@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 77

جستار: بهبود وضعیت سایتمان - حتما بخوانید و نظر دهید

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    16,836
    سپاسگزاری شده : 8,379 بار در 755 پست
    قدرت امتیازدهی
    90
    Array

پیش فرض پاسخ : انتقاد

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidGh نمایش نوشته ها
    عزیزان سلام ،
    ظاهرا انتقاد بنده حقیر از مشکلات موجود در سایت به کام مدیران سایت شیرین نیامده ، حتی آنرا بلافاصله از روی صفحه اصلی برداشته اند . خب اشکالی ندارد اینهم گوشه ای از خصلت ما ایرانیان است که همگی در طول زمان به آن خو کرده ایم (( ناخرسندی از انتقاد)) !!
    سوء تفاهم نشود طرح موضوع انتقادی از سوی اینجانب با نظر خیر در خصوص اصلاح بعضی امور بود که انشالله بدون جبهه گیری خاص و تعصبات دست اندرکاران حل گردد که مطمئنا ارتقاء و پیشرفت سایت را هر چه بیشتر موجب خواهد شد .

آزادی اندیشه و قلم و زبان، موجب آبادی و عمران مملکت می شود . مرحوم علی اکبر دهخدا
    آزادی مستلزم مساوات است ، در مقابل قانون همه برابریم . شیخ محمد خیابانی
    آزادی یعنی مسئولیت پذیری و از این رو بعضی از ما از آن می ترسند. جورج برنارد شاو .

اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران :
    در جمهوری اسلامی ایران دعوت به خیر، امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است همگانی و متقابل بر عهده مردم نسبت به یکدیگر، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت. شرایط و حدود و کیفیت آن را قانون معین میکند. (( والمومنون و المومنات بعضهم اولیاء بعض یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر .))

موفق و موید باشید .
    سلام

حميد جان، من امروز هنگامي كه به سايت وارد شدم اين جستار شما، روي صفحه ي اصلي بود و اكنون نيز روي صفحه ي اصلي در فهرست جستارها هست. (اگه منظورتون ديروز بوده، حتماً دليلي داشته)

نكته هايي كه شما در نوشتار نخست فرموديد، بيشترشون قابل دفاع هست، اما از اونجا كه مدير محترم روابط عمومي قول بررسي دادند، بنده پاسخي عرض نميكنم.

از دقت و توجه شما سپاسگزارم، و اميدوارم در اصلاح امور انجمن هميشه به ما كمك كنيد

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    11,975
    سپاسگزاری شده : 5,190 بار در 383 پست
    قدرت امتیازدهی
    59
    Array

پیش فرض پاسخ : انتقاد

بنده یک سوالی داشتم
    طی چند روز پیش هواپیمای EP-CFM هما در مهراباد دچار ترکیدگی لاستیک Main Gear چپ شده بود!
    اما دوبار این اخبار توسط دوستان مطرح شد (بهمراه عکس) و بنا به دلایلی که دست اندر کاران مطلع هستند پاک شد!!

چرا ؟

لطف بفرمایید اگر نوشته ی من رو هم میخواهید پاک کنید دلیلش رو بیان کنید.. با تشکر فراوان
    "Every flight has a different story"

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    33
    سپاسگزاری شده : 189 بار در 31 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : بهبود وضعیت سایتمان - حتما بخوانید و نظر دهید

وحید پی ام عزیز سلام،
    دوست عزیز من تازه فرصت کردم مطلب پیشنهادی جنابعالی را بخوانم ، مطالبی را که فرمودید تماما حرف دل این بنده حقیر تازه وارد است که صد البته مورد تاییدم می باشد انشالله همانطور که اشاره کردید یک مقدار مدیران همت کنند کمی هم دوستان کارشناس اهل قلم که مطئمنا سایت خیلی بهتر از سایتهای مشابه خارجی خواهد شد انشالله . موفق و موید باشید .

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    33
    سپاسگزاری شده : 189 بار در 31 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

Unhappy گلایه

دوستان و سروران گرامی سلام ،
    بنده حقیر چند روزی با تصویر اینکه می توان در این سایت ضمن ابراز اندیشه به نشر آزادانه اطلاعات و تبادل علمی در حوزه های مختلف تخصصی پرداخت ورود نمودم ولی متاسفانه علی رغم ذهنیتم به سبب بیان پاره ای مشکلات در سایت با واکنش های عجیب و غریب از سوی مدیران سایت روبرو شده ام که با تذکرات مکرر خصوصی و اخیرا مورد عتاب آقایان واقع شدیم . به این بهانه خواستم از تمامی عزیزانی که در طی این مدت کوتاه در خدمتتشان بودم عذر خواهی کرده و حلالیت بطلبم انشالله که جسارتهای مرا می بخشید . به نظر می رسد در این سایت جایی برای امثال من وجود ندارد بنابر این بر خلاف میل باطنی ام که دوست داشتم در محضر شما باشم و ضمن تلمذ از دانش اساتید در رونق بخشیدن به انجمنها هر چند سهم کوچکی داشته باشم ولی ظاهر این سعادت نصیب ما نشده است. پس با دلی غمگین و شکسته همگی را برای همیشه به خدا می سپارم . دو ستدار شما حمید قناعتی
    خدا یاور ویاور تان باد .

