@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 77

جستار: بهبود وضعیت سایتمان - حتما بخوانید و نظر دهید

Airman Basic
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 5 بار در 1 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : بهبود وضعیت سایتمان - حتما بخوانید و نظر دهید

با سلام به همه (بدون قید وشرط)

من از کسانی هستم که بیشتر میخونم و کمتر پست میزنم ولی اینجا این اولین پستم هست چون من اطلاعاتم در مورد موضوع سایت خیلی کم است و صرفا بدلیل علاقه زیاد به اینجا سر میزنم و نیز معتقدم که سکوت بهتر از گمرا کردن دیگران است ولی در سایتهای دیگه (برنامه نویسی و رایانه) به اندازه کافی پست میزنم
    و اپ کلام اینه که ممکنه خیلیها مثل من چیزی برای ارائه نداشته باشند

2. سپاسگزاری ها (5):

مدیر سایت
    سپاسگزاری
    47,117
    سپاسگزاری شده : 44,306 بار در 3,658 پست
    قدرت امتیازدهی
    395
    Array

2. در رابطه با قالب وامکانات سایت
    خواهشی از دست اندرکاران سایت داشتم که در صورت امکان در قسمت "جدیدترین ارسالها" امکانی قرار دهند که اگر به دنبال رکورد های بیشتری از این قسمت باشیم، به بیش از تعداد 50 ارسال آخر دسترسی پیدا کنیم، چرا که اگر این آمار بیشتر شود،برای افرادی که مدتی در انجمن حضور نداشتند دسترسی به ارسال های جدید سهل تر خواهد شد.

3.موضوع بعدی نیز در رابطه با نمایش اعضای حاضر در انجمن
    در قسمت پایین صفحه انجمن،کاربران حاضر در انجمن قابل مشاهده هستند که در صورت Refresh کل صفحه اطلاعات این قسمت تغییر می کند و در غیر اینصورت لیست اعضا بدون تغییر می ماند، درخواست بنده این است که امکانی قرار داده شود تا همزمان با Auto-Refresh شدن قسمت "آخرین ارسال ها" این قسمت نیزهم به طور اتوماتیک refresh شود تا از آمار لحظه ای اعضای حاضر مطلع شویم.
    درباره تعداد آخرین ارسالها .اگر بر روی Topstats کلیک کنید گزینه آمار بیشتر ظاهر میشه که اونجا میتونید تعداد ارسالهای جدید رو انتخاب کنید که اگر روی 50 کلیک کنید 100 تاپیک آخر آپدیت شده رو به شما نوشن میده و همچنین اگر در منوی بالای صفحه بر روی آخرین ارسالها هم اگر کلیک کنید تعداد تاپیکهایی که شما از آخرین بازدیدتون در سایت آپدیت شده رو به شما نشون میده.

در مورد رفرش شدن اعضای حاضر در سایت هم در موردش تحقیق کردم با این کار بار خیلی زیادی به روی سرور وارد میشه و سبب پایین اومدن سرعت سایت میشه چون در هر لحظه سیستم میخواد کل تیبل اعضا که 29,034 هستند رو چک کنه و ببینه کدوم آنلاین هستند.خب با رفرش کردن صفجه این کار انجام میشه داد.و فشاری هم به سرور وارد نمیشه.

در مورد مقدار بازدید از سایت هم اگر بر روی آیکن وبگذر در پایین هر صفحه کلیک کنید تعداد بازدید امروز و روز قبل رو نمایش میده.
    در مورد اجرای قانون هم دوستان بزگوار مدیر بنده طبق قانون انجمن عمل میکنند و با ذکر ماده قانونی .هرگونه بحث سیاسی در این سایت ممنوع است.

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    788
    سپاسگزاری شده : 771 بار در 50 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Tomcattter نمایش نوشته ها
    درباره تعداد آخرین ارسالها .اگر بر روی Topstats کلیک کنید گزینه آمار بیشتر ظاهر میشه که اونجا میتونید تعداد ارسالهای جدید رو انتخاب کنید که اگر روی 50 کلیک کنید 100 تاپیک آخر آپدیت شده رو به شما نوشن میده و همچنین اگر در منوی بالای صفحه بر روی آخرین ارسالها هم اگر کلیک کنید تعداد تاپیکهایی که شما از آخرین بازدیدتون در سایت آپدیت شده رو به شما نشون میده.
    .
    با سلام خدمت tomcatter عزیز .
    - من هر چه می گردم گزینه Topstats را پیدا نمی کنم . لطفاً بیشتر راهنمایی کنید .
    با تشکر

