@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Persian Director

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,486
    سپاسگزاری شده : 16,096 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

پیش فرض صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Persian Director

درود و سلام خدمت دوستان گرامي

مجددا صندلي داغ موتورش را روشن ميكند و ميهمان يكي ديگر از دوستان عزيزمون هست.

اين دوست عزيزمون از كارگردانان بنام هستند.(اشتباه نكنيد،اينجا سايت مجله ي دنياي سينما نيست)اونهم از نوع پارسيش.بله ايشان از فعالان عرصه ي تاريخ هوانوردي هستند و رنگشون هم بنفش
    توضيح بيشتر؟؟
    ايشان كسي نيستند جز persian director عزيز

باز هم تكرار ميكنم دوستان عزيز لطفا قوانين تاپيك را رعايت كنيد و حداكثر در هر پست 5 سوال بيشتر نپرسيد و شركت كننده در پاسخ ندادن به سوالات مختار است.

-------------------------

با اجازه ي دوستان عزيز ابتدا بنده سوالاتم را از كارگردان پارسي عزيز بپرسم:

1-يك بيوگرافي مختصر از خودتون برامون بگوييد:

2-سوالي كه از عليرضا و امير صباغ عزيز هم پرسيدم.چرا تاريخ هوانوردي؟

3-چي شد كه نام كاربريتون را persian director انتخاب كرديد؟

4-چي شد كه ائرواسپيس تاك آمديد؟

5-نظر شما در مورد كاربران زير:
    Capello
    Tomcattter
    WhiteSwan
    ATD
    Behrang
    Jimbokhepel
    PAV101
    Ruslan
    HAJI JEYMZ
    AMIR SABBAGH
    Aviation safety
    و
    Saeed_Jsn

فعلا اين سوالات را داشته باشيم تا ديگر دوستان ...

شب خوش...

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,938
    سپاسگزاری شده : 8,124 بار در 544 پست
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور

درود و سلام خدمت دوستان گرامي
    به به سلام از بنده -خیلی خوش آمدید
    مجددا صندلي داغ موتورش را روشن ميكند و ميهمان يكي ديگر از دوستان عزيزمون هست.
    خدایا به امید تو...
    اين دوست عزيزمون از كارگردانان بنام هستند.(اشتباه نكنيد،اينجا سايت مجله ي دنياي سينما نيست)اونهم از نوع پارسيش.بله ايشان از فعالان عرصه ي تاريخ هوانوردي هستند و رنگشون هم بنفش
    توضيح بيشتر؟؟
    ايشان كسي نيستند جز persian director عزيز
    برادر اول کاری نابودمون کردی که - بنده کرگدن ببخشید کارگردان هستم - از نوع گمنام نه بنام -

با اجازه ي دوستان عزيز ابتدا بنده سوالاتم را از كارگردان پارسي عزيز بپرسم:
    بنده در خدمتم
    1-يك بيوگرافي مختصر از خودتون برامون بگوييد:
    علی هستم - متولد 1363 - خوب شغلم که مشخصه کارگردانی با گرایش تلویزیون - اما همه کار میکنیم آب حوض -پیرزن -تبلیغات -نصب سیستم - تعمیر انژکتور و .....
    2-سوالي كه از عليرضا و امير صباغ عزيز هم پرسيدم.چرا تاريخ هوانوردي؟
    من عاشق تاریخم - و در زمینه هوانوردی هم از ابتدا به دنبال ریشه و سرگذشت این پرنده های زبون بسته بودم -یه جمله هم که بی ارتباط نیست با بحثمون نقل میکنم- مردمی که تاریخ رو نمیخونن اونو دوباره تکرار میکنند

3-چي شد كه نام كاربريتون را persian director انتخاب كرديد؟
    والا جوونی کردیم -شما ببخش -

4-چي شد كه ائرواسپيس تاك آمديد؟
    رفیق خوب و اینترنت خوبتر- خدا از سر تقصیرات این حاجی جیمز بگذره -یه روزی 4-5 سال پیشا .....

