@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 1 از 9 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 86

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Haji Jeymz

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,450
    سپاسگزاری شده : 16,088 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

پیش فرض صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Haji Jeymz

درود و سلام خدمت دوستان عزيز

صندلي داغ پس از حدود يك هفته تعطيلي به احترام ليالي قدر و شهادت اميرالمومنين (ع)مجددا از امشب آتيشش را روشن ميكنيم.

و اما داغ شونده ي پنجم:

يكي از اعضاي انجمنمون كه ماشاا.. يك پايش روي زمين است و يك پايش داخل هواپيما و تو آسمونها

ميگن جيمزباند هست،حج هم رفته.حالا اگه مخلوطش كنيد چه ميشود؟؟
    شناختيد؟؟؟؟

بله،ايشان كسي نيست جز HAJI JEYMZ

باز هم از دوستان خواهشمندم به قوانين تاپيك منجمله محدوديت 5 سوال در هر پست توجه كنند.
    طبق قانون تاپيك شركت كننده در جواب دادن با ندادن به سوالات كاملا مختار است.

-------------------------------------
    و اما شروع عمليات سوزاندن حاجي جيمز عزيز:

1-حاجي عزيز يك بيوگرافي مختصر از خودتون برامون بگيد:

2-ميدونم سوال اكثر دوستانمون هست،چرا حاجي جيمز؟؟؟

3-از بين دفاتر كارتون كداميك را بيشتر دوست داريد و چرا؟

4-چي شد كه اومديد به ايرواسپيس تاك؟

5-حاجي جيمز و
    Capello
    Tomcattter

Shahrokh
    WhiteSwan
    ATD
    Behrang
    Jimbokhepel

AMIR SABBAGH
    persian director
    و
    Saeed_Jsn

فعلا اين سوالات را لطف كرده و جواب بدهيد تا ديگر دوستان وارد رينگ شوند

مدیر انجمن مهمانداری و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    32,769
    سپاسگزاری شده : 25,130 بار در 1,299 پست
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور persian Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Jsn نمایش نوشته ها

و اما شروع عمليات سوزاندن حاجي جيمز عزيز:
    سلام بر سعید عزیز ، لباس نسوز از آلمان خریدم...اما به گمانم که کارساز نباشه...در خدمتم
    1-حاجي عزيز يك بيوگرافي مختصر از خودتون برامون بگيد:
    اسم من محمد و متولد تهران...در اصل اما خوزستانی هستم.از بچگی که یادم میاد همش یه مدل آهنی فانتوم اسباب بازیم بود و البته جعبه خالی ماکت 747 ایران ایر. با لباس پرواز در 4سالگی عکس دارم.استقلالی هستم.تحصیلاتم رو به رویای خلبانی در ریاضی فیزیک ادامه دادم. مهندسی رو نیمه کاره گذاشتم و رفتم سربازی.چند سالی است که در هوا و زمین مشغول هستم.مشکلاتی رو پشت سر گذاشتم تا امروز که تقریباً دارم اونجوری که دوست دارم زندگی میکنم.عشق آئروپلان به هر شکلش هستم. این مختصر بودش!

2-ميدونم سوال اكثر دوستانمون هست،چرا حاجي جيمز؟؟؟
    همه علاقمندان به راک و خیلی از آدمهای عادی حتماً برای یکبار هم که شده اسم متالیکا رو شنیدن.خواننده این گروه بنام جیمز هتفیلد،امضائی داره که در اون اسمش رو به شکلی که خوانده میشه یعنی JAYMZ می نویسه...منم جای A در امضای اونو با E عوض کردم و شدم JEYMZ . بعد از سفر حج هم که همه صدامون زدن حاجی.این شد که من الان شدم حاجی جیمز

3-از بين دفاتر كارتون كداميك را بيشتر دوست داريد و چرا؟
    نمی تونم بگم یک دانه و بس. اما من هوادار ایرباس 300 هستم. همیشه لحظه پروازش یه غروری بهم میده. تصور هواپیما برای کسی که نمدونه فرق بوئینگ و ایرباس رو، به نظرم سایه بر روی زمین ایرباس 300 خواهد بود. وسط پرنده های خودمون هم EK-32075 در زمان خودش بعنوان نامبر وان برای من بود. از پرواز با 747 هم بسی لذت بردم.

4-چي شد كه اومديد به ايرواسپيس تاك؟
    راستش من بدنبال هواپیماها و عکس اونها بودم که به سایت قدیمی خودمون برخوردم.(زمان دات کام) مدتها مطالبش رو میخوندم،تا اینکه عضو شدم و اون سایت هم ترکید!!! اخبار و اطلاعات در سایت فوق العاده بود و مطالب خوندنی.واسه من که صنایع هوائی و پرواز رو می جویدم انگار اومده باشم تو بهشت!! این شد که اینجا رو بعنوان مرکز ثقل دغدغه هام دوست دارم.

