@aerospacetalk
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

جستار: بهینه سازی واتر مارک در عکس

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,218
    سپاسگزاری شده : 137,554 بار در 8,197 پست
    قدرت امتیازدهی
    1396
    Array

پیش فرض پاسخ : بهینه سازی واتر مارک در عکس

به جای لغت سایت اگر از کلمه تارنما استفاده کنیم بهتره
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

2. سپاسگزاری ها (7):

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    3,613
    سپاسگزاری شده : 731 بار در 78 پست
    قدرت امتیازدهی
    15
    Array

پیش فرض پاسخ : بهینه سازی واتر مارک در عکس

سلام

این هم دومین واتر مارک پیشنهادی

صفحه دریافت فایل PSD
    http://www.4shared.com/photo/6lCGioc0/LOGO__2.html
    به یقین کسانی که گفتند: پروردگار ما خداوند یگانه است سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل میشوند که: نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است.""فصلت 30 ""

"خدا را دوست بدارید،حداقلش اینست که یکی را دوست دارید... که روزی به او خواهید رسید"

Aviation Ordnanceman
    سپاسگزاری
    8,347
    سپاسگزاری شده : 9,405 بار در 592 پست
    قدرت امتیازدهی
    102
    Array

پیش فرض پاسخ : بی نظیر ترین و کمیاب ترین عکسهای نیروی هوایی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر آزادی نمایش نوشته ها
    خيلي وقت ها هست كه فردي مطالب جديدي رو تو سايت به نمايش ميذاره...اونوقت يكي نتنها منبعش رو ذكر نميكنه بلكه به اسم خودش هم تغييرش ميده......واقعا هدف اين سايت ايران ميليتاري فروم چيه؟؟؟؟قضاوت با شما
    سلام و درود بر جوان پاک ایرانی....
    ایا مطمئن هستید که این عکسها از این سایت ايران ميليتاري فروم برداشت شده اند؟؟؟
    شاید این عکسها که شما بدان اشاره فرمودید ،از این تارنما مرجع پارسی دانلود شده باشد و در سایت مذکور با نام خودشان قرار داده باشند...!!!!!
    پس زیبنده نیست که کمی زود قضاوت نکنیم ؟؟؟و از زبان خود نگارنده این مطالب ؛علت را جویا شویم؟؟؟؟؟ان هم شما، عزیز دلی که شور جوانی را با معرفت خود امیخته اید و همیشه زیبایی های علم را به نمایش میگذارید...
    سپاسگذار میشوم که کمی خویشتن داری را نیز چاشنی افکارتان نمایید.

هیچی....

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    41,007
    سپاسگزاری شده : 49,373 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    453
    Array

جناب c130_pilot گرامی
    فکر می کنم شما هم هم رای جناب آزادی بودید و دیدگاه ایشون رو اشتباه برداشت کردید...
    منظور آقای آزادی هم همین نقض آشکار قانون مالکیت معنوی (کپی رایت) بود
    شوربختانه این مورد کم نیست، امروز برای پیدا کردن مطلبی درباره فراز قشم مشغول جستجو در اینترنت بودم که خیلی تصادفی به مطلبی در یکی از انجمنهای هوانوردی برخورد کردم که همین الان هم گنگ هستم!
    یکی از کاربران سابق اینجا، زحمت کشیدند و نوشته Capello رو با تغییرات آنچنان به نام خودشون نوشتند و حتی تصویر RJ ها رو هم با واترمارک جدید گذاشتند که ...
    این موارد برای اولین بار نبوده و برای آخرین بار هم نخواهد بود... فقط امیدوارم خداوند به این آقایون کمی وجدان و راستگویی عطا کنه!

مدیر نگارخانه نیروی هوایی و عضو گروه هوانوردی نظامی
    سپاسگزاری
    2,285
    سپاسگزاری شده : 17,268 بار در 1,187 پست
    قدرت امتیازدهی
    185
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر آزادی نمایش نوشته ها
    خيلي وقت ها هست كه فردي مطالب جديدي رو تو سايت به نمايش ميذاره...اونوقت يكي نتنها منبعش رو ذكر نميكنه بلكه به اسم خودش هم تغييرش ميده......واقعا هدف اين سايت ايران ميليتاري فروم چيه؟؟؟؟قضاوت با شما

درود بر شما
    با دیدین این تصاویر و این حرفها واقعن ناراحت شدم نمیدونم چرا فکر میکنند که واقعن از جایی عکس ها رو کپی میکنم و چه دلیلی داره به اسم خودم بذارم آیا ارزش داره آدم به خاطره رنگی شدن یا معروف شدن یا بالا رفتن امتیاز این کارو انجام بده جناب آزدای خدمت شما عرض کنم تصاویری که بنده قرار میدم با اجازه صاجب عکس است و بدون اون این کار غیره ممکن است هدف از گذاشتن این تصاویر لذت و علاقه مندی است که به این سایت و کلیه افراد این سایت است جناب آزدای عکس های که من قرار میدم کیفیت فول دارند و من کیفیت آنها رو کم میکنم خواهش میکنم همون عکس هایی رو که گذاشتین با کیفیت فول در این سایت قرار بدین بله متاسفانه قانون کپی رایت رعایت نمیشه بارها دیدم که عکس هایی رو قرار دادم در این سایت جاهای دیگه گذاشتن بذارین عنوان کنم یکشون رو در مجله صنایع هوایی عکس 3فروند اف14 رو که بنده قرار داده بودم در اون به نمایش در اومده
    و... در آخر تنها خواهشی که دارم فقط زود قضاوت نکنید اگه با گذاشتن من مشکل دارید یا هر کاربره دیگه من حاضر هستم که دیگه عکسی رو در این سایت قرار ندم که باعث دلخوری شما و همه کسان دیگه بشه بدرود
    REMOVE BEFORE FLIGHT

