@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Haji Jeymz

مدیر انجمن مهمانداری و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    32,770
    سپاسگزاری شده : 25,146 بار در 1,299 پست
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور persian Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Jimbokhepel نمایش نوشته ها
    نمیدونم چرا ولی سوال پرسیدن ازت تو این تاپیک مثل خوندن فاتحه برای میت می مونه، باعث شادی روح آدم میشه (جدیدا احساس می کنم اندکی خبیث شدم شاید علتش جواب دادن اکثرا به گزینه 5 بود که با این کار طراح رو بردی زیر سوال!!!!) فلذا برای قسمت کردن این شادی، دیگران رو نیز به این فریضه!!! دعوت می کنم

به نام خداوند بخشنده مهربان

عصر بخیر خانمها وآقایان

با درود به بنیانگذار سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی وبا آرزوی سلامتی وطول برای تامکتر و کاپلو.از طرف • مدیر سایت • شوراي هوانوردی • مدیر بخش • مدیران • گروه هوانوردی غیرنظامی • کارشناس هوایی • هوانورد ارشد • هوانورد افتخاری • هوانورد فعال • کاربران • کاربران در انتظار تایید مدیریت و خودم ورود شما را به تاپیک صندلی داغ خوش آمد می گویم.فرد نشسته شده بر روی صندلی HAJI JEYMSو هدف ما سوزاندن وی می باشد.تعداد سوالات در این تاپیک برای هر پست 5 عدد تعیین شده است

لطفا دکمه های کیبورد خود را گریس زده، بر روی کاناپه لم داده وبه علامت رحم نکردن طی سوزاندن و پرسیدن سوالات توجه فرمائید.

میبینم که حس خوب و دلچسب ترمزهای 747 بعد از لندینگ رو پیدا کردی

یعنی احسنت! کیف کردم بد فرم.... من شهادت میدم که این سوختن الان تبدیل شد به گلستان....وای که چه حالی داد این انانس خوش آمد...

با توجه به جواب هات تا اینجا یه سری عکس انتخاب کردم که 20-25 تایی می شد ولی به دلیل محدودیت و ... چشم بسته این هفتا انتخاب شدن ( قرار بود 5 تا بشه ولی کرسر موس، دوبار بین دوتا از عکس ها افتاد و من مجبور شدم هردو رو انتخاب کنم)

حالا شما از این اشتباه من (چشم بسته انتخاب کردن) عبرت بگیرو با چشمانی کاملا باز و مردمکی نسبتا گشاد به این تصاویر خیره شده و ما رو از نتایج مکاشفاتی که به عمل می آوری بی نصیب مگذار

خب اول از همه Left Seat کاپتان حسین شکرائی هستند...اولین دبی که رفتم با ایشون بود و از شانس نشستم تو کاکپیت. از حضار اون پرواز الان همه کاپتان شده اند...کاپتان فخر و کاپتان حسینی (300)...Right Seat کاپتان حاجی بنده (برادر کوچکتر)... استاد مطلق فرود با 320 بطرزی که عمراً احساس کنید. کسانی که با این تایپ پریده باشند منظورم رو خواهند فهمید.
    در کنار عکس هم مهمانداران رو مشاهده میکنید در 321 قدیمی ماهان که دیگه نیستش...

PSU یک پرنده که نتونسته کاری برای مسافراش بکنه... حالم گرفت

من خیلی تعریف این لوفتهانزا ترینینگ رو شنیدم..البته مهمانداران امارات هم یک گروه موسیقی دارند ..اما خب آلمان بحثش جداست!!!! در کشورمون همچین استعدادی در میون مهمانداران دیده نشده.

یکی از حقایق کاری مهمانداران اینه که بعضی ها هنوز اهمیت حضورشون رو نمیدونند.
    واسه همین به کارشون اهمیت نمیدن و مثل تصویر گل میکارند!!! این خانمه هم گویا از دوسلدروف برمیگرده که اینطور خسته شده !

این خانم اگر عضو سایت ما بود،الان به این بیچارگی نمی افتاد!! ضمن اینکه این الان 3تا تایپ از این همه هواپیماست. من الان 8تا تایپ دارم!!! بعدشم نشون میده که اهل کامپیوتر نیست!

