@aerospacetalk
صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 21263135363738394041
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 410

جستار: خبرهای هواپیمایی امارات (Emirates)

Group Captain
    سپاسگزاری
    487
    سپاسگزاری شده : 24,298 بار در 1,774 پست
    قدرت امتیازدهی
    258
    Array

پیش فرض Re: خبرهای هواپیمایی امارات (Emirates)

سلام دوست عزیز
    اولا خدا کند من اشتباه کنم و ایران با امریکا و همه دنیا توافق کند
    ما که دنبال شر نیستیم

تاریخ بهترین معلم است تا اینده را ببینیم
    در همین ۲۰ یا ۳۰ اخیر دیدیم که در این منطقه چکار با دیگر کشور ها کردن
    در هیچ یک از پاسخ های من کلمه نوکر نمی بینید ولی ساده است که فکر کنیم خیلی از همسایه های ما مستقل هستند
    ما دنبال این نستیم مال کسی برود انشاالله که نرود ولی وقتی ۴۰۰ میلیارد اسلحه به یک کشور می فروشند که برای ترقه بازی نیست
    ناپلون ضرب المسلی داشت
    حرف حق از لوله توپ بیرون می اید
    من دوست ندارم از این کلمه استفاده کنم ولی کشور در دو قدمی یک جنگ تمام عیار است
    اگر هم کسی می خواهد مذاکره کند باید حق یک صندلی هم برای نشستن برای مذاکره را داشته باشد که اقای ترامپ فعلا می گوید پشت در باش و شرایط من را گوش کن
    چه ما خوشحال باشیم چه بدمان بیاید در راس کشور فعلا با این شرایط خبری از مذاکره نیست
    پیام به هم می دهند ولی مذاکره خیر

شما فکر می کنید چرا حکومت قبل رفت
    لابد فکر می کنید یه دلیل حقوق بشر و دیکتاتوری بودن بود
    نفت که از ۷ دلار شد ۳۰ دلار حمایت ها هم رفت
    الان بعضی از همین دولت ها به بازگشت رژیم قبل هم رضایت نمی دهند
    انها حرف اشان این است هر کسی باشد یا بیاید ایران با این حد و اندازه با این جمعیت و غیره برای منطقه خطر ناک است
    اگر میگویم یک چیزی می دانم

اما مشکل شما با پراید
    ما چند سال پیش بحث مفصلی در مورد پراید و صنعت کشور داشتیم
    دوستانی بودن که فکر می کردن من دشمن داخل سازی هستم
    من فقط و فقط نگاه افتصادی دارم
    همین ماشین هفتاد میلیونی در حالی ساخته می شود که سازنده ان به نرخ ارز ازاد ۴ میلیارد دلار بدهی داره
    قیمت پراید برای سایپا ۵۰۰۰ یورو است فردا یورو بشود ۲۰ هزار تومان پراید هم میشود ۱۰۰ میلیون تومان
    بدهی که خودرو سازها رو دست مردم ایران گذاشتن یعنی پراید ۷۰ میلیون نیست ۱۴۰ میلیون است
    بعدا فاکتور ان می فرستن منزل با بالا بردن قیمت برنج و گوشت وغیره
    چون کسر بودجه داریم جای دیگر جبران می کنند

من تمام مطالب شما رو درک می کنم و خیلی از بخش ها رو با شما موافقم ولی با این مخالف هستم که فکر کنیم در سی ای ای
    یا در پنتاگون کسی دلش برای ایران و مردم ایران بسوزد
    و امیدوارم اتفاقی نیفتد
    چون کوچک ترین جرفه از مشهد جنگ خواهد بود تا بیروت و این شوخی نیست

بازهم تکرار می کنم خدا کند من اشتباه کنم و اتفاقی نیفتد
    مردم دیگر کشش و تحمل ندارند
    گذشته هم گذشته حکومت سابق هم وجود ندارد باید به فکر فردا بود

شب شما بخیر

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    43,814
    سپاسگزاری شده : 55,589 بار در 4,014 پست
    قدرت امتیازدهی
    550
    Array

