@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 3456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Haji Jeymz

مدیر انجمن مهمانداری و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    32,770
    سپاسگزاری شده : 25,146 بار در 1,299 پست
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور HAJI JEYMZ

نقل قول نوشته اصلی توسط maverick100 نمایش نوشته ها
    با سلام خدمت حاجی همشهری عزیزمون
    سلام بر ولک بچه خوزستان...دکتر گوئه وارای اصفهان!
    اینقدر دوستان سوالهای سخت پرسیدن که من فکر نکنم از شما چیزی باقی مانده باشه اما به عنوان اولین پست بنده توی این تاپیک چند سوال ساده می پرسم
    در خدمتم
    حاجی به نظرت با سقوط و کشته شدن یک خلبان چه نظامی یا غیر نظامی چه خللی به صنعت هوایی وارد میشه ؟ در روند و جریان این صنعت اتفاق خاصی رخ نمیده جز از دست رفتن یک پرنده و از کنار ما رفتن یک همکار... بسیاری هواپیما سراغ دارم که در تکه زمینی بدست چند نفر تبدیل به ورق و شمش شدند و فروخته شدند...شاید سرنوشت خیلی از پرنده ها این باشه...اما از دست دادن یک انسان شجاع برای من بعنوان عضوی از این جامعه دردناکه..همیشه به خانواده خلبانان فکر میکنم که دیگر پدر و یا فرزند و یا همسر را ندیدند...دردناکه اما خب، نشون از عشق ما دیونه های پرواز داره !
    حاجی به نظرت بخش نظامی سایت چجوریه ؟ مخصوصا بخش نیروی هوایی خودمون ؟ پرباره یا کسل کننده ؟ چه پیشنهادی داری برای بهتر شدنش ؟ نوشته های دوستان چجوریه ؟ پرمغز و عالی یا کپی و ... بخش نظامی یک مقدار حساسیت داره...طبیعی هم هست. به هر حال تو شرایط کنونی هستند کسانی که برای آب و خاک و وطن من و شما دندون تیز کرده باشند..من با دانشی که از دوستان خوبم براوو،نوید تامکت و سایر عزیزان فعال در این گروه سراغ دارم،اطمینان دارم که اجازه نمیدیم کسی گزندی ببینه و با بررسی های علمی و دانش پایه حتی به میهنمون هم کمک میکنیم... نیرو هوائی خودمون داره رشد میکنه و روز بروز بهتر میشه...حتی اگر کپی هم میکنند دوستان امیدوارم منبع رو یادشون نره که بنویسند... از الان تمرین رعایت حقوق دیگران رو باید بکنیم... عکس های نظامی رو دوست دارم...

حاجی ارتقای شما رو بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید
    من از شما تشکر میکنم بابت حضورت بر سر مزار منه سوختۀ گلگون کفن!!! از بابت گل و حلوا هم ممنونم!!!
    Hey Great SKY.....I'm Flying

سپاسگزاری
    32,770
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ATD نمایش نوشته ها
    چندتا سوال دارم برات که خیلی آتیشیه
    یا جد سادات!!!
    شب آخره دیگه میخوام همرو باهم بپرسم
    خدا رحم کنه این شیطونیش گرفت باز !!
    میگم آسمون که حسش کنی , آسمان نه!
    وای ددم!! رفت تو مایه های خفن!
    آسمون غرور داره برات؟ اگه داره دوسش داری؟ ( امیدوارم منظورم رو از غرور بفهمی , غرور خوب ) آره...این تنها پدیده ای هست که وقتی توش غوطه ورم بهم لذت میده...برام دور از دسترس بود..اما خدا رو شکر بهش رسیدم.
    چرا تا زمین محکم هست آسمون؟ چون زمین سفته...تحرک نداره..بالا پائین نمیبرتت...اما آسمون زلال هستش...خوش رنگ و پر از بی نهایته
    آسمون حتی به شرط مرگ؟
    نه! خطر پذیر هستم و باهاش تا جائیکه بشه میجنگم...ساخته نشدم که ببازم...اومدم که پیروز بشم
    آسمون یا خانواده؟
    بیشتر آسمون..البته فک و فامیل هم میبریم بالا که حال کنند خب !
    با آسمون جمله بساز.
    آهای آسمون بزرگ! من دارم پرواز میکنم!!!!