5-حاجي جيمز و
    Capello
    راستش هرچی خواستم یه پله ازش جلو باشم،اما میدیدم که 100 پله جلوتره اخبارش.همیشه به روز و البته بسیار محترم.
    Tomcattter
    به معنای واقعی کلمه توانمند و پرتلاش. جناب مدیر زحمات زیادی برای انجمن میکشن.
    Shahrokh
    استنباط های علمی و بیان زیبا... مباحثه ها و گفته های استاد شاهرخ من رو میبره تو دوران تحصیل و دانشگاه. یک پشتوانه خیلی قوی از علم بهمراه چاشنی هوانوردی : میشه استاد شاهرخ .آقا خیلی مخلصیم.
    WhiteSwan
    ایکی از اولین هائی که ندیده و نشناخته حس کردم از یه فکر و یه تیپ باشیم ، البته خیلی بهتر و سرتر از من هستش .این اسم باباتاریخ رو هم خودش رو خودش گذاشت.تاپیک اصطلاحات هوانوردی!!! هنوز بهش سر میزنم. یه خلبان قدبلند و رشید که در پس نگاهش کلی فکر و برنامه انبار کرده.خوشم میاد از استیل فکریش.
    ATD.
    پرانرژی. وقتی علی رو برای بار اول دیدم،از این همه شوق و شورش حیرت کردم.عاشق پرواز و البته یه خورده شیطون
    Behrang
    اسم جناب بهرنگ که میاد من یاد چند چیز می افتم؛ دیوار و سر کوبیدن. انجمن خبر و البته کرمان و دامغان و این چیزا دیگه! ارادتمندم استاد.
    Jimbokhepel
    دایره المعارف تصویری از هر چی که شما بگید! در بدترین شرایط هدیه ای به من داد که از صدای فریاد شادی من همه پریدن بیرون!!!
    AMIR SABBAGH
    وقتی فهمیدم هم سن و سال خودمونه داشتم شاخ در می آوردم. فکر میکردم الان یه پیرمردی هستش.اما نوشته هاش یه حال و هوای دیگه ای به سایت میده.میریم تو نوستالژی...
    persian director ...
    بهترین دوست من.حضور من در انجمن مرهون زحمت ایشون و البته کامپیوتر منزلشون است. نگاه هنری و تاریخی بسیار عالی داره.باهوش،سریع،انبار اطلاعات و کتاب . تو همه چی سر رشته داره. خداوند کامپیوتر.تاپیک پرنده غریب رو با هم راه انداختیم.براش بهترین آرزوها رو دارم
    و
    Saeed_Jsn
    بله! آتش زدی و پریموس حالا دست من افتاد. این جناب سعید اتش افروز شهر مشهد رو برای ما یه معنی تازه کرده؛امام رضا رو میبینیم و سلام میدیم و بعدش توپولف! من توپولف میبینم اول سعید رو یاد میکنم. اگر MCP رو ببینم عمو کامبیز رو!! (البته با رخصت از عمو کامبیز). ولی با نوشته هاش و اینکه میره ته توی همه چی رو در میاره احساس خیلی خوبی میکنم. دست شما درد نکنه.

فعلا اين سوالات را لطف كرده و جواب بدهيد تا ديگر دوستان وارد رينگ شوند
    بله،من تا زمین هستم در خدمتم....

راستی من گفتم که بچه جنوب هستم!!! اما جوری نشه که بیمه دیگه تقبل خسارت نکنه ها!!!
    Hey Great SKY.....I'm Flying

کارشناس ایمنی هوانوردی
    سپاسگزاری
    3,020
    سپاسگزاری شده : 18,783 بار در 1,332 پست
    قدرت امتیازدهی
    157
    Array

سلام حاجی جان
    اردات فراوان و درود بی پایان

تشریح کنید لطفاً

آبادان؟
    چرا تا صنعت هست استقلال؟
    عینک ری بن؟
    لین یک یا امیری؟
    من چکار کنم تا جبران زحماتت بشه؟
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    احساس ناتوانی باید از فرهنگ این مملکت محو شود.

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    7,783
    سپاسگزاری شده : 7,982 بار در 481 پست
    قدرت امتیازدهی
    64
    Array

سلام محمد جان ...

با اجازت منم مختصر سوالي بپرسم ، پنج تا نيست ولي اگه بخواي كامل جواب بدي جبران كل پنج تا ميشه ...