فکاهی بودن عکس به کنار. ذوق هنری عکاس نیز.اما من خودم از همین جلیقه با آرم یونایتد به تن کرده ام و توی آب پریدم! کلاً عملیات دیچینگ لذت خاصی داره که آدم بعدش این قیافه ای میشه!

بعلت ازدیاد پروازهای مشهد و هزینه های جاری شرکت ماهان سفیر بنزها رو جمع کرد و به جاش این مینی بوس رو گذاشت. چه صدائی هم میده اون تهش!! سوزوندی ها!!!!
    آی عمو جیمبو! من نیز به صف هواداران هارد جنابعالی پیوستم!
    Hey Great SKY.....I'm Flying

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    سپاسگزاری شده : 58,393 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

با توجه به درخواستهای مکرر دوستان و به جهت حفظ ارزشهای هوایی و نیز کاربرد فراوان سوختهای فسیلی مانند چوب، ذغال سنگ، گیتار الکتریک و حاجی(!) همچنین کمبود منابع اولیه انسانی تقاضای اعطای کرسی سوزنده مادام العمر به ایشون رو دارم!

1. حاجی، گفتی دانشگاه رو رها کردی تا بری دنبال پرواز...چی می خوندی؟ راضی هستی از این که رها کردیش؟

2. به عنوان یه کابین کرو، چرا دوست داری از کابین بری توی کاکپیت؟ مگه شغلت رو دوست نداری؟ (چون دیدم که نصف کابین کروی ایران دوست دارند برن رو سیت خلبان بشینند، برای همین پرسیدم!)

3. یه بار گفتی یه وقفه ای در کارت بوده، چرا رها کردیش؟ پشیمون شده بودی یا موضوع دیگه ای در کار بود؟

4. حاجی 5 سال دیگه کجاست؟ (کجای زندگی!)

5. محمد، طبق مثل معروف حاج علی، اکتور تیلیفیزیون(!) چشم سبزها خطرناکند! اون علی خطرناک بوده تا الان، یا علی کوچیکه یا این یکی علی؟ (هر سه علی؟ با ذکر دلیل!)

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,824
    سپاسگزاری شده : 8,120 بار در 544 پست
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام به حاجی - چون جنابعالی در طول هفته مورد سوزش مکرر از سوی اینجانب هستید - تصمیم گرفتم طرحی نو در اندازم و با توجه به نزدیکی عید سعید فطر جهت شادی دوستان آزمون موزیکالی از شما داشته باشم- جهت اطلاع بقیه دوستان برای موفقیت در این آزمون مطالعه حدود 100 ترک موزیک بندری خوزستان بوشهر بندرعباس و قشم وکیش الزامیست-

نظر خود را در مورد هر بیت بیان نموده و به سوالات پاسخ دهید- اعداد جلوی سولات بارم نمرات هست که توسط همه دوستان نمره داده میشه-

1- لب کارون چه گل بارون -(شبها لب کارون چه اتفاقی می افتاده؟شرح دهید ) 2
    2-واویلا لیلی - دوست داروم خیلی- (اگه دوسش داره خیلی پس چرا واویلا ؟) 1
    3-همه دنیا رو بگردی خاک خوزستان نمیشه - هرچی خوشتیپ تو دنیا بچه آبادان نمیشه( منظور شاعر چی بوده؟)1
    4-سیا نرمه نرمه -سیا تویه توبه (سیا کی هست؟دخت کدام ناخداست(سوتی طراح سوال )1
    5-محضی دخت هاجرو خودمه تو گل میپلکونوم -(بعد از ورود به گل چه اتفاقی می افتد)2
    6-راه بندر دوره - آب بندر شوره -دخت بندر حوره - عشق بندر زوره - (هدف شاعر چی بوده)2
    7- اوفی اوفی (معنی کنید)1
    8-او او او بردم مترس مترس سر کلکی(؟؟؟)1
    9-ها ولک تو حق داری بچه پاک بندری (حق ولک را شرح دهید)1
    10-امشب دل من هوس رطب کرده-عاشق شده از عشق تو تب کرده(رابطه رطب وتب را بیان کنید)2
    11-در بیت امشو شوشو لیپاک للیلونه - اینکه یار شاعر در برازجان هست چه ربطی به ما دارد؟ 1
    12-ممد حیدری های های های - ناز سکندری -(ممد حیدری را کامل شرح دهید)1
    13-در بیت خدیجه ببین چطو شد خدیجه -(چه اتفاقی برای شاعر افتاده)1
    14-جیلی بمبمو -بمبو بمبو - (معنی کنید)1
    15-سر جسر بهمنشیر خودشو دیدوم پسندیدوم(خودشو ولش کن جسر بهمنشیر را شرح بده)1
    16-لغات زیر را به تفکیک شرح دهید-( لیپک - سمبو- جاشو-انبان-لین-کنار حیدری- چبک چک-)1