حاجی تو آسمون به چیه دنیا فکر میکنه؟
    من بیشتر بفکر رسیدن به اون قوطی کبریتی هستم که بهش میگن باند! واقعاً از اون بالا کوچیکه !
    آسمون آبی یا تاریک؟ آبی رو بیشتر دوست دارم
    آسمون ابری یا آفتابی؟ ابری و آفتاب توامان با هم
    آسمون تو فکر حاجی انتها داره یا بی نهایته؟ بی نهایته...به قول یکی از دوستان اگر من کلایمب کنم ایستگاه فضائی فرود میام
    پروازو تو آسمون با بال های خودت دوست داری؟ حاضری چیتو بدی که بال در بیاری و برای 1 ساعت هم که شده خودت توی آسمون پرواز کنی؟ من از بچگی دوست داشتم عقاب باشم...کلاً ا از ازادی پرنده ها حسودیم میشه! ای کاش بشه یه روزی مثل اونا پرید

سوالاتم با بغضم بود بخصوص آخریش که اوجش بود!
    فکر کنم سوختی!
    آتش زدی و رفتی ...حداقل با اون موبایل خارجیت یه زنگ بزن 125 بیان دوده های منو ببرن ! هیچی که ازم نموند این چند روز!

سپاسگزاری
    32,770
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Aviation safety نمایش نوشته ها
    حاجی جان دیدم شب آخره یادم افتاد به علی الوداع یا حسین توی حسینه ی بوشهریها
    البته وداع با حاجی در این تاپیک
    ما شما رو تنها نمیذاریم برادر!!!
    * حاجی جان مدتیه دنبال معنی این واژه ها هستم کمک می کنی لطفا:
    - زندگی... تداوم گشتن و دست یافتن و خواسته های بی پایانه...
    - لبخند... مزیت بزرگ و موهبت خدا واسه باز شدن دل آدم...
    - رفاقت...رسم بهترین های دوران همینه...
    - بودن ... یادت نره کی هستی..چی بودی و چی شدی...
    - ماندن ... لذتی نداره...باید رو به جلو بود...باید رفت به جائی که صدای نفس آسمون رو بشنوی

* حاجی از خانه ی خدا برامون نگفتی؟ خب راستش در پارت نخست قسمت گردن و اینا سوخت و دیگه زبونی واسه گفتن نموند..الان با این دستگاهها که میذارن رو گلو دارم باهاتون صحبت میکنم!!! سال 80 بود که یهو همین جوری زد به سرم برم دفتر فرهنگی دانشگاه...رفتم دیدم دارن یه سری فرم بسته بندی میکنن...به خانومه گفتم اینا چیه ؟ گفت مال حج هستش! گفتم خب یکی بدید به من..اونم داد! بدون سئوال. من هم اسم نوشتم و دادم بهشون.گذشت.منم یادم رفت.دم امتحانات بود واسه مهر کارت رفتم دوباره همونجا..دیدم یه کاغذ به دیواره بالاش هم نوشته نتیجه قرعه کشی حج... طبق معمول از پائین لیست خوندم... اینا که خانومها بودن..خب..اینها آقایون...32 نفر بودن...اومدم رسیدم بالای لیست... شماره 1 بودم !!! واقعاً فکر کردم شوخیه! من؟!؟! سریع پریدم دفتر مسئول فرهنگی گفتم اسم من اونجاست...نگاه چپی به من کرد و گفت پسر خوب همه در به در دنبال تو یه نفر هستند! کجائی ؟! برو دانشگاه ادبیات تا نبستن! امروز روز آخره! منم بدو بدو رفتم...سرتون رو درد نیارم..برای ویزا دقیقه نود..عکس رنگی دقیقه نود..عکس سیاه و سفید رو کارگردان پارسی تو خونه برام درست کرد...اونم دقیقه نود..همش دقیقه نود جور شد! ما هم با EP-IAD رفتیم جده...چه صفائی داشت.عین رفت و برگشت هم صندلی های وسطی بودم و دلم سوخت! ضمن اینکه از بابت تاخیر در برگشت ، 1 روز بیشتر مکه موندم ...با EP-IAC هم برگشتم ایران... تو همه این سفر هم هیچی مثل نماز صبح بالای کوه نور روی تخته سنگ بالای غار حرا نچسبید... خدا نصیب هرکی دوست داره بکنه ایشالا!

