نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

جستار: سفر به قشم با کیش ایر؟

هوانورد ارشد
    سپاسگزاری
    13,969
    سپاسگزاری شده : 13,111 بار در 1,013 پست
    قدرت امتیازدهی
    131
    Array

پیش فرض سفر به قشم با کیش ایر؟

سلام دوستان
    اگر خدا بخواهد سفری به قشم در پیش دارم و هنوز تاریخ سفر نهایی نشده. با مراجعه به سایت ایران ایر دیدم که تقریبا هر روز ساعت 14:55 ایران ایر از تهران به قشم با فوکر 100 پرواز داره و برگشت همون پرواز هم ساعت 17:50 از قشم به تهران انجام میشه. سئوال اینجاست که آیا کیش ایر هم از تهران به قشم مستقیم پرواز داره؟ و اگر آره کسی می دونه که برنامه اون چه جوریه؟ راستش رو بخواید رفتم توی وب سایت کیش ایر اما اصلا چیزی نتونستم از این موضوع بفهمم! (نمی دونم پس این وب سایت رو برای چی میسازن؟) مهمترین چیز که برنامه پروازی هست توش نیست.

ممنون میشم که دوستان در این مورد کمک کنند.
    یه مطلب دیگه اینکه من تا حالا با کیش ایر سفر نکردم آیا اونهایی که تجربه اون رو دارن آیا کیش ایر رو توصیه می کنند؟

2. سپاسگزاری ها (3):

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    9,691
    سپاسگزاری شده : 3,465 بار در 341 پست
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array

پیش فرض پاسخ : سفر به قشم با کیش ایر؟

تمام پروازهای هفتگی به قشم از شهرهای مختلف
    در این برنامه که در وب سایت فرودگاه قشم قرار داده شده کیش ایر پروازی به قشم ندارد.

[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]***[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ][مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]***[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

4. سپاسگزاری ها (5):

Airman Basic
    سپاسگزاری
    66
    سپاسگزاری شده : 189 بار در 17 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

سلام دوست عزیز با همون ایران ایر تشریف ببرید خاطره قشنگتری براتون میمونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpm نمایش نوشته ها
    سلام دوستان
    اگر خدا بخواهد سفری به قشم در پیش دارم و هنوز تاریخ سفر نهایی نشده. با مراجعه به سایت ایران ایر دیدم که تقریبا هر روز ساعت 14:55 ایران ایر از تهران به قشم با فوکر 100 پرواز داره و برگشت همون پرواز هم ساعت 17:50 از قشم به تهران انجام میشه. سئوال اینجاست که آیا کیش ایر هم از تهران به قشم مستقیم پرواز داره؟ و اگر آره کسی می دونه که برنامه اون چه جوریه؟ راستش رو بخواید رفتم توی وب سایت کیش ایر اما اصلا چیزی نتونستم از این موضوع بفهمم! (نمی دونم پس این وب سایت رو برای چی میسازن؟) مهمترین چیز که برنامه پروازی هست توش نیست.

یه مطلب دیگه اینکه من تا حالا با کیش ایر سفر نکردم آیا اونهایی که تجربه اون رو دارن آیا کیش ایر رو توصیه می کنند؟

6. سپاسگزاری ها (4):

مدیر انجمن اخبار شرکتهای هواپیماسازی و عضو گروه خبري
    سپاسگزاری
    33,335
    سپاسگزاری شده : 37,988 بار در 2,487 پست
    قدرت امتیازدهی
    359
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpm نمایش نوشته ها
    سلام دوستان

دوست عزیز کیش ایر به قشم پرواز نداره ولی کیش ایر به نسبت گذشته خیلی بهتر شده من تقریبا با اکثر MD های این شرکت پریدم پرنده هایی که از ارمنستان اومده خیلی بهتر و تمیزتر از اکراینی هاست .در کل تجربه سفر با این شرکت بدک نیست ولی امیدوارم سفر خارجی با این شرکت نروید!!!!!!
    اما در مورد سفر به قشم مطمئنا گزینه اول سفر ایران ار است ولی اگر تنوع در پرواز را مثل من دوست دارید امتحان کردن یاک42 فارس ار قشم بد نیست پرواز با یاک 42 واسه من که جالب بوده ولی خب نظر و سلیقه شما و برنامه پروازی مناسب بابت سفرتون از همه چیز مهمتره. امیدوارم سفر خوب و خاطره انگیزی داشته باشید.

جستارهای مشابه

1. پاسخ ها: 10
    آخرين نوشته: 15-06-2011, 22:24
  2. كاهش قیمت سفر به کیش
    توسط hadi mekanik در انجمن سفر و خرید بلیط
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 13-07-2010, 17:28
  3. خاطره ی سفر به قشم با فوکر100 ایران ایر
    توسط A.Rahimi در انجمن خاطرات پرواز و گزارش سفر
    پاسخ ها: 7
    آخرين نوشته: 04-04-2010, 14:21