پیش فرض پاسخ : خبرهای هواپیمایی امارات (Emirates)

نقل قول نوشته اصلی توسط 777300ER نمایش نوشته ها
    چهل ساله گوش ما پر از این حرفاست: "برای ایران برنامه دارند"، "میخاهند ایران را تجزیه کنند"، "میخاهند ایران را سوریه و لیبی کنند."، "نگاه به مال بقیه نکنید"، بزودی مالشان یک شبه میرود"، "همه نوکر آمریکان و دارند بهش باج میدهند" وووو... هزارهزاربار شنیده ایم این حرف هارا

چرا زمان حکومت سابق از این خبرها نبود برای تجزیه ایران؟! چرا ایران با همه کشورهای منطقه رابطه منطقی و درست داشت؟ تا وقتی ما شدیم "نماینده جنگ سرد در منطقه" و دشمن خونی آمریکا و اسراییل و "باقی نوکرها" همه بحرانها شروع شد؟ ما شدیم نماینده مبارزه جهانی با استکبار آمریکا!. همان اسراییل و همان امریکا در زمان جنگ هشت ساله با عراق به ما کمک هم کردند مخصوصا اسراییل

زمانی قطب اول اقتصادی اول منطقه (که حتی آسیا) بودیم از هر نظر ، الان دلمان خوش است به آمریکاستیزی هزینه ساز دوران جنگ سرد و یک سیستم و صنعت فرسوده و بغایت فاسد و بیمار که بعید میدانم حتی "کج دارومریز نیاز کشور را برطرف کند" البته به کانادا خیلی خیر و برکت رسانده!. این هم لیاقت ایران و ایرانی در سال 1398!. خودروی از رده خارج شده 40 سال پیش با قیمت هفتاد ملیون!.

جناب لیلیسلم باز هم تاکید میکنم: آمدیم و کشورهای نوکر همسایه مالشان نرفت که هیچ، چه بسا دوبرابر شد؟ آنوقت چی؟ جواب میدهید؟. آمدیم و ترکیه و پاکستان و عمان و کشورهای آسیای میانه و شیخ نشین های جنوب هرروز بیشتر از پیش از ما در صنایع مختلف و بخش خدمات و چه و چه جلوتر زدن. آنوقت جواب میدهید!؟ یا میخاهید مثل کل کل بچه مدرسه ای ها با شعار "شما نوکرید" و "شما باج میدهید" دلتان را خوش و بلکه خنک کنید؟. امیدوارم شما و همفکرانتان آن روز بیایید و جواب دهید چون چهل سال است امثال شما میگوند بزودی اموالشان میرود...

ضمنا دشمنی با اسراییل و البته با آمریکا و البته با کشورهای منطقه و کلا با دنیای متمدن بزرگترین حماقتی بوده و هست که کردیم و هرروز هم میکنیم چون هنوز در دنیای جنگ سرد سیر میکنیم. و خداروشکر عامه مردم دست از این دشمنی و کینه ورزی بچگانه دست شسته اند و نگاهشان به مسایل از بیخ و بن عوض شده و آینده البته خیلی روشنتر است
    اشتباه شما این است که گمان می کنید در زمان شاه، آمریکا واقعا متحد ایران بوده. خیر. همان موقع آمریکا مخالف غی سازی اورانیوم در ایران بوده. به ایران نیروگاه اتمی نفروخت. حتی ذوب آهن هم نفروخت و ایران ذوب آهن رو از شوروی گرفت. جایی خوانده بودم ایران اف 111 و موشک بالستیک می خواست اما آمریکا به ایران نفروخت و ... .