* تصویر و تصوری که از افراد زیر داشتی و تفاوت با واقعیت؟
    - ATD فکر میکردم یه آقائی تو مایه های کاپتان ذوالفقاری ماهان باشه... تصوری تا دیدارش نداشتم راستش
    - Mohammad-ATR... وای دلم براش تنگ شد! کجاست این بشر...پیداش نیست! تصویرش مثل بالا بود..اما وقتی دیدمش و شناختمش آرزو کزدم دفعه بعد روی ATR آسمان باشه
    - داودیان...میدونستم که کارش درسته...همونجوری هم بود..اما از اینکه فک و فامیلش با من رابطه نزدیک دارن جفتمون شوک شدیم.
    - ATCExplorer فکر میکردم سن و سالشون بیشتر باشه ولی خب انتظار نداشتم این تیپی باشند... تصورم هم شبیه مهندس اکبری بودش راستش... اما در حقیقت ایشون بی نهایت متین و خوش رفتار...با این شغل پر هیاهو..صدای دلنشینی دارند و آرامش بخش
    - اوه اوه تامکتر...یدونه باشه.. تصویرش یه آدم قد کوتاه و لاغر بود که برعکس از آب در اومد...تصوراتم اما درست بود .معنی تمام و کمال خواستن توانستن است... ابهت نگاهش رو دوست دارم...کار رو بدون منت انجام میده
    - کاپلو..یک فرد قد بلند مثل فابیو کاپلوی فوتبال که عصبانی هم هستش! اما این یکی هم برعکس شد!
    - بهرنگ... تنها کسی که حدس و تصورم درست بود همین عمو بهرنگ گل خودمون بود! تماماً ذکاوت و مقداری هم تیزبینی...سریع میره سر اصل ماجرا...
    - ALi 737 علی هم من فکر میکردم ریزه میزه باشه و بچه درس خون! از گل های سایت هستند و وقتی راجع به 737 حرف میزنه کیف میکنم
    - قوی سفید... بماند که گفتم الان کاپیتان وفا مانندی میاد جلو روم که اینجوری شد یکدفعه!!! از تاپیک مشترک با همدیگه میدونستم که دانشمند هست و کاردرست...آمارش که در اومد دیدیم همکار خودمون هم هست که!
    - کارگردان فارسی... هرچی بگم کمه..تصویرش عین خودش و تصور من هم باز عین خودش...صاف صافه باهات و روراست حرف میزنه و عمل میکنه...استاد ماست
    و Aviaition Safety
    اگر مهندس کدیور ماهانی ها رو دیده باشید،تصور من از شما اون بود که در دیدار نخست سخت متهیر شدم که این بنده خدا رو من زیاد دیدم که ! رفیق خودمونه که! من چند باری جای شما رو عوض کرده بودم. با دیدنت همه تصوراتم بیکباره عوض شد و از آشنائیت بال در آوردم.

* حاجی تصور کن رفتیم آبادان با چندتا از بچه های سایت. رودربایستی هم داریم. می خوایم شام هم بخوریم
    ؟ سمبوسه فلافل امیری
    ؟ سمبوسه فلافل ته لنجی خوشمزه ترین طمع رو داره ! بخصوص با اون سس تنداش!
    سمبوسه فلافل ایستگاه 12 سید عباس (دکه وسطی)
    ؟ ساندویچ حکیم
    ؟ جوجه کباب لین 15 بروجردی این رو نخوردم ! شنیده بودما..اما باید بریم یه سر ایشالا
    خودت بگو

* آرزو داری؟ چیه؟ بله...من منبع بی پایان آرزو هستم فکر کنم... کشورم روزبروز پیشرفت کنه و دوستانم همگی دور هم باشن و خوش باشنو سلامت..پدر و مادرم عمر باعزت داشته باشند و سایشون همیشه بالا سر من باشه...همه پرنده ها هم بسلامت فرود بیان و برن خونه هاشون

(آرزومند آرزوهایت)
    برات قد یه کارون پرآب دعا کردم... پیروز باشی...

