PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال درباره سیمولاتور 727 ایران ایر

zamani707
16-05-2016, 02:56
از دوستان مطلع در انجمن آیا کسی میدونه که امکان اجاره چند ساعته سیمولاتور 727 ایران ایر با پرداخت هزینه امکان پذیر هست یا نه ؟؟؟؟

Dark Knight
16-05-2016, 08:59
از دوستان مطلع در انجمن آیا کسی میدونه که امکان اجاره چند ساعته سیمولاتور 727 ایران ایر با پرداخت هزینه امکان پذیر هست یا نه ؟؟؟؟

سلام . خیر . سیمولاتور جمع شده

zamani707
16-05-2016, 10:51

ببخشید پس برای چک دانشجویان خلبانی و همچنین برای چک کردن خلبانانی که می خواهند تو یه ارلاین استخدام بشن از چه سیمولاتوری استفاده میکنن؟
یعنی هیچ سیمولاتور فعالی برای این کار تو کشورمون نیست؟؟؟

EP-IBS
16-05-2016, 11:11
هواپیمایی اسمان فقط داره از 727 استفاده میکنه احتمالا برای سیمیلاتور هم برنامه ای دارند

fo100
16-05-2016, 11:56

سیمیلیتور 27 ایران ایر نقطه قوت آموزش خلبانان ایران بود.زمانی که شما به معنای واقعی با هواپیما جت طرف میشید و با هواپیمای بیسیک و آنالوگ و چغری مثل 27 دست و پنجه نرم میکنید و متوجه میشید که نه..! پرواز فراتر از اون چیزی هست که شما در ترافیک پترن با یه هواپیمای پراپ تجربه میکنید و می فهمید خلبان لاین بودن چقد سخته. از همه مهمتر اساتید پروازی ایران ایر با تجارب پروازی بالا با دانش عالی مثل کپتن افشاری عزیز کمک میکنن که عملا شخص خودش رو در یک سمیلیتور واقعی محک بزنه..در حالی که در سایر آموزشگاه ها شبیه ساز ماکروسافت رو به بدترین شکل ممکن سر هم میکنن و گاهی با خاموش کردن پروژکتور MAP رو تعیین میکنن و صرفا به منظور پر کرذن تایم استفاده میکنن و...هزاران ایراد دیگه.متاسفانه باید گفت کج اندیشی مسولان سازمان هواپیمایی کشوری تمامی نداره و باعث خسارت و ضرر به آموزش خلبانان کشورمون شده و البته بار اول و آخرشون هم نخواهد بود..نمیدونم امیدوارم دوباره این سیم اکتیو بشه و کمبود این بخش آموزشی جبران بشه

yashar.m
16-05-2016, 12:54
سیمیلیتور 27 ایران ایر نقطه قوت آموزش خلبانان ایران بود.زمانی که شما به معنای واقعی با هواپیما جت طرف میشید و با هواپیمای بیسیک و آنالوگ و چغری مثل 27 دست و پنجه نرم میکنید و متوجه میشید که نه..! پرواز فراتر از اون چیزی هست که شما در ترافیک پترن با یه هواپیمای پراپ تجربه میکنید و می فهمید خلبان لاین بودن چقد سخته. از همه مهمتر اساتید پروازی ایران ایر با تجارب پروازی بالا با دانش عالی مثل کپتن افشاری عزیز کمک میکنن که عملا شخص خودش رو در یک سمیلیتور واقعی محک بزنه..در حالی که در سایر آموزشگاه ها شبیه ساز ماکروسافت رو به بدترین شکل ممکن سر هم میکنن و گاهی با خاموش کردن پروژکتور MAP رو تعیین میکنن و صرفا به منظور پر کرذن تایم استفاده میکنن و...هزاران ایراد دیگه.متاسفانه باید گفت کج اندیشی مسولان سازمان هواپیمایی کشوری تمامی نداره و باعث خسارت و ضرر به آموزش خلبانان کشورمون شده و البته بار اول و آخرشون هم نخواهد بود..نمیدونم امیدوارم دوباره این سیم اکتیو بشه و کمبود این بخش آموزشی جبران بشه

از زمانی فقر دانش شروع شد که بوکلت اومد ، از زمانی که تعداد فرغالتحصیل این آموزشگاه ها از دانشگاه تهران بیشتر شد !
طرف فقط با پول میره و بدون هیچ دانش میاد بیرو و چون اقا زاده هست استخدام هم میشه !
یدونه سیمولاتور همچین تاثیری نداشته که میفرمایید .

