@aerospacetalk
صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 166

جستار: اولین A320 در ناوگان هواپیمایی آتا - EP-TAC // اختصاصی//

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    35,100
    سپاسگزاری شده : 42,095 بار در 2,641 پست
    قدرت امتیازدهی
    291
    Array

پیش فرض پاسخ : اولین A320 در ناوگان هواپیمایی آتا - UR-CJF // اختصاصی//

استکهلم-3 آگوست 2011
    در اینجا نیز شماره سریال این پرنده 405 ذکر شده است

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,109
    سپاسگزاری شده : 137,359 بار در 8,168 پست
    قدرت امتیازدهی
    1394
    Array

این پرنده تو استکهلم چقدر کار داره؟
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

Airman Basic
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 4 بار در 1 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

تبریز شهر اولین هاست،بنده هم ورود این هواپیمای زیبا را به آسمان زیبای تبریز به تمامی همشهریهایم تبریک میگویم و ضمنا از آقای زنوزی هم تشکر میکنم که با میریت خوب ایشان این هواپیما به تبریز آورد ند. با تشکر از ایشان

Airman Basic
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 4 بار در 1 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

تبریز شهر اولین هاست،بنده هم ورود این هواپیمای زیبا را به آسمان زیبای تبریز به تمامی همشهریهایم تبریک عرض می کنم و ضمنا از آقای زنوزی هم تشکر میکنم که با مدیریت خوب ایشان این هواپیما به تبریز آورده شد. با تشکر از ایشان

5. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    10,512
    سپاسگزاری شده : 9,421 بار در 568 پست
    قدرت امتیازدهی
    104
    Array

4 آگوست 2011-استکهلم، فرودگاه آرلاندا
    نکته قابل توجه اینکه در اینجا شماره سریال 362 بیان شده است:
    C/N: 362

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی، قصه اینست چه اندازه کبوتر باشیم ...

مدیر سایت
    سپاسگزاری
    34,387
    سپاسگزاری شده : 87,936 بار در 4,954 پست
    قدرت امتیازدهی
    622
    Array

همونطوری که نوشتم در سایتها شماره سریال 362 ذکر شده ولی دوستانی که در اکراین داخل هواپیما رفته اند شماره رو 405 ذکر میکنند.

بلند آسمان جايگاه من است

چو ايران نباشد تن من مباد

گفته ها و شنیده ها >>> اخبار شرکت های هواپیمایی

لیست کامل ناوگان غیرنظامی ایران

سایت انگلیسی انجمن هوافضا
    www.Aerospacetalk.ir/en

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    981
    سپاسگزاری شده : 1,753 بار در 250 پست
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array

پیش فرض Re: اولین A320 در ناوگان هواپیمایی آتا - UR-CJF // اختصاصی//

نقص فنی داشته که رفته و یا برای تعمییرات دوره ای رفته؟

9. سپاسگزاری ها (6):

سپاسگزاری
    489
    سپاسگزاری شده : 1,667 بار در 240 پست
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array

از دوستان تشکر می کنیم که در مورد آتا مطلب می نویسند. سئوالاتی داشتم و اینکه این هواپیماها نیامده چرا برای تعمیر به سوئد می برند. تین هواپیماها را مثل اینکه مثل بقیه به ایرانیان باز انداختند.ایت تاخیرهای آتا را ببینید دیروز پرواز مشهد تهران بجای اینکه 18 بشیند هنوز 12:30 شب بود نیومده بود. یاپرواز امروز تبریز تهران باید 22:30 بشیند هنوز 12:45 ننشسته؟ فکر کنم اوضاع آتا درام است.
    سئوال بعدی اینکه چرا آتا فقط به تهران و مشهد و کیش پرواز داره ؟ جاهای دیگه مجوز نمی دهند؟
    من فکر میکنم این هواپیما رجیستر اوکراین خورده و برای تعمیرات پشت سرهم که میروند اونجا گیر می دهند که این هواپیما کجائی است ایرانی یا اوکراینی؟
    موضوع بعدی اینکه از ایرباس سوم و ایرباسهای A300 اگر دوستان اطلاع دارند ، اطلاع رسانی کنید.
    موضوع آخر اینکه این گروهی که دوروبر آقای زنوزی هست ، ایشون را خام گیر آوردند و بصورت شور و هیجان کاری را انجام می دهند ولی در ادامه اش گیر می کنند و توسعه را همانند راه اندازیش نمی توانند جلو ببرند. این خودرو سازی را نگاه کنید با هیجان وانت را راه اندازی کردندولی دیگه نتونستند توسعه بدهند و بایکوت شدندو یه شرکت دیگر خوروسازی تاسیس شد و پژو را دارند راه اندازی می کنند. من با توجه به شناختی که پیدا کردم می بینم که عملکرد آقای زنوزی و همکارانشون باعث می شود که خودشون خودشون را بایکوت می کنند. راستش مردم بیشتر از اینها از این گروه انتظار داشتند که آتا را پیشرفته تر و مجهز تر نمایند ولی متدسفانه سیر نزولی پیدا کردند. اصلا خلاقیت در این گروه صفر است نمی توانند با افکار خلاقانه درامدهای بیشتر و خدمات بیشتر ارائه نمایند

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    5,578
    سپاسگزاری شده : 10,549 بار در 589 پست
    قدرت امتیازدهی
    114
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ali54 نمایش نوشته ها
    از دوستان تشکر می کنیم که در مورد آتا مطلب می نویسند. سئوالاتی داشتم و اینکه این هواپیماها نیامده چرا برای تعمیر به سوئد می برند. تین هواپیماها را مثل اینکه مثل بقیه به ایرانیان باز انداختند.ایت تاخیرهای آتا را ببینید دیروز پرواز مشهد تهران بجای اینکه 18 بشیند هنوز 12:30 شب بود نیومده بود. یاپرواز امروز تبریز تهران باید 22:30 بشیند هنوز 12:45 ننشسته؟ فکر کنم اوضاع آتا درام است.
    سئوال بعدی اینکه چرا آتا فقط به تهران و مشهد و کیش پرواز داره ؟ جاهای دیگه مجوز نمی دهند؟
    من فکر میکنم این هواپیما رجیستر اوکراین خورده و برای تعمیرات پشت سرهم که میروند اونجا گیر می دهند که این هواپیما کجائی است ایرانی یا اوکراینی؟
    موضوع بعدی اینکه از ایرباس سوم و ایرباسهای A300 اگر دوستان اطلاع دارند ، اطلاع رسانی کنید.
    موضوع آخر اینکه این گروهی که دوروبر آقای زنوزی هست ، ایشون را خام گیر آوردند و بصورت شور و هیجان کاری را انجام می دهند ولی در ادامه اش گیر می کنند و توسعه را همانند راه اندازیش نمی توانند جلو ببرند. این خودرو سازی را نگاه کنید با هیجان وانت را راه اندازی کردندولی دیگه نتونستند توسعه بدهند و بایکوت شدندو یه شرکت دیگر خوروسازی تاسیس شد و پژو را دارند راه اندازی می کنند. من با توجه به شناختی که پیدا کردم می بینم که عملکرد آقای زنوزی و همکارانشون باعث می شود که خودشون خودشون را بایکوت می کنند. راستش مردم بیشتر از اینها از این گروه انتظار داشتند که آتا را پیشرفته تر و مجهز تر نمایند ولی متدسفانه سیر نزولی پیدا کردند. اصلا خلاقیت در این گروه صفر است نمی توانند با افکار خلاقانه درامدهای بیشتر و خدمات بیشتر ارائه نمایند
    ==================================================

دوست عزيز ميدونم جاي بحث در باره زير مجموعه گسترش فولاد كه آتا اير هم جز اون هست اينجا نيست ولي همينو بگم و بس.شما با چه استدلالي ميگيد كارخانه پيكان وانت سير نزولي را پيدا كرده.در انبار اين شركت 15000 خودرو وانت وجود دارد كه با توجه به تقاضاي بازار بازهم جوابگوي بازار نيست و هر ساله شاهد رشد توليد اين گروه بوديم.با افتتاح كارخانه مونتاژ پژو 207 هم به لطمه اي به توليدات پيكان وانت نخواهد شد.مجموع استخدام كارمندي در كارخانه پيكان وانت هم در دو سال گذشته رشد 30 درصدي داشته و توليدات اين شركت رشد 40 درصدي.حالا بر چه استدلالي ميگيد مجموعه گسترش فولاد ضعف مديريتي دارد و وضعيتش درام است من سردرنياوردم.مجموعه سرمايه گذاري گسترش فولاد هم اينك 8000 نفر كارمند دارد كه تا يك سال ديگر به 15000 نفر خواهد رسيد(با توجه با افتتاح فاز دوم مجموعه گسترش فولاد)...بگذريم..
    ==================
    به احتمال زياد اين هواپيما مشكل ملكي داشته(همون مشكل شماره سريال كه جناب كاپلو فرمودن) و نقص فني در اين پرنده وجود نداشت.من از يه منبع موثق شنيدم كه تا پايان تابستان مشكل اين هواپيما هم حل شده و به خط پروازي برخواهد گشت.اينم بگم كه تا پايان سال هم چند فروند ام دي 88 و 90 هم به ناوگان آتا اير اضافه ميشه.همچنين به زودي شاهد پيوستن سومين ايرباس 320 به ناوگان آتا خواهيم بود.

سپاسگزاری
    489
    سپاسگزاری شده : 1,667 بار در 240 پست
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array

دوست عزیزمان آقای مداد رنگی ... منظور من از سیر نزولی اینست که چند سال هست کابین را از تهران تریلرها می اورند و یک تعدادقطعه دیگر را هم میارند و اینجا مونتاژ می کنند و دوباره می فرستند جاهای دیگر. خلاصه باید با واقعیت و عملکرد قضاوت نمود. من از طرفداران افرادی مثل آقای زنوزی هستم و با چند نفر هم بخاطر توهین به ایشان ، مخالفت و درگیر شده ام و الان هم 90 درصد پروازها را با آتا انجام می دهیم. ولی این دلیل نمی شود از واقعیت صرف نظر کرد و چشم پوشی کرد. وقتی پرواز استانبول یا تهران و یا مشهد و... 5 ساعت یا 6 ساعت تاخیر دارد این مسئله است .مسئله اینست که ما باید با دیگران فرق کنیم ، عملکرد ما باید فرق کند. یک دونه سایت را دو سال طول کشید و ... در فرودگاه نگاه کنید بجای اینکه از نیروهائی جوان و متخصص استفاده کنند از نیروهای بازنشسته دولتی که به سیستم دولتی عادت دارن استفاده می کنند.... ولی رویهم رفته مردم انتظارت زیادی دارند از آتا . خدمات متمایز و کیفیت متمایز باید باشد

صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. سومین A320 در ناوگان هواپیمایی آتا - EP-TAD // اختصاصی//
    توسط Capello در انجمن ناوگان آتا ایر
    پاسخ ها: 106
    آخرين نوشته: 25-02-2017, 14:36
  2. دومین A320 در ناوگان هواپیمایی آتا - EP-TAB // اختصاصی//
    توسط Capello در انجمن ناوگان آتا ایر
    پاسخ ها: 88
    آخرين نوشته: 18-04-2016, 01:23
  3. پاسخ ها: 85
    آخرين نوشته: 10-01-2014, 22:52