PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای تعیین تعداد روزهای اقامت در هر شهر کشورهای آسیایی

vahidpm
02-04-2011, 20:24
دوستان عزیزم سلام
یکی از آشنایان قصد دارد برای سفری تفریحی به شهرهای بانکوک، پوکت، سنگاپور و کوالا لامپور برود. حال برای چیدمان روزهای سفرش و تهیه بلیت برای مابین شهرهای گفته شده لازم است که بداند که چند روز برای گشتن و دیدن دیدنیهای شهرهای مذکور زمان لازم است. مثلا 14 روز کل زمان سفر است و ایشان باید چند روز در هر شهر بماند تا بتواند کلیه دیدنیهای آنجا را ببیند؟
دوستان عزیزی که به شهرهای گفته شده سفری داشته اند می توانند کمک کنند و بگویند که چند روز را برای هر شهر پیشنهاد می کنند؟ (یا بهتر بگوییم که چند شب اقامت برای هر شهر مناسب است؟)
در ضمن برای رفت و برگشت چه ایرلاینی را پیشنهاد می کنید؟ من به شخصه فکر می کنم که مابین بانکوک و پوکت و سنگاپور و کوالا ایر آسیا مناسب هست. هم هر روز پرواز دارد و هم قیمت بلیتش بسیار مناسب هست.
ممنون می شوم اگر همه کسانی که به این شهر ها سفر کرده اند نظر بدهند.

safae
02-04-2011, 20:57
خوب سفر کردن و لذت بردن از سفر بستگی به سلایق فردی داره و همچنین هدف از سفر
کسی میره سفر جای باستانی ببینه یا زیبایی های کشورارو ببینه ویا بره دیسکو باید دید قصد از سفر چیه
ولی بطور کلی من پیشنهاد میکنم بیشتر سفر رو متمرکز به پوکت و سنگاپور کنه و کمترین زمان رو باسه بانکوک بذاره

afiafi
02-04-2011, 21:02
همه شهرهایی که اشاره کردید دیدنی و جذابند
بانکوک واسه خرید...پوکت واسه تفریح...کوالا هم نقاط دیدنی خوبی داره..بنظر من واسه هرکدوم از این شهرها یک ماهم کمه
بین بانکوک کوالا یکطرفشو با لوفتهانزا و برگشتشو با ایر اشیا اومدم ..

vahidpm
02-04-2011, 21:06
خوب سفر کردن و لذت بردن از سفر بستگی به سلایق فردی داره و همچنین هدف از سفر
کسی میره سفر جای باستانی ببینه یا زیبایی های کشورارو ببینه ویا بره دیسکو باید دید قصد از سفر چیه
ولی بطور کلی من پیشنهاد میکنم بیشتر سفر رو متمرکز به پوکت و سنگاپور کنه و کمترین زمان رو باسه بانکوک بذاره

دوست عزیزم
ممنون از اظهار نظرتون. فرض را بر این بگذاریم که منظور از سفر، دیدن جاذبه های گردش گری و نقاط جالب و تاریخی هر مکان هست. من خودم بانکوک بودم و با شما موافقم. من فکر می کنم 2 شب برای بانکوک کافیه. یک روز صبح تا بعد از ظهر دیدن گراند پالاس وقت می گیره و دیدن مراکز خرید و ... هم یک بعد از ظهر کافیه. متاسفانه من پوکت و کوالا و سنگاپور نرفتم و نمی دونم دقیقا چه نقاط دیدنی دارن. شما پوکت بودین؟ چه چیزهای دیدنی داره و چند شب براش کافیه؟

ممنون.

safae
02-04-2011, 22:13
پوکت و سنگاپور هر دو جاذبه های گردشگری زیادی دارند طبیعت فوق العاده سرگرمی های زیاد سواحل زیبا فکر کنم برای هر کدوم حداقل 4 روز کافی باشه
پیشنهاد میکن در پوکت یک شب رو در کشتی های تفریحی باشند
من پوکت و سنگاپور رو چندین سال پیش رفتم و فکر میکنم الان خیلی پیشرفته تر و پر جاذبه تر شده باشند