محمد جان اگر امكانش هست براي ما بفرما كه چه طور و از چه راهي و چگونه وارد اين شغل شدي ؟

ممنون

سپاسگزاری
    32,769
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Aviation safety نمایش نوشته ها
    سلام حاجی جان
    اردات فراوان و درود بی پایان
    سلام بر مرد بزرگ ایمنی و سلامتی ، طاعات و عبادات انشاالله قبول درگاه پروردگار
    تشریح کنید لطفاً
    بر دیده منت
    آبادان؟
    سرزمین پدری...معروفترین شهر ایران!باور کنید!دراسکاتلند هم میشناسن این شهر را.برای من بوی پتاطسیم و سمبوسه و اکالیپتوس رو به یاد میاره.
    از این سر شهر تا اون ورش همگی خاطره است.

چرا تا صنعت هست استقلال؟
    خب این مربوط میشه به یه سری مسائل خانوادگی... تو فامیل بجز من و برادرم بقیه پرسپولیسی هستن.در زمان کودکی یک روز دائی بنده اومدن ما رو سئوال پیچ کردن که کدوم وری هستی منم دیدم داداش آبی هست،منم گفتم آبی و ...

عینک ری بن؟
    بهترین مجموعه ای که ممکنه به یک جنوبی هدیه بشه توش ری بن داره! ولی به گواهی همه خلبان ها ، عینک سالهای زندگی خواهد بود.

لین یک یا امیری؟
    من هیچکدوم! من خیابون گمرک رو دوست دارم که از سوراخ گلوله های روی دیواراش میشه اروند رو دید. عاشق نگاه کردن به این رودخونه زیبا هستم که توش الان کلی کشتی و قایق خوابیدن.
    من چکار کنم تا جبران زحماتت بشه؟
    نخست اینکه ما کاری نکردیم،اما دوست دارم اون جائی که صحبتش رو با هم کرده بودیم ببینمتون و به همه همکارا بگم که شما دوست ما هستید
    من تو پرانتز بگم : جناب Aviation Safety عزیز ! با ما هم بیا پرواز...دلمون پکید از بس یه صندلی خوب رزرو نگه میداریم تو همه پروازا!!! برات JET A-1 میارم اصلاً ! اونجا آتیش بزن ما رو!

سپاسگزاری
    32,769
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmoghadam نمایش نوشته ها
    سلام محمد جان ...
    سلام بر وحید عزیز
    با اجازت منم مختصر سوالي بپرسم ، پنج تا نيست ولي اگه بخواي كامل جواب بدي جبران كل پنج تا ميشه ...
    خواهش میکنم،الان احساس میکنم که علیرضا و استاد و امیر صباغ چی میگفتن از حرارت!!!

محمد جان اگر امكانش هست براي ما بفرما كه چه طور و از چه راهي و چگونه وارد اين شغل شدي ؟
    خب... اول بگم واسه دوستانی که من رو نمیشناسن ، بنده مهماندار هستم. حدود 5 سال پیش در دوران خدمت سربازی،سربازی به جمع ما اضافه شد که ایشون یکی از بستگانش مهماندار بود.تعریف میکرد از این کار.راستش منم پول درست حسابی واسه پرداخت هزینه های خلبانی نداشتم.اما دوست داشتم در محیط پرواز کار کنم.بعد از خدمت دیگه برنگشتم سر شغل سابقم.2روز نشده بود که کارت پایان خدمت گرفته بودم که یکی از بهترین دوستام ، تماس گرفت و گفت : فلانی! دارن مهماندار استخدام میکنن...منم رفتم سایت ماهان و فرم پر کردم. بعد از یک هفته تماس گرفتند و مصاحبه حضوری و در آخر هم قبولی.کل این پروسه 1 ماه هم نشد.الان فکر کنم طولانی تره. بعد از اون شروع کلاس ها بود.تقریباً هرچه لازم بود رو یادگرفتم. اولین روزی که پا بر آسفالت مهرآباد زدم رو یادم نمیره....خیلی خوشحال بودم ! این همه هواپیما رو یه جا میدیدم!!!
    ممنون
    بیا بازم پیش ما
    این وحید خان بلده چه جوری کبریت بکشه....کشید زیر گردنم! داره کم کم میسوزه...

English Site Admin
    سپاسگزاری
    9,742
    سپاسگزاری شده : 14,688 بار در 1,291 پست
    قدرت امتیازدهی
    79
    Array

سلام عزیییزم , چطوری برادر من؟
    قربان ما خیلی ارادتمند شما هستیما!

100LL Blue آوردم برات برادر

اول بگو ببینیم برای حاجی 300 یا 306 ؟

نظرت راجع به انجمن مهمانداری سایت؟ ضعیف یا قوی؟

تاحالا توی سایت انگلیسی پست دادی؟ اصلا سر زدی ؟ اگه بهت بگم بیای مدیر انجمن مهمانداری سایت بین المللی ( همان انگلیسی خودمون ) هوانوردی پارسی بشی چی میگی؟

گفته بودی ATD شیطون! شیطون چرا برادر؟ از من آروم تر دیدی؟!!!!

