@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 2 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Navid Tomcat

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    سپاسگزاری شده : 25,785 بار در 2,102 پست
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور Navid Tomcat

سلام خدمت آقا نوید همشهری سابق
    سلام به روي ماهت
    اول بگو با هوای خرما پزون بوشهر چه میکنی؟

خدايي امسال فوق العاده گرم بود اما چشمش نزنم يكم الان بهتر شده
    بعد هم این چند تا بمب یا موشک!!!!(هرکدوم که بیشتر باهاش جزغاله میشی) رو بگیر تا بعد
    1-نظرت در مورد بوشهر،و البته شاهین

شهري كوچك تقريبا نيمه نظامي شهري كه اگر با اين موقعيت در كشورهاي خارجي بود الان جز پر توريست ترين شهرهاي دنيا مي شد سواحل زيبا بوشهر گواهي بر اين ادعاست با مردمي بساز و ساكت كلا ادمهاي فضولي نيستند شهري در حال پيشرفت و زيبا شايد اگر 2 درصد ار تمامي درامد هاي نفتي و گازي اين شهر به خود بوشهر ميرسيد و افراد لايق اين شهر را اداره ميكردند بوشهري به جرات يكي از زيباترين شهرهاي ايران مي شد البته ناگفته نماند شهر بوشهر در طي اين 4 الي 5 سال واقعا زيباتر شده و به شهر حسابي رسيدند اما باز هم كم است

در مورد تيم شاهين هم بايد بگم تيمي فوق العاده مظلوم با حمايت كم و كادر فني ضعيف متاسفانه اين تيم هم درگير مشكلاتي همانند تيم هاي ديگر است مشكلات غير مالي !!!

2-بیکار باشی بیشتر کجا میری؟

راستش از بيكاري متنفرم اما اگر زمستان باشه و صبح بيكار بشم ميرم نزديك باند تا كمي صداي نوازشگر جنگنده هارو بشنوم اما از تابستان متنفرم خصوصا اگر در تابستان بيكار هم بشم مثل ديووانه ها ميشم كلا تابستان خيلي بي قرارم و بي حوصله

3-اگه کنار آب بخوای بری کدوم منطقه رو انتخاب میکنی
    آ-گمرک ب-طرفای بیمارستان فاطمه زهرا(س) پ-شهر بازی ت-پایین ران وی پایگاه
    ث-آب شیرین کن ج-نیروگاه چ-بازم بگم؟؟؟؟

اگر بخوام با خودم خلوت كنم يعني تنها باشم مورد ب كنار بيمارستان اما اگر سركيف باشم و با دوستان ، ميريم سمت نيروگاه اتمي هم پشت نيروگاه و هم جلوي ان جاي بسيار زيباييه براي تفريح
    4-در مورد رافائل چه حسی داری؟

واقعا حيف شد هربار هم كه عكسشو ميبينم همين جمله را ميگم حيف شد!!!
    5-بعد هم برادر من بوشهر که فانتوم داره چرا تامکت آخه؟(2تا تامکت کجا رو میگیره)

ادم هرچي معشوقشو كمتر ببينه بيشتر دوستش ميداره
    فانتوم ها هر روز ميپرند اما تامكت نه تامكت نمي ايد مگر ناگهاني تامكت زيباترين پرنده ي دنياست از نظر من

عليرضاي عزيزم ، تا ابد در قلب من جاويدان خواهي ماند ...

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

سلام آقا نوید من به شما یک معذرت خواهی بده کارم امیدوارم شما وبراوو عزیز منو ببخشید بابت شیطونی هایی که در بخش نیروی هوایی میکردم یک بار هم بهم اختار دادین یادتونه از همون موقع به بعد شیطونی رو گذاشتم کنار

درود بر شما دوست عزيز اقا اين حرفها چيه اينكه شما همون موقع اشتباه خودتونو پذيرفتيد نشانه ي بزرگواري شما بوده و هست

چند تا سوال بپرسم!!!!

بفرما درخدمتم

1- نظرتون درباره من چیه؟

شخصي بزرگوار و محترم
    كم تجربه ولي اينده دار البته اگر خودت بخواي هيچ وقت از روي احساسات برخورد نكن و سعي كن دربيشتر موارد خواننده باشي تا نويسنده

2-به نظر شما نیروی هوایی ایران در جهان چندمه(دوستان در این باره زیاد بحث نکنن که موضوع نپیچه)؟

نيروي هوايي ايران نيرويي با توانايي هاي بالا ، خلبانان فوق العاده شجاع و نترس و ماهر هست خلباناني كه ماموريتهاي خودشان را بسيار محكم و طبق استاندارد بدون درنظر گرفتن سن هواپيما انجام مي دهند اما تنها مشكل ما سن بالاي جنگندهايمان است كه از ديد من از لحاظ توانايي هاي خلبانانمان ايران در خاورميانه كشور سوم يا چهارم است

3-به نظر میرسه آقا رضا(reza zr1)عزیز با من مشکل دارند شایدم این تصور منه اگر راسته بهشون بگین که من با ایشون خصومت ندارم به خدا مثل یه رفیق واقعی دوستش دارم

خير اين تفكري هست كه خود بنده هم قبلا نسبت به بعضي مديران داشتم اما به هيچ عنوان اينطور نيست ببينيد چه عاملي باعث اين تفكر درشما شده و درپي علت اين تفكر از جانب خودتان باشيد تا اگر خطايي از شما بوده ان را برطرف كنيد و اگرم نه اين احساس شماست نه واقعيت

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

[QUOTE=Aviation safety;293763]نوید جان سلام

سلام بر همشهري خودم

ببخشید تعدادی سوال فلسفی داشتم که خواهش می کنم در خصوص آنها توضیح عنایت فرمایید.

ما درخدمتيم

ماجرای "اهرم نمی شوُم می شوُم بُنِی گِز" (Ahram nemishom Mishom Boney gez) چیست؟

"کِپِ لار خوش می ده و می گرده" (Kepe Lare Khosh Mide O Migarde) یعنی چه؟

تو خینِ خومون مَشکالیم (To Khine khomon Mashkalim) به چه معناست؟

و در آخر اینکه چرا تِتو (Teto) نمی تواند کلبوک (Kalbook) را بخورد؟

دوستان بوشهری ببخشید این سوالات مدتهاست که برایم بی پاسخ مانده است.

والا مهندس جان من جز مورد يكي مانده به اخري معني هيچ كدومو بلد نيستم تو خين خودوم مشكالوم يعني اينكه در كار خوذم موندم

عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    14,410
    قدرت امتیازدهی
    179
    Array

[باسلام به همه.
    Avation safety عزیز،یه بنده خدایی همین مدل سوال رو از حاجی جیمز پرسید شما گفتید بی رحم.حالا خودتون....استغفرالله.
    ولی بیخیال هوای بوشهر یه کمی خنک شده و هر جور مایلید.
    واما خودم
    آقا نوید به سبک خودت میپرسم:
    1.نوید جان حرف کی توی سایت برات سنده؟در واقع کدام کاربر از دید شما حرفهاش مورد تاییدتان است؟؟؟

اميرتامكتر و جناب رفيعي عزيز

2.، ميخواستم ببينم واقعا تمام تاپيك ها را كامل ميخونيد بعد تشكر ميكنيد يا نصفه ميخونيد تشكر ميكنيد يا گزينشي عمل ميكنيد ( مثلا ميگيد او ه اين ممد گند دماغه ولش كن تازه دوتا كارت قرمزم ميدم تا دفعه ي ديگه پست نده يا مثلا اره اين ATD شيطون خوبه بزن تشككرو ( ديگه علي معروف شده به شيطون بنده خدا )) ؟؟؟

گاهي همرو ميخونم گاهي نصفه گاهيم گزينشي بسته به حوصله ي اون روزمه اما سعي ميكنم تمام پستهاي مربوط به انجمن زير نظرمو خوب بخونم

سوال بعدی رو که از حاجی جیمز پرسیدی رو همه جوابش میدونن.سوال چهارمت هم که فکر نمیکنم شما کارتون جوری باشه که از خانوادتون دور باشید.خوب یه پرشی میکنیم به سوال پنجمت.
    3..اگر بگويم يك ارزو كنيد يه ارزويي كه قابل بيان باشه چي ارزو ميكنيد؟؟؟
    ارزويه قابل بيان !!!