شورای هوانوردی
    سپاسگزاری
    43,814
    سپاسگزاری شده : 55,589 بار در 4,014 پست
    قدرت امتیازدهی
    550
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 777300ER نمایش نوشته ها
    چهل ساله گوش ما پر از این حرفاست: "برای ایران برنامه دارند"، "میخاهند ایران را تجزیه کنند"، "میخاهند ایران را سوریه و لیبی کنند."، "نگاه به مال بقیه نکنید"، بزودی مالشان یک شبه میرود"، "همه نوکر آمریکان و دارند بهش باج میدهند" وووو... هزارهزاربار شنیده ایم این حرف هارا

چرا زمان حکومت سابق از این خبرها نبود برای تجزیه ایران؟! چرا ایران با همه کشورهای منطقه رابطه منطقی و درست داشت؟ تا وقتی ما شدیم "نماینده جنگ سرد در منطقه" و دشمن خونی آمریکا و اسراییل و "باقی نوکرها" همه بحرانها شروع شد؟ ما شدیم نماینده مبارزه جهانی با استکبار آمریکا!. همان اسراییل و همان امریکا در زمان جنگ هشت ساله با عراق به ما کمک هم کردند مخصوصا اسراییل

زمانی قطب اول اقتصادی اول منطقه (که حتی آسیا) بودیم از هر نظر ، الان دلمان خوش است به آمریکاستیزی هزینه ساز دوران جنگ سرد و یک سیستم و صنعت فرسوده و بغایت فاسد و بیمار که بعید میدانم حتی "کج دارومریز نیاز کشور را برطرف کند" البته به کانادا خیلی خیر و برکت رسانده!. این هم لیاقت ایران و ایرانی در سال 1398!. خودروی از رده خارج شده 40 سال پیش با قیمت هفتاد ملیون!.

جناب لیلیسلم باز هم تاکید میکنم: آمدیم و کشورهای نوکر همسایه مالشان نرفت که هیچ، چه بسا دوبرابر شد؟ آنوقت چی؟ جواب میدهید؟. آمدیم و ترکیه و پاکستان و عمان و کشورهای آسیای میانه و شیخ نشین های جنوب هرروز بیشتر از پیش از ما در صنایع مختلف و بخش خدمات و چه و چه جلوتر زدن. آنوقت جواب میدهید!؟ یا میخاهید مثل کل کل بچه مدرسه ای ها با شعار "شما نوکرید" و "شما باج میدهید" دلتان را خوش و بلکه خنک کنید؟. امیدوارم شما و همفکرانتان آن روز بیایید و جواب دهید چون چهل سال است امثال شما میگوند بزودی اموالشان میرود...

ضمنا دشمنی با اسراییل و البته با آمریکا و البته با کشورهای منطقه و کلا با دنیای متمدن بزرگترین حماقتی بوده و هست که کردیم و هرروز هم میکنیم چون هنوز در دنیای جنگ سرد سیر میکنیم. و خداروشکر عامه مردم دست از این دشمنی و کینه ورزی بچگانه دست شسته اند و نگاهشان به مسایل از بیخ و بن عوض شده و آینده البته خیلی روشنتر است
    اشتباه شما این است که گمان می کنید در زمان شاه، آمریکا واقعا متحد ایران بوده. خیر. همان موقع آمریکا مخالف غی سازی اورانیوم در ایران بوده. به ایران نیروگاه اتمی نفروخت. حتی ذوب آهن هم نفروخت و ایران ذوب آهن رو از شوروی گرفت. جایی خوانده بودم ایران اف 111 و موشک بالستیک می خواست اما آمریکا به ایران نفروخت و ... . دخالت آمریکا در ایران چیز جدیدی نیست. کودتای 1953 رو استحضار دارید؟

ایران در سیاست خارحیش در بعد از انقلاب اشتباهات زیادی داشته. اما این حقی رو برای آمریکا ایجاد نمیکنه که الان بزنه زیر برجام. مقصر وضعیت فعلی فقط و فقط آمریکا و دیوانه ای به نام ترامپ است. و متاسفانه عملکرد ترامپ در راستای منافع تندروهای داخلی و مخالفان برجام است. ترامپ کاری کرده که دیگر کسی در ایران حالا حالا ها جرات نمی کند به سمت مذاکره با آمریکا برود.