بدترین خاطره ی پروازی ! ؟ داشتی؟ امرجنسی؟
    انجمن انگلیسی مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی

انجمن انگلیسی آبروی هوانوردی ایران

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    سپاسگزاری شده : 58,389 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

حاجی فرار کردی به همین سرعت؟ من همین الان با 3 کیلو اورا نیوم 99% خلوص اومدم اینجا جوش هسته ای راه بندازم برات!

1. فکر و روح حاجی از کدوم رفتار همکاراش بیشتر از همه آزرده می شه؟
    2. پرواز توی مناسبتهایی مثل عید نوروز چه حال و هوایی داره؟ خاطره ای داری؟
    3. محمد جان؛ تا به حال شده رفتار خلبانی، آزارت بده؟ اگر جواب مثبته، می تونم بپرسم چه کار کرده؟
    4. چرا وسط رمپ که راه می ری نصف خودروهای عبوری برات بوق می زنن و دست تکون می دن؟
    5. بالاخره بعد از آخرین باری که همدیگرو دیدیم بیرمنگهام رفتی برادر؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    3,351
    سپاسگزاری شده : 1,372 بار در 150 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

با اجازتون من هم چند تا سوال داشتم
    1-خاطره ای از محیط کارت(تو پرواز) که هر وقت یادش میفتی کلی میخندی.
    2-بدترین موردی که از یک مسافر تو پرواز دیدی؟اونقدر که میخواستی از هواپیما پرتش کنی پایین
    3-در ادامه سوال قبلی حال این قبیل مسافرا رو چجوری جا میاری.
    گیرم خلق را به طریقی فریفتید،با انتقام دست طبیعت چه میکنید؟

سپاسگزاری
    32,769
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ATD نمایش نوشته ها
    سلام عزیییزم , چطوری برادر من؟ سلام بر فوکر100!!! ببخشید جناب ATD ، دعاگوی شمائیم و البته به یادتون
    قربان ما خیلی ارادتمند شما هستیما! ما بیشتر

100LL Blue آوردم برات برادر .... ای جانم!مال کمپانی شل هستش یا موبیل؟؟؟

اول بگو ببینیم برای حاجی 300 یا 306 ؟ بی بروبرگرد 300

نظرت راجع به انجمن مهمانداری سایت؟ ضعیف یا قوی؟ من دوستش دارم.ضعف یا قدرتش هم نمیشه گفت،راستش باید پربارترش بکنیم...ضمن اینکه جذابیتش رو هم بیشتر کنیم

تاحالا توی سایت انگلیسی پست دادی؟ اصلا سر زدی ؟ اگه بهت بگم بیای مدیر انجمن مهمانداری سایت بین المللی ( همان انگلیسی خودمون ) هوانوردی پارسی بشی چی میگی؟ راستش 2-3 باری سر زدم.هنوز پستی ندادم...قصد دارم تاپیک خاطرات رو اونجا هم ادامه بدم..البته با اجازه شما. ما مخلص شمائیم.

گفته بودی ATD شیطون! شیطون چرا برادر؟ از من آروم تر دیدی؟!!!! از تو آروم تر خودتی! شیطونی دیگه..12 طبقه رو دویده بودی بالا!! شوخی میکنم...به قول رفقای علیرضای عزیز...چشششش ماااااااااااااااائی!

بدترین خاطره ی پروازی ! ؟ داشتی؟ امرجنسی؟ بدترین که نه...پرواز رو دوست دارم و همیشه لذت بردم. یکبار از عسلویه برمیگشتم.با320 بودیم و وزیر نفت هم همراهمون بود. مشافری داشتیم که میون پرواز حالش بد شد. تو پوزیشن من بود. رفتم کمکش.دیدم رنگش رفته.سریع همکارم رو صدا زدم و خودم کپسول رو برداشتم براش. نزدیک رفتنش بود.اعلام امرجنسی کردیم.شماره 1 نشستیم.آمبولانس هم اومد و بردنش...فکر کنم زنده موند اما اون 30 دقیقه خیلی بد گذشت.... من یکبار با EP-MHP امرجنسی داشتم.همه جیغ میزدن و من بشکن!!!
    هنوز این فوکر جدیده رو نشده خوب شکار کنم. این سری یه 600 اختصاصی خودت شکار میکنم...

صفحه 1 از 9 1234567 ... آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17
    آخرين نوشته: 08-08-2009, 19:50
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور TC-JDL