مدیر انجمن شبیه ساز پرواز و عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    12,785
    سپاسگزاری شده : 54,162 بار در 2,966 پست
    قدرت امتیازدهی
    490
    Array

کاربر گرامی ... جناب HamidGh

با توجه به این که قبلا در جواب تذکری که بابت اصرار شما بر محتواگرایی و تلاش برای القاء نظر خود به محیط عمومی سایت ، خدمت شما دادم ، مفصل جواب دادید ، گمان نمیکردم در پست عمومی هم مطالب را ، مجددا اینطور احساسی و البته غیرمنصفانه بیان بفرمایید .

همانطور که در پست خصوصی هم عرض کردم ، آزاداندیشی و آزادی بیان با بی قانونی و عدم توجه به محیط پیرامون و اصرار بر القاء تفکرات خویش تفاوت دارد . شما که در پی آزادی بیانید باید کمی هم به شعور و اندیشه سایرین احترام گذارید . اما متاسفانه از بدو ورود با بدبینی مفرط نسبت به تیم مدیریت ، تلاش بر عیب جویی و خرده گیری و نهایتا القاء نظر خود دارید .

مطمئنا فراموش نکرده اید در اخرین پستی که در تاپیک نظر سنجی مطرح فرموده بودید و من طبق شروط تاپیک نظر سنجی مجددا مجبور به ویرایش آن شدم ، از این که زیر عکسهای مختلف سایت ، زیاد تشکر خورده و این که چرا کاربران محتواگرا نیستند (!) و نسبت به ترجمه و انتشار مقالات مختلف اقدام نمیکنند (!!؟) ابراز نارضایتی کرده بودید . شما اگر تماشای عکسهای هواپیما را نمیپسندید مجبور به مراجعه به پستهای مربوطه نیستید . اما طرف دیگر مجاز به ابراز نارضایتی از سلیقه و نظر کاربران دیگر هم نیستید . نظر و سلیقه همه کاربران ، حتی اگر در تقابل با نظر شخصی ما باشد ، قابل احترام است.

تیم مدیریت این سایت تلاش میکند در چهارچوب قوانین سایت ، نظم لازم را جاری ساخته و محیطی فراهم کند تا کاربران بتوانند در آن به راحتی به فعالیت بپردازند . بروز اختلاف در چنین محیطی بسیار محتمل است . اگر با دید مثبت به عملکرد مدیران نگاه کنید ، شاید نیاز به ارائه توضیح از طرف ایشان هم نباشد . اما متاسفانه شما با بدبینی بسیار ، از همان ابتدای فعالیت ، مدیریت را در همه چیز مقصر دانسته و با سپر وارد جمع شده اید .

به هر حال ، همانطور که عرض کردم ، با وجودی که شما برای نظر دیگران اهمیت چندانی قائل نیستید ، ما برای نظر شما احترام قائلیم . اگر تصمیم بر رفتن دارید ، هر چند که ناخوشایند است ، به نظر شما احترام میگذاریم . اگر هم تصمیم بر ماندن دارید ، با این که باعث خوشبختی و افتخار ماست ، نظارت بر فعالیت شما ، کمافی السابق ادامه خواهد داشت .

به جای هیاهو ، کمی تامل کنید .
    موفق باشید ... انشاالله ...

شب خوش .

Air Commodore
    سپاسگزاری
    13,043
    سپاسگزاری شده : 29,157 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    305
    Array