Group Captain
    سپاسگزاری
    487
    قدرت امتیازدهی
    258
    Array

شاهرخ عزیز شب بخیر

که به تاریخ نگاه کنیم می بینیم که اول بمب اتم را ساختن بعد رفتن سراغ انرژی هسته ای
    و دلیل ان هم گران شدن نفت در ایران بود چون سوخت هسته ای ارزان تر بود و وابستگی غرب را به خاورمیانه بخصوص ایران که در ان زمان بزرگترین تولید کننده نفت بود را کم می کرد
    امریکای ها این طور برداشت کردن که نباید به بزرگترین تولید کننده نفت انرژی هسته ای هم داد
    جهت اطلاع دوست عزیز مان ۷۷۷ و تایید شما این توضیحات را دادم
    الان هم انرژی هسته ای از دید اقتصادی دیگر به صرفه نیست و خطراتی که دارد و سرمایه گذاری که برای ان باید کرد دیگر مانند قبل توچیح ندارد
    الان با امدن انرژی خورشید ی یا بادی و یا ابی حتی فرانسه که ۵۴ درصد انرژی ان از هسته ای می باشد نیروگاه جدیدی نخواهد داشت

اما ما
    کلا نظام ما در اخرین لحظه کوتاه می اید
    نمی خواهم مثال های گذشته را بدهم همه می دانند
    اما این دفعه طرف مقابل مدل المان و ژاپن را در پایان جنگ جهانی انتخاب کرده یعنی تسلیم تمام و کمال
    در داخل هم در یکی بخشی از قدرت هم مخالف نیستند به شرط ان که در راس قدرت بمانند

من شخصا مشکل ام با این ۳۶۰ فروند هواپیما جنگی و ۳۰ یا ۴۰ هزار نیرو
    و صد ها میلیارد اسلحه فروخته شده در جوار ما است

با پوزش از دوست عزیز ۷۷۷ الان مشکل کشور فردا است
    نه حکومت قبل
    اتفاقات احتمالی تاثیر شدیدی بر عراق خواهد گذاشت
    شاید عراق هم تجزیه شود چون بخشی از عراق حیاط خلوت ایران شده
    لبنان و سوریه هم دوباره ناارام خواهد شد
    تنگه هرمز و تنگه بابلمند هم ناارام خواهد شد

در میان یک سری از سیاست مداران غربی بدون تعارف صحبت از جنگ جهانی است
    چون کسی نمی داند که دیگر قدرت ها تا کجا تحمل خواهند کرد

این ها را گفتم تا دقیقا عمق حرف های مان را بسنجیم
    صحبت از عقب نشینی از یمن نیست
    صحبت از بقا است

به من هم ۷۷۷ عزیز و هم به مردم حق می دهم
    مردم باید زندگی کنند
    مگر فرانسوی یا المانی ها هم اینقدر تحت فشار و جزیات زندگی می کنند
    ما الان ۴۰ ساله تحت جنگ و تحریم و باید و نباید ها هستیم
    مسولین هم کار را اسان نمی کنند
    طرف با ۳ میلیارد دلار از کشور در می ره ولی یک دختر بد حجاب رو دو ساعته می گیرند
    من داماد یک خدا بیامرز هستم چرا به من بانک سرمایه را ندادن و با داماد فلان وزیر دادن که الان میلیارد دلار هم انچا اختلاس شده

در هر صورت خداوند به همه ما رحم کند و این ماجرا هم یک توری به خیر ختم شود چون پر سود ترین تجارت و صنعت دنیا
    صنعت نظامی است

شب بخیر

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    1,443
    سپاسگزاری شده : 2,545 بار در 201 پست
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrokh نمایش نوشته ها
    اشتباه شما این است که گمان می کنید در زمان شاه، آمریکا واقعا متحد ایران بوده. خیر. همان موقع آمریکا مخالف غی سازی اورانیوم در ایران بوده. به ایران نیروگاه اتمی نفروخت. حتی ذوب آهن هم نفروخت و ایران ذوب آهن رو از شوروی گرفت. جایی خوانده بودم ایران اف 111 و موشک بالستیک می خواست اما آمریکا به ایران نفروخت و ... . دخالت آمریکا در ایران چیز جدیدی نیست. کودتای 1953 رو استحضار دارید؟
    نه بنده گمان نمیکنم آمریکا "متحد درجه اول" ایران بوده ولی دشمن خونی هم نبوده و اگر سخت افزارهایی به ایران نفروخته، خیلی چیزهای دیگر هم در عوض فروخته که نمیتوانید انکار کنید. (اف 111 و موشک بالستیک رو هم به هیچ کشوری در منطقه اجازه نمیداد داشته باشند در آن روزگار بدلایل مختلف استراتژیک). ضمنا این سیاست درست شاه بود که از کشورهای مختلف تکنولوژی و خدمات میخرید گرچه رابطه ای اصلی اش با آمریکا بود. شکر خدا که الان وابسته چین و روسیه هستیم.