5-نظر شما در مورد كاربران زير:
    Capello
    مدتهاست اینترپل و ایکائو و un میخوان استخدامش کنند - رجیستر هواپیمای نیومده و نساخته رو میدونه - و البته کرامات دیگر دارد...
    مثلا همین پرنده که اینجا میبینید رجیستر و مشخصات فنی و شجره نامه کاملش پیش اتابک هستش

Tomcattter
    رییس بزرگ -لوطی و با صفا - در عین حال تکنیکی و متخصص - خیلی از کارهایی که برای همه ما در این سایت کرده در خفا و نهان مونده -
    کلی ایده و طرح مفید برای جوونا و کاربرا داره که به لطف خدا انجام بده -
    جمله کلیدی اینو به من واگذار کن ...

WhiteSwan
    علیرضا توصیفش سخته- بهتره بگیم مرد 1000 شغل - برنامه روزانش از تهران شروع میشه و در طول روز ممکنه عنوان و سمتش بارها تغییر کنه - کاش میشد 1 صفحه توضیح بدم - صبح 8-10مدیر بازرگانی شرکت رجبعلی و شرکا تهران-10-12 استاد خلبان پایپر پیام-12-14کارمند اداری اداره کل ادارات مرکزی سمنان- 14-16 تدریس گیتار الکتریک در جزیره سیری-16-18 مشاور عمو بریستو بابا تاریخ لندن -..... (در صورت درخواست دوستان ادامه برنامه نامبرده موجود است )

ATD
    منبع انرژی - عاشق واقعی پرواز-دلم میخواد کاپیتان شدنش رو روی 747-800 هما ببنیم-
    Behrang
    اگه یه روزی تلویزیون تاسیس کنم بدون شک التماس میکنم مدیر بخش خبر اون باشه - آقا واقعا شوخی نیست - نرم افزار نیوز مونیتور هم نمیتونه به این سرعت واکنش نشون بده- برادر دوست داریم
    Jimbokhepel
    اولین کسی که گوش بنده رو گرفت که اینجا چه خبره و فهمیدم که اینجا کسی به گربه نمیگه خان دایی- برادر جیمبو ارادت خاص داریم -
    PAV101
    سیمولاتور - قانون - منظم- مرد خانواده- جناب استاد برای من همیشه نمونه کاربر و مدیر سالم بودن - با دانش و معلومات زیاد و تواضعی بیاد موندنی- یادش بخیر اولین تماس رادیویی با شبکه ایوائو وشنیدن صدای گرم جناب طالبزاده

Ruslan
    من نگران روزی هستم که توپول ها از ایران برن - دوستان باید مواظب برادر کامبیز باشن - عکاس با استیل خاص- برادر با استعداد شما پیشنهاد میکنم جدا از هوانوردی روی بقیه موضوعات هم کار کنی

HAJI JEYMZ
    فکر میکنم خداوند در حق هر کس بخواد لطف کنه به اون دوستای خوب میده -
    حاجی برای من یه رفیق و دوست کامل هستش -شروع فعالیت جدی من در زمینه هوانوردی با کمک و راهنمایی حاجی بود- همچنین آشنایی با این سایت- تا یادم نرفته بگم حاجی یه تکون

AMIR SABBAGH
    امیر صباغ عزیز مدت زیادی نیست که میشناسمش - اما وقتی علایق و درد ها مشترک باشه انگار که 100 ساله باهم دوستیم- معنای واقعی لذت بردن از تاریخ یعنی امیر صباغ و نوشته هاش-بسیار امیدوارم که با هم بتونیم حق مطلب در مورد این پرنده های زبون بسته رو ادا کنیم-

Aviation safety
    واقعا واژه آقای ایمنی برازنده ایشون هستش - بدون اغراق میگم شاید از نظر فکری نزدیک به ایشون نبودم - اما صلاحیت علمی و در عین حال خاکی و بی ریا بودنشون باعث شده من هم جذب ایشون بشم- جمله ای که سابقا در امضاشون بود مصداق بارز شخصیت ایشون هستش- باران باش و ببار و مپرس
    که پیاله از آن کیست
    و
    Saeed_Jsn
    سعید عزیز منو یاد اوایل حضورم تو سایت میندازی - بسیار با انرژِی و با سلیقه هستی و این سبک کاریت باعث تحسین همه شده- امیدوارم خسته نشی و با همین شور و انرژی ادامه بدی و بدونی که هیچ فعالیتی بدون پاداش نمیمونه -
    به امید شنیدن خبر موفقیت های تو در زندگی
    بلند آسمان جايگاه من است