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    5,833
    سپاسگزاری شده : 1,383 بار در 187 پست
    قدرت امتیازدهی
    21
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط boeing.747 نمایش نوشته ها
    درود بر شما
    با دیدین این تصاویر و این حرفها واقعن ناراحت شدم نمیدونم چرا فکر میکنند که واقعن از جایی از عکس ها رو کپی میکنم و چه دلیلی داره به اسم خودم بذارم آیا ارزش داره آدم به خاطره رنگی شدن یا معروف شدن یا بالا رفتن امتیاز این کارو انجام بده جناب آزدای خدمت شما عرض کنم تصاویری که بنده قرار میدم با اجازه صاجب عکس است و بدون اون این کار غیره ممکن است هدف از گذاشتن این تصاویر لذت و علاقه مندی است که به این سایت و کلیه افراد این سایت است جناب آزدای عکس های که من قرار میدم کیفیت فول دارند و من کیفیت آنها رو کم میکنم خواهش میکنم همون عکس هایی رو که گذاشتین با کیفیت فول در این سایت قرار بدین بله متاسفانه قانون کپی رایت رعایت نمیشه بارها دیدم که عکس هایی رو قرار دادم در این سایت جاهای دیگه گذاشتن بذارین عنوان کنم یکشون رو در مجله صنایع هوایی عکس 3فروند اف14 رو که بنده قرار داده بودم در اون به نمایش در اومده
    و... در آخر تنها خواهشی که دارم فقط زود قضاوت نکنید اگه با گذاشتن من مشکل دارید که هر کاربره دیگه من حاضر هستم که دیگه عکسی رو در این سایت قرار ندم که باعث دلخوری شما و همه کسان دیگه بشه بدرود
    REMOVE BEFORE FLIGHT
    باید عرض کنم به شخصه از دیدن عکس هایی که جناب 747 آپلود می کنند لذت می برم .
    If Its Not BOING, Im Not Going

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    41,007
    سپاسگزاری شده : 49,373 بار در 2,345 پست
    قدرت امتیازدهی
    453
    Array

دوستان گرامی؛
    رامین بزرگوار... شما هم اشتباه برداشت کردید که...
    نوشته آقای آزادی، در بدگویی از کسانی بود که تصاویر ناب شما در این جستار رو برداشتند و به نام دیگری واترمارک زدند...
    در اصالت و دست اول بودن فرتورهای فانتومی شما شکی نیست
    ------------------------------------------------------------------------
    نوشته های آخر این جستار برای جلوگیری از بهم ریختگی اون تا فردا ظهر به جستار مناسبتری منتقل خواهد شد

سپاسگزاری
    2,285
    قدرت امتیازدهی
    185
    Array

[QUOTE=WhiteSwan;380808]دوستان گرامی؛
    رامین بزرگوار... شما هم اشتباه برداشت کردید که...
    نوشته آقای آزادی، در بدگویی از کسانی بود که تصاویر ناب شما در این جستار رو برداشتند و به نام دیگری واترمارک زدند...
    در اصالت و دست اول بودن فرتورهای فانتومی شما شکی نیست
    ------------------------------------------------------------------------
    نوشته های آخر این جستار برای جلوگیری از بهم ریختگی اون تا فردا ظهر به جستار مناسبتری منتقل خواهد شد
    درود بر شما جناب whiteswan
    شاید باور نکنید ولی خیلی ناراحت کننده بود ولی در هر صورت کمال تشکر از شما و تمام دوستانی دارم که بنده رو حمایت میکنند و تصاویر بنده رو پسند میکنند والا با این قضیه پیش اومده الان حدود 1000عکس ناب و با کیفیت HDدر آرشیو قرار دارد ممنون میشم دوستانی که میتونند راهنمایی کنند که بنده چطور این تصاویر رو قرار بدم که در سایت های دیگه با نام خودشون نذارن فعلن با این قضیه پیش اومده از گذاشتن تصاویر معذورم تا راه حلی بیابیم باز هم جا داره از همه کاربرات این سایت صمیمانه تشکر کنم بدرود
    REMOVE BEFORE FLIGHT

Aviation Electronics Technician
    سپاسگزاری
    3,215
    سپاسگزاری شده : 2,528 بار در 282 پست
    قدرت امتیازدهی
    40
    Array

رامین جان پیشنهاد میکنم که برای عکسها واترمارک بزارید
    هم با فتوشاپ و هم با نرم افزار های دیگری میشود این کار را کرد با این روش دیگه نمیتونن به کارهای خود ( سرقت)بپردازند
    راستی اگر میخواهید واتر مارک بزنید روی بدنه عکس بزنید نه روی اسمون که بشه پاکش کرد
    یه طوری که روی خود هواپیمپما باشد

سپاسگزاری
    2,285
    قدرت امتیازدهی
    185
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط n4v!d نمایش نوشته ها
    رامین جان پیشنهاد میکنم که برای عکسها واترمارک بزارید
    هم با فتوشاپ و هم با نرم افزار های دیگری میشود این کار را کرد با این روش دیگه نمیتونن به کارهای خود ( سرقت)بپردازند
    راستی اگر میخواهید واتر مارک بزنید روی بدنه عکس بزنید نه روی اسمون که بشه پاکش کرد
    یه طوری که روی خود هواپیمپما باشد
    درود بر شما دوست گرامی والا من تا حالا با نرم افزارهای دیگه کار نکردم و نمیدونم چگونه است ممنون میشم که راهنمایی فرمائید ؟
    REMOVE BEFORE FLIGHT

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: 20-04-2009, 13:54

برچسب ها برای این جستار