نمیخاهم روی دونه دونه مصادیق بحث کنم، تا ابد طول میکشد. شما میگویید آمریکا در ایران کودتا کرد، من میگویم آمریکا در ژاپن و ویتنام بمب اتم و ناپالم ریخت و چندصدهزارنفر را مستقیما کشت. ولی الان رابطه شان چگونه است؟.
    بدون حمایت امریکا وقوع انقلاب اسلامی و روی کار آمدن رژیم فعلی غیرممکن بود. آمریکا ارتش ایران را از انجام کودتا در هنگام انقلاب 57 بازدداشت و در جنگ 8 ساله با عراق هم به ایران کمک هایی کرد (البته ضررهایی هم زد.) هر کشوری در دنیا بفکر منافع خودش است ولی به تجربه ثابت شده تجارت و رابطه اقتصادی-سیاسی با آمریکا هزارهزار بار بهتر از کشورهایی مثل روسیه و چین است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrokh نمایش نوشته ها
    ایران در سیاست خارحیش در بعد از انقلاب اشتباهات زیادی داشته. اما این حقی رو برای آمریکا ایجاد نمیکنه که الان بزنه زیر برجام. مقصر وضعیت فعلی فقط و فقط آمریکا و دیوانه ای به نام ترامپ است. و متاسفانه عملکرد ترامپ در راستای منافع تندروهای داخلی و مخالفان برجام است. ترامپ کاری کرده که دیگر کسی در ایران حالا حالا ها جرات نمی کند به سمت مذاکره با آمریکا برود.
    داستان برجام مال دو سال اخیر است، 38 سال گذشته اوضاع ما خوب بود؟. پولهای آزاد شده برجام کجا رفت؟ چرا فقیرتر شدیم؟. چرا سرنوشت مان را به ترامپ گره زدیم؟. چرا در ایران با تغییر رییس جمهور وضع عوض نمیشود ولی با تغییر رییس جمهور در آمریکا میشود؟!. چرا در ایران دو سه دولت موازی داریم؟ چرا کاری کرده ایم که سرنوشت مملکت به امضای ترامپ و مود روزمره اش گره خورده؟. چرا کشور را در آستانه ی جنگ برده اند؟. حوادث مشکوکی مثل حمله به سفارت آمریکا در بغداد یا انفجار در بندر فجیره زیرسیبیلی رد شد ولی اگر ادامه یابد شاید درگیری جدی در منطقه ایجاد شود که خود مقدمه یک جنگ اساسی باشد. چه کسی از جنگ ضرر میکند؟، جز ملت مفلوک ما؟. چرا کشور از نظر اقتصادی مطلقا ایزوله و فلج شده؟. چرا باید برای ما ناو بیاروند در منطقه؟. استحضار دارید برنامه نفت در برابر غذا عملا شروع شده؟
    تا وقتی در ایران چنددولتی داریم، وقتی دشمن درست میکنیم، وقتی نفرت صادر میکنیم و با دنیا سر جنگ داریم وضع همین است. روز به روز هم ضعیف تر میشیم و پیشرفت دیگران را تحقیر میکنیم.

Group Captain
    سپاسگزاری
    487
    قدرت امتیازدهی
    258
    Array

جناب ۷۷۷ عزیز سلام صبح شما بخیر

واقعااز دلایل فروش و داشتن ۳۸۰ امارات بحث را به کجا رساندی
    فکر نمیکنم این انجمن جای پاسخ این چرا های شما باید باشد
    می توانیم دلایل بیشتری و چرا های بیشتری داشته باشیم

ولی در سیاست همیشه یک چیز دیگری هم هست
    در پاسخ چرا ها پیشنهاد هم می دهند

شما چه پیشنهادی داری
    برادر شاه مرده و ۳۸ سال پیش از این دنیا رفته
    پادشاهی هم در ایران تا اطلاع ثانوی قرار نیست بیاید
    ما هستیم شرایط فعلی
    شما فکر کن نماینده ایران بودی
    وقتی نیروی هوایی نداری و برای مشکلات تحریمی داری چه کار می کردی
    فراموش نکن مذاکره یعنی امتیاز دادن و گرفتن
    دوست داری با قدرت مذاکره کنی یا دوست داری تسلیم بشوی

یک سوال دیگر
    ایا حاضر بودی وقتی در مذاکره هستی طرف روبرو بگه فردا توافق در قدرت دیگر نخواهی بود
    و باید بیایی دادگاه در نیویورک پاسخ ۱۱ سپتامبر را بدهی چون عربستان نباید جواب بده
    این ایرانی امریکایی که چند سال زندان بودن هم ۲ میلیارد دلار ضرر می خواهند

باید بیایی دادگاه جواب خانواده های کلیمی ارژانتینی رو به دلیل بمب گذاری ۳۰ سال پیش رو هم تو بده

ان ۷۴۷ پن ام هم مثل اینکه کار تو بوده چند میلیارد دلار ی هم که از قذافی گرفتیم کم بود تو هم ۱۰ میلیارد بده

با فرانسوی هم خودرو تولید کردی مناقصه بین المللی نداشتی حالا باید ضرر دیگر شرکتها را بدهی

حالا که معلوم شد چی باید بدی و نداری مشکلی نیست
    اکسون میاد پارس جنوبی رو ۱۰۰ سال ور می داره بدهی های تو را می دهد
    بوینگ می خواهی داریم
    ماشین ها از این به بعد فورد باید باشه کارخانه تعطیل

ارتش هم مانند ژاپن و المان فقط مصرف داخلی
    ایران خیلی بزرگه سه تا پایگاه باید بدهی از این به بعد امنیت این جا با ما

اقای ۷۷۷ عزیز اینجوری بود و شد و حکومت قبل قبول نکرد و رفت
    اینجوری هم مذاکرات اقای ترامپ خواهد بود

اوباما می خواست یواش یواش با بفرما بگیره
    این یکی مگه من لاتم ها ندی می زنم

در دولت ایران و مسولین کسی را نداریم این را قبول کنه
    مگر اینکه مانند ژاپن جنگ اتمی بشه

روز شما بخیر

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    1,443
    سپاسگزاری شده : 2,545 بار در 201 پست
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array

پیش فرض پاسخ : Re: خبرهای هواپیمایی امارات (Emirates)

نقل قول نوشته اصلی توسط lilisam نمایش نوشته ها

واقعااز دلایل فروش و داشتن ۳۸۰ امارات بحث را به کجا رساندی
    فکر نمیکنم این انجمن جای پاسخ این چرا های شما باید باشد
    می توانیم دلایل بیشتری و چرا های بیشتری داشته باشیم
    بله، من حرفهایم را زدم، باقی تکرار مکررات خواهد بود. ضرر این "بیزنس آمریکاستیزی" را ما مردم داریم میدهیم و سودش را آقازاده ها و ژن خوبها به کانادا میبرند.
    الان هم که جو "جنگ" راه افتاده و یواش یواش دارند فضا را آماده میکنند که چند درگیری و یا حادثه را بهانه و سپس افکار عمومی منطقه و دنیا را در چندسال آینده آماده جنگ کنند (مخصوصا که دیوانه ای در آمریکا روی کار آمده که به هیچ صراطی مستقیم نیست). در داخل هم مطلقا عقلانیتی وجود ندارد و روحیه چپی باقیمانده از دوران جنگ سرد مملکت را روزبه روز بیشتر وارد بحران میکند. فساد و دزدی آقازاده ها و خودی ها بیداد میکند ولی کل مشکل حاکمان چند تار موی دختران و آوازخوانی چند جوان در پارک یا مدرسه است. فعلا بهتر است دعا کنیم درگیری یا ماجراجویی و احیانا جنگ پیش نیاید، توسعه و پیشرفت و هواپیما و خودرو و صنعت پیشکش. باقی بقایتان

