مهربان ممنونم بابت لطفي كه نسبت به بنده داشته ايد

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    28,441
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    60
    Array

باز هم سلام.
    آقا نوید ببخشید من فکر میکردم شما تو پایگاه ساکن هستید.
    باز هم منو این بار دیگه به درخواست خودتون به سبک خودم..
    یکی از سوالات قبلیم رو تصحیح میکنم.
    1.دوست داشتید که نزدیک باند ساکن نبودید و هر روز با صدای هواپیما ها بیدار نمیشدید؟؟؟
    2.تا حالا شده خیلی تو بهر تامکت برید وبگید این تامکت هم زیاد چیزی نیست که ما دلمون بهش خوش کردیم؟؟؟
    3.شما میتونید با توجه به تفاوت صدای موتورهای توربوجت با توربوفن تامکتو از فانتوم تشخیص بدید؟؟؟(یه تفاوتی تو صداشون هست،نیست؟؟؟)

فعلاًاین چندتا باشه تا بعد.ما نسبت به همشهریهامون رحم و مروت نشون میدیم و شده باشه لحظات خطری آتشنشانی رو هم خبر میکنیم.
    ...یه گربه و دوتا شیر...

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

باز هم سلام.
    آقا نوید ببخشید من فکر میکردم شما تو پایگاه ساکن هستید.
    باز هم من و این بار دیگه به درخواست خودتون به سبک خودم..
    یکی از سوالات قبلیم رو تصحیح میکنم.

1.دوست داشتید که نزدیک باند ساکن نبودید و هر روز با صدای هواپیما ها بیدار نمیشدید؟؟؟

خير شنيدن اين صداها براي خود من لذت بخشه شده كه ساعت 3 يا 4 يا 5 صبح به مدت 20 دقيقه لب پنجره ي اتاقم با ايستم و صداي تست موتور جنگنده ها رو گوش بدم

2.تا حالا شده خیلی تو بهر تامکت برید وبگید این تامکت هم زیاد چیزی نیست که ما دلمون بهش خوش کردیم؟؟؟

زياد تو بهرش ميرم اما اين اعجوبه طوريه كه هرچي بيشتر ازش ميدوني و ياد ميگيري بيشتر دوستش ميداري

3.شما میتونید با توجه به تفاوت صدای موتورهای توربوجت با توربوفن تامکتو از فانتوم تشخیص بدید؟؟؟(یه تفاوتی تو صداشون هست،نیست؟؟؟)

بله البته به شرطي كه روي حالت افتربرنر( AB ) نباشه نمونه اش امروز به راحتي صداي تامكت روي باند قابل تشخيص بود وبراي مني كه هرروز صداي اف 4 ميشنوم قابل تشخيصه كه صداي اين دو باهم متفاوته
    اصولا موتور TF30 يه جورايي سوت ميكشه اما موتورهاي توربوجت نعره ميكشند صداي اف 4 گوش خراشه اما صداي اف 14 تو پره و بيشتر ادمو ميلرزونه

فعلاًاین چندتا باشه تا بعد.ما نسبت به همشهریهامون رحم و مروت نشون میدیم و شده باشه لحظات خطری آتشنشانی رو هم خبر میکنیم

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    سپاسگزاری شده : 58,389 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

سلام بر مرد پرسوال دیروز و پرمعلومات امروز
    چطوری آقا؟ اوضاع و احوال مساعد هست؟
    من هم دوستت دارم آق نوید همواره پشت باند...شرمنده، درگیر کامل کردن یه موضوعی بودم نتونستم زودتر بیام JP4 بریزم روت!

حاضری؟
    - بالاخره تصمیمت برای آینده چی شد؟ نوید 5 سال دیگه کجاست؟
    - تا به حال در حین دید زدن طیارجات به مشکلی برخورد کردی؟
    -به نظرت چرا این جماعت هوانورد و هوادوست با وجود همه مخاطرات، تا بیکار می شن جای استراحت می کوبند می رن پشت باند، بلکه هواپیمایی بیاد و ببینند؟!
    - نوید جان، شما شروع کننده یکی از پربازدید کننده ترین تاپیکهای این انجمن بودی...روزی که تاپیک رو شروع کردی فکرش رو می کردی بیش از 10000 بازدید داشته باشه؟ هنوز هم می ری اون تاپیک رو بخونی؟
    - می دونی این گربه افسانه ای از کجا خلق شد؟ می تونی اسامی طراحان اصلیش رو بگی؟

راستی، چند وقتی می شه کم پیدا شدی ها!

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    2,052
    سپاسگزاری شده : 3,485 بار در 205 پست
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array

صدای موتور تامکت رو براحتی میتوان تشخیص داد. هر موقع صدای سوت شنیدید بدونید که یه تامکت داره میاد. همچنین تامکت هواپیمای کم صدایی هستش من خدم یادمه که تو گاراژ بوشهر برازجون نشسته بودم که سایه ای از روی من رد شد نگاه کردم دیدم یه تامکت در ارتفاع خیلی پایین داره پرواز میکنه جوری رد شد که کاملا از روی سرم رد شد و واقعا از زیر که بهش نگاه می کنی هواپیمای زیبایی هستش....

any where ، any weather ، any time

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    2,069
    سپاسگزاری شده : 9,302 بار در 476 پست
    قدرت امتیازدهی
    82
    Array

سلام خدمت نوید عزیز
    یکی از بچه های خونگرم جنوب

چون عاشق تامکتی اول 2 تا سوال در مورد f-14 می پرسم
    1- چقدر فکر می کنی که علاقت به f-14 بخاطر حضور و سابقه این پرنده توی ایرانه؟مثلا اگر به جای تامگت f-15 داشتیم به اون علاقمند می شدی...؟؟

2-اگه همین الان اختیار خرید هواپیما برای نیروی هوایی رو بدون هیچ قید و شرطی به تو می دادن بین خرید سوخو 30های نو و خرید f-14 های مستعمل ایالات متحده کدوم رو انتخاب می کردی؟؟

3-بین این دوتا کدوم برات با ارزش تره 1-یک ماه سفر به سواحل مدیترانه با کلیه امکانات تفریحی2- 4 ساعت اجازه تردد در کلیه مناطق فرودگاه مهراباد و سرکشی از کلیه اشیانه ها؟؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,814
    سپاسگزاری شده : 8,120 بار در 544 پست
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام بر نوید عزیز -
    1- اگه رییس بزرگ چند روز مدیریت رو بهت میداد در سایت چی کار میکردی؟

2
    -اهل موزیک هستی؟ چی میگوشی کوکا ؟

3
    - تو حرفات خوندم که گفته بودی در اینده تهران زندگی میکنی- دلایلشو میتونی بگی؟

4
    - مردم جنوب تو غذا خوردن خوش سلیقه هستند - اگه اهل شکمی غذاهای مورد علاقتو بگو و دستور یک غذای خوشمزه بوشهری رو بده که بشه راحت درستش کرد-

5
    -نظرت در مورد واحد روابط عمومی سایت چیه ؟ چه پیشنهادی داری برای من و دوستان در روابط عمومی داری؟
    بلند آسمان جايگاه من است

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA