@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

جستار: صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Persian Director

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,471
    سپاسگزاری شده : 16,092 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ AerospaceTalk با حضور persian Director

آقا بنده خدا كارگردان پارسي عزيز سوخت و برشته شد.

مزيت حضور ايشان بر روي صندلي داغ پيوند بين عرصه ي فرهنگ و هنر با صنعت هوانوردي بقول هنرمندها خشك و بي روح شد.

دوستان تا ساعت 18 امروز فرصت دارند تا سوالاتشون را از كارگردان پارسي عزيز بپرسند.

روز خوش...

مدیر انجمن اخبار هوافضا و عضو گروه خبری
    سپاسگزاری
    45,405
    سپاسگزاری شده : 94,841 بار در 11,424 پست
    قدرت امتیازدهی
    711
    Array

سلام. کارگردان عزیزمون خیلی طرفدار دارند . با اجازه من هم یکی دوتا سوال میپرسم

1- علی جان تاحالا دوست داشتی که در مورد یک سانحه هوایی ایران یک فیلم مستند تهیه کنی ؟

2- به نظرت جای چه بخشی در انجمن خالیه ؟

3- تاحالا شده بخوای بیای تو سایت و پستی ر با شور و شوق بزنی و برای این کار عجله داشته باشی ؟ اگر جواب مثبته ، لطفا شرح بده

4- علاقه داری که در انجمن خبر فعالیت کنی ؟

5- دوست داری پرواز با چه هواپیمایی رو تجربه کنی که تا حالا نداشتی .

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    سپاسگزاری شده : 58,393 بار در 3,547 پست
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

خوب علی جان؛
    من اومدم تا برای اولین بار دو دفعه کسی رو آتیش بزنم (بعدش هم با حاجی قراره خاکسترت رو ببریم کنار رود "یانگ تسه" هوا کنیم!

1. گفتی به مدیریت ایرلاین علاقه داری؛ همین الان به شما گفته می شه می تونی مدیرعامل "زاگرس" باشی... اولین تصمیمت برای این ایرلاین چیه؟
    چه هدفی تعیین می کنی و چه استراتژی هایی انتخاب خواهی کرد؟

2. روزی در دفتر کار ایرلاینت نشستی که خبر می دن یکی از هواپیماها تماسش رو با کنترل تهران از دست داده؛ اولین عکس العمل شما چیه؟

3. هواپمای بالایی سانحه داده؛ همون موقع "بهرنگ" تماس می گیره تا مورد رو بپرسه؛ منشی شما هم می گه خبرنگارها تماس گرفتند...اولین جوابت چیه؟

4. همه چیز تموم شده، به عنوان مدیر ایرلاین چه استراتژی برای برگشت در نظر می گیری؟ اصلاً می مونی یا نه؟!

5. توی جواب سوال قبلی من نوشتی "چش مایی" این عبارت رو یه سری از بچه هایی که با من کار می کردند استفاده می کردند... تا به حال شده راجع به من از دیگرانی خارج از این سایت هم تحقیق کنی؟ چرا پرسیدی و جوابی که گرفتی چی بود؟

مدیر انجمن هواپیماهای مسافربری
    سپاسگزاری
    18,471
    سپاسگزاری شده : 16,092 بار در 839 پست
    قدرت امتیازدهی
    166
    Array

حالا كه صندلي داغه داغه منم سوالات آخرم را بپرسم.
    فكر كنم از نفر بعدي اول بايد بپرسيم دفترچه ي بيمه داره يا نه.

و اما كارگردان پارسي عزيز
    مجددا سلام

1-به نظرت چرا عليرضا اينقدر اذيتت مي كنه؟

2-به نظرت عليرضا و حاي جيمز شما را دوست ندارند كه مي خوان خاكستر شما را كنار رود يانگ تسه هوا كنن؟(البته احتمالا خودشون هم طعمه ي تمساح هاي يانگ تسه ميشوند)

3-و سوال آخر:
    اگر يك ايرلاين همانطور كه عليرضا گفت داشته باشي و به نيروي كار احتياج،كدام يك از اعضا را در چه سمتي استخدام ميكني و چقدر بهشون حقوق و پاداش ميدي؟

يك بار ديگر عرض كنم كه تا ساعت 18 امروز فرصت داريد تا سوالاتتون را از كارگردان پارسي عزيز بپرسيد.