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    7,783
    سپاسگزاری شده : 7,982 بار در 481 پست
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور JimboKhepel

سلام علي جان / وقت بخير

سوالاتي برام پيش اومده كه اگه اجازه بدي مطرح كنم :

1) گفتي كه در حرفه كارگرداني با گرايش تلويزيون فعال هستي ، امكانش هست مختصر در مورد فعاليت ها و سوابق كاريت براي ما بگي ؟
    2) وضع عكاسي پشت صحنه در تلويزيون و سينماي ايران رو چه طور ميبيني ؟

ممنون

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    2,069
    سپاسگزاری شده : 9,323 بار در 476 پست
    قدرت امتیازدهی
    83
    Array

سلام به دوست عزیزم
    از ابتدای ورودم به این انجمن همیشه از ترکیب زیبا و اهنگین دو بخشی نام شما لذت بردم و این چیزی بجز خوش فکری جنابعالی رو نمی رسونه....

1-همکار گرامی سوال اول اینکه همانطوری که می دونید تاریخ هوانوردی ما دو برحه زمانی متفاوت داشت تیک اف و اوج گیری به اسمانها و سپس به ارامی گلاید شدن و ارتفائ کم کردن ایا درخشانی و گذشته طلایی این پرنده ها که الان به اهن پاره تبدیل شدن شما رو جذب تاریخ اونها کرده؟؟یا بلکل تاریخ هوانوردی جهانی از زمان برادران رایت..برای شما جذاب بوده؟؟

2-کسانی که تاریخ می خونند معمولا از دید کلی تر و عقب تری به مسائل نگاه می کنند واین دیدگاه کلی باعث میشه که بعضی مطالب مربوط به جزئیات براشون مضحک به نظر می رسه در این انجمن تا چه حد با این موارد برخورد می کنید؟؟
    3- در بحث بر سر خوب بودن یا بد بودن یک نوع پرنده به سابقه تاریخی و امار سوانح اون نگاه می کنید یا احساس و ذهنیت خودتون؟؟

4-شوروی یا ایالات متحده؟؟کدام برخلاف جریان اب شنا می کردند؟؟

5-به کدام تاپیک خودتون و بعد بنده علاقه بیشتری دارید؟؟یا اصلا دارید؟؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,938
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام علي جان / وقت بخير
    سلام بر وحید عزیز
    سوالاتي برام پيش اومده كه اگه اجازه بدي مطرح كنم :

1) گفتي كه در حرفه كارگرداني با گرايش تلويزيون فعال هستي ، امكانش هست مختصر در مورد فعاليت ها و سوابق كاريت براي ما بگي ؟
    بله بنده کار اصلیم تو تی وی بوده - کارگردانی تلویزیون با کارگردانی سینما متفاوت هستش - چون مدیوم این 2 رسانه با هم فرق میکنه - در همه سمت ها و عناوین کار کردم - از تی زدن صحنه تا کارگردانی و تهیه کنندگی - عاشق ساخت مستندم و در این زمینه حدود 30-40 تا کار انجام دادم- چند سالی هم هستش که مبانی سینما و ساخت فیلم رو تدریس میکنم -

2) وضع عكاسي پشت صحنه در تلويزيون و سينماي ايران رو چه طور ميبيني ؟
    عکاسی پشت صحنه و بهتره بگم عکاسی یک کار تخصصی و یک هنر خاص هستش - با ورود دوربین هاس دیجیتال افراد زیادی احساس کردن که عکاس هستند و وارد این کار شدن- اما واقعیت امر چیز دیگریست- شاید جالب باشه برای شما که عکاسی پشت صحنه دارای استاندارد های خاص هستش که در منابع آموزشی تلویزیون ب ی ب ی س ی بصورت کامل توضیح داده شده -
    بلند آسمان جايگاه من است

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,938
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام به دوست عزیزم
    سلام امیر عزیز
    از ابتدای ورودم به این انجمن همیشه از ترکیب زیبا و اهنگین دو بخشی نام شما لذت بردم و این چیزی بجز خوش فکری جنابعالی رو نمی رسونه....

