PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین خلبانان دارای گروه خونی O هستند

yazdanniaz
08-10-2011, 16:21
http://schools-wikipedia.org/images/594/59447.png
یکی از مسائل جالب در علم روانپزشکی ارتباط گروه های خونی با شخصیت انسان ها است .
ارتباط گروه های خونی با شخصیت انسان ها و بیمار های که در آینده می گیرند به خوبی شناخته شده است .
گروه خونی هر انسان نمادی از ژن های است که ساختار فکری و جسمی او را می سازد
طبق بررسی های انجام شده گروه خونی O نسبت به دیگر گروه های خونی از میزان هوش بیشتری برخوردار است
گروه خونی O دارای یک شخصیت مدیر و مدبر بیشتری از سایر گروه های خونی هستند انها مسئولیت پذیرتر و برنامه ریزتر از دیگران هستند
اکثر افرادی که دارای گروه خونی O هستند در مشاغل مدیریتی و بسیار موفق هستند
انها کمتر اشتباه می کنند و بیشتر فکر می کنند
البته در بین گروه خونی بعلت اینکه گروه خونی O همیشه در استرس اینکه کار خود را به نحو صحیع انجام دهند می باشند زخم اثنی اعشر بیشتر از دیگر گروه های خونی دیده می شود .
کسی که داری گروه خونی O است باید یک O را از مادر و یکی را پدر گرفته باشد و ما فقط داری یگ گروه خونی O هستیم در صورتی که بقیه گروه های خونی یک دست نیستند مثلا ما 6 گروه خونی A داریم
در بعضی از نژادها گروه خونی O وجود ندارد مثلا چینی ها تا 30 سال قبل فاقد گروه خونی O در چین بودند و از زمانی که مردان و زنان چینی با سایر طایفه ها ازدواج کرده اند گروه خونی O وارد چین شد و چین رشد سریعی را در اقتصاد و صنایع خود شاهد بود
گروه خونی O در بعضی از طایفه ها تنها گروه خونی بود سرخ پوستان امریکا تا زمانی که مهاجرین امریکا را کشف نکرده بودند فقط گروه خونی O داشتند
گروه های خونی O افرادی مهربان هستند .
افراد داری گروه خونی O را می توان از روی صورت به خوبی تشخیص داد
پوست سفید -اکثر این گروه حدود 80 در صد پوست سفید دارند و چشمانی روشن دارند
صورت مهتابی دارند -.به دلیل افزایش فعالیت سیستم عصبی سمپاتیک بر روی جدار عروق و انقباض شریان های رنگ صورت انها روشن و مهتابی است .
چشمانشان برق می زند -به دلیل فعالیت غده های اشکی در حالت معمولی یک لایه فیلم نازک اشک روی چشمان انها وجود دارد که باعث برق زدن چشمان انها می شود و نوعی شیطنت و هوش را نمایان می کند
گوجه فرنگی = بسیار دیر عصبانی می شوند ولی اگر عصبانی شدند وای به حال شما صورتشان ناگهان مثل گوجه فرنگی قرمز می شود
به خوبی صحبت می کنند -این گروه به خوبی انچنان درباره مسائلی که به ان عللاقمند هستند صحبت می کنند که مخاطب را جذب می کند اکثرا این افراد را در اطاق بریفینگ قبل از حمله می توانید پیدا کرده و تشخیص دهید انها به خوبی به انچه که می گویند مسلط هستند در بین اساتید پرواز می توانید بهترین و دوست داشتنی ترین انها را در بین گروه خونی Oپیدا کنید
قدرت تصمیم گیری
خلبانهای گروه خونی O در وضیعت های خطرناک سریعتر و عقلاتی تر تصمیم می گیرند انها را در میان لیدر های پروازی می توانید پیدا کنید
اساتید پرواز با گروه خونی O از شاگردان خود تفکر می خواهند انها از افراد کودن و دیر فهم فراری هستند و دوست دارند هر انچه را که بلدند به کسی که مشتاق است و انها فکر می کنند او درک بیشتری دارد بیاموزند انها خسیس در اموزش نیستند ولی علم خود را به کسی می اموزند که بدانند او لیاقت یاد گیری را دارد از بین این افراد می توان تیمسار خلبان نادر جهانبانی یا تیمسار رفعت را ذکر کرد .
فرمان انها را حتما انجام دهید
اگر فرمانده یا استاد شما داری گروه خونی o است و دستوری می دهد حتما اجرا کنید (سریع ) فرمانده با گروه خونی o هیچ موقع چیزی را فراموش نمی کند او دارای حافظه قوی است و اگر شما فکر می کنید که او دستور خود را فراموش کرده است بدانید او به روی شما نمی اورد (اگر رنتان گروه خونی oاست هیچ وقت به او قول ندهید کاری را انجام می دهید زیرا اگر شما فراموش کنید بعد از سی سال دیگر او انرا به یاد شما می اورد )
طبق امار 75 در صد مدیران موفق گروه خونی o هستند
درست است خداوند ما را به اشکال و رنگ های گوناگون خلق کرد اما این دلیل ان نیست که ما به دیگران حسادت کنیم زیرا حسادت از ابزار شیطان است .
ادامه دارد