خيلي دوست دارم يك روز حتي به مدت 10 دقيقه هم شده با يه جنگنده پرواز كنم ( بابا توهممممممممممممممممممممممممم )

این 3تا رو مثل خودت که از حاجی جیمز پرسیدی نوشتم.
    و اما دوتا تیر دیگه مونده که اونها هم خودم آتیش میزنم و سراغتون میفرستم.
    4.تا حالا شده خیلی سریع و بدون فکر کردن به عواقبش بدویی طرف باندی که یه هواپیما داره میشینه یا بلند میشه؟؟؟اگه آره چه مدلی بود؟؟؟تامکت،نه؟؟؟

بله زياد ، اكثرا فانتوم بوده اما يك روز هم در حال ديدن فانتوم يه تامكت ديدم لحظه ي از زمين كنده شدنش از همه ي هواپيماهاي دنيا قشنگتره

5.تو بین هواپیماهای غیر نظامی کدوم یکی به اندازه تامکت تو دلت نشسته؟؟؟

در بين هواپيماهاي غير نظامي 747 خيلي دوست دارم

کارشناس ایمنی هوانوردی
    سپاسگزاری
    3,020
    سپاسگزاری شده : 18,783 بار در 1,332 پست
    قدرت امتیازدهی
    157
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghairplane نمایش نوشته ها
    باسلام به همه.
    Avation safety عزیز،یه بنده خدایی همین مدل سوال رو از حاجی جیمز پرسید شما گفتید بی رحم.حالا خودتون....استغفرالله.
    متشکرم از نکته بینی و یادآوری شما دوست عزیزم اما دلیل طرح سوالات سخت و بی رحمی اینچنین در خصوص نوید عزیزم این است که با ایشان به شکل کامل آشنا می باشم و پاسخ سوالات عمومی و عادی در مورد ایشان را می دانم بنابراین سوالات فرهنگ لغات قدیمی بوشهر را مطرح کردم تا بدانم از لغات قدیمی و اصطلاحات قدیمی چیزی به خاطر ایشان مانده است یا خیر؟
    همانی که نوید عزیز جواب داده اند هم مرهون برنامه ی شونشینی است که چند هفته پیش همین سوال را از مردم بوشهر پرسید و خیلی ها نمی دانستند. بابت پخش این پیام بازرگانی وسط برنامه ی جذاب نوید تامکتر عذر خواهی می کنم
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    احساس ناتوانی باید از فرهنگ این مملکت محو شود.

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    567
    سپاسگزاری شده : 2,533 بار در 268 پست
    قدرت امتیازدهی
    34
    Array

سلام بر همگی ، این صندلی داغ فقط برای رییس روئسا است یا ما هم میتونیم شرکت کنیم ، در ضمن اگر جوابتون مثبته ما هم زنبیلمون رو گذاشتیم تو صف!!!!!!!!!! ببخشید که وسط حرفتون پریدم.
    10+21

7. سپاسگزاری ها (3):

Junior Flying Officer
    سپاسگزاری
    3,352
    سپاسگزاری شده : 5,890 بار در 687 پست
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array

نوید جان مجالی پیش امد تا ما هم آتشی در دامانت بیندازیم. برای این کار البته یک فروند Su-34 Fullback از کشور دوست و برادر و امامزاده ی روسیه قرض کردم میدونی که روس ها گفتن به هیچ کسی نمی دنش ولی من گفتم واسه نوید میخوام اونام گفتن راست می گی!!!؟ نوید تامکت گفتم آره این شد که راضی شدند.

1- تفاوت شمال و جنوب کشور را در چه می بینی ؟

2- Reza Zr1 چگونه است ؟

3- فکر می کنی F15E برتر است یا Su-34 یا Su-30 ؟
    بلند آسمان جایگاه من است هر کجا هستم و باشم آسمان مال من است

سپاسگزاری
    28,441
    سپاسگزاری شده : 5,250 بار در 307 پست
    قدرت امتیازدهی
    60
    Array

بازم سلام.
    با اجازتون بازم من.
    و بازم به سبک خودتون آقا نوید.