Spritbreaker
16-05-2016, 13:23
والا ما هرچی دانش کسب کردیم تو همین سیم 27 و با کپتن افشاری عزیز بود وگرنه 160 ساعت پرواز اموزشگاه به درد گوشه تاقچه میخورد .

zamani707
16-05-2016, 14:25
دوستان عزیز از پاسختون خیلی ممنونم ولی من آخرش متوجه نشدم که الان که این سیمولاتور فعال نیست ارلاین های داخلی چجوری مهارت تازه استخدامی های جدید رو میسنجن؟؟؟
از دوستان تازه استخدامی کسی هست که بتونه کمک کنه ؟؟؟؟

فانتوم 1
16-05-2016, 14:30
دوستان علاقه مند هواپیمایی ساها هم سیمولاتور داره فوکر 50 و بویینگ 707
اما لاگ نمیکنن براتون.

yashar.m
16-05-2016, 15:12
دوستان علاقه مند هواپیمایی ساها هم سیمولاتور داره فوکر 50 و بویینگ 707
اما لاگ نمیکنن براتون.

من یه مدت بسیار تلاش کردم که از سازمان مجوز بگیریم ولی نشد در حال حاضر با توجه به دانشگاه آوا در تلاش برای گرفتن مجوز هستند !
707 - فوکر 27 - سی130 - 742 تایپ های موجود هست .

yashar.m
16-05-2016, 15:18
والا ما هرچی دانش کسب کردیم تو همین سیم 27 و با کپتن افشاری عزیز بود وگرنه 160 ساعت پرواز اموزشگاه به درد گوشه تاقچه میخورد .

بستگی داره شما کجا بوده باشین اگر ارتا کیش و معراج و امثال اونا بودین بله !
ولی بچه های مرکز اصلا اینجوری نبودن و بهترین نوع اموزش رو داشتن !
نمیشه کل دانش شما از 10-20 ساعت سیمولاتور باشه !
اگر ماخ4 رو مطالعه کنید تمامی موارد جت رو بازگو کرده !

Homa50
16-05-2016, 15:36
دوستان عزیز از پاسختون خیلی ممنونم ولی من آخرش متوجه نشدم که الان که این سیمولاتور فعال نیست ارلاین های داخلی چجوری مهارت تازه استخدامی های جدید رو میسنجن؟؟؟
از دوستان تازه استخدامی کسی هست که بتونه کمک کنه ؟؟؟؟

با سلام

برگزاری تست مهارت و یا skill test آنچنان هم که شما فکر میکنید دیگه برای شرکت ها مهم به نظر نمیاد. تا جایی که من اطلاع دارم، آخرین جایی که بعد از مصاحبه skill test گرفت کیش ایر بود. اون هم نه جت ، بلکه با TB-21 آموزشگاه معراج

Spritbreaker
16-05-2016, 16:09

بله منظورم همون اموزشگاها هست . وقتی کل ناوبریتون همش پیام زنجان باشه و ای پی هم بره بک سیت بخوابه بهتر از این نمیشه . خدارو شکر فرصتی پیش اومد و تمام کتب اکسفورد رو بصورت سلف استادی مطالعه کردم که لنگ کم کاری بعضیا نباشیم .

fo100
16-05-2016, 22:44
از زمانی فقر دانش شروع شد که بوکلت اومد ، از زمانی که تعداد فرغالتحصیل این آموزشگاه ها از دانشگاه تهران بیشتر شد !
طرف فقط با پول میره و بدون هیچ دانش میاد بیرو و چون اقا زاده هست استخدام هم میشه !
یدونه سیمولاتور همچین تاثیری نداشته که میفرمایید .
ضمن تایید حرف شما منظورم از کج سلیقگی سازمان همین دست رفتارها و حرکات بود که خودش مثنوی هفتاد منه .. اونچه من منظورم بود و دوستان هم تایید کردن کیفیت آموزشی بود که تجربه میشد وگرنه میدونیم وظیفه خود خلبان مطالعه و یادگیزیه

saeed_2010w
16-05-2016, 23:49

دوست عزیز این که سواد یک فردی که IR گرفته چقدر هست خیلی ربطی به آموزشگاهی که در اون بوده نداره
چیزی که من تو این چند سال فهمیدم این که اگر خوذ شخص بخواذ با سواد بیرون میاد و الا که هیچ
البته منکر توانایی های مدارسی مانند مرکز و 110 و برتریشون نسبت به آرتا و معراج هم نیستم
موفق باشید