5. سپاسگزاری ها (3):

مدیر سایت
    سپاسگزاری
    47,117
    سپاسگزاری شده : 44,306 بار در 3,658 پست
    قدرت امتیازدهی
    395
    Array

در صفحه اصلی نخستین گزینه ای که برای اسکرول هست Top Stats می باشد

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    33
    سپاسگزاری شده : 189 بار در 31 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض انتقاد

با عرض سلام و ادب ،
    بنده حقير که به تازگی به جمع کاربران اين سايت پيوسته ام مطالبی را تاکنون به شرح ذيل مشاهده و قابل نقد دانسته ام :
    1- سايت به طرز جدی با مشکل فنی روبروست ( صفحات خيلی دير باز می شوند يا قفل می شوند )
    2- اکثر مطالب درج شده به زبان فارسی در انجمنها کپی پيست از خبرگزاريهای داخليست ، مطالب ترجمه شده و يا تحقيقی و پژوهشی کمتر به چشم می خورد .
    3- عدم رعايت نظم و قانونمندی از سوی اکثر کاربران.
    4- اظهار نظر های علمی و تخصصی مستند کمتر مشاهده و به جای آن بحث و جدل های غير علمی و صرفا تفسيری شخصی و گاهی اوقات خودخواهانه القائی مشاهده می گردد.
    5- اما برجسته ترين موضوعی که در سايت به چشم می خورد اعمال مديريت آنهم از نوع ايرانی که بيشتر به نظر ميرسد ايرادهای بنی اسرائيلی باشد نه اصولی که اگر چنين بود سايت مطمئنا با قدمتی که دارد در حال حاضر بايستی از انسجام و قوام بهتری برخوردار می بود !!!
    6- مطالب فوق را جسارتا جهت آگاهی عرض کردم که موضوعات اولويت دار و مهمتری نسبت به نظم و قانون نيز وجود دارد که بايستی به آنها پرداخته شود !!!
    7- پيشنهاد می کنم دوستان مدير که نمی دانم بر چه مبنا و شاخص هايی انتخاب شده اند تلاش خود را بيشتر به سمت محتوايی و علمی کردن انجمنها معطوف کنند و انرژی خود را کمتر معطوف به تذکر دادنهای خصوصی و طرح موضوعاتی کم اهميت بعنوان مثال ( فرتور را چرا اينجوری گذاشتی يا اين مطلب جايش اينجا نبود آنجا بود) نمايند . زيرا وقت آزاد و فرصت کاربران کم است و به جای صرف وقت زياد جهت آرايش و زينت مطالب به اصل موضوع بپردازيم .
    8- دوستان مدير هم شايسته است سری به کتابهای مديريت بزنند و با اصول کلی مديريت آشنا شوند زير ايجاد نظم و انضباط يکی از چندين وظايف يک مدير است . سعی نکنيم در سايه ايجاد نظم با وضع محدوديتها ، تذکرات گاها بی مورد و دخالت در موارد جزيی بی اهميت انگيزه ، اشتياق ، خلاقيت و نوآوری را در ديگران از بين ببريم گر چه می دانم رسالت سايت متعالی وشايسته است .
    9- اعتبار سايت مرهون تلاش و صرف وقت کاربران عزيز و گمناميست که در مجامع علمی و صنعت هوانوردی مدير ، کارشناس و متخصص هستند البته با قدمتی چندين ساله و با عشق و علاقه با هدف ارائه زکات علم به شما پيوسته اند پس اين سرمايه ها را با برخوردهای نامناسب از دست ندهيد !
    10- در پايان بر خود لازم می دانم از دست اندرکاران نرم افزاری و سخت افزاری ( گرچه در اينجا مشکل وجود دارد که در بالا عرض کردم ) سايت که چنين فضايی را ايجاد کرده اند تشکر و قدرانی کنم .
    خدا نگهدارتان باد

8. سپاسگزاری ها (8):

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    2,732
    سپاسگزاری شده : 5,562 بار در 399 پست
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array

پیش فرض پاسخ : انتقاد

دوست عزیز این گونه نیست که شما می فرمایید سایت ما بهترین سایت چه از نظر محتوا و چه از نظر خبر می باشد
    شما چی می خوای که تو این سایت نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کمی بگردید همه چیز پیدا می کنید
    هرکس می تونه نظرش بده ولی کمی منصف باشید
    MOVA

10. سپاسگزاری ها (4):