نظر لطف شماست

1-همکار گرامی سوال اول اینکه همانطوری که می دونید تاریخ هوانوردی ما دو برحه زمانی متفاوت داشت تیک اف و اوج گیری به اسمانها و سپس به ارامی گلاید شدن و ارتفائ کم کردن ایا درخشانی و گذشته طلایی این پرنده ها که الان به اهن پاره تبدیل شدن شما رو جذب تاریخ اونها کرده؟؟یا بلکل تاریخ هوانوردی جهانی از زمان برادران رایت..برای شما جذاب بوده؟؟
    البته و صد البته در ابتدا دوران طلایی آسمان ایران بسیار برام جذاب بود- بعد ها خوب با مطالعه بیشتر متوجه شدم که برای درک تاریخ هوانوردی ایران باید تاریخ هوانوردی دنیا رو هم دونست - اینکه مثلا کشور ما چندمین کشوری بوده که سازنده هواپیما بوده و مطالبی از این دست ...

2-کسانی که تاریخ می خونند معمولا از دید کلی تر و عقب تری به مسائل نگاه می کنند واین دیدگاه کلی باعث میشه که بعضی مطالب مربوط به جزئیات براشون مضحک به نظر می رسه در این انجمن تا چه حد با این موارد برخورد می کنید؟؟
    نکته ظریفی رو اشاره کردی-بعضی از کاربران بخصوص دوستان جدید روی مواردی شروع به بحث میکنند که تاثیری روی صنعت هوانوردی ما نداره - امیر عزیز همونطور که خودت میدونی جزیی ترین موارد این سایت توسط مدیران هوانوردی دیده و آنالیز میشه -پس چه بهتر که روی مسائل پوچ و بی فایده توقف نکنیم و کمک کنیم باری از دوش آسمان ایران برداریم

3- در بحث بر سر خوب بودن یا بد بودن یک نوع پرنده به سابقه تاریخی و امار سوانح اون نگاه می کنید یا احساس و ذهنیت خودتون؟؟
    برادر شما خودت استاد آماری - میدونی که هیچ چیزی مثل سند و آمار محکم و قابل استناد نیست- وقتی آمار میگه 707 سلطان آسمان بوده تو یه تایمی پس دیگه من به احساسم که بگه این پرنده ایمنی داره یا قدیمی هستش توجه نمیکنم چون آمار و مستندات علمی میگه این پرنده اگه الان داره میپره حتما اجازه این کار رو داره

4-شوروی یا ایالات متحده؟؟کدام برخلاف جریان اب شنا می کردند؟؟
    عجب سوالی - اول ببنیم این جریان آب رو کی درست کرده - من فکر میکنم این سوال جا داره یه تاپیک بشه توسط شما برای بررسی مورد به مورد این 2 کشور

5-به کدام تاپیک خودتون و بعد بنده علاقه بیشتری دارید؟؟یا اصلا دارید؟؟
    تاپیک های خودم رجیستر پرندهای گمنام و تاپیک مشترک با علیرضا بریستو
    تاپیک های شما اینو بدون اغراق میگم که همش برای من جذاب بوده - اوایل حس میکردم کپی باشه ولی تالیف و قلم شما باعث شد من شرمنده بشم -همیشه برای من جذاب بوده - شاید به عنوان بهترین کار عرض کنم - سرگذشت پرنده های نمایشگاه هوایی

بلند آسمان جايگاه من است

English Site Admin
    سپاسگزاری
    9,742
    سپاسگزاری شده : 14,688 بار در 1,291 پست
    قدرت امتیازدهی
    80
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور persian Director

سلام برادر کارگردان ایرانی که انصافاً کارگردان فوق العاده ای هستی.

ارادتمندیم!

اجازه میفرمایید ما هم در زندگی شخصی شما فضولی کنیم و سوالاتی رو بپرسیم؟

1- وضعیت سینمای ایران رو چطور میبینی؟ بهتر از هوانوردی؟( ربطی به هم ندارن اما شما میتونی )
    2- قدرت چشم سبز! یعنی چی؟
    3- اصالتاً کجایی هستی؟
    4- بهترین مستند و فیلم هوایی از نظر کارگردان ایرانی؟
    5- و اگر بتونی فیلم مستندی از یک هواپیما تهیه کنی اون هواپیما چیه و این فیلم چه قسمت هایی خواهد داشت؟
    انجمن انگلیسی مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی

انجمن انگلیسی آبروی هوانوردی ایران

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,938
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام برادر کارگردان ایرانی که انصافاً کارگردان فوق العاده ای هستی.
    سلام برادر ATD عزیز - لطف شما مستدام - من خیلی مونده تا کارگردان بشم
    ارادتمندیم!
    به همچنین
    اجازه میفرمایید ما هم در زندگی شخصی شما فضولی کنیم و سوالاتی رو بپرسیم؟
    در خدمتم
    1- وضعیت سینمای ایران رو چطور میبینی؟ بهتر از هوانوردی؟( ربطی به هم ندارن اما شما میتونی )
    کاش میشد جوابی که دلم میخواست رو بدم-
    روزگاریست که سودای بتان دین من است
    -غم این کار نشاط دل غمگین من است
    حافظ از حشمت پرویز دگر قصه مخوان -که لبش جرعه کش خسرو شیرین من است

2- قدرت چشم سبز! یعنی چی؟
    مثل تیغ 2 دم میمونه - هم میشه استفاده کرد هم سو استفاده - امشب اسپندی دود کن برای چشم سبزای سایت

3- اصالتاً کجایی هستی؟
    تا پدر پدر بزرگم تو همین تهرون بودن -

4- بهترین مستند و فیلم هوایی از نظر کارگردان ایرانی؟

علی جان برداشت من از سوالت 2 تا سوال بود
    بهترین مستندی که دیدم و به همه دوستان پیشنهاد میکنم ببینند (بادصبا) اثر ارزشمند وماندگار مرحوم آلبرت لاموریس هستش - این فیلم که نام دیگر اون (The Lovers' Wind) یا نسیم عاشقان هستش - در اواخر دهه 40 بسفارش وزارت فرهنگ وهنر اون زمان به این فیلمساز فرانسوی ساخته میشه - 85% اون توسط هلی کوپتر فیلمبرداری شده و آیینه کاملی از کشورمون و زیبایی های ایران هستش - بعد از ساخت فیلم وزارت فرهنگ و هنر از این فیلمساز فقید خواست تا در فیلمش تجدد و مدرنیسم ایران نظیر هیلتون هتل را که به تازگی ساخته شده بود و چراغهای نئون تهران و اعجابهای مهندسی و سد کرج را اضافه کنه. البرت لاموریس نگرانیش را در مورد کابلهای فشار قوی بر بالای سد کرج اعلام کرد ولی خلبان از بابت نبودن خطر به وی اطمینان خاطر داد.
    اما لاموریس هرگز مهلت ساخت این قسمت فیلم را پیدا نکرد.
    او همیشه میگفت که مرگ خود را در اب و بر فراز دریای خزر میبیند. اشتباه نمیکرد گوئی که مرگ خود را ازپیش دیده بود و انچه که دیده بود زیاد از واقعیت دور نبود زیرا هلیکوپتر وی بر فراز سد کرج به کابلهای فشار قوی اصابت کرده و منفجر شده و وی در این حادثه جان باخت.
    مرگ وی در سال 1978 یعنی یکسال قبل از انقلاب ایران بود.

بهترین فیلم هوایی نظر خاصی ندارم

5- و اگر بتونی فیلم مستندی از یک هواپیما تهیه کنی اون هواپیما چیه و این فیلم چه قسمت هایی خواهد داشت؟

برادر دست رو بد چیزی گذاشتی - مدتهاست که میخوام چند تا مستند بسازم در مورد هواپیما -ان شا اله شروعش با درامادر باشه -
    بلند آسمان جايگاه من است

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,061
    سپاسگزاری شده : 58,397 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

سلام بر تو ای گرداننده جعبه جادو...!
    من هم اومدم، فکرشو می کردی اینجا گیرم بیفتی؟

والا پست اولت رو خوندم، شک کردم نکنه با این توصیفات من "علیرضا شصتچی" باشم...خوشبختانه با مراجعه به شناسنامه این موضوع حل شد!!!

