صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

جستار: سفر به استانبول با آسمان

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    5,532
    سپاسگزاری شده : 15,943 بار در 1,960 پست
    قدرت امتیازدهی
    163
    Array

پیش فرض سفر به استانبول با آسمان

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    من همیشه یکی از شهرهای مورد علاقه ام من برای مسافرت شهر استانبول بود در این چند وقت اخیر هر موقع برای سفر اقدام می کردم هماهنگ نمی شد و به خاطر هوای سرد استانبول منصرف میشدم تا اینکه دیشب یکی از دوستان مادرم زنگ زدند و برای تعطیلات این هفته پیشنهاد کردند به استانبول برویم من هم سریع هواشناسی چک کردم دیدم تقریبا هوای خوبیست حدودا 12 درجه سانتی گراد و ابری آفتابیست خلاصه امروز چند ساعت از محل کارم مرخصی گرفتم به آژانس مسافرتی رفتیم و خیلی سریع 4 بلیط به همراه تور به تاریخ چهارشنبه 18 بهمن ساعت 22 با هواپیمایی آسمان به مقصد استانبول اَوکی شد من به خاطر پرواز کمی ناراحتم چون دوست داشتم با ماهان ایر باشد که تا حالا سوار نشدم اما ماهان سریع پر شد به ناچار به آسمان رضایت دادم.

دوستان اگر اطلاعاتی در زمینه ی هواپیمایی آسمان که برای تهران- استانبول از چه نوع هواپیما هایی استفاده می شود ؟ و اگر دوستانی به استانبول رفته اند از جاهای گردشگری اطلاعاتی دارند در اختیار من بگذارند کلا اگر نکاتی وجود دارد خوشحال می شوم به اشتراک بگذارید و نکته دیگر ما سه روز در استانبول هستیم بعد از استانبول خودمون می خوایم بلیط بگیریم با هواپیما بریم قونیه بر سر مزار حضرت مولانا که گفتند حدودا 45 دقیقه طول پرواز است اما هیچ اطلاعاتی از هواپیما های ترک و قیمت بلیط ها ندارم اگر سایت هایی موجود است که از همینجا بتونم اینترنتی بلیط تهیه کنم بسیار عالیست ما چهار تا خانم هستیم با هم همسفریم که من و دوستم به همراه مادرم و دوست مادرم هستیم که اونها برای رفتن به قونیه امیدشون به من است که بلیط ها را هر چه سریع تر تهیه کنم.

با سپاس از دوستان گرامی انشاالله اگر به سلامت بازگشتم حتما گزارش سفر تقدیم دوستان خواهم کرد.
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    266
    سپاسگزاری شده : 269 بار در 28 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : سفر به استانبول با آسمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    من همیشه یکی از شهرهای مورد علاقه ام من برای مسافرت شهر استانبول بود در این چند وقت اخیر هر موقع برای سفر اقدام می کردم هماهنگ نمی شد و به خاطر هوای سرد استانبول منصرف میشدم تا اینکه دیشب یکی از دوستان مادرم زنگ زدند و برای تعطیلات این هفته پیشنهاد کردند به استانبول برویم من هم سریع هواشناسی چک کردم دیدم تقریبا هوای خوبیست حدودا 12 درجه سانتی گراد و ابری آفتابیست خلاصه امروز چند ساعت از محل کارم مرخصی گرفتم به آژانس مسافرتی رفتیم و خیلی سریع 4 بلیط به همراه تور به تاریخ چهارشنبه 18 بهمن ساعت 22 با هواپیمایی آسمان به مقصد استانبول اَوکی شد من به خاطر پرواز کمی ناراحتم چون دوست داشتم با ماهان ایر باشد که تا حالا سوار نشدم اما ماهان سریع پر شد به ناچار به آسمان رضایت دادم.

دوستان اگر اطلاعاتی در زمینه ی هواپیمایی آسمان که برای تهران- استانبول از چه نوع هواپیما هایی استفاده می شود ؟ و اگر دوستانی به استانبول رفته اند از جاهای گردشگری اطلاعاتی دارند در اختیار من بگذارند کلا اگر نکاتی وجود دارد خوشحال می شوم به اشتراک بگذارید و نکته دیگر ما سه روز در استانبول هستیم بعد از استانبول خودمون می خوایم بلیط بگیریم با هواپیما بریم قونیه بر سر مزار حضرت مولانا که گفتند حدودا 45 دقیقه طول پرواز است اما هیچ اطلاعاتی از هواپیما های ترک و قیمت بلیط ها ندارم اگر سایت هایی موجود است که از همینجا بتونم اینترنتی بلیط تهیه کنم بسیار عالیست ما چهار تا خانم هستیم با هم همسفریم که من و دوستم به همراه مادرم و دوست مادرم هستیم که اونها برای رفتن به قونیه امیدشون به من است که بلیط ها را هر چه سریع تر تهیه کنم.

با سپاس از دوستان گرامی انشاالله اگر به سلامت بازگشتم حتما گزارش سفر تقدیم دوستان خواهم کرد.
    با سلام و احترام پروازهای آسمان به استانبول با ارباس 340 جدید آسمان انجام میشه که خیلی مرتب و تر وتمیزه و ارزانترین و مرتبترین پروازها نسبت به قیمت برای قونیه شرکتهای اطلس جت و پگاسوس هست و میتونین از گوگل سایتشونو سرچ کنین البته فیمت بلیط شناوره و با پر شدن سیتها گرونتر میشه پس بهتره عجله کنین در ضمن اگه تو قسمت اروپایی تشریف دارین دقت کنین که پروازی رو که از فرودگاه آتاتورک انجام میشه انتخاب کنین.