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,824
    سپاسگزاری شده : 8,120 بار در 544 پست
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

سلام. کارگردان عزیزمون خیلی طرفدار دارند . با اجازه من هم یکی دوتا سوال میپرسم
    به به سلام مرد اخبار - آقا باعث افتخاره شما سوالی بپرسی
    1- علی جان تاحالا دوست داشتی که در مورد یک سانحه هوایی ایران یک فیلم مستند تهیه کنی ؟
    بله استاد- 4 مورد بوده که شدیدا دلم میخواست و نشد- 727 لشگرک - فوکر 100 بیایان های اصفهان- f-7 میدان راه آهن تهران - فوکر 50 شارجه
    2- به نظرت جای چه بخشی در انجمن خالیه ؟
    فکر میکنم باید روی بچه های جدید کار کرد - یعنی بخش خاصی رو ندیدم که مخصوص اونها باشه و مثلا کسی بیاد براشون جو عمومی سایت و قوانین رو توضیح بده - بدون تعارف عرض میکنم خود من اوایل شاید لحن درستی انتخاب نمیکردم - اینجا همه ما عادت داریم از الفاظی استفاده کنیم که نشان از مهر و دوستی و احترام داره -
    3- تاحالا شده بخوای بیای تو سایت و پستی ر با شور و شوق بزنی و برای این کار عجله داشته باشی ؟ اگر جواب مثبته ، لطفا شرح بده
    بله - چند باری پیش اومده - یه موردش خبر ورود 600 های ماهان بود -با عجله اومدم تو سایت بنویسم -دیدم ای برادر چه نشستی که شجره نامه لوفتانزا و اوکرایت هم روی ایر رفته..
    4- علاقه داری که در انجمن خبر فعالیت کنی ؟
    برادر علاقه بسیار و توانایی کم - عنوان newsman لایق شماست ولاغیر
    5- دوست داری پرواز با چه هواپیمایی رو تجربه کنی که تا حالا نداشتی .
    عزیزان دل الی ماشااله زیاد هستند - اما علی الحساب داکوتا - تامکت- و شینوک

با تشکر از بهرنگ عزیز و به امید موفقیت و بهروزی ایشون
    بلند آسمان جايگاه من است

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,824
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

خوب علی جان؛
    من اومدم تا برای اولین بار دو دفعه کسی رو آتیش بزنم (بعدش هم با حاجی قراره خاکسترت رو ببریم کنار رود "یانگ تسه" هوا کنیم!
    سلام برادر -نمیدونم الان مشغول کدوم یکی از شغل ها هستی- آقا خاکستر اشکالی نداره چیزای دیگرو هوا نکنید ( ای شیطونا چرا میخندین؟ منظورم کایت و بادبادک هستش)

1. گفتی به مدیریت ایرلاین علاقه داری؛ همین الان به شما گفته می شه می تونی مدیرعامل "زاگرس" باشی... اولین تصمیمت برای این ایرلاین چیه؟
    چه هدفی تعیین می کنی و چه استراتژی هایی انتخاب خواهی کرد؟
    چرا زاگرس حالا ؟؟ اولین تصمیم اطلاع دقیق از ساختار و روابط پرسنل هستش دومین تصمیم انتخاب مشاورانی خارج از سیستم شرکت ولی آشنا به امور هستش - هدف گذاری شرکت رو میبرم روی ایرلاین منطقه ای با فلیت مثل فوکر 50 و ای تی آر - انتخاب استراتژِی 3 مرحله ای بسیار مهمه در کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت چی کار کنیم- روش و سیستم تبلیغاتی و مدیر تبلیغات و روابط عمومی هم بسیار مهمه -
    2. روزی در دفتر کار ایرلاینت نشستی که خبر می دن یکی از هواپیماها تماسش رو با کنترل تهران از دست داده؛ اولین عکس العمل شما چیه؟
    (اول خداوندمتعال) و بدون شک تمام توان شرکت رو لود میکنم برای کمک و پیدا کردن اون پرنده
    3. هواپمای بالایی سانحه داده؛ همون موقع "بهرنگ" تماس می گیره تا مورد رو بپرسه؛ منشی شما هم می گه خبرنگارها تماس گرفتند...اولین جوابت چیه؟
    اینجا نکته داره برادر - مدیر روابط عمومی و تبلیغات کارش چیه ؟ باید ادمی رو پیدا کرد که عوض ماله کشی بتونه پاسخ گوی خبرنگارا و افکار عمومی باشه - البته اگه استاد بهرنگ کبیر با بنده تماس بگیره دعوتش میکنم به ناهار و بازدید از شرکت به همراه جمعی از دوستانشون آخ اینو نمیدونم کی زد پای چشمم
    4. همه چیز تموم شده، به عنوان مدیر ایرلاین چه استراتژی برای برگشت در نظر می گیری؟ اصلاً می مونی یا نه؟!
    شکست جزئی از کار هستش- حتما باید بررسی کرد علت حادثه چی بوده - اشکال از درون شرکت بوده یا خارج از کنترل ما - و حتما سعی میکنم دعوت کنم از جناب
    Aviation safety و تیمشون برای بررسی و کمک به واحد safety شرکت
    بلند آسمان جايگاه من است

