نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

جستار: دوره Ticketing ایران ایر

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    73
    سپاسگزاری شده : 149 بار در 38 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پیش فرض دوره Ticketing ایران ایر

سلام دوستان ....

کسی در مورد دوره های هماک که هما برگزار میکنه اطلاعی داره ...... ؟

بعد با اون مدرک تو آژانس هواپیمایی میشه استخدام شد ....... ؟

امتحاناتش سخته یا نه ..... ؟

کسی اینجا این مدرکو داره ؟
    Life is going fast ....... Fasten your seat belt

2. کاربر مقابل از نوشته epiag74286bc گرامی سپاسگزاری کرده است:

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    3,184
    سپاسگزاری شده : 2,019 بار در 310 پست
    قدرت امتیازدهی
    12
    Array

پیش فرض پاسخ : دوره Ticketing ایران ایر

دوست عزیز هر چند وقت یکبار واحد آموزش نیروی انسانی هما اقدام به جذب دانشجو در این زمینه به صورت آزاد انجام میده. آزمون خاصی نداره زبان انگلیسی باید قوی باشه و در ضمن ابتدای دوره ها به صورت عمومی است و درس های تخصصی بعد از چند ماه و گرفتن مدرک عمومی ارائه میشه. با مدرکش میتونید تو آژانس ها کار کنید اما باید چند ماهی رو توی اون آژانس کارآموزی داشته باشید و بعد استخدام. برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های روابط عمومی هما تماس بگیرید.
    یا علی
    هفت پند مولانا:
    در بخشیدن خطای دیگران مانند شــــب باش
    در فروتنی مانند زمیــــن باش
    در مهر و دوستی مانند خورشیــــد باش
    هنگام خشم و غضب مانند کــــوه باش
    در سخاوت و کمک به دیگران مانند رود باش
    در هماهنگی و کنار آمدن با دیگران مانند دریــــا باش
    خودت باش همانگونه که می نمایی.

4. سپاسگزاری ها (6):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    127
    سپاسگزاری شده : 360 بار در 47 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

باسلام
    ما مدرك فروش بليط رو از چند طريق مي تونيم بگيريم آموزشگاه هاي خصوصي كه يا از فني حرفه اي مدرك ميدن يا از سازمان گردشگري در اين ميان ايران اير و فكر ميكنم چند شركت هواپيمايي ديگه هم كلاس برگزار مي كنن كه مطمئن نيستم .
    و شنيدم كه دوره هاي ايران اير مخصوص خانواده هاي اونها ميشه يا بايد نامه داشته باشين از يه اژانس يا آشنايي تو هواپيمايي .كه مدركش معتبره و چون آژانس ها مجوزشون رو از سازمان گردشگري ميگيرن مدرك گردشگري هم معتبره و سريع قبولتون ميكنن البته 60 ساعت هم كار آموزي داره و اونجا تواناييهاتون رو نشون ميديد.
    پرواز را به خاطر بسپار...

6. سپاسگزاری ها (6):

Aviation Electrician's Mate
    سپاسگزاری
    49
    سپاسگزاری شده : 1,404 بار در 157 پست
    قدرت امتیازدهی
    18
    Array

اتفاقا من تو کلاسهای تیکتینگ ایران ایر ثبت نام کردم و اون شرایطی که گفتین فقط واسه خانواده ایران ایره وجود نداره...

کلاسها هم از 3 مهر در نوبت صبح داخل مرکز آموزش هما تو اداره کل مرکزی هما تشکیل میشه...

8. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    73
    سپاسگزاری شده : 149 بار در 38 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

سلام و درود .....

دوستان عزیز من این دوره ها رو شرکت کردم و خواستم تجربیاتمو بهتون بگم .....

اول اینکه دوره رزرویشن گابریل به دانشجوهاش Sign میده و البته ساین رو به شما نمیدن و وقتی تو دفتر هواپیمایی استخدام شدین باید اون آژانس نامه بزنه به ایران ایر و اونا هم نامه میزنن و شما رو با ساینتون معرفی میکنن ......

دوم دوره فروش مسافر هست که مقدماتی و متوسطه و پیشرفته داره که همون بند الف ( صدور بلیت ) هست و کسانی که این مدارک رو داشته باشن راحت تر میتونن کانتر خارجی بشینن البته سابقه کار هم میخواد ....

مابقی دوره ها هم مکمل این دوره ها هستن ......
    Life is going fast ....... Fasten your seat belt

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    11,729
    سپاسگزاری شده : 3,811 بار در 504 پست
    قدرت امتیازدهی
    42
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hilda_wh نمایش نوشته ها
    آقای شاهرخ پس احترام به دیگران گذاشتن چی؟ جز قوانین نیست؟