موفق باشید-

بلند آسمان جايگاه من است

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,471
    سپاسگزاری شده : 16,092 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

دوستان عزيز فكر كنم با آتشي كه به جان حاجي جيمز انداختيد بنده خدا ديگه پاشو تو سايت نذاره.

به قول خود حاجي جيمز تا تنور داغه نونو بچسبونم.
    البته سوالات من به بمب افكن هاي عليرضاي عزيز و برادران جيمبو(مگه نبينمت جيمبو) و كارگردان پارسي نميرسه ولي من هم تيرمو در تاريكي مياندازم:

1-شيوه ي رقص آباداني را براي اعضا شرح دهيد:(اگه تصويري شد چه بهتر،فقط خودت جاهايي را كه لازم هست سانسور كن)

2-درسته طراح هاي لباس سالي يكبار ميان آبادان تا از مدل لباساي بچه هاي آبادان الگو بردارن؟

3-تا حالا شده به غذاهاي كترينگ ناخونك بزني؟

4و5-چون يكم زياد بود دو تا حساب كردم(چه كنيم يك حاجي جيمز كه بيشتر نداريم تا جزغالش كنيم)
    تا حالا شده تا مسافر بشينه رو صندليش اينطوري باشه؟
    تا حالا اينطوري تيپ زدي بري لب شط؟

براي همكارات اينطوري هستي؟
    اينطوري هستي يا اينطوري؟
    تا حالا اينطوري لب شط رق...دي؟
    تا حالا تو خيابون شدي و بعدش

ولي واقعا بايد به حاجي جيمز خسته نباشيد گفت زيرا سوالات تا حدي بيرحمانه ي دوستان جهت هرچه بهتر پخته شدن و مغز پخت شدنشان با صبر و حوصله جواب مي دهند ،به همين جهت در راستاي منافع شركت بيمه تا چهارشنبه صبح در خدمت حاجي جيمز عزيز هستيم.

شب خوش...

کارشناس ایمنی هوانوردی
    سپاسگزاری
    3,020
    سپاسگزاری شده : 18,795 بار در 1,333 پست
    قدرت امتیازدهی
    157
    Array

کارگردان ایرانی عزیزم و قوی سفیدعزیزم
    خیلی بی رحم هستید
    واقعاً دلم به حال حاجی سوخت. یه لحظه خودم رو گذاشتم جای حاجی هنگ کردم

بی رحم های جلاد

(دوستانه بخوانید اما واقعیت داره)
    Quality First
    Safety Always

عضو گروه هوانوردی غیرنظامی
    سپاسگزاری
    6,518
    سپاسگزاری شده : 16,089 بار در 1,362 پست
    قدرت امتیازدهی
    94
    Array

من سوال خاصی ندارم . فقط حیفم اومد این همه آتیشی که به جوون محمد خان افتاده رو نادیده بگیرم و نگم که هنوز اسم تاپیک دور سر persian director عزیز میچرخه . البته فقط واسه یادآوری

راستی محمد خان چقدر میگیری نی امبون یاد بدی ؟

گفتم خسته ام گفتی لا تقنطوا من رحمت الله.
    گفتم هیچ کس رو ندارم گفتی نحن اقرب الیه من حبل الورید.
    گفتم ولی انگار منو فراموش کردی گفتی فاذکرونی اذکرکم...