1.اگر به شما بگویند نوع مرگ خودت را انتخاب کنید چه نوعی انتخاب میکنید؟؟؟(خدا نکنه ولی خودتون پرسیدید،پرسیدم)
    2.نظرتون راجع به موارد زیر:
    747
    F-14(البته به جز قشنگ ترین پرنده)
    F-22
    Shafaghairplane
    سقوط آزاد
    فرودگاه و پایگاه هوایی بوشهر
    این دو تا از سوالاتتون از جناب مازیار بود.
    سه تای دیگه میمونه برا خودم.
    3.از چه هواپیمایی متنفرید؟؟؟
    4.تا حالا شده به خودتون بگید کاشکی تو پایگاه زندگی نمیکردم؟؟؟اگه آره،چرا؟؟؟
    5.حاضرید به ساعت نگاه کردن به تامکتی که روبه روتون پارک شده رو با نشستن تو سالن انتظار فرانکفورت یا نشستن رو عرشه ناو هواپیمابر نیمیتز عوض کنید؟؟؟
    ...یه گربه و دوتا شیر...

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,450
    سپاسگزاری شده : 16,089 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط TOMCAT*SS نمایش نوشته ها
    سلام بر همگی ، این صندلی داغ فقط برای رییس روئسا است یا ما هم میتونیم شرکت کنیم ، در ضمن اگر جوابتون مثبته ما هم زنبیلمون رو گذاشتیم تو صف!!!!!!!!!! ببخشید که وسط حرفتون پریدم.
    دوست عزيز سلام

صندلي داغ به اسم هيچ كس و يا كساني نيست و صرفا ايجاد آن جهت آشنايي بيشتر با دوستان مجازيمون هست كه خب به نظر من دوستان عزيز راحت تر مي توانند سوالاتشون را از كساني كه بيشتر با آنها آشنايي چه از جهت شخصيت اخلاقي و پستي دارند بپرسند.

در اين سايت هم ما اشخاصي به نام رئيس و روسا به معناي مطلق كلمه اش نداريم و مديريت اين دوستان اليته بغير از مديران قرمز رنگ كه زحمات فراواني را براي دور هم بودن ما و استفاده از اطلاعات و به اشتراك گذاشتنشون با ديگران ميكشند،صرفا بر پايه اطلاعات و همچنين شخصيت اخلاقي اين دوستان بوده كه خب دوستان طالب آشنايي بيشتر با اين دوستان هستند كه اين تاپيك هم به همين خاطر ايجاد گرديده است.

اميدوارم روزي بتوانيم شما را هم بر روي اين صندلي بسوزانيم.

شب خوش...

سپاسگزاری
    567
    سپاسگزاری شده : 2,533 بار در 268 پست
    قدرت امتیازدهی
    34
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Jsn نمایش نوشته ها
    دوست عزيز سلام

صندلي داغ به اسم هيچ كس و يا كساني نيست و صرفا ايجاد آن جهت آشنايي بيشتر با دوستان مجازيمون هست كه خب به نظر من دوستان عزيز راحت تر مي توانند سوالاتشون را از كساني كه بيشتر با آنها آشنايي چه از جهت شخصيت اخلاقي و پستي دارند بپرسند.

در اين سايت هم ما اشخاصي به نام رئيس و روسا به معناي مطلق كلمه اش نداريم و مديريت اين دوستان اليته بغير از مديران قرمز رنگ كه زحمات فراواني را براي دور هم بودن ما و استفاده از اطلاعات و به اشتراك گذاشتنشون با ديگران ميكشند،صرفا بر پايه اطلاعات و همچنين شخصيت اخلاقي اين دوستان بوده كه خب دوستان طالب آشنايي بيشتر با اين دوستان هستند كه اين تاپيك هم به همين خاطر ايجاد گرديده است.

اميدوارم روزي بتوانيم شما را هم بر روي اين صندلي بسوزانيم.

شب خوش...

ببخشید مدیران گرامی و عزیز (خوبه) من غرضی نداشتم.
    پس من هر لحظه آماده ی سوختن هستم ، منتظرما!!!!!!!!!
    10+21

صفحه 2 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور WhiteSwan
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 62
    آخرين نوشته: 11-08-2010, 20:42
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA