اگر منظورتون من و جناب Airbus007 هستیم ...

باید بگم که من هنوز هم سر حرفهای خودم هستم ...

جناب Airbus007 هم حتما همینطور هستند...
شما میتونید ادعا کنید که ماهان این هواپیماهای 20-21 ساله رو به آسانی و بدون هیچ مشکلی آورده؟؟؟
من یک مسافرت سه روزه بودم و از فروم بی خبر...
من با نظر جناب Capeello کاملا موافقم و ایشان حرف های بنده رو بیان می کنند..

ضمن اینکه فراموش نکنید اگر اوردن هواپیما اینقدر راحت بود تلاش ایرتور برای اوردن MD ها از کشور دوست و برادر! چین به ثمر می نشست. ایرتور که دولتی بود. بقیه شرکت شرکت های خصوصی فعال هم کم و بیش مشکل دارند. مشکلات هم مختلف است. از انداختن هواپیماهای نا مناسب و با کار کرد پایین گرفته تا گران فروختن هواپیماها - البته نبود نقدینگی هم یک دلیل شرکت هاست. البته الان که وزارت راه منابع خوبی رو به شرکت ها اختصاص داده باید دید شرکت های محترم چه فعالیتی می کنند...

ضمنا تا جایی که یادمه بحث ما با دوست ارجمند omid_A330 هم بر سر هواپیمای 204 با دیگر هواپیما ها بود..
ایشان هر چقدر ان را بنجل می دانستند به اعتقاد ما ورود این هواپیمای نو بسیارز بهتر از ورود هواپیماهای 20 ساله است ....
البته وضعیت 747 قدری فرق داره. چون اساسا هواپیمای ایمنی هست و پرسنل ایرانی از پس نگهداری این هواپیما بر می ایند..
با این حال ورود 204 نو نسبت به ورود دیگر هواپیماها از جمله 757 عمر پایین(مقلا 8 سال) به مراتب بهتر هست...
ضمن اینکه قبلا بحث فکر کنم به میزان کافی شده و یاداوری هر سخنی باعث تکرار مکررات هست..