PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد کارآموزی

AarAsh
21-04-2011, 09:46
سلام
یک سوال در مورد کارآموزی داشتم.
برای تابستان در فخر آشیان می خوام کار آموزی بگیرم ، ولی نمیدونم باید چیکار کنم؟
لطفا دوستانی که قبلا این کار رو کردن راهنمایی کنند.

با تشکر

Jimbokhepel
21-04-2011, 12:48
سلام
یک سوال در مورد کارآموزی داشتم.
برای تابستان در فخر آشیان می خوام کار آموزی بگیرم ، ولی نمیدونم باید چیکار کنم؟
لطفا دوستانی که قبلا این کار رو کردن راهنمایی کنند.

با تشکر
شما باید از طرف مرکز آموزشی که در آن مشغول به تحصیل می باشید معرفی نامه جهت انجام کاراموزی در شرکت فارسکو بگیرید
سپس این معرفی نامه را به مسئول آموزش فارسکو تحویل دهید
ایشون طبق برنامه خودشان به شما زنگ می زنند و تاریخ شروع کارآموزی رو به شما اعلام می کنن

AarAsh
21-04-2011, 13:00
شما باید از طرف مرکز آموزشی که در آن مشغول به تحصیل می باشید معرفی نامه جهت انجام کاراموزی در شرکت فارسکو بگیرید
سپس این معرفی نامه را به مسئول آموزش فارسکو تحویل دهید
ایشون طبق برنامه خودشان به شما زنگ می زنند و تاریخ شروع کارآموزی رو به شما اعلام می کنن

مسئول آموزش فارسکو یعنی کجا باید ببرم؟

Jimbokhepel
21-04-2011, 13:18
مسئول آموزش فارسکو یعنی کجا باید ببرم؟

شما به شرکت فارسکو در اکباتان مراجعه می کنید، حراست به شما اجازه ورود نمی دهد و معرفی نامه شما را گرفته و به مسئول آموزش می دهد
شماره مسئول آموزش را نیز برای پیگیری های بعدی از حراست حتما بگیرید

AarAsh
10-05-2011, 19:48
سلام
می خواستم بدونم معمولا چند وقت بعد از اینکه معرفی نامه رو دادید با شما تماس می گیرند؟
معمولا کار آموزی به چه صورت است ، یعنی چه روزها و چه ساعتهایی برگزار میشه؟
با تشکر

Jimbokhepel
11-05-2011, 05:20
سلام
می خواستم بدونم معمولا چند وقت بعد از اینکه معرفی نامه رو دادید با شما تماس می گیرند؟
معمولا کار آموزی به چه صورت است ، یعنی چه روزها و چه ساعتهایی برگزار میشه؟
با تشکر

اگر درست یادم باشه مسئول آموزش فارسکو اقای طباطبایی بودند
بسته به میزان معرفی نامه های داده شده به واحد آموزش هست که به ترتیب تماس میگرند ولی شما خودتون پیگیر باشید زودتر هم می تونید جواب بگیرید
روزها رو همون روز اول در جلسه توجیهی تعیین می کنید ساعت کار آموزی هم 7 الی 14 هست ولی میشه توش تغییراتی داد که بعدا که وارد شدید خودتون می فهمید

ali_zz
11-02-2013, 11:59
سلام چند ساعت کاراموزی دانشجوییان اویونیک دارند؟ باید تمام واحد ها را پاس کنیم تا نامه کاراموزی بدند؟

mohsen 747
11-02-2013, 19:47
سلام
اگه توی فارسکو یه آشنا داشته باشین که معرفی نامه شمارو از نوبت خارج کنه کارتون صرف یکی دو هفته انجام میشه و مشغول کار آموزی میشین
در غیر این صورت حدود دو ماه طول میکشه نوبت شما بشه تازه اگه شرکت احتیاج به کار آموز داشته باشه

برای دانشجویان اویونیک زمان ما 280 ساعت کارآموزی بود اما الان فکر کنم شده 320 ساعت
صدور نامه بستگی به موسسه آموزشی داره. من ترم آخر همراه با چند واحد باقی مانده کاراموزی نیز گذراندم

salvialeriifolia
05-05-2013, 13:05
به نام خدا
سلام دوستان
من مکانیک جامدات میخونم میخواستم بپرسم که واسه کارآموزی این امکان وجود داره که در یکی از ایرلاین ها مشغول بشم؟؟
با تشکر
یا علی مدد

alifly1372
31-12-2015, 20:56
سلام فکرشم نکن باید مدرک استاندارد پرواز b1 یا b2 داشته باشی بعلاوه پارتی