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    3,353
    سپاسگزاری شده : 1,372 بار در 150 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

خوب از اونجایی که حاجی تا الان مقاومت خوبی نشون داده با باقیمانده اورانیوم های قوی سفید یه چندتا سوال دوباره مهمونشون میکنیم.
    1-تا حالا شده مسافر یه توقع کاملا پرت داشته باشه(هیچ ارتباطی به شرح وظایفت نداشته باشه)
    عکس العمل حاجی چیه؟
    2-اگر مسافر قانع نشه (نرود میخ آهنی) و بر خواستش اصرار کنه و بگه کاملا!!!!!حق با اونه چی کار میکنی؟
    3-بدترین کاری که یک مسافر میتونه انجام بده تا اعصاب حاجی تا آخر روز ریخته بشه بهم؟با شرح کامل یک خاطره!
    3-تا حالا شده مسافر ها موقع پرواز علی الخصوص لندینگ کف و سوت بزنند؟اینجوری یا یا حتی
    گیرم خلق را به طریقی فریفتید،با انتقام دست طبیعت چه میکنید؟

سپاسگزاری
    32,770
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteSwan نمایش نوشته ها
    با توجه به درخواستهای مکرر دوستان و به جهت حفظ ارزشهای هوایی و نیز کاربرد فراوان سوختهای فسیلی مانند چوب، ذغال سنگ، گیتار الکتریک و حاجی(!) همچنین کمبود منابع اولیه انسانی تقاضای اعطای کرسی سوزنده مادام العمر به ایشون رو دارم!
    سلام بر بابا تاریخ ! تازه از خشم شب کرمان برگشتم و با دیدن همین 3 سطر کل خستگیم پر کشید و برفت ...
    1. حاجی، گفتی دانشگاه رو رها کردی تا بری دنبال پرواز...چی می خوندی؟ راضی هستی از این که رها کردیش؟
    من مهندسی متالورژی می خوندم در واحد علوم و تحقیقات تهران...سال 79 با رتبه 1802 قبول شدم...وقتی سر کلاسهای جنوبی دانشکده فنی که در بالاترین نقطه ارتفاعات این دانشگاه قرار داشت می نشستم،همه حواسم به مهرآباد بود. حتی یک بار ماشین های آتش نسانی رو هم دیدم که آرایش گرفته بودند! بعد از کلی جنگ با خودم تصمیم گرفتم که تو مهرآباد باشم اما مهندس صدام نکنن!
    2. به عنوان یه کابین کرو، چرا دوست داری از کابین بری توی کاکپیت؟ مگه شغلت رو دوست نداری؟ (چون دیدم که نصف کابین کروی ایران دوست دارند برن رو سیت خلبان بشینند، برای همین پرسیدم!)
    چرا...مهمانداری رو دوست دارم...اما خب من از کودکی خلبانی رو تو خودم پرورش داده ام که الان دیگه نمیشه سرش رو گول مالید!! واسه همین عزم کاکپیت کردم. دلایل دیگری هم مثل درآمد فوق العاده بهتر،مزایای شغلی بهتر و البته احترام و ارزش بیشتر هم دخیل هستند
    3. یه بار گفتی یه وقفه ای در کارت بوده، چرا رها کردیش؟ پشیمون شده بودی یا موضوع دیگه ای در کار بود؟
    نه پشیمون نبودم...تو یک برهه ای از کار خیلی شرایط بدی برام رغم خورد.چند موضوع شخصی و یک موضوع کاری باعث شد که واسه مدتی برم واسه خودم. حالم که خوب شد دوباره پیدام شد تو کابین.
    4. حاجی 5 سال دیگه کجاست؟ (کجای زندگی!)
    فکر کنم مشغول به انجام تست مدیکال واسه پرواز باشم!!! پروسه استخدام طولانیه و البته امیدواری های من زیاد
    هنوز ازدواج نکردم. ماشین خریدم اما فکر کنم. کلی هم از موهام سفید میشه گمونم...
    5. محمد، طبق مثل معروف حاج علی، اکتور تیلیفیزیون(!) چشم سبزها خطرناکند! اون علی خطرناک بوده تا الان، یا علی کوچیکه یا این یکی علی؟ (هر سه علی؟ با ذکر دلیل!)
    هیچ کدومتون خطرناک نیستید،بلکه هر 3تائیتون آقائید. بخصوص چشم سبزها!!!
    از اون علی هرچی بگم کمه...باورکردنی نیست همچین پسری...حرف نداره...