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    4,282
    سپاسگزاری شده : 1,519 بار در 126 پست
    قدرت امتیازدهی
    20
    Array

ایرباس 340 آسمان به دلیل چک دوره ای زمینگیر هست ، پرواز شما با پرنسس آسمانها بوئینگ 727 انجام خواهد شد .
    ! Clear sky and fly safe

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    5,532
    سپاسگزاری شده : 15,943 بار در 1,960 پست
    قدرت امتیازدهی
    163
    Array

خیلی از همه ی دوستان سپاسگزارم مخصوصا در پیام های شخصی اطلاعات و سایت های خوب و دقیقی در اختیار من گذاشتند نکاتی که عرض می کنند در ذهنم می ماند و در طول سفر به یاد می آورم و استفاده می کنم .در مورد قونیه هم اصلا فکر نمی کردم قیمت بلیطش 125 دلار باشد کمی گرون است مطمئن نیستم همسفرهام قبول کنند اما باز باید دید در مورد قونیه به چه توافقی می رسیم.

خیلی حیف شد دوست داشتم این بار با ایرباس سفر کنم چون دفعه قبل به مالزی با بوئینگ رفتم می خواستم مقایسه کنم ببینم تا چه حد متوجه فرقشون میشم اما دیگه به قول معروف هر چه پیش آمد خوش آمد .

اما خوشبختانه به ما گفتن به فرودگاه آتاتورک می رویم حالا دیگه نمی دونم خدا کند عوض نشه.

به هر حال باز از همه ی دوستان گرامی ممنونم

طبق معمول موقع رفتن به مسافرت از همه حلالیت می طلبم.

انشاالله بتونم گزارش و تصاویر خوبی از پروازم تهیه کنم و تقدیم دوستان گرامی شود.

با سپاس
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    275
    سپاسگزاری شده : 250 بار در 25 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Mehri نمایش نوشته ها
    در مورد قونیه هم اصلا فکر نمی کردم قیمت بلیطش 125 دلار باشد کمی گرون است مطمئن نیستم همسفرهام قبول کنند اما باز باید دید در مورد قونیه به چه توافقی می رسیم.

می تونین به اتوبوس هم فکر کنین (حدود 10 ساعت با 35 تا 40 لیر) با اتوبوس های مدرن (مثلا شرکت Kamil Koc) که میشه overnight هم رفت (11 شب تا 9 صبح)
    در ضمن میشه تا آنکارا با اتوبوس و از آنکارا تا کونیا با high speed train رفت ([مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ])

6. سپاسگزاری ها (3):

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    15,150
    سپاسگزاری شده : 14,250 بار در 1,071 پست
    قدرت امتیازدهی
    142
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط tupolev154 نمایش نوشته ها
    ایرباس 340 آسمان به دلیل چک دوره ای زمینگیر هست ، پرواز شما با پرنسس آسمانها بوئینگ 727 انجام خواهد شد .
    سلام
    من در روز 28 ژانویه ( 9 بهمن) تو فرودگاه امام که سوار هواپیما شدم 340 آسمان وصل به Jetway و در حال مسافر گیری بود. یعنی تا اون روز عملیاتی بوده و احتمالا هم پرواز دوبی آسمان رو می خواست انجام بده چون وقتی تو سالن بودیم ، پرواز دوبی هواپیمایی آسمان رو برد بود.
    من هم بدم نمیومد که با 340 پرواز داشته باشم. خوش به حال کسایی که با 340 هایی که الان مال ایران هست (آسمان و ماهان) میرن سفر!

Junior Flying Officer
    سپاسگزاری
    1,514
    سپاسگزاری شده : 3,785 بار در 584 پست
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array

اتفاقا تاریخ چک این هواپیما دقیقا از فردای اون روز شروع شد. از 10 الی 24 بهمن....
    ای کاش من هم ، پرنده بودم
    با شادمانی ، پر می گشودم....

یوتور، وبسایت اطلاع رسانی گردشگران پارسی زبان
    [مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

9. سپاسگزاری ها (5):

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    1,612
    سپاسگزاری شده : 3,189 بار در 390 پست
    قدرت امتیازدهی
    38
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpm نمایش نوشته ها

من هم بدم نمیومد که با 340 پرواز داشته باشم. خوش به حال کسایی که با 340 هایی که الان مال ایران هست (آسمان و ماهان) میرن سفر!
    چقدر بدبخت و ذلیل شدیم....!!

تمام ایرلاینهای درست و حسابی دنیا دارن A340 رو بازنشسته میکنند و A350 و B787 رو بکار میگیرن ....اونوقت ما باید برای سوار شدن به یه هواپیمای مستعمل شادی بکنیم...

Junior Flying Officer
    سپاسگزاری
    1,514
    سپاسگزاری شده : 3,785 بار در 584 پست
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array

میشه ما کمی از اطلاعات شما استفاده کنیم که کدوم مدل هواپیما رو الآن پیشنهاد میکنید برای استفاده در ایرلاین های داخلی با شرایط موجود، که "بد بخت و ذلیل" نباشیم؟
    ای کاش من هم ، پرنده بودم
    با شادمانی ، پر می گشودم....

یوتور، وبسایت اطلاع رسانی گردشگران پارسی زبان
    [مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    135
    سپاسگزاری شده : 118 بار در 21 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array