PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام دوره آزاد دانشکده هواپیمایی کشوری

Capello
05-01-2010, 23:16
ظاهرا دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری برای دوره جدید آزاد تعمیر و نگهداری هواپیما داره ثبت نام میکنه.
دوره 2 ساله. هزینه حدود 4 میلیون. گویا E & E هم ثبت نام میکنند
تلفن بخش ثبت نام : 61022859

rharirian
21-03-2010, 03:04
از اطلاع رسانی ممنونم ولی من فکر می کنم دانشگاه علمی کاربردی بهتر و با صرفه تر باشه! با 1.5 میلیون کاردانی میشه گرفت

Morpheus
22-03-2010, 00:33
از اطلاع رسانی ممنونم ولی من فکر می کنم دانشگاه علمی کاربردی بهتر و با صرفه تر باشه! با 1.5 میلیون کاردانی میشه گرفت

من یکی از دوستام میخواد بره A&P شما می دونید امتحانش کیه؟

rharirian
22-03-2010, 01:50
اگه منظور از A&P رشته تعمیر و نگهداریه دانشگاه هستش که ثبت نام برای کنکورش رد شده! دانشگاه سراسری آذر ماه و علمی کاربردی فکر می کنم مهر مله و دیماه ثبت نام دارن! اگه منظور خود آزمون A&P هواپیما کشوری که با داشتن مدرک کاردانی یا دروه 2 ساله تعمیر نگهداری ثبت نام می کنید و در آزمون شرکت میکنید

Morpheus
22-03-2010, 09:38
اگه منظور از A&P رشته تعمیر و نگهداریه دانشگاه هستش که ثبت نام برای کنکورش رد شده! دانشگاه سراسری آذر ماه و علمی کاربردی فکر می کنم مهر مله و دیماه ثبت نام دارن! اگه منظور خود آزمون A&P هواپیما کشوری که با داشتن مدرک کاردانی یا دروه 2 ساله تعمیر نگهداری ثبت نام می کنید و در آزمون شرکت میکنید

علمی کاربردی مگه مثل سراسری آزمون نداره؟ اگه داره کیه؟

rharirian
22-03-2010, 12:44
گفتم دیگه!! علمی کاربردی مهر ماه و دیماه ثبت نام داره ! دفتر چه پودمانی و یا ترمیک رو تهیه کنید رشته تعمیر و نگهداری هواپیما داره! سایت sanjesh.org هم تاریخ برگذاری امتحانات رو دقیق ذکر کرده! دوره های ترمیک آزمون داره ولی پودمانی با معدل دیپلم پذیرش داره
http://www6.sanjesh.org/Other/1388/880601_02.php

Eilya
05-07-2010, 21:34
فعلا که 1 ماهه دارن امروز فردا می کنند.
من به دوستان پیشنهاد می کنم این جوری این رشته رو ثبت نام نکنند.چون بعد از مدت 2 سال به شما مدرک اکادمیک و فوق دیپلم نمی دند.
سراسری رتبه اش 8000 تا 10000.سخت نیست که.

avking
27-11-2010, 11:18
من هم دوره آزاد a&p رو در این دانشکده ( البته مرکز آموزش) گذروندم.
به نظر من علمی کاربردی به صرفست چرا ؟؟
چون هم هزینش پایین تره هم یه مدرک آکادمیک میده که میتونی ادامه تحصیل بدی
مهم تر از همه اینکه از تسهیلات دانشجویی استفاده میکنی.
اخرین مطلب اینکه نمره قبولی تو این دوره 14 هستش. بچه ها خیلی سخت در سارو پاس میکنن.

babareza
30-06-2012, 07:57
برنامه آموزشی این دوره منطبق با استانداردهای اعلام شده از طرف سازمان های هوانوردی بین المللی می باشند و بصورت پیوسته بر اساس اصلاحات اعلام شده بازنگری و اصلاح می شوند. در این دوره دانشجو با گذراندن 2360 ساعت آموزش در هشت کوارتر پس از 2 سال و شرکت موفق در آزمون های دروس هر کوارتر صلاحیت معرفی به اداره استاندارد سازمان هواپیمائی کشوری را کسب می نماید و پس از قبولی در آزمون و گرفتن مدرک A&P ، مجوز بین المللی لازم جهت کار در زمینه تعمیر و نگهداری را کسب می نماید.
فارغ التحصیلان این دوره نیز در صورت تمایل می توانند در دوره های دوساله ای که از طرف گروه ارائه می شود کلیه دروس مقطع کاردانی به کارشناسی را شرکت کرده و مدرکی مبنی بر گذراندن این دروس در دانشکده را اخذ کنند.
جهت دریافت عناوین دروس ارائه شده در دانشکده در آموزش های کوتاه مدت A&P و دوساله می توانید به فایل های ضمیمه مراجعه نمائید.

این جملات یعنی اینکه بعد از دو سال خوندن ... امتحان بدیم قبول بشیم تازه کاردانی هستیم ...؟ بعد از این یه دوره دوساله دیگه هم هست برای کارشناسی ؟؟؟

با سلام
دوره های فشرده A&P رو کجا میشه گذروند؟ زمان و شهریه دوره فشرده چقدر است؟
در مورد امتحان دوره A&P هم اگه میشه راهنمایی کنن دوستان که چطور برگزار میشه.
آیا درسته که دیگه گواهینامه A&P صادر نمیشه و بجاش B1 صادر میشه؟

babareza
01-07-2012, 06:44
پاسخ همه پرسشهای شما در لینک زیر موجوده دوست عزیز
http://catc.ac.ir/short-term-courses/aboutazad.html

با تشکر
لینک اعلام شده فقط مربوط به دانشکده تکنولوژی هواپیمایی می باشد. ولی راجع به سایر مراکز برگزاری، نحوه امتحانات A&P و شهریه اطلاعاتی وجود ندارد.
اگر در این موارد راهنمایی هست نیز بفرمایید.

gulf air
01-07-2012, 10:09
با سلام.
برای ورود به صنعت هوانوردی غیر نظامی دانشکده صنعت هواپیمایی دروازه قابل اطمینانی هست. اینکه دروس این دانشکده بر اساس سیلابسهای جهانی رشته تعمیر و نگهداری ارایه میشود بسیار خوب است. اگر بنا به انتخاب بین دانشکده و مراکز علمی کاربردی باشه من دانشکده رو توصیه میکنم. البته دوستان فراموش نکنند بعد از پایان تحصیلاتتون ؛حتما دنبال کسب مدرک EASA part-66 که شامل 13 Module هست بروید.
یکی از دوستان نوشته بودند که دانشکده مدرک B1 صادر میکنه. مگر رشته های دانشکده (A&C و E&E ) دارای EASA Approval هستند که مدرک B1 صادر بشه؟ من بعد از هشت سال کار کردن در ایران هر دفعه میرم کشوری میپرسم شما FAA هستین یا EASA میگن در حال تغییر و دریافت تاییدیه های بین المللی هستیم. (هشت سال؟)

babareza
02-07-2012, 07:40
دوستان غیر از دانشکده تکنولوژی، دوره های فشرده A&P رو کجا میشه گذروند؟

avking
02-07-2012, 17:19
فکر کنم سفائن فر هم دوره فشرده داره یه زنگ بزنید