علی کوچیکه هم که با اس ام اس هاش منو همیشه خوشحال میکنه و از اینکه به یادمه،ازش قدردانی میکنم...
    این یکی علی هم که دیگه نگو و نپرس... یه پارچه جنتلمن...
    مثلث افتخارید برای من هر3 شما عزیزان
    راستی فرکانس تاور مهرآباد چنده؟؟؟

سپاسگزاری
    32,770
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط persian director نمایش نوشته ها
    سلام به حاجی - چون جنابعالی در طول هفته مورد سوزش مکرر از سوی اینجانب هستید - تصمیم گرفتم طرحی نو در اندازم و با توجه به نزدیکی عید سعید فطر جهت شادی دوستان آزمون موزیکالی از شما داشته باشم- جهت اطلاع بقیه دوستان برای موفقیت در این آزمون مطالعه حدود 100 ترک موزیک بندری خوزستان بوشهر بندرعباس و قشم وکیش الزامیست-

سلام بر شما عزیزان هموطن (مانند کنسرت خارج جوادخان بخوانید) بخصوص جناب persian director عزیز... از شوق حضور شما اشک بر دیدگانم جاری شد و به همین مناسبت آهنک محراب رو میخونم...محراب استاد ! طرح شما ما رو از سوختن اینا در آورد و از گلستان هم رد کرد..الان تو خود خود بهشتم! روح شدم فکر کنم از بس آتیش زدین این چند مثقال آبروی ما رو!!! من خودم خاکسترت رو دونه دونه از کنار یانگ تسه جمع میکردم،اون علیرضا بود که هی پف میکرد تو اونا!!!...هیم منو تکون تکون میداد و میگفت اونجا رو ! اونجا رو!(نخودهاش رنگش سیاست اونجا گویا!)
    ببخشید بریم سراغ تنور...کوره...راکتور... ای خدا!!! من درس نحوندم ها!!!

نظر خود را در مورد هر بیت بیان نموده و به سوالات پاسخ دهید- اعداد جلوی سولات بارم نمرات هست که توسط همه دوستان نمره داده میشه-

1- لب کارون چه گل بارون -(شبها لب کارون چه اتفاقی می افتاده؟شرح دهید ) 2
    یه کاظم لب شکری بود کنار شط کارون بستنی میفروخت. شب ها چنان دورش شلوغ میشد که نگو...صفی برپا بود کنار گاری اون...این طرف شط هم بچه های پمپ بنزین سه راه آبادان-خرمشهر شب ها فوتبال دستی بازی میکردن!!! و برنده بستنی میبرد... یه شب شاعر از اونجا در حین بستنی خوردن رد میشده که مارادونا همون لحظه با یه پا دوپا توپ رو میچپونه تو دروازه...فریاد گل بوده که میرفته آسمون...دلیل این سرود که بعدها سر زبان تهرونی ها هم افتاد، همین است !!!

