@aerospacetalk
صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 6111620212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 252 , از مجموع 252

جستار: گالري تصاوير فرودگاه هاي ايران

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    176
    سپاسگزاری شده : 1,275 بار در 119 پست
    قدرت امتیازدهی
    18
    Array

پیش فرض پاسخ : گالري تصاوير فرودگاه هاي ايران

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinmardani نمایش نوشته ها
    ممنون از اطلاعات خوبتون دوست عزیز

در مورد عملیات زمین شناسی ( سایزمیک ) تا اونجا که میدونم خلبانان ایرانی هم انجام میدن - حالا اگر بخش خاصیش باشه که از خلبانان خارجی استفاده بشه نمی دونم
    در خصوص B2 ها از عملیاتی بودن EA و EB حد اقل تا یک سال پیش مطمئنم - حال اگر جدیدا مشکلی براشون پیش اومده باشه نمی دونم - ولی چیزی رو که اطمینان دارم اینه که در حال حاضر B2 در گچساران وجود نداره ( فکر کنم توی اهواز باشه ) و پرواز های گچساران با الوئت 3 انجام می شه که همین 4-5 روز پیش در حال پرواز دیدمش ( چند عکس مربوط به فیلم برداری روز عاشورا امسال رو هم ازش گذاشتم قبلا )
    درخصوص پرواز های سکوهای نفتی هم کاملا درست می فرمایید و اشتباه از من بود
    درخصوص سانحه دریاچه مهارلو یا محارلو (؟!) هم از چند خلبان حاضر در محل داستانش رو شنیدم - ولی در خصوص تایپش شک داشتم

ببخشید که توی بیشتر جملاتم از عبارات « فکر کنم » ، « احتمالا » و ... استفاده شده .... چون یه مدتیه بنا به دلایلی کمتر می تونم به هوانوردی بپردازم
    تعدادی عکس هم از هلیکوپتری هایی که نام بردم دارم که توی یک فرصت مناسب پیداشون می کنم و همین جا منتشر می کنم
    با تشکر

سلام و عرض ادب

نه دیگه بازم نشد، کلا آف شور و سایزمیک و نفت رو بزارید کنار - ( سایزمیک: اکتشاف معادن نفت با استفاده از صدای انفجار بر روی خشکی - اصطلاحا: اکتشافات صوتی نفت- تو پروازهای سایزمیک هلی کوپترها یه سری وسایل مخصوص رو بلند میکنن و به مناطق مورد درخواست شرکت نفت انتقال میدن)

هلی کوپتری که عکسشو گذاشتم متعلق به سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور هستش

GSI:Geological Survey of Iran www.gsi.ir

این هلی کوپتر پروازهای ژیوفیزیک انجام میده (به بردی که به اسکید سمت چپ وصل هست و جلو اومده دقت کنید، جای صندلی های عقب این هلی کوپتر یکسری دستگاه و کامپیوتر نصب شده)

میدونم که نشدنیه و قاعدتا چیزی پیدا نمیکنید ولی * پروژه ژیو فیزیک هوایی ایران * رو سرچ کنید خودتون متوجه کلیت ماجرا میشید، البته برای اصل داستان Airborn geophysic هم کفایت میکنه

2. سپاسگزاری ها (4):

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    148
    سپاسگزاری شده : 11,652 بار در 841 پست
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

پیش فرض پاسخ : گالري تصاوير فرودگاه هاي ايران

فضای جدید ایجاد شده در قسمت Departure خیلی آرومو خوبه . صندلی های راحتی زیادی هم اونجا چیده شده . این فضا حدود 8 ماهه که ایجاد شده

4. سپاسگزاری ها (8):

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 6111620212223242526

جستارهای مشابه

1. تصاویری از فرودگاهها و خطوط هوايي دنیا
    توسط CAPT.AHMADI در انجمن فرودگاه های خارجی
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 18-05-2009, 16:06
  2. راهكارهاي بهبود و حفظ خطوط هوايي داخلي
    توسط Air_Navigator در انجمن ناوگان مسافربری داخل کشور
    پاسخ ها: 19
    آخرين نوشته: 03-05-2008, 14:01
  3. پاسخ ها: 23