صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 26789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 150

جستار: اخبار مربوط به فرودگاه كرمانشاه

Aerographer's Mate
    سپاسگزاری
    551
    سپاسگزاری شده : 1,517 بار در 223 پست
    قدرت امتیازدهی
    19
    Array

پیش فرض پاسخ : اخبار مربوط به فرودگاه كرمانشاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kermanshahy نمایش نوشته ها
    هموطن خوب من می دانی چرا چنین شده و کسی در استان کرمانشاه دلش وکارش یکی نیست
    ببین من یک کرمانشاهی هستم...ینی از هر چهار پشتم کرمانشاهی هستم...من کرد نیستم ....من پارس هستم ومردمان اصیل کرمانشاه کرد نیستند
    اما امروز وقتی وارد هرکدام از اداره ها ،سازمان ها و...میشوی میبینی که همه با هم کردی سخن میگویند
    به هیچ روی نمی خواهم به هیچ گویش ونژاد و یا فرهنگی در ایران جسارتی بکنم که اگر کردم برخودم کردم
    در کرمانشاه بیشتر کسانی کار بدست هستند که همگی یا از استانهای همسایه هستند ویا از شهرستانهای استان که هنوز در دل یک حالت لجبازی بچه گانه با مرکز استان یا اینکه روزگاری این استان ،استان پنجم بوده را دارند که خیلی برایم مایع شگفتی است
    طرف میبینی موی سرش سپید است و سرپرست یک سازمان بزرگ است اما در مهمانی ها ویا وقتی خصوصی باهاشان دیدار میکنی این رفتار وگفتار را هنوز در خود دارند
    جنگ باعث شد خیلی از مردم کرمانشاه که دستشان به دهانشان میرسید یا به خارج از کرمانشاه بروند ویا به تهران بروند،و جای خود را به مهاجرینی بدهند که هنوز مقررات راهنمایی رانندگی را نمی شناسند،اداب ورفتار اجتماعی را نمیپسندند ولوس می دانند خود را پابند به رفتار درست وابرومندانه نمی دانند چرا که کسی انانرا نمی شناسد و اصلن عرقی به این شهر وخاک ندارند،اما همین افراد در روستا ویا شهرک خود بهتر و به نسبت انجا ابرومندانه رفتار میکنند

اگر همه ما ایران را خانه خود بدانیم ومن کرمانشاهی زابل را،بندر ترکمن را،دشت مغان را،ابوموسا و نفت شاه را خانه خود بدانم وهر ایرانی را از خون ورگ خود بدانیم دیگر هیچگاه نه برای هم جک میسازیم ونه گویش و لهجه ونژاد وایین همدیگر را بسخره میگیریم،وهرکدام از ما در هر گوشه از این خانه پدری مسولیتی را بر دوش بگیریم،به بهترین شیوه وروش انرا انجام می دهیم

ایا باور میکنید در کرمانشاه به من می گویند تو لهجه ات نا اشناست واز من اصلتم را میپرسند؟!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط abasza نمایش نوشته ها
    دقیقا. کرمانشاهی اصیل نیستم مادرم کرمانشاهی و پدرم ایلامی .بنده یک طرحی برای آموزش پرورش استان بردم که هزینه خرید 5 سیستم کامپیوتر مدرسه 1 میلیون کرده بود(اون زمان تا 4 میلیون میشد)
    رئیس یک قسمت گفت شما کرد فیلی هستی و قوم شما ایرانی نیستند من تا خون در رگم هست امضا نمیکنم (ماجرایی بود)
    بخدا از کاشان پا شده بودم (شهر محل کارم)امده بودم کرمانشاه شرکتمو ثبت کرده بودم سه جایزه استانی در اصفهان برای این طرح داشتم باورم نمیشد این رفتار
    کلا انسان های تعصب گرا و قومی گرایی هستند بعضی افرادشون.(من این طرحو در استان دیگر انجام دادم ولی حیف شد زادگاه اجدادیم از این نعمت استفاده نکنه(واقعا بغض گرفتم))
    بخدا نابغه زیاد دارد.همین منطقه ازاد شاه اباد ده ساله یکصفحه پیش نمیرفت تا از تهران اوردن کسی درستش کرد ایلام و لرستان جای خود (حیف نمیشه گفت)
    باز هم همدان طرح مشترک دارند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_Bijani نمایش نوشته ها
    با سلام
    به خدمت همشهری اصیل
    من با شما موافقم کردهای مهاجر کرمانشاه را از ساختارهای فرهنگی و اقتصادی دور کردند.
    90 درصد خانواده ما از کرمانشاه به خارج از کشور و تهران مهاجرت کردند.
    خودم هم در تبریز هستم. زنده باد قوم پارس کرمانشاه
    پس مهاجرت چیز بدی نیست که خانواده شما به تهران و خارج از کشور و شما هم به تبریز رفتی.

