PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرود اضطراری در مهرآباد برای نجات یک مسافر

AMG
26-09-2010, 14:07
يکشنبه، 4 مهر 1389

فرود اضطراری هواپیما به بعلت بيماري يک مسافر

یک فروند هواپیمایی ایرباس 300 مسیر حیدرآّباد – فرانکفورت به دلیل بهم خوردن حال یکی از مسافرین در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری نمود.
به گزارش مشرق ، پس از اینکه این هواپیما در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست، مسافر بیمار که یک مرد 70 ساله آمریکایی بود پس از اقدامات اولیه پزشکی توسط تیم پزشکی ایران ایر تحویل نماینده لوفتانزا در تهران برای ادامه معالجه گردید.
هواپیما پاکستانی نیز پس حدود 2 ساعت توقف در تهران، فرودگاه مهرآباد را به مقصد فرانکفورت ترک نمود .
براساس این گزارش، در حال حاضر این تبعه آمریکایی در یکی از بیمارستان های تهران بستری می باشد و قرار است در روزهای آینده ایران را ترک کند.

بنپایه: رجانیوز (http://rajanews.com/detail.asp?id=63380)

AMG
27-09-2010, 13:43
۰۴ مهر ۱۳۸۹
فرود اضطراری یک هواپیما و بستری شدن تبعه آمریکایی در تهران
به گزارش مشرق ، پس از اینکه این هواپیما در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست، مسافر بیمار که یک مرد 70 ساله آمریکایی بود پس از اقدامات اولیه پزشکی توسط تیم پزشکی ایران ایر تحویل نماینده لوفتانزا در تهران برای ادامه معالجه گردید.

هواپیما پاکستانی نیز پس حدود 2 ساعت توقف در تهران، فرودگاه مهرآباد را به مقصد فرانکفورت ترک نمود .

براساس این گزارش، در حال حاضر این تبعه آمریکایی در یکی از بیمارستان های تهران بستری می باشد و قرار است در روزهای آینده ایران را ترک کند.

بنپایه: پارسینه (http://www.parsine.com/fa/pages/?cid=26239)

roberty
27-09-2010, 13:53
طرف هفتاد سال عمر داشته و نه هموطن کادر پروازی بوده نه جوان بوده و نه چیزی....ولی چون تو یه ایرلاین پدرمادر دار مثل lufthansa پرواز میکرده براش ارزش قائل شدند و تو یه کشوری که وجهه بین المللی خوبی هم نداره و خیلی توریستها از آن وحشت دارند فرود اضطراری انجام میدن و جان آن پیرمرد رو که معلوم نیست سال بعد این موقع زنده باشه یا نه رو نجات میدن...

ولی تو همین مملکت یه پسر بچه 3 ساله طفل معصوم و بیگناه که هموطن خلبان و کادرپروازی بوده ((در مسیری بسیار کوتاهتر و با چندین فرودگاه سر مسیر پرواز )) حالش بد میشه و در نهایت فوت میکنه... انگار نه انگار که آن طفلک هم که فقط سه بهار از عمرش گذشته بود حق حیاتی به اندازه آن پیرمرد 70 ساله آمریکایی داشت....

EP-IBS
27-09-2010, 19:15
ایرباس 300 Lufthansa?
این شرکت از ایرباس 300 استفاده نمیکنه!

Behrang
27-09-2010, 19:52
ایرباس 300 Lufthansa?
این شرکت از ایرباس 300 استفاده نمیکنه!

پرواز لوفتهانزا بوده. اشتباه همیشگی خبرگزاریها بوده BS جان

EP-IBS
27-09-2010, 20:01
حالا نوع هواپیما چی بوده؟

Echo Zulu SW
27-09-2010, 20:08
این خبر از اول برای من کمی گنگ و مشکوک بود به دلایل زیر:

۱- هواپیمای پاکستانی

۲- لوفتانزا

۳- حیدرآباد( تا آنجا که من جستجو کردم هیچ پروازی بین حیدرآباد پاکستان و فرانکفورت وجود ندارد.حیدرآباد حدود ۱۶۰ کیلومتر با کراچی فاصله دارد و منطقی تر است که پروازهای فرانکفورت از این شهر انجام شود).ولی بین حیدرآباد هند و فرانکفورت ۱۹ پرواز در هفته وجود دارد.

۴-همانطور که جناب EP-IBS فرمودند، اگر هم لوفتانزا بوده باشد این شرکت دیگر ایرباس ۳۰۰ ندارد

۵- در سایتهای معتبر مانند avherald.com هیچ خبری از این رویداد ثبت نشده است.

احتمال میدهام که لوفتانزا عهده در انجام کارهای این بیمار شده باشد و منظور از تحویل دادن بیمار به نماینده لوفتانزا لزوما انجام پرواز توسط این شرکت نباشد، ولی باز هم ابهامات دیگری در مورد این پرواز وجود دارد که باید روشن شود!

andy
27-09-2010, 20:30
حتما شرکت لوفتهانزا این اخبار را تایید نمیکنه درسته ؟

باید دید اونا چی میگن ؟

Echo Zulu SW
27-09-2010, 20:32
اصلاحیه:

باتوجه به سرعت کند من در تایپ فارسی، در هنگام نوشتن مطلب، دو پاسخ به این تاپیک داده شد، که پاسخ Behrang عزیز کمی از ابهامات را برطرف کرد. اکنون با فرض انجام شدن پرواز توسط لوفتانزا میتوان گفت که این پرواز از مبدأ حیدرآباد هند به مقصد فرانکفورت بوده که توسط ایرباس A340-300انجام شده. این پرواز در مسیر فوق در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه توسط لوفتانزا انجام میگیرد. ساعت خروج ۱:۱۵ بامداد و ورود به فرانکفورت در ساعت ۷:۱۵ صبح برنامه ریزی شده است.

Behrang
27-09-2010, 20:37
اصلاحیه:

باتوجه به سرعت کند من در تایپ فارسی، در هنگام نوشتن مطلب، دو پاسخ به این تاپیک داده شد، که پاسخ Behrang عزیز کمی از ابهامات را برطرف کرد. اکنون با فرض انجام شدن پرواز توسط لوفتانزا میتوان گفت که این پرواز از مبدأ حیدرآباد هند به مقصد فرانکفورت بوده که توسط ایرباس A340-300انجام شده. این پرواز در مسیر فوق در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه توسط لوفتانزا انجام میگیرد. ساعت خروج ۱:۱۵ بامداد و ورود به فرانکفورت در ساعت ۷:۱۵ صبح برنامه ریزی شده است.

سلام. البته اون هم فقط شنیده بنده بوده . خودم به شخصه ندیدم از نزدیک