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    805
    سپاسگزاری شده : 3,794 بار در 471 پست
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array

با اجازه ی بزرگترها...در ادامه ی صحبتهای جناب حمید.جی اچ...
    با تمام احترام و ارزشی که برای مدیران عزیز قائل هستم عرض می کنم، گاهی ایشان تذکراتی می دهند که از نظر من باعث دلسرد شدن آدم می شود! برای مثال بنده برای تبریک روز کنترلر ترافیک هوایی یک تاپیک ایجاد کردم و 28 مهر را تبریک گفتم( البته ناگفته نماند متن تبریک بنده کمی ادبی بود.) جناب مدیر بلافاصله طی یک پیام خصوصی امر فرمودند، بنده تاپیک را ویرایش (حذف) کردم. نمی دانم چرا و چه ایرادی داشت! اما دقیقا همان تاپیک را وقتی یک کاربر دیگر ایجاد کرد، نه تنها مشکلی نداشت بلکه بسیار هم استقبال شد! بالاخره متوجه نشدم ایراد کار من کجا بود! چه فرقی هست بین اینجانب و دیگری؟! نه قصد جسارت دارم و نه قصد دخالت در امور مدیریتی. صلاح مملکت خویش...
    ایشان هر دستوری بدهند قطعا دلیل و منطقی دارد و اگر هم نداشته باشد امر امر ایشان است چون مدیر هستند!
    آیا کافی نیست که پروردگارت خود، شاهد هر چیزی ست؟ <فصلت_53>

12. سپاسگزاری ها (9):

Cessna Caravan
    Guest

و همچنین انتقاد بنده به مدیریت سایت ! لطفا مدیرانی که اقدام به پاک کردن پست دوستان می کنند ، در پیغام خصوصی دلیل این کارشون رو بگند.
    مانند یکی از پست های بنده که نفهمیدم چه مشکلی داشت و پاک شد و هرچی من از جناب آقای کاپلو دلیل را پرسیدم گفتند که نمی دوند چه کسی پاک کرده و به چه دلیل و بیشتر از این نمی تونند دنبالش رو بگیرند و بهتره من بی خیال بشم ! واقعا آدم دلسرد میشه وقتی می بینه بدونه اینکه مشکلی در پستش باشه اون رو پاک می کنند و دلیل پاک کردن اون رو اعلام نمی کنند و وقتی پیگیری می کنید جوابی نمی گیرید !

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    85,376
    سپاسگزاری شده : 8,129 بار در 545 پست
    قدرت امتیازدهی
    77
    Array

با تشکر از دوستان گرامی- موارد مطرح شده بطور حتم مورد بررسی واقع خواهد شد
    بلند آسمان جايگاه من است

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    33
    سپاسگزاری شده : 189 بار در 31 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

Unhappy پاسخ : انتقاد

عزیزان سلام ،
    ظاهرا انتقاد بنده حقیر از مشکلات موجود در سایت به کام مدیران سایت شیرین نیامده ، حتی آنرا بلافاصله از روی صفحه اصلی برداشته اند . خب اشکالی ندارد اینهم گوشه ای از خصلت ما ایرانیان است که همگی در طول زمان به آن خو کرده ایم (( ناخرسندی از انتقاد)) !!
    سوء تفاهم نشود طرح موضوع انتقادی از سوی اینجانب با نظر خیر در خصوص اصلاح بعضی امور بود که انشالله بدون جبهه گیری خاص و تعصبات دست اندرکاران حل گردد که مطمئنا ارتقاء و پیشرفت سایت را هر چه بیشتر موجب خواهد شد .

آزادی اندیشه و قلم و زبان، موجب آبادی و عمران مملکت می شود . مرحوم علی اکبر دهخدا
    آزادی مستلزم مساوات است ، در مقابل قانون همه برابریم . شیخ محمد خیابانی
    آزادی یعنی مسئولیت پذیری و از این رو بعضی از ما از آن می ترسند. جورج برنارد شاو .

اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران :
    در جمهوری اسلامی ایران دعوت به خیر، امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است همگانی و متقابل بر عهده مردم نسبت به یکدیگر، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت. شرایط و حدود و کیفیت آن را قانون معین میکند. (( والمومنون و المومنات بعضهم اولیاء بعض یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر .))

موفق و موید باشید .

16. سپاسگزاری ها (6):

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. اختلافات در ICAO// حتما بخوانید
    توسط Behrang در انجمن انجمن اخبار عمومی هوانوردی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 01-11-2008, 21:30