دوستان لطفاً وسعت افکار خود را گسترش دهید!

اینی که به فکر شهرت و استانت باشی چه ربطی به کرد و فارس بودن داره!؟ از مدیران خواهشمندم این چند پست اخیر که کلاً بی ربط به فرودگاه کرمانشاه هست رو حذف کنند.

2. سپاسگزاری ها (3):

Aviation Machinist's Mate
    سپاسگزاری
    148
    سپاسگزاری شده : 194 بار در 42 پست
    قدرت امتیازدهی
    6
    Array

تا اونجایی که من میدونم اکثر مردم کرمانشاه کرد هستند....ضمن اینکه این نکته رو مورد توجه داشته باشیم که همه ما اعم از کرد و بلوچ و تر ک و عرب و ........ هر قومی که د ر ایران بزرگ زندگی میکنند ایرانی هستیم.. این فروم با توجه به تخصصی بودنش بهتره که در مسیر هوا و هواپیما پیش بره تا مباحث دیگه

4. کاربر مقابل از نوشته afiafi گرامی سپاسگزاری کرده است:

مدیر انجمن اخبار هوافضا و عضو گروه خبری
    سپاسگزاری
    37,712
    سپاسگزاری شده : 84,422 بار در 10,798 پست
    قدرت امتیازدهی
    603
    Array

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه چهارمین فرودگاه کشور است که به ایستگاه جامع هواشناسی مجهز شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مجتبی میلادی در آیین افتتاح ایستگاه جامع هواشناسی فرودگاهی در فرودگاه اشرفی اصفهانی کرمانشاه که با حضور جمعی از مسئولان استانی انجام شد، اظهار کرد: فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه چهارمین فرودگاه کشور است که به ایستگاه جامع هواشناسی مجهز شده است.

میلادی تصریح کرد: برای نصب و راهاندازی این ایستگاه هواشناسی 950 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

وی ضرورتها و اهداف ایجاد این سیستم را در کاهش لغو پرواز و ایمنی پرواز عنوان کرد و گفت: نخستین نیاز هوانوردی امنیت پرواز است لذا اطلاعات دقیق امنیت را ایجاد میکند و ایجاد این ایستگاه به عنوان یک پارامتر مهم هوایی، اطلاعات معتبر هواشناسی را به هنگام در اختیار خلبان قرار میدهد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: اطلاعات دقیق و منظم هواشناسی به طور بارزی عملیات فرودگاهی را بهبود میبخشد و ایستگاه خودکار فرودگاهی یک راهحل کامل جهت برنامهریزی و تنظیم دادههای هواشناسی و هوانوردی است و پلی میان دادههای هواشناسی و عملیات هوانوردی میزند.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از این سیستم تغییرات شرایط هوایی شناسایی شده و در زمان وقوع به سرعت به خلبانان اطلاع داده شود.

میلادی افزود: سازمان هواشناسی کشور جهت ارائه اطلاعات صحیح و اخطاریههای ضروری در راستای بالا بردن ضریب ایمنی پرواز در زمان نشستن و برخاستن هواپیما از سامانههای خودکار فرودگاهی هواشناسی استفاده میکند و اطلاعات جمعآوری شده از این سامانهها پس از انجام پردازشهای لازم توسط لینکهای ارتباطی که بین ادارهکل هواشناسی مستقر در فرودگاه و برج کنترل ترافیک فرودگاه وجود دارد در اختیار کاربران برج مراقبت قرار میگیرد.

وی تصریح کرد: این سیستم علاوه بر تجهیزات کامل هواشناسی شامل تجهیزات فرودگاهی است که عبارتند از سه دستگاه RVR که درآستانه، وسط و انتهای باند نصب میشود.

*لغو 120 پرواز در اثر شرایط جوی

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه از سال 87 تا 90 در استان 120 پرواز به خاطر گرد و غبار و شرایط جوی لغو شده است، تصریح کرد: 10 هزار ساعت تاخیر نتیجه شرایط جوی آب و هوا است که با استفاده از اطلاعاتی که این سیستم به ما میدهد این تاخیرات به حداقل خواهد رسید.
    ایرانی سرفراز---- ایرانی سربلند

[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

6. سپاسگزاری ها (8):

مدير انجمن اخبار هوافضا
    سپاسگزاری
    7,443
    سپاسگزاری شده : 32,669 بار در 3,665 پست
    قدرت امتیازدهی
    329
    Array

