@aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk @aerospacetalk
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

جستار: جنگنده ؛ MIG-31 Foxhound

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    2,034
    سپاسگزاری شده : 913 بار در 199 پست
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array

محمد جان منم كه گفتم كه ميگ 31 بهتر از ميگ 25 هستش منتها گفتم بدرد ما نميخوره چون خيلي گرونه و پشتيبانيشم گرون و سخته ضمن اينكه تكنولوژي ساختش خيلي قديميتر از سوخو30 هستش و موشك هاشم مثل اكريد و آموس بهتر از ارچر و آلامو هاي جديد و آدر نيست و فكر هم نميكنم از فونيكس بهتر باشن چون واقعا فونيكس يدونس و براي نمونس

ميگ هاي ما هم مدل اي هستن قرار بود اگه روس ها يه وقت حوصله داشتن بعد از تكميل نيروگاه اتمي بوشهر كه هر سال عقبش ميندازن تا هم پول بيشتري بگيرن هم حالمونو و هم غرور هاي بيجامون بشكونن اونوقت اونا رو به مدل اس ام تي يا يه چيزي شبيهش تغيير بدن

والا من از خلبانهاي ايراني پرسيدم ميگفتن با هواپيماهاي آمريكايي راحتترن و بهشون اعتماد بيشتري دارن و تازه ما تغييراتي كه خودمون رو ميگ ها داديم نصب پايلون هاي سوخت اضافي اف 4 روشون و براي يكسريشون هم لوله هاي سوختگيري ثابت بود ه و ديگه از تغييرات و اصلاحات ديگه خبري ندارم اگه شما داري يه اعلامي هم به ما بكن خوشحال شيم

يه بار تو تلويزيون گفتن موشكهاي غربي رم روشون نصب كردن

از يه خلبانم پرسيدم اف14 بهتره يا ميگ29 گفت كه اف14 رو وقتي داره رهگيري ميكنه ميشه جهتشو شناخت و ازش فرار كرد و عراقي ها اينكارو زياد ميكردن ولي ميگ 29 معلو م نميشه از كدم جهت رهگيري ميكنه اما بازم تو چندتا جنگ كه شد ميگهاي زيادي سقوط كرپن ولي يه خبر موفقيت ازشون نشنيديم :(

به نظر من بهتره بزرگنمايي ذر مورد تسليحات قديمي روسها نكنيم حالا بازم جديداشون يه چيزي ولي نسل قبل واقعا افتضاح بودن البته از تسليحات چيني بهترن :)
    ايران عزيز سربلند باشي

2. سپاسگزاری ها (2):

هوانورد افتخاری
    سپاسگزاری
    80
    سپاسگزاری شده : 382 بار در 80 پست
    قدرت امتیازدهی
    13
    Array

پیش فرض جنگنده ؛ MIG-31 Foxhound

بنام خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط رضاخان
    محمد جان منم كه گفتم كه ميگ 31 بهتر از ميگ 25 هستش منتها گفتم بدرد ما نميخوره چون خيلي گرونه و پشتيبانيشم گرون و سخته ضمن اينكه تكنولوژي ساختش خيلي قديميتر از سوخو30 هستش و موشك هاشم مثل اكريد و آموس بهتر از ارچر و آلامو هاي جديد و آدر نيست و فكر هم نميكنم از فونيكس بهتر باشن چون واقعا فونيكس يدونس و براي نمونس

ميگ هاي ما هم مدل اي هستن قرار بود اگه روس ها يه وقت حوصله داشتن بعد از تكميل نيروگاه اتمي بوشهر كه هر سال عقبش ميندازن تا هم پول بيشتري بگيرن هم حالمونو و هم غرور هاي بيجامون بشكونن اونوقت اونا رو به مدل اس ام تي يا يه چيزي شبيهش تغيير بدن

والا من از خلبانهاي ايراني پرسيدم ميگفتن با هواپيماهاي آمريكايي راحتترن و بهشون اعتماد بيشتري دارن و تازه ما تغييراتي كه خودمون رو ميگ ها داديم نصب پايلون هاي سوخت اضافي اف 4 روشون و براي يكسريشون هم لوله هاي سوختگيري ثابت بود ه و ديگه از تغييرات و اصلاحات ديگه خبري ندارم اگه شما داري يه اعلامي هم به ما بكن خوشحال شيم

يه بار تو تلويزيون گفتن موشكهاي غربي رم روشون نصب كردن

از يه خلبانم پرسيدم اف14 بهتره يا ميگ29 گفت كه اف14 رو وقتي داره رهگيري ميكنه ميشه جهتشو شناخت و ازش فرار كرد و عراقي ها اينكارو زياد ميكردن ولي ميگ 29 معلو م نميشه از كدم جهت رهگيري ميكنه اما بازم تو چندتا جنگ كه شد ميگهاي زيادي سقوط كرپن ولي يه خبر موفقيت ازشون نشنيديم :(

به نظر من بهتره بزرگنمايي ذر مورد تسليحات قديمي روسها نكنيم حالا بازم جديداشون يه چيزي ولي نسل قبل واقعا افتضاح بودن البته از تسليحات چيني بهترن :)

اگر دقت كرده بوديد من اونو با رپتور كه مقايسه نكردم بلكه منظورم با جنگنده هاي متعارف اينقدر ها هم قديمي نيست با اين تفكر شما پس كره اي ها خيلي ديونه هستند كه دارن F.15 بيست سال پيشو ميخرن (بايد توجه كني هر جنگنده اي آپديت ميشه)

فالكروم بزرگترين ايرادش كمبود سلاح دوربرد و ميانبرد قويه وگرنه جنگنده ي عالي است

در مورد موشك ها هم شما داري موشكهاي دور برد رو با ميان برد مقايسه مي كني و اين درست نيست

بزرگنرين مشك فالكروم كمبود برد عملياتي و كارايي موشكهاي عملياتيشه بازم ميگم بجز آدر در سلاح كمبود داره(اصولا فالكروم يك جنگنده ي بيس محوره

اما كي از آموس حرف زد وقتيR.37 هست

اسپارو كه خيلي وقت سري جديد نداشته نكنه امرام ميگي؟

4. کاربر مقابل از نوشته black hawk گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aviation Structural Mechanic
    سپاسگزاری
    36
    سپاسگزاری شده : 71 بار در 37 پست
    قدرت امتیازدهی
    12
    Array

كلا سرمايه گذاري روي استيلث خطرناك نيست؟چون هميشه امكان ساخت رادارهاي قوي تر وجود داره.اون وقت يه استيلت كه خيلي چيز ها رو به خاطر خفا كاري از دست داده عملا بلا استفاده نميشه؟
    دريغا!
    شير آهن كوه مردا
    كه تو بودي
    (به ياد كرامت و خسرو)

6. کاربر مقابل از نوشته Sina گرامی سپاسگزاری کرده است:

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    2,034
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array

ميگ 29 هاي ما كه فعلا ول معطلا تا رادارهاشون و موشكهاشون و سيستم هاي پدافنديشون ارتقا پيدا نكنه

اسپارو هم منظورم مدل هاي ام هستش كه روي اف 15 هاي جديد نصبه

R37 هم موشك بزرگ و گرونقيمتيه كه براي هدف قرار دادن آواكس ها و بمب افكنهاي بزرگ توليد شده و در برابر جنگنده ها نه مقرون به صرفس نه فكر كنم ميگ 31 بتونه بيشتر از 2 تاشو حمل كنه حالا با قدرتش كاري نداريم و اونو عالي در نظر گرفتيم

تازه روسيه به ما هنوز آدر رو نداده ميخواهيد اونو بده پس در مورد خودمون كه بحث ميگ31 بيدليله و به نظرم تو جيح نداره اما در برابر اف 22 و اف 35 ها وقتي كه شناسايي ميشن خيلي به هواپيما نزديكن و ديگه نيازي به موشكهاي برد بلند نيست با موشكهاي حرارتي و راداري برد متوسط راحتتر ميشه زدشون

مطمءن باشيد روسها ديگه بيشتر رو جنگنده هايه نسل جديدشون سرمايه گذاري ميكنن نه ميگ 31

مدلهايي نظير سوخوهاي جديد و ميگ 1.44
    ايران عزيز سربلند باشي

8. کاربر مقابل از نوشته RezaKhan گرامی سپاسگزاری کرده است:

هوانورد افتخاری
    سپاسگزاری
    80
    سپاسگزاری شده : 382 بار در 80 پست
    قدرت امتیازدهی
    13
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط رضاخان
    ميگ 29 هاي ما كه فعلا ول معطلا تا رادارهاشون و موشكهاشون و سيستم هاي پدافنديشون ارتقا پيدا نكنه

اسپارو هم منظورم مدل هاي ام هستش كه روي اف 15 هاي جديد نصبه

R37 هم موشك بزرگ و گرونقيمتيه كه براي هدف قرار دادن آواكس ها و بمب افكنهاي بزرگ توليد شده و در برابر جنگنده ها نه مقرون به صرفس نه فكر كنم ميگ 31 بتونه بيشتر از 2 تاشو حمل كنه حالا با قدرتش كاري نداريم و اونو عالي در نظر گرفتيم

تازه روسيه به ما هنوز آدر رو نداده ميخواهيد اونو بده پس در مورد خودمون كه بحث ميگ31 بيدليله و به نظرم تو جيح نداره اما در برابر اف 22 و اف 35 ها وقتي كه شناسايي ميشن خيلي به هواپيما نزديكن و ديگه نيازي به موشكهاي برد بلند نيست با موشكهاي حرارتي و راداري برد متوسط راحتتر ميشه زدشون

مطمءن باشيد روسها ديگه بيشتر رو جنگنده هايه نسل جديدشون سرمايه گذاري ميكنن نه ميگ 31

مدلهايي نظير سوخوهاي جديد و ميگ 1.44
    در مورد موشكها كه من همينو گفتم اما 1.44 توليد نخواهد شد su.47 هم معلومنيست فعلا يك طرح جديد داره مطرح ميشه كه بعدا مقاله ي كاملي اراپه ميكنم

10. کاربر مقابل از نوشته black hawk گرامی سپاسگزاری کرده است:

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    2,034
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array

بنام خدا

دوست عزيز بلك هاوك جان من پاسخ بالا رو در جواب محمد گفتم نه شما منم ميديونم كه خيلي قديمي نيست اما وقتي ما اونو بخريم كه نميتونيم بخريم

بازم تغيير زيادي در شرايطمون پيش نمياد ولي پول زيادي رو هدر داديم

به نظر من سوخو بهتره همين در ضمن ميگ 29 موشك ميانبرد آلامو رو داره و در اين زمينه ضعفي نداره كره ايي ها هم اگه بهشون ميدادن اف 22 رو ميخريدن نه اف 15 مثل ژاپني هادر مورد موشكهاي مقايسه ايي من ميگم فونيكس بهتر از آموسه

آمرام بهتر از آمرامسكيه و اسپارو هاي سري جديد از آلامهاي ما بهتره حالا نظر شما با من فرق ميكنه كه اينم چيز غير عادي نيستش عزيزم
    ايران عزيز سربلند باشي

12. کاربر مقابل از نوشته RezaKhan گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aviation Structural Mechanic
    يه گوشه از اين دنيا . . . همونجايي كه عشق به وطن رو بهم ياد دادند . . .
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 51 بار در 31 پست
    قدرت امتیازدهی
    11
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سينا
    كلا سرمايه گذاري روي استيلث خطرناك نيست؟چون هميشه امكان ساخت رادارهاي قوي تر وجود داره.اون وقت يه استيلت كه خيلي چيز ها رو به خاطر خفا كاري از دست داده عملا بلا استفاده نميشه؟
    با نظرتون موافقم.

رادار هاي Bistatic و نيمه فعال ميتونند يه جنگنده اي كه تا حدي با پوشش هاي جاذب رادار و به طور عمده با reflector هاي امواج(شكل خاص بدنه مثل F-117 ) پشتيباني ميشه شناسايي كنند.

اما اين نكته رو فراموش نكنيد كه پنتاگون به اين سرمايه گذاري به چشم پايه هاي تحقيقاتي هم نگاه ميكنه نه فقط صرفا نظامي.
    به پای هر وجب از خاک این ملک،چه بسیار است آن سرها که رفته . . .

زمستی بر سر هر مشت از این خاک،خدا داند چه افسر ها که رفته . . .

14. کاربر مقابل از نوشته محمد محمد اميني گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 23 بار در 13 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

بنام خدا

نیروی هوایی روسیه در سال های 2015-2016 به هواپیماهای نسل پنجم مجهز خواهد شد

"آناتولی نوگوویتسین" معاون فرماندهی نیروی هوایی روسیه روز پنجشنبه به خبرنگاران اعلام کرد که نیروی هوایی روسیه در سال های 2015-2016 به هواپیماهای نسل پنجم مجهز خواهد شد.

وی تاکید کرد: "هواپیماهای نسل پنجم در دو نمونه آماده می شوند، جنگنده های سبک و سنگین. چنین هواپیماهایی حدودا در سال های 2015-2016 آماده خواهند شد".

وی توضیح داد که هواپیماهای جدید هم وظایف تاکتیکی و هم استراتژیکی از جمله پروازهای طولانی با سرعت مافوق صوت را ضمن سوختگیری های متعدد هوایی در تمام نقاط کره زمین، انجام خواهند داد".

در مورد تجهیزات فنی هواپیماهای جدید، وی خاطر نشان کرد که تاکید اصلی بر خودکار کردن پروسه های پروازی و مجهز کردن آنها به سیستم های هوشمند می باشد.

بن پایه:
    خبرگزاری نووستی
    مسکو، 20 بهمن،

16. کاربر مقابل از نوشته سام گرامی سپاسگزاری کرده است:

مدیر انجمن اخبار هوافضا و عضو گروه خبری
    سپاسگزاری
    45,405
    سپاسگزاری شده : 94,834 بار در 11,424 پست
    قدرت امتیازدهی
    711
    Array

پیش فرض فروش 4 میگ 31 روی هم به قیمت 20 دلار !!!!!

چهار جنگنده میگ 31 روسی به قیمت 20 دلار فروخته شد.

واحد مرکزی خبر به نقل از تلویزیون راشاتودی گزارش داد ، پلیس روسیه در حال تحقیق و بررسی درباره ادعاهایی است مبنی بر اینکه چهار جنگنده میگ سی و یک هر یک به قیمت پنج دلار آمریکا به فروش رسیده اند.

این نوع جنگنده برغم نقص هایی مانند موتور نشت کننده ، سه و نیم میلیون دلار ارزش دارند.

گزارشها حاکی از آن است که یک شرکت تقلبی به نام شرکت سازنده ،میگ ها را به حراج گذاشته و با نود و نه و نه دهم درصد تخفیف به فروش رسانده است.

هنوز مشخص نیست که چهار میگ فروخته شده به چه کسی فروخته شده اند و کجا قرار دارند.

عضو گروه هوانوردی غیر نظامی
    سپاسگزاری
    12,854
    سپاسگزاری شده : 13,502 بار در 1,046 پست
    قدرت امتیازدهی
    123
    Array

پیش فرض Re: فروش هر میگ 31 به قیمت 5 دلار !

اگه ماکتش رو بخوای بخری خیلی گرون تر از اینا از کار در میاد!
    یا حتی اگه قطعات مفیدشو میفروخت چنصد برابر سود داشت براش!!
    I think Beautiful is just a word, and words can't really describe what we feel when we leave the ground to take to the air...
    Diamond for ever

19. سپاسگزاری ها (3):

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب ها برای این جستار