نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

جستار: موسسه آموزشی بلدالامين كرمان

مدیر انجمن اخبار هوافضا و عضو گروه خبری
    سپاسگزاری
    38,207
    سپاسگزاری شده : 86,282 بار در 10,915 پست
    قدرت امتیازدهی
    621
    Array

پیش فرض موسسه آموزشی بلدالامين كرمان

مديرعامل موسسه فرهنگي آموزشي بلدالامين كرمان گفت: اين دانشگاه از سال 82 كار خود را آغاز كرده است و اكنون در 13 رشته فني دانشجو پذيرش ميكند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، ماشاءالله مظهريكرماني در بازديد رئيس دانشگاه شهيد باهنر كرمان از موسسه فرهنگي و آموزشي بلدالامين اظهار داشت: اين مركز بزرگترين مجموعه علمي و كاربردي غيردولتي و تنها مجتمع فرهنگي و آموزشي علمي كاربردي است كه از مقطع دبستان تا دانشگاه پذيرش دارد.
    وي افزود: اين دانشگاه از سال 82 كار خود را آغاز كرد و اكنون در 13 رشته فني دانشجو پذيرش ميكند.
    مظهريكرماني با اشاره به رشتههاي موجود كارداني و كارشناسي علمي كاربردي اين مركز تصريح كرد: نرمافزار و سختافزار كامپيوتر، فناوري اطلاعات و ارتباطات، تعمير و نگهداري خودرو، تكنولوژي جوشكاري، تعميرات مكانيكي، ايمني و بهداشت، حسابداري صنعتي، نقشهكشي صنعتي، تكنولوژي كنترل و برق الكترونيك و ابزار دقيق از جمله رشتههاي اين مركز است.
    وي با اشاره به رشتههاي بخش هوانوردي اين دانشگاه خاطرنشان كرد: خلباني P.P.L، تعمير و نگهداري هواپيما، الكترونيك هواپيما، مهمانداري هوايي، مهندسي تكنولوژي هواپيما، مهندسي تكنولوژي الكترونيك هواپيما و مهندسي تكنولوژي جوش از ديگر رشتههاي اين كز است.
    مديرعامل موسسه فرهنگي و آموزشي بلدالامين كرمان اظهار داشت: در حال حاضر يك هزار و 298 دانشجو داريم و تقريبا نسبت دختران به پسران يك سوم است.
    وي افزود: پذيرش دانشجوي اين مركز براساس نيازسنجي است و اين مركز علمي كاربردي تابع ارگان صنايع و معادن و هواپيمايي كشوري فعاليت ميكند.
    ایرانی سرفراز---- ایرانی سربلند

[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

مدیر انجمن اويونيك/مخابرات
    سپاسگزاری
    6,021
    سپاسگزاری شده : 5,477 بار در 439 پست
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array

پیش فرض پاسخ : موسسه آموزشی بلدالامين كرمان

من جزء اولین دانشجو های این دانشگاه بودم که سال 82 وارد این دانشکده شدم.بحق خیلی زحمت میکشن ولی خیلی معایب هنوز در این دانشکده وجود داره ولی در تلاشند که مشکلات رو حل کنند.یکی از معایب بزرگ این دانشگاه نداشتن فضای دانشگاهیه چون یه گوشه مهدکودک گوشه ذیگه مدرسه بعد دانشگاه !!!! دوستان روی رشته PPL این موسسه کوچکترین حسابی باز نکنن چون دوستای خودم که سال 82 در رشته خلبانی این موسسه قبول شده بودند هنوز بعد از گذشت 7 سال PPL نگرفتن و خیلی هاشون تغییر رشته دادند ولی برای رشته اویونیک اساتید خوب و با تجربه ای داره.اگر دوستان سوالی داشتند در خدمتشون هستم.
    يا درست حرف بزن يا عاقلانه سكوت كن ( ژرژ هربرت)

جستارهای مشابه

1. موسسه استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري
    توسط yashar در انجمن پرنده هاي فوق سبك
    پاسخ ها: 3
    آخرين نوشته: 04-12-2008, 17:58
  2. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 18-05-2008, 23:13
  3. ۲۸ موسسه آموزش هوانوردی منتظر دریافت مجوز هستند
    توسط omid-a330 در انجمن اخبار اقتصادی و بازرگانی هوانوردی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 20-11-2007, 07:10
  4. عكس هايي از فرودگاه كرمان
    توسط FaFa در انجمن عكس هاي غير نظامي كاربران سايت
    پاسخ ها: 6
    آخرين نوشته: 21-03-2006, 13:27
  5. موسسه دانش پژوهان هوانوردي 110 دروس تعوري رشته خلباني و...
    توسط تامكت1 در انجمن تئوري و اصطلاحات
    پاسخ ها: 1
    آخرين نوشته: 17-02-2006, 00:01