افتتاح پايگاه هواشناسي در فرودگاه كرمانشاه

فرودگاه كرمانشاه به عنوان چهارمین فرودگاه كشور با مبلغ اعتباری 9 میلیاردو 500 میلیون ریال موفق به برپایی پایگاه هواشناسی در فرودگاه شد.
    با ایجاد پایگاه هواشناسی در فرودگاه كرمانشاه كه امروزه در فرودگاه سراسر جهان به عنوان یك پارامتر مهم هوایی محسوب میشود اطلاعات معتبر هواشناسی به موقع در اختیار خلبان قرار میگیرد و از این طریق نخستین نیاز هوانوردی كه امنیت پرواز است با اطلاعات معتبر این پایگاه تامین میشود.
    مجتبی میلادی، مدیركل هواشناسی استان كرمانشاه با اشاره به اینكه از سال 87 تا 90 در استان كرمانشاه 120 پرواز به خاطر گرد و غبار و شرایط جوی لغو شده است، گفت: در این مدت 10 هزار ساعت تاخیر نتیجه شرایط جوی آب و هوا بوده است كه با افتتاح پایگاه هواشناسی فرودگاه استان و با استفاده از اطلاعاتی كه از این مركز در اختیار قرار میگیرد در آینده نزدیك شاهد این اتفاقات اعم از تاخیر یا لغو پرواز نخواهیم بود.
    لازم بذكر است؛ فرودگاه كرمانشاه با میانگین هفتگی 120 پرواز به تهران، شیراز، مشهد، بندرعباس، اصفهان و عسلویه در داخل كشور و پرواز به دبی، سلیمانیه، جده و نجف در خارج كشور به فعالیت خود ادامه میدهد.
    هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید چراکه عملا خواهید دید همیشه وقت کم و کوتاه است!!!

8. سپاسگزاری ها (5):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    83
    سپاسگزاری شده : 111 بار در 22 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

دوستان کسی ازبرنامه پروازی کاسپین به کرمانشاه اطلاعی داره؟

10. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    737
    سپاسگزاری شده : 601 بار در 48 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

روزهای یکشنبه و سه شنبه ورود به کرمانشاه 9شب خروج یک ساعت بعد

12. سپاسگزاری ها (5):

Airman Basic
    سپاسگزاری
    0
    سپاسگزاری شده : 67 بار در 13 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

پرواز حج تمتع امسال کرمانشاه با چه نوع هواپیمائی انجام شد؟

14. سپاسگزاری ها (2):

Aircrew Survival Equipmentman
    سپاسگزاری
    1,477
    سپاسگزاری شده : 2,522 بار در 422 پست
    قدرت امتیازدهی
    23
    Array

امروز و دیروز 747

16. سپاسگزاری ها (4):

Aviation Storekeeper
    سپاسگزاری
    83
    سپاسگزاری شده : 111 بار در 22 پست
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط asadoicc نمایش نوشته ها
    روزهای یکشنبه و سه شنبه ورود به کرمانشاه 9شب خروج یک ساعت بعد
    ممنون تایپ هواپیما md 82 است ؟

18. کاربر مقابل از نوشته f 100 گرامی سپاسگزاری کرده است:

هوانورد کوشا
    سپاسگزاری
    20,490
    سپاسگزاری شده : 5,527 بار در 612 پست
    قدرت امتیازدهی
    58
    Array

افزودن 4 پرواز جدید به پروازهای فرودگاه کرمانشاه
    تاریخ انتشار:
    2/08/1391
    دو پرواز جدید هفتگی در مسیر کرمانشاه–تهران و بالعکس، همچنین دو پرواز جدید در مسیر کرمانشاه–مشهد و بالعکس به پروازهای هفتگی فرودگاه کرمانشاه اضافه شد.به گزارش روابط عمومی فرودگاه کرمانشاه، این پروازها توسط شرکت هواپیمایی معراج و با هواپیماهای پهن پیکر ایرباس 320 انجام میشود.
    «پیمان شرفایی»؛ مدیرکل فرودگاه کرمانشاه ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر پروازهای داخلی فرودگاه کرمانشاه به شهرهای تهران، مشهد، عسلویه، شیراز، اصفهان و بندرعباس برقرار است و پروازهای خارجی نیز به دوبی، جده، سلیمانیه و نجف انجام میشود.
    گفتنی است؛ براساس اعلام مدیرکل فرودگاه کرمانشاه به زودی مسیر پروازی خارجی کرمانشاه–استانبول نیز در این فرودگاه دایر خواهد شد.

منبع:[مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و لینکها را مشاهده نمایید. ]

20. سپاسگزاری ها (4):

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 26789101112131415 آخرینآخرین

جستارهای مشابه

1. اخبار مربوط به فرودگاه امام
    توسط Ruslan در انجمن استان تهران
    پاسخ ها: 576
    آخرين نوشته: دیروز, 01:22
  2. اخبار مربوط به فرودگاه مهرآباد
    توسط در انجمن استان تهران
    پاسخ ها: 268
    آخرين نوشته: 19-07-2014, 17:54