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

نخیر، تا سه نشه آتیش نشه!
    زاگرس رو گفتم تا هم مدلسازی یه شرکت خصوصی رو داشته باشی و هم نتونی بگی ما وابسته به دولت هستیم و تابع و اینها!!!

1. تبلیغات...؟ چه استراتژی تبلیغاتی رو برای ایرلاین منطقه ای که چیدی اعمال می کنی؟

2. ایرلاین منطقه ای
    اگر خوبه پس چرا الان وجود خارجی نداره؟

3. هدف مالی ایرلاین شما چه خواهد بود؟ حداکثر سود کوتاه مدت یا ....؟

4. بزرگترین مانع شما برای رسیدن به هدف سوال بالایی چه؟ راه مقابله با اون رو چی می دونی؟

5. چرا سوال 5 منو جواب ندادی؟ تساهل و تسامح بود یا از پشت صحنه اشاره کردند وقت نداریم؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,824
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

حالا كه صندلي داغه داغه منم سوالات آخرم را بپرسم.
    فكر كنم از نفر بعدي اول بايد بپرسيم دفترچه ي بيمه داره يا نه.
    یک بار هم عرض کردم
    من نميگويم سمندر باش يا پروانه باش-چون بفكر سوختن افتاده اي مردانه باش
    و اما كارگردان پارسي عزيز
    مجددا سلام
    سلام بر جناب سعید آتش افروز و البته نمیدونم چرا سایه بهرنگ عزیز هم در دیده میشه
    1-به نظرت چرا عليرضا اينقدر اذيتت مي كنه؟
    قضیه برمیگرده به زمان فراعنه مصر - با علیرضا بحث میکردیم که رجیستر این پرنده چیه -مشکل از اینجا شروع شد (امیر صباغ و جیمبو عزیز هم میتونن کمک کنند)

جدا از شوخی این اولین ماکت هواپیما هستش در موزه مصر که واقعا عجیبه کسی بدون دیدن همچین چیزی بسازه اونم چیزی حدود 3000 سال پیش

2-به نظرت عليرضا و حاي جيمز شما را دوست ندارند كه مي خوان خاكستر شما را كنار رود يانگ تسه هوا كنن؟(البته احتمالا خودشون هم طعمه ي تمساح هاي يانگ تسه ميشوند)
    کاش بچه تمساح های کارون خودمون بخورن این 2 عزیز رو- قوت بگیرند
    3-و سوال آخر:
    اگر يك ايرلاين همانطور كه عليرضا گفت داشته باشي و به نيروي كار احتياج،كدام يك از اعضا را در چه سمتي استخدام ميكني و چقدر بهشون حقوق و پاداش ميدي؟
    راستش دلم میخواد همه دوستان رو نام ببرم اما فکر میکنم چندین صفحه هم کم باشه - چند مورد رو مثال میزنم
    رییس بزرگ تامکتر (معاونت فنی -کلیه امور فنی تحت ید ایشون باید باشه)
    علیرضا مدیر بازرگی + سر فیلیت یکی از تایپ ها
    حاجی -معاونت خدمات و اداری و مهمانداری
    شاهرخ - معاونت طرح و توسعه - کلیه امور علمی