Group Captain
    سپاسگزاری
    487
    قدرت امتیازدهی
    258
    Array

مجدد سلام ۷۷۷ عزیز
    در کل این یکی از مشکلات سیاسی کشور ماست
    زلزله می اید به فکر درست ساختن هستیم
    سیل که امد به فکر رعایت حریم رودخانه می افتیم
    تحریم که می شویم به فکر اقتصاد مقاومتی می رویم
    ان روز ی که ریس جمهوری داشتیم که پورشه و مازراتی را مانند نقل و نبات وارد کرد کسی حرفی نمی زد
    همین امروز دیدم نزدیک ۱۷ میلیون دلار ارز برای واردات غذای سگ و گربه خارج شده البته که به نظر من داشتن سگ و گربه گناه نیست ولی با این اوضاع کشور
    می شود کسی رو پیدا کرد که همین را تولید داخل کند

الان که فشار امریکا زیاد شده شاید به جرات بشه گفت که در بهترین روزها برای توافق هستیم
    چون مسولین ما اینطوری فقط و فقط فکری خواهند کرد
    شخصا فکر میکنم ایران اخر توافق خواهد کرد ولی به چه هزینه ای رو نمی دانم
    در هر صورت این را هم رسما از مسولین شنیده ام و هم خیلی از تحلیل گر ها می گویند
    ما می توانیم بدون ۷۰ درصد واردات کشور را بچرخانیم
    ولی بدون فروش نفت نهایت ۶ ماه
    دولت ما سنگین است و هزینه های بالای دارد
    سوبسید های مستقیم و غیر مستقیم
    ارز ۴۲۰۰ تومانی و رانت ها فروش نفت را بسیار حیاتی کرده و نمی توان از ان گذشت
    پس باید شاهد ان باشید که برای بقایی نظام و بقایی ایران و جغرافیایی ان اخر سر توافقی در راه خواهد بود
    ولی باید دید چقدر امتیاز باید داد
    خروج از سوریه و عراق
    قطع کمک به یمن و لبنان
    ووووو

روز بخیر

Group Captain
    سپاسگزاری
    487
    قدرت امتیازدهی
    258
    Array

سلام شب بخیر
    تا ساعتی دیگر هواپیمایی امارات به دلیل ضرر و زیانی که از کرونا داشته
    حدودا۳۰۰۰۰ هزار نفر از پرسنل کم میکند
    در همین راستا ۴۶ فروند ارباس ۳۸۰ هم احتمالا برکنار خواهند شد

با تشکر

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    98,229
    سپاسگزاری شده : 135,638 بار در 8,081 پست
    قدرت امتیازدهی
    1397
    Array

پروازهای هواپیمایی امارات تا 4 دسامبر به 4 پرواز در هفته کاهش یافته. روزهای دوشنبه و چهار شنبه و چمعه و شنبه
    6) حقّاً که انسان سرکشی می کند ، 7) همین که خود را بی نیاز پندارد. علق

صفحه 41 از 41 نخستنخست ... 21263135363738394041

جستارهای مشابه

1. مقایسه هواپیمایی امارات و ماهان
    توسط amiramir در انجمن خاطرات پرواز و گزارش سفر
    پاسخ ها: 15
    آخرين نوشته: 07-07-2014, 11:46
  2. تاریخچه هواپیمایی امارات
    توسط 747-400 در انجمن اخبار هوانوردی آسیا و اقیانوسیه
    پاسخ ها: 3
    آخرين نوشته: 10-07-2013, 19:11
  3. گاف دوباره شرکت هواپیمایی امارات!+فرتور