در همین اول کار عرض میکنم که خدا شاهده قصد خودشیرینی و چاپلوسی برای مدیران سایت رو ندارم اما:
    من با جناب طالبزاده موافقم.گاهی اوقات میشه ما یه تفکر یا عقیده رو داریم(گاها صحیح گاها ناصحیح)و سعی داریم اون به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه به دیگران القا کنیم.مثلا در اون اتفاقی عجیبی که در دمشق برای مسافران ماهان پیش اومد من اومدم و عقیده خودم رو نوشتم و اصرار داشتم که نباید حذف بشه.اما چند روز پیش که دوباره رفتم توی اون تاپیک و مطالبمو خوندم از خودم خجالت کشیدم که چرا این مطالب رو نوشتم.
    دوست من جناب قناعتی مطمئنا بنده و شما و جناب طالبزاده و همه مدیران سایت میدونیم که سرمایه سایت کاربران اون خصوصا کاربران مشکی رنگ هستند غیر ازاین که انجمن میشه یه مکان خصوصی واسه تعدادی رفیق و دوست که برای ورود به سایت حتما باید یکی از کاربران رنگی معرفیتون بکنه.همه ما در سایت باید تابع دوتا چیز اولی قوانین سایت هست که توسط دوستان ما در بخش مدیریت تالیف شده و دوم عرف عمومی حاکم برکشور ما.همه ما میدونیم که مسئولین سایت با هزار زحمت سایت رو از خطر فیلتر شدن حفظ می کنن.با چی با همین ویرایش و حذف نوشته های نامناسب(یا به قول شما سانسور).به طور مثال درمورد ترکیدن تایر فوکر این جستار دوبار ایجاد شد اما هر دوبار حذف شد.من ناراحت نشدم چون میدونستم اینجا سایت مرجع هست و خیلی از خبرگزاری ها و سایت ها میان از سایت ما استفاده میکنن پس طبیعیه که این دست اخبار باید منتشر بشن امادر مورد قضیه فوکر و بعضی موارد دیگه حتم دارم که اراده ای بالاتر از اراده مدیران سایت وجود داشت که مدیران تصمیم به حذف اون تاپیک گرفتن.من نمیخوام مدیران سایت رو به ناتوانی متهم بکنم اما طبیعیه که اونها نگران وضعیت سایت باشن چون ما قرار نیست مثل ایرلاینز برای عضویت پول پرداخت کنیم تنها سودی که جناب کاپلو و جناب تامکتر و بقیه دوستان میبرن سود معنوی هست.ما باید در کنار هم برای تخصصی تر شدن بایستیم نه اینکه برای زوال سایت در روی هم قرار بگیریم و هرگاه نتونستیم نظر خودمونو اثبات کنیم مسئولین سایت رو به سانسور کردن مطالب متهم بکنیم.به عقیده من مسئولین سایت هرچی باشن سانسور چی نیستن.اونها هم دوست دارن که کاربران آزادانه هر مطلبی رو بنویسین و هر چیزی رو بگن اما بعضی از فیلتر ها وجود داره که مانع از این کار میشه.برای مثال اگر اشتباه نکنم یکی از کاربران سایت اقدام به ارسال یک پستی کرد که به تبع اون یکی از مدیران رو به یکی از نهاد های امنیتی احضار کردن(اگه اشتباه نکنم)بعد شورا به این نتیجه رسید که این کاربر دسترسی به سایت باید قطع بشه.آیا برای این کار هم به نظرشما باید مدیران رو به برنتابیدن مطالب اینچنینی متهم کرد؟ به عقیده من ما اگه خودمون رو اصلاح کنیم و با شرایط فرا سایتی منطبق کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
    این نظر من بود.در ابتدا عرض کردم در پایان هم عرض می کنم من به هیچ وجه قصد دفاع از مدیران،توجیه کارهای اونها و چاپلوسی براشون رو ندارم.اینها رو از ته دلم گفتم.به قول معروف:
    هرچه از دل برآید لاجرم بر زبان نشیند.

مدير انجمن اخبار هوافضا
    سپاسگزاری
    9,668
    سپاسگزاری شده : 35,177 بار در 3,857 پست
    قدرت امتیازدهی
    358
    Array

با سلام خدمت تمامی دوستان
    متاسفانه بعضی از کاربران پست های ارسالی خود را بدون مرجع ارسال می نمایند
    استفاده مرجع از قوانین سایت است و همچنین افرادی هم از بعضی سایتها اخبار را کپی پیس می نمایند
    کاربرانی که بدون مرجع ایجاد پست و جستار نمایند پست ارسالی آنها حذف میگردد
    هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید چراکه عملا خواهید دید همیشه وقت کم و کوتاه است!!!

www.psmahdi.com

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    302
    سپاسگزاری شده : 890 بار در 92 پست
    قدرت امتیازدهی
    15
    Array

این داستان error503 یا پیغام servic temporarily not available کی میخاد تموم بشه تازگیا خیلی زیاد شده

9. سپاسگزاری ها (7):

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    500
    سپاسگزاری شده : 2,444 بار در 389 پست
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array

لطفا هیدر نکوداشت خلبانان نیروی هوایی رو بردارید.
    هیدر برای تاریخ 13 بهمن بوده ولی الان 25 اسفنده!!!!

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    6,602
    سپاسگزاری شده : 17,369 بار در 2,061 پست
    قدرت امتیازدهی
    183
    Array

من خیلی خوشحالم که عضو یک همچین سایتی شدم که مدیران ان تا این اندازه به نظر کاربرانش اهمیت میدهند دیروز که پیشنهاد کردم ای کاش به عکس هدر سال نو سبزه هم اضافه می کردید اصلا فکر نمی کردم امروز با یک سفره هفت سین به این زیبایی مواجه بشم.
    واقعا سپاسگزارم و خسته نباشید امیدوارم همیشه سبز و پاینده باشید

ببخشید نظر سنجی درباره عکس هدر بسته شده بود اینجا نظرم رو عنوان کردم
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. اختلافات در ICAO// حتما بخوانید
    توسط Behrang در انجمن انجمن اخبار عمومی هوانوردی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 01-11-2008, 21:30