بهرنگ + سعید -معاونت روابط عمومی
    جیمبو و امیر صباغ عزیز - آرشیو وموزه + امور تبلیغاتی
    جناب سیفتی - مشاور مدیر عامل -
    تا یادم نرفته در هر شهری یک بیس داریم که دوستان اونجا خودشون مسئول قسمت های مختلف میشن
    عجب رویای شیرینی .....
    يك بار ديگر عرض كنم كه تا ساعت 18 امروز فرصت داريد تا سوالاتتون را از كارگردان پارسي عزيز بپرسيد.
    بله هر اومدنی یه رفتنی داره ...
    تصاویر پیوست شده
    بلند آسمان جايگاه من است

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    84,824
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array

نخیر، تا سه نشه آتیش نشه!
    خدایا چنان کن سر انجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
    زاگرس رو گفتم تا هم مدلسازی یه شرکت خصوصی رو داشته باشی و هم نتونی بگی ما وابسته به دولت هستیم و تابع و اینها!!!
    برادر این بحث ایرلاین منطقه ای حرف نداره واسه تاپیک شدن -یه همتی بکن
    1. تبلیغات...؟ چه استراتژی تبلیغاتی رو برای ایرلاین منطقه ای که چیدی اعمال می کنی؟
    اصلی ترین استراتژی باید این باشه - هموطن عزیز هواپیمای ملخی مال زمان جنگ جهانی نیست - امنیتش کمتر از بقیه پرنده ای نیست - بلیط و هزینه ها ارزون تر از بقیه شرکت های- و اون مسافر عزیز اگه مطمئن باشه برقراری پرواز ها تو مسیر های کوچیک دائمی هستش کم کم عادت میکنه بیاد سمت طیاره وشرکت ما - به شرطی که بهش ضدحال نزنینم - که امروز طیاره نداریم - فردا هوا بده -پس فردا سوخت گرونه - پس اون فردا عروسی دختر معاون بازرگانی هستش
    2. ایرلاین منطقه ای
    اگر خوبه پس چرا الان وجود خارجی نداره؟
    علیرضا من مطمئنم تو سیاستمدار میشی -چون چیزی رو که میدونی میگی نمیدونی دوباره میپرسی که بهتر بدونی- خود شما دقیقا مطلع هستی که دوستان ایرلاین دار از پرنده ها هر چیزی که گنده تر و پر سروصدا تر باشه دوست دارند - اسم جت روش نباشه فکر میکننن تعطیله - امید زیادی دارم که ایرتاکسی یا ایرلاین های لوکالی راه بیفته
    3. هدف مالی ایرلاین شما چه خواهد بود؟ حداکثر سود کوتاه مدت یا ....؟
    سود که هدف همه ایرلاین هاست - ولی من خودم به کار بلند مدت اعتقاد دارم امیدوارم سرمایه گذار های شرکت هم به این معتقد باشن
    4. بزرگترین مانع شما برای رسیدن به هدف سوال بالایی چه؟ راه مقابله با اون رو چی می دونی؟
    بزرگترین مانع برای سود دهی؟ افکار عمومی - یعنی اول باید کلی خرج کنی و ضرر بدی تا مسافر بدونه هواپیمای پراپ چیزی کم از جت نداره
    5. چرا سوال 5 منو جواب ندادی؟ تساهل و تسامح بود یا از پشت صحنه اشاره کردند وقت نداریم؟

شرمنده ندیدم برادر -مجددا پاسخ میدم - بله بیرون از نت در مورد شما سوالات بسیاری پرسیدم - شهره هستی به 4 چیز - سخت کوشی - مدیریت در شرایط سخت - سیاست و یا بهتره بگم انعطاف در مقابل سیستم کاری - و مردم دار بودن - هوای همکارت و دوروبریات رو داری

چشششششش مایییییی
    بلند آسمان جايگاه من است

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    47,050
    قدرت امتیازدهی
    534
    Array

ممنون علی جان؛ اینو دلم نیومد بگم که شما بدشانس (یا شاید هم خوش شانس ترین) سوخته این تاپیک بودی...یه تاپیک داغ دیگه موجود بود و بعد هم یه حادثه هوایی!
    راستی، یه سوال پرسیده بودی...الان دفتر خودمون هستم، مشغول پروپوزال نویسی!

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

جستارهای مشابه

1. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور Jimbokhepel
    توسط Saeed_Jsn در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 31
    آخرين نوشته: 21-08-2010, 23:37
  2. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور EP-IAA
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ
    پاسخ ها: 17
    آخرين نوشته: 08-08-2009, 19:50
  3. صندلي داغ AeroSpaceTalk با حضور TC-JDL
    توسط Behrang در انجمن صندلی داغ