Captain A
08-10-2011, 19:11
جالب است ویژگی هایی که بیان فرمودید شامل حال بنده نیز می گردد اما گروه خونی اینجانب o نمیباشد!

yazdanniaz
08-10-2011, 20:10
جالب است ویژگی هایی که بیان فرمودید شامل حال بنده نیز می گردد اما گروه خونی اینجانب o نمیباشد!
ما افراد ساب تایپ داریم یعنی
گروه خونی A می تواند AO باشد که در ازمایش همان A را نشان می دهد ولی دارای 50 در صد خصوصیات گروه O خالص هستند
همین طور گروه B می تواند BO باشد که داری 50 در صد خصوصیات گروه خونی O هستند ولی در ازمایش خون انها را گروه خونی B نشان می دهد
فقط گروه های خونی AB هستند که نمی تواتد خصوصیات گروه خونی O را داشته باشند
انشالله که شما AB نیستید ؟؟

EP-IBZ
08-10-2011, 20:31
من o هستم،و جالبه که پوستم تیرس(ربطی به جنوبیبودن نداره)خیلی زود عصبی میشم(اما اگه طرف رفیق باشه جلوی خودمو میگیرم) تنها خصوصیتی که ازلیست بالا دارم قدرت تصمیم گیری و عکس العمل هست.
البته گاها این مسائل رو به ماه تولد ربط میدن که من به جفتشون(هم گروه خونی هم ماه تولد)بی اعتقادم،البته از جناب یزدان نیاز برای تنظیم این گزارش تشکر میکنم

yazdanniaz
08-10-2011, 20:55
من o هستم،و جالبه که پوستم تیرس(ربطی به جنوبیبودن نداره)خیلی زود عصبی میشم(اما اگه طرف رفیق باشه جلوی خودمو میگیرم) تنها خصوصیتی که ازلیست بالا دارم قدرت تصمیم گیری و عکس العمل هست.
البته گاها این مسائل رو به ماه تولد ربط میدن که من به جفتشون(هم گروه خونی هم ماه تولد)بی اعتقادم،البته از جناب یزدان نیاز برای تنظیم این گزارش تشکر میکنم
سلام
اگر حمل بر خالی بندی بنده نشود راستش می خواستم بنویسم که تنها کسی را که از روی نوشتجاتش حدس زدم گروه خونی o باشد شما هستید
زیرا در همه کامنت های شما نوعی تبلیغات برای کلاس های خودتان گذاشته بودید و این نشان از ان داشت که دوست دارید اموزش دهید و از هر فرصتی برای جلب دانشجو استفاده می کنید و دوست دارید که دانش خود را منتقل کنید اما حیف توی این سایت کسی دنبال یادگیری زبان نیست