اما ذغالهای آماده:
    1. اصولاً چه چیز باعث شد علاقه مند به تلویزیون و سینما بشی؟
    2. یادت هست اولین باری که به من پی ام زدی متنش چی بود؟ فکر می کردی روزی رفت و آمد، قرار مدار و تاپیک مشترک و ... داشته باشیم؟
    3. یه روز بهاری، فاینال 29 مهرآباد، ILS1، توپولف ایرتور و یک دوست در کت و شلوار! می تونی با اینها فیلم نامه کوتاه چند ثانیه بنویسی؟ (برداشت آزاد!)
    4. باز هم می خوام بنویسی، چون می دونم تصویر سازیت قویه... یه سکانس پایانی از زندگی دوستی که خیلی علاقه بهش داری (می دونم سخته اما طفره نرو!)
    5. انصافاً می تونی یک صفحه درباره من بنویسی؟!؟!

میام سراغت دوباره، البته اگر مثل عزیزان قبلی جزغاله نشده بودی

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,938
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام بر تو ای گرداننده جعبه جادو...!
    سلام بر قوی سپید
    من هم اومدم، فکرشو می کردی اینجا گیرم بیفتی؟
    به قول یکی از همون دوستان - چش مایی (منظور شاعر چشم بوده است)
    والا پست اولت رو خوندم، شک کردم نکنه با این توصیفات من "علیرضا شصتچی" باشم...خوشبختانه با مراجعه به شناسنامه این موضوع حل شد!!!
    شما کارت درسته
    اما ذغالهای آماده:
    1. اصولاً چه چیز باعث شد علاقه مند به تلویزیون و سینما بشی؟
    سینما و کلا هنر های تصویری به نظر من تاثیرگذارترین راه برای ارتباط با جامعه هستش - علاقه با کارگردانی یه عشق ذاتی هستش توضیح دادنش سخته

2. یادت هست اولین باری که به من پی ام زدی متنش چی بود؟ فکر می کردی روزی رفت و آمد، قرار مدار و تاپیک مشترک و ... داشته باشیم؟
    اولین پی ام متنش این بود که کلی ازت تشکر کرده بودم و ازت درخواست کرده بودم یه وقتی بدی در مورد پروژه رجیستر ها حرف بزنیم - آره فکر میکردم رفیق بشیم - ذاتت پاک ومهربونه
    3. یه روز بهاری، فاینال 29 مهرآباد، ILS1، توپولف ایرتور و یک دوست در کت و شلوار! می تونی با اینها فیلم نامه کوتاه چند ثانیه بنویسی؟ (برداشت آزاد!)

کپتن اروپایی لنگ برروی شونه ها در حال هدایت طیاره ناگهان رو به پشتش میگه: ضعیفه چقدر سوال میکونی مخمونو آسفالت کردی-دندون به جیگر بگیر الانه که بکوبمش زمین تو مهرآباد این زبون بسترو-

ضعیفه مورد نظر : کپتن ارتفامون چقدره ؟
    کپتن اروپایی :اههه من چمیدونم - ارت مرت تو کارمون نیست
    ضعیفه با نگاه به بیرون پنجره ناگهان جیغ بلندی میکشد: وای ی ی ی ات........

در این لحظه ضعیفه مورد نظر با دیدن شخص توپولی در میدان فتح فریاد بلندی کشیده و این فریاد باعث میشود پرنده مورد نظر ما بصورت بنک زنان و کج محیط فاینال مهرآباد را ترک کند .... (این سریال ادامه دارد)

4. باز هم می خوام بنویسی، چون می دونم تصویر سازیت قویه... یه سکانس پایانی از زندگی دوستی که خیلی علاقه بهش داری (می دونم سخته اما طفره نرو!)
    سکانی پایانی زندگی خودمو مینویسم چون دوستام سرمایه زندگیم هستن دلم نمیخواد غم نبودشون رو بچشم- آخرین سکانس زندگی من (البته اگه دست خودم باشه ) دورم پر کتاب -لیوان نصفه آب -پرده ای که باد میخوره -روی صفحه مونیتور یکی از صفحات سایت بازه و تمام.

5. انصافاً می تونی یک صفحه درباره من بنویسی؟!؟!
    حتما اما دنبال یه جای مناسب میگردم برای انتشارش - اسمش هست 24 ساعت با mr.tower
    میام سراغت دوباره، البته اگر مثل عزیزان قبلی جزغاله نشده بودی

من نميگويم سمندر باش يا پروانه باش --- چون بفكر سوختن افتاده اي مردانه باش
    بلند آسمان جايگاه من است

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17