2-واویلا لیلی - دوست داروم خیلی- (اگه دوسش داره خیلی پس چرا واویلا ؟) 1
    این هم در نسخ خطی مربوط به زیرزمین دفتر حفظ منافع لیلی در دیار آبادان محفوظ است... قیاس مع الفارغ اولین بار اینجا شناخته شد دیگه! کلاً شاعر خیلی دمش گرم بوده با این شعرش...
    3-همه دنیا رو بگردی خاک خوزستان نمیشه - هرچی خوشتیپ تو دنیا بچه آبادان نمیشه( منظور شاعر چی بوده؟)1
    ها!!! اینو خوب اومدی... منظور نظر قطعاً کاکل بچه های لین یک بوده و منظور از خاک خوزستان هم این خاک باغچه های بریم بوده...ضمن اینکه نیم نگاهی هم به فرودگاه آبادان داشتن و زمانیکه از آبادان داشتن میرفتن بندرعباس این شعر رو گفتن!!!!
    4-سیا نرمه نرمه -سیا تویه توبه (سیا کی هست؟دخت کدام ناخداست(سوتی طراح سوال )1
    سیا رو ندیدم اما از ننه غلام شنیدم که اسمش از اول همین بوده...کوکاش چون سیامک بوده اسمش و در جوونی رحمت رفته بوده،ننش این اسم رو رو دختر گذاشته... به نظرم دختر ناخدا حنته بود!
    5-محضی دخت هاجرو خودمه تو گل میپلکونوم -(بعد از ورود به گل چه اتفاقی می افتد)2
    سیه دخت هاجرو (به خاطر دختر هاجر)...این تو گل پلکوندن از واژه های خاص و بسیار پرمعنی آبادانی هاست...یعنی به خاطر طرف حاظره حتی از عینکش هم بگذره،به شرطی که بعدش عینک کوکاش رو بهش بدن!!!..بعد از ورود به گل 2 حرکت غوصی مثل ماهی به سمت راست و پشتک و وارووو جمع به عقب+تعدادی بالانس درجا جهت رضایت خاطر میهمانان که مشغول ادای کف و ذکر سوت هستند انجام می شود...در پایان برنامه هم از عبارت : "داشتی چه کردم باهاش" استفاده می شود.
    6-راه بندر دوره - آب بندر شوره -دخت بندر حوره - عشق بندر زوره - (هدف شاعر چی بوده)2
    این شعر رو ممد مدل !! در راستای شناسوندن آبادان به بچه محل های تهرانیش سروده و از طرف همه آشنایان به راه ، کارشناسان سازمان آب،مجله ووگ و نویسنده جملات داخل آدامس لاویز مضموم شناخته شده است...شما هم بهتره اگر شنیدی جائی این رو سریع گوشهاتونو بگیری و بری بطرف شرق و با صدای بلند 30 بار استغفرالله بگی!! بعدش گوینده رو به سزای کار زشتش برسونی!!!
    7- اوفی اوفی (معنی کنید)1
    اوووفی به معنی آخیش هست...موارد استفاده : جلو کولر اوجنرال... بعد از **** و برخاستن از روی سنگ...بعد از خوردن ماهی بهمراه حشوی اضافی... بعد از نشستن تو کادیلاک مشکی که کولرش روشنه تو ظهر خرماپزون...بعد از خوردن قیمه امام حسین تو حسینه با انگشت...موارد دیگر هم بعداً ذکر خواهد شد.
    8-او او او بردم مترس مترس سر کلکی(؟؟؟)1
    من بی تقصیرم والا!!! یه اشتباهی کردن حالا...میگن وقتی با دخترای شیراز ازدواج کنن آبادانی ها اینجوری میشن دیگه! مثل عامو توی ایران زمین!
    9-ها ولک تو حق داری بچه پاک بندری (حق ولک را شرح دهید)1
    یک عدد لنگ بصورت قرمز و سفید... یک عدد ری بن... یک عدد زیر پیرهنی مارک Captain ... یک جفت دمپائی لا انگشتی ... یک عرق چین سفید بافت کویت
    10-امشب دل من هوس رطب کرده-عاشق شده از عشق تو تب کرده(رابطه رطب وتب را بیان کنید)2
    شاعر بعلت گرمای جنوب دچارضعف در مشاعیر شده و به این وضعیت افتاده که با خوردن رطب،تب کرده است. البته بچه های جنوب الان رطب رو صادر میکنند و خودکفا هستند.
    پی نوشت : از هسته رطب در درمان بیماری تب استفاده می شود ... بدین طریق که یک هسته را در دماغ بیمار گداشته و با پخش ترانه امشب دل من هوس رطب کرده به تعداد 18 بار باعث ارسال روح مریض به دیار باقی می شوند!!!