EP-IBZ
08-10-2011, 21:06
والله بنده برای کلاس خودم تبلیغ نکردم چون برای اینکار نه قراره به بنده پولی داده بشه و نه قراره از فردا با رنگ قرمز مطلب بنویسم بلکه صرفا تمام تلاشم اینه که با همکاری هم سایت انگلیسی رو دوباره فعال کنیم و از آبروی خودمون نزد اجنبی ها دفاع کنیم.بنده (حمل بر خودستایی نباشه)خوشبختانه به سه زبان فارسی،انگلیسی وعربی و خدا بخواددر آینده نزدیک فرانسه یا آلمانی تسلط دارم و میخوام که از این دانشم برای شناساندن فرهنگ و تمدن دیارم به جهانیان استفاده کنم تا به دیار سعدی و همه عمر برندارم سر ازاین خمار مستی انگ بی فرهنگی و وحشی گری نزنن

payam.torabi
08-10-2011, 22:16
سلام
من هم O+ هستم و تمام زندگی من پرواز و خلبانی هستش و تا به الان هم تو این رشته تقریباً موفق بودم ...
البته جدا از مبحث خلبانی و اینکه یک خلبان خوب هیچ وقت نباید مغرور بشه ( حتی با این خصوصیات ) چون یکی از اصلی ترین عوامل سانحه غرور و اطمینان خلبان از خود هستش ، ولی تقریباً این خصوصیات ذکر شده در بالا رو دارم و امیدوارم این موضوع درست باشه ...

Homa50
08-10-2011, 23:47
ما نیز O+ هستیم! :01 (22):
انشاله که خلبان خوبی هم باشیم

Captain A
09-10-2011, 00:02
سلام
اگر حمل بر خالی بندی بنده نشود راستش می خواستم بنویسم که تنها کسی را که از روی نوشتجاتش حدس زدم گروه خونی o باشد شما هستید
زیرا در همه کامنت های شما نوعی تبلیغات برای کلاس های خودتان گذاشته بودید و این نشان از ان داشت که دوست دارید اموزش دهید و از هر فرصتی برای جلب دانشجو استفاده می کنید و دوست دارید که دانش خود را منتقل کنید اما حیف توی این سایت کسی دنبال یادگیری زبان نیست
ما هستیم. بالاخره هرچیزی به موقع خود رونق پیدا میکند... بازار کار ما هم همیشه کساد نخواهد ماند...

yazdanniaz
09-10-2011, 00:20
بین خودتان و خلبانهای دیگر یک امار بگیرید به بیند چند در صد از اساتید پروازی گروه خونی o هستند و چه کسانی در بین شما به دسیپلین داشتن بیشتر مشهورترند

Captain A
09-10-2011, 00:35

امید است که خواهید بود.
هرچند تمام این مسائل نسبی هست همانگونه که عرض کردم محضر شما!
ماه تولد و شرایط زندگی و ... نیز بسیار تاثیرگذار هستند در اینگونه موارد. به امید خدا اگر فرصتی باشد در این مورد مطالبی را تقدیم حضور سبزتان خواهم داشت.

yazdanniaz
09-10-2011, 19:06
امید است که خواهید بود.
هرچند تمام این مسائل نسبی هست همانگونه که عرض کردم محضر شما!
ماه تولد و شرایط زندگی و ... نیز بسیار تاثیرگذار هستند در اینگونه موارد. به امید خدا اگر فرصتی باشد در این مورد مطالبی را تقدیم حضور سبزتان خواهم داشت.
دوست عزیز می توانید این مقاله مرا ابتدا بخوانید شاید کمکتان کند
اثرات نیروی جاذبه ماه برروی نطفه و شخصیت و بیماری ها در انسان . (http://yazdanniaz.blogsky.com/1390/06/14/post-5356/)