سلام.
    دوست عزیز این سایت هم بخش فارسی داره هم بخش انگلیسی. اگر شما علاقه ی نوشتن با فونت انگلیسی رو دارید می تونید سوالتونو به انگلیسی در بخش انگلیسی سایت مطرح کنید.
    احترام گذاشتن هم جزء قوانین سایت هست. اما به نظر شما سایتی که هر دو بخش فارسی و انگلیسی رو داره در بخش فارسی انگلیسی نوشتن یا در بخش انگلیسی فارسی نوشتن بی احترامی یا حداقل بی توجهی به کاربران نیست؟
    رک و راست بگم بنده خودم در همچین سایتهایی که فارسی و انگلیسی دارند و در بخش فارسی هیچوقت زحمت خوندن متنهای فینگلیش رو به خودم نمی دم حالا ممکنه کسی سوالی داشته باشه که بنده ی حقیر بتونم خوب و کامل راهنماییش کنم اما این کار جز ضرر برای اون شخصی که از فینگلیش استفاده کرده، هیچ سودی براش نداشته باشه بلکه ممکن باعث معطلیش هم بشه و کسی جوابش نده.
    پس بهتره به خودمون و زبان رسمی کشورمون احترام بزاریم.
    با تشکر.
    اَلحَمدُ للهِ الَذی جَعَلَنا مِنَ المُتَمَسِکين بِوِلایَةِ مولانا اَمیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (علیه السلام) و اَئِمَةِ المعصومین (علیهم السلام).
    اللهم عجل لولیک الفرج.

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    38
    سپاسگزاری شده : 265 بار در 45 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

مرسی آقای پیلوت از پاسختون _ ولی هر نظری محترم و قبول در صورتی که همراه احترام باشه نه زور _ من هم قبول می کنم _ ولی از بی احترامی به خصوص زور خوشم نمی یاد- حرف شما هم محترمانه و هم منطقی و من می پذیرم

12. سپاسگزاری ها (3):

مدیر انجمن کیهانشناسی
    سپاسگزاری
    4,899
    سپاسگزاری شده : 14,587 بار در 1,813 پست
    قدرت امتیازدهی
    150
    Array

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی:
    ضمن عرض خوش آمد گویی به شما
    لازم دیدم چند نکته رو خدمت شما عرض کنم.
    دوست خوبم من هم در ابتدا که وارد این انجمن شدم با قوانین و نحوه ی فعالیت در این انجمن نا آشنا بودم اما کم کم با کمک سایر اعضا و مدیران محترم با بخش ها ی مختلف این انجمن و قوانین آشنایی پیدا کردم و اطلاعاتی که در اینجا بدست آوردم در زندگی شخصی من بسیارمفید و سودمند بوده و هست.

و الان متوجه می شوم رعایت قوانین این انجمن اول از همه برای احترام به من به عنوان یک کاربر در این سایت است.

بله اینجا رعایت قوانین زورکی است چون اگر به این نحو نباشد سنگ رو سنگ بند نخواهد شد و خیلی سریع هرج و مرج ایجاد می شود.

این دنیا یک دنیای کاملا مجازی است مجازی تر از هرسایت یا شبکه اجتماعی دیگر ما اینجا دور هم جمع شدیم تا از علم هم در زمینه ی هوانوردی استفاده کنیم.شرط اول استفاده از این علم پایبندی به قوانین است و یکی از بند های مهم این قوانین هم احترام گذاشتن به همدیگر است. اما اگرشما احساس میکنید محیط اینجا خشک و رسمی است و نحوه ی تذکر دادن ها به اعضای جدید باید با ملایمت و احترام بیشتری باشد باید خدمتتون عرض کنم شما باید به درون خودتون رجوع کنید. و کمی از حساسیت هایتان کم کنید و تحملتان را بالا ببرید و خودتون با رعایت کامل قوانین می توانید محیط خشک اینجا را برای خودتان کمرنگ تر کنید و احترام را تا آن حدی که شما دوست دارید ایجاد کنید. هر کجا هم سوالی داشتید از مدیران محترم کمک بگیرید با آغوش باز جواب تک تک سوالهایتان را خواهند داد. در این صورت متوجه خواهید شد چقدر محیط این انجمن برای شما دلچسب وخوشایند و بسیارسودمند خواهد بود.همه چیز به نحوه ی نگاه و نگرش خودتان بر می گردد.

ببخشید اگر زیاد حرف زدم راستش وقتی صفحه ی شما را خواندم متوجه شدم خیلی عصبانی هستید. خواستم تجربیاتم را در این حدودا 18 ماه استفاده مستمر از این سایت در اختیارتان بگذارم.

البته من خودم اینجا کمی قانون شکنی کردم چون موضوعی که عنوان کردم ممکن است باعث انحراف تاپیک شود همین جا از مدیران محترم پوزش می طلبم اگر لازم دیدید این پست را حذف کنید اما گفتم سایر اعضای جدید انجمن هم بتوانند مطالعه کنند.

با سپاس
    ای رشک ماه و مشتری با ما و پنهان چون پری //// خوش خوش کشانم می بری آخر نگویی تا کجا
    هر جا روی تو با منی ای هر دو چشم و روشنی /// خواهی سوی مستیم کش خواهی ببر سوی فنا

مولانا

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    38
    سپاسگزاری شده : 265 بار در 45 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

مرسی مریم جون - حرفات خیلی قشنگ و منطقی بود عزیزم - از آشنایی با شما هم خیلی خوشحال شدم دوشت عزیزم

جستارهای مشابه

1. دوره های تور لیدری
    توسط epiag74286bc در انجمن سفر و صنعت گردشگری
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 23-08-2010, 23:35
  2. تعمير دوره اي BAe-146 ماهان
    توسط ماه در انجمن ناوگان ماهان ایر
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 11-05-2010, 21:51
  3. برگزاری دوره E-ticketing در رشت توسط آسمان
    توسط Behrang در انجمن اخبار هواپیمایی آسمان
    پاسخ ها: 0