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,471
    سپاسگزاری شده : 16,092 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

سلام بر حاجي جيمز عزيز

اول بهت تبريك و شادباش فراوان ميگم و اميدوارم در زندگي مجازي و مخصوصا حقيقي پيروز و سربلند باشي

راستشو بخواهي تنها كسي كه واقعا دوستان به معناي واقعي كلمه سوزاندنش خودت بودي كه بايد به حساب محبوبيتت بين دوستانمون بگزاريم.
    به همين خاطر ديگه دلم نيومد بيشتر از اين وقتتو بگيرم و بسوزونمت.

مجددا به همين خاطر برات اميدوارم كه روزي يك را ببيني و با دسته برين و با مجلستون را برگزار كنيد تا ما را با ديگر دوستان اگر قابل بدوني دعوت كني و ما هم بيايم و و يكدفعه وسط مراسم شما راو براي خوشبختيت بزنيم و كنيم وبفرستيم.

لب شط رفتين يادي از ما هم بكنيد.

راستي اگه دفترچه بيمه نداري من تو اداره بيمه آشنا دارم.

بهترين ها را براي شما و ديگر دوستانم آرزو مي كنم.

شب خوش...

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    4,816
    سپاسگزاری شده : 5,824 بار در 568 پست
    قدرت امتیازدهی
    59
    Array

از مجریان این برنامه هم کمال تشکر را داریم !! فضای بسیار خوبی را ایجاد کردن

تشکر ویژه از سعید خان.

اگه نفر بعدی در این برنامه باشی خیلی عالیه ! فکر کنم همه موافق باشند !!
    ..........::::::.......:::::::::: بلند آسمان جایگاه من است ::::::::::........:::::::...........

....:::: هرگونه کپی برداری از مطالب ارسال شده بدون ذکر نام انجمن Aerospacetalk و نویسنده مجاز نمیباشد ::::....

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    93
    سپاسگزاری شده : 357 بار در 38 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط HAJI JEYMZ نمایش نوشته ها
    راستش دوست من فلسفه حضور گارد پرواز در تمام پروازهای ما و بعضی از شرکت های خارجی، حفاظت و تلاش در انجام یک پرواز بدون خطر است...در دستورالعمل ماهان ورود به کاکپیت ممنوع است...بنده بعنوان پرسنل پرواز،تنها در زمانیکه نیاز باشه با فراخوانی خود خلبان می تونم تردد کنم ، اما خب با توجه به شرایط گذشته و حال و اینکه امنیت پرواز معمولاً به مرگ میگیره که به تب راضی بشه..احتمالاً شک کردند به شما که نذاشتند داخل شوید و یا حوصله نداشتند... به هر صورت امیدوارم این دفعه با مساعدت این دوستان تشریف ببرید داخل و کاکپیت رو از نزدیک ببینید.یادتون باشه حساس ترین لحظه های پرواز حین برخواستن از زمین و نشستن بر روی باند پرواز است...پس خودتون بگید که فقط لحظاتی رو می مانید و سپس به سر جاتون بر گردید... عزتتون رو هم اینجوری نشونشون دادید اون وقت
    با سلام و وقت بخیر

نظر بنده رو به کلی درباره ی عزیزان acm عوض کردید خیلی هم شمرذی الجوشن نیستند بنده های خدا

یه در خواست :
    از اون جایی که تازه گی ها یه دسته گل گنده در مورد استاد aviation safety دادم اگ می شه هر از چندگاهی یه پیغام خصوصی برام بذارید تا وضعیت خودم رو بدونم . . .

من 18 سالمه لطفا بازنشست نشید تا زود بیام پیشتون البته اگه لیاقت داشتن لقب کاپیتان رو مثل استادان :

غیاثی معدلی عمویی شادپور جهرمی مغفوری و ... داشته باشم

راستی یه سوال با بکگراند اعتقادی که از acm های عزیز دارم فکر کنم با کاپیتان معدلی خیلی همسو باشید ؟؟

سپاس سپاس سپاس . . .

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 3456789

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17
    آخرين نوشته: 08-08-2009, 19:50
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور TC-JDL