PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت پهپاد Quad rotor

c.sharif
04-04-2012, 20:48
سلام

در این تاپیک از دوستان و اساتید خواهش میکنم تا اطلات خود را برای ساخت Quad rotor با ما به اشتراک بگذارند

گروه ما برای مسابقه ی پهپاد دانشگاه صنعتی ارومیه استارت ساخت یک Quad rotor را زده البته
یه تفاوت کوچکی که داره اینه که این پهپاد دارای سه پایه و شش موتور است (فقط به خاطر طبقه بندی اسم تاپیک رو Quad rotor گذاشتم)

اگر اساتید اطلاعاتی درباره ی محاسبات دینامیکی پرواز پهپاد ، مکان تهیه ی ابزار و لوازم (ملخ،موتور...) و.... را در اختیار این حقیر قرار بدهند خوشحال میشم

airleader
04-04-2012, 22:37
من میتونم اخرین طراحی خودم رو اگه موضع جدی و رسمی باشه تبریز براتون پیشنهاد بدم

c.sharif
05-04-2012, 08:49
من میتونم اخرین طراحی خودم رو اگه موضع جدی و رسمی باشه تبریز براتون پیشنهاد بدم

موضوع که جدی است

اما اگه میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

EP-KVH
05-04-2012, 20:18
سلام. پیشنهاد می کنم که در سایت persianrc.net عضو شوید و این مطلب رو در اونجا دنبال کنید. چون عزیزانی که اونجا هستند، هم QuadRotor ساختند، هم TripleRotor ساختند. هم 8 موتوره و هم 6 موتوره و هم 4 موتوره و هم 3 موتوره. بسیار هم با هم بحث کردن. به طوری که بعضی تاپیک هاشون به بیش از 200 صفحه رسیده!!! تو این انجمن ما تا حالا چنین چیزی نداشته بودیم! بحث ها هم بسیار تخصصی و سنجیده و مهم و مفید و کارساز.
تو بخش هایی که مربوط به ساخت کواد و تری میشه، تجربیات خودشون و فیلم های پرواز پرنده هاشون رو گذاشته اند که خیلی مفیده. همچنین در رابطه با قطعات مورد نیاز مختلف هم بسیار بحث شده. مثلا فلان جایرو چطوره و معایب و مزایاش نسبت به اون یکی جایرو چیه و ...