11-در بیت امشو شوشو لیپاک للیلونه - اینکه یار شاعر در برازجان هست چه ربطی به ما دارد؟ 1
    نکته داره علی جان!!! یار اصلی در آبادانه...این سرخوشی از بابت نبودن موی دماغ و حضورش در برازجان که فرسخ ها فاصله دارد تا آبادان بوده است....صدای کل کشیدن هم از این بابته...
    12-ممد حیدری های های های - ناز سکندری -(ممد حیدری را کامل شرح دهید)1
    یکی از خوش تیپ های شهر که بعلت داشتن آوازه و شهرت فراوان در دلبری ، کلیه جوانان نام خود را به ممد حیدری تغییر دادند.
    13-در بیت خدیجه ببین چطو شد خدیجه -(چه اتفاقی برای شاعر افتاده)1
    اتفاق خاصی نیوفتاده... سر مجالس عروسی و بزم و اینا واسه لوس کردن خودشون از این لفظها استفاده میکنند... با کلاسن دیگه
    14-جیلی بمبمو -بمبو بمبو - (معنی کنید)1
    جیلی از چیلی به معنی فلفلی میاد و بمبو هم شخصیت معروف در فیلم بمبوک می باشد که نمکی بود ، اما نمیدونم چرا فلفلی میگن بهش!!!
    15-سر جسر بهمنشیر خودشو دیدوم پسندیدوم(خودشو ولش کن جسر بهمنشیر را شرح بده)1
    وای ...یه پلی داره آبادان بیا به دیدن! از این ورش میشه پالایشگاه رو دید...زیباتر از گلدن گیت و ایناست...دهنش هم 20 متره !!! زیرش هم دارن رخت می شودن این ننه جواد و ام رضا!!!
    16-لغات زیر را به تفکیک شرح دهید-( لیپک - سمبو- جاشو-انبان-لین-کنار حیدری- چبک چک-)1
    لیپک : لبان کوچک ... کلاً در استفاده بهینه از وقت برای ادای کلمات زبانزد هستند برادارن آبودان!
    سمبو : کسانی که بعلت حضور بیش از اندازه در آفتاب چون بردگان حبشی سیاه می شوند...در جای دیگه از آنان با نام سمپریکو (sampirikoo)یاد می شود
    جاشو : همون افسر خودمون! چون کارش درسته و دلش نازک اینجوری صداش میکنن که شیر بشه و بره ماهی بگیره برای خانوادش!
    انبان : یا همبون ، سازی است از جنس پوست..انسان یا گوسفند یا بز، درش فوت و تف مخلوط را می فرستند و از سوی دیگرش چنان روح نواز صدائی بیرون می تراود که نگو...معمولاً نوازنده دچار بیماری باد کردن ***** می شود!!!
    لین : در ایام راه اندازی پالایشگاه بزرگ آبادان،انگلیسی ها هم بودند دیگه...اتوبوس راه مینداختن تو شهر و مردم رو از خونه میبردن سر کار و اینا... این اتوبوس ها شماره داشتند..میگفتند خط 2،خط 12،خط1... از اونجا که اونا فارسی نفهم بودن،از عبارت مجعول و نامبارک LINE که لین خونده میشه استفاده میکردن. حالا محله هائی که اون اتوبوس ازش رد میشده به اسم اون اتوبوس نامگذاری شدند!!!! مثل لین 1 یا لین 12 یا تانکی 2 یا امیری!!!!
    کُنار حیدری : بعد از مرگ ناگهانی ممد حیدری،خوش تیپ معروف آبادان، تعدادی از مریدانش بر سر مزار آن مرحوم حضور بهم میرسونند. یکی از حضار در حال خوردن میوه درخت کُنار که گویا نام دیگش عناب است بوده که هسته را بصورت محکمی با دهان تف میکنه به زمین...هسته هم بعد از کش و قوس فراوان در زیر زمین به ممد حیدری میرسه و از طراوشات او تغذیه میکنه و بزرگ میشه و میشه کُنار حیدری...اگر به عکس ها دقت کنید میبینید مقداری شباهت با مرحوم ممد دارد!!!
    چپک چک : دست زدن به شیوه بندر آبادان....مخصوص و غیر قابل آموزش..از طریق خون و وراثت منتقل شده و با رشد عمومی میزان شدت آن رابطه غیرمستقیم دارد... روح نواز و گوش نواز است...در صورت همراهی با دست کاکو سپهر موجبات از کار افتادن گوش و در پاره ای اوقات تصادف هم می شود! برای سفر به جاده توصیه شده است !!!
    موفق باشید-
    تیلیفون !!!!
    استاد ، یک شب آتش در نیستانی رو برام تا تهش خوندی فکر کنم!!! شمع نبود که ! دیگ ذوب آهن هم اینقدر حرارت نداشت که تو گداختی ما رو!!!! خیلی ممنون...محراب! محراب استاد

سپاسگزاری
    32,770
    قدرت امتیازدهی
    229
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Jsn نمایش نوشته ها
    دوستان عزيز فكر كنم با آتشي كه به جان حاجي جيمز انداختيد بنده خدا ديگه پاشو تو سايت نذاره.
    سعید جان اینجا منزلگه جانان است...
    به قول خود حاجي جيمز تا تنور داغه نونو بچسبونم.
    آخ!!!!
    البته سوالات من به بمب افكن هاي عليرضاي عزيز و برادران جيمبو(مگه نبينمت جيمبو) و كارگردان پارسي نميرسه ولي من هم تيرمو در تاريكي مياندازم:
    به نظرت این تیر بود ؟؟؟
    1-شيوه ي رقص آباداني را براي اعضا شرح دهيد:(اگه تصويري شد چه بهتر،فقط خودت جاهايي را كه لازم هست سانسور كن)
    مواد لازم : یک فقره دشداشه...یک عدد نی مخصوص قلیان یا شمشیر... نوار کاست یا CD از آهنگ های بندری که استاد کارگزدان پارسی ارائه کردند لیستش رو...یک بلیط دوسره به آبادان...دریافت ویزای آبودان از دکه انتهای استور بریم و باوارده!!!
    با شروع ضرب ریتم شما هم ریتم گرفته بسان یک بلم رون در جهت خلاف حرکت بلم می حرکتید!!! همین! حضوری هم آموزش میدیم با قیمت توافقی...تخفیف جهت اعضای سایت تا 50%!!!

2-درسته طراح هاي لباس سالي يكبار ميان آبادان تا از مدل لباساي بچه هاي آبادان الگو بردارن؟
    بله..درسته ، اما خب میان به فامیلاشون سر بزنن!!! همشون بچه آبادانن خودشون

3-تا حالا شده به غذاهاي كترينگ ناخونك بزني؟
    راستش شیرین کاری زیاد کردم اما ناخونک نزدم...

4و5-چون يكم زياد بود دو تا حساب كردم(چه كنيم يك حاجي جيمز كه بيشتر نداريم تا جزغالش كنيم) شما 3تا حساب کن !
    تا حالا شده تا مسافر بشينه رو صندليش اينطوري باشه؟
    فجیع ! همین دیشب یکی بود که تا ته ته پرواز هی زنگ میزد...با رستوران اشتباه گرفته بود!
    تا حالا اينطوري تيپ زدي بري لب شط؟

ها! اصلاً ای طوری نری اونجا ، پلیس شط ، رات نمیده بری تو! برا صف گاری بستنی کاظم هم باس حتماً شناسنامت باهات باشه و زیر پیرنی captain!!!
    براي همكارات اينطوري هستي؟
    تقریباً اینطوری هستم بیشتر اوقات :
    اينطوري هستي يا اينطوري؟
    من گرمائی هستم بدجور! پرواز باید یخ باشه که من عرق نکنم...مسافرا اما قندیل میشن اونطوری!!
    جواب منفی است...لب شط منزلت خودش رو داره! این قرطی بازی ها ماله ما نیست!
    به سئوال بالا رجوع کنید... لب شط محل خوبی برای تمدد اعصاب..ماهیگیری..عکس یادگاری و همین طور فحش به عراق و صدام می باشد
    تا حالا تو خيابون شدي و بعدش
    نه راستش...سر به زیرم بیشتر اوقات

ولي واقعا بايد به حاجي جيمز خسته نباشيد گفت زيرا سوالات تا حدي بيرحمانه ي دوستان جهت هرچه بهتر پخته شدن و مغز پخت شدنشان با صبر و حوصله جواب مي دهند ،به همين جهت در راستاي منافع شركت بيمه تا چهارشنبه صبح در خدمت حاجي جيمز عزيز هستيم.

بودین حالا مهمان ما!!!!
    شب خوش...
    الان صبح هست و بنده طلوع کرده بیدم!!! سعید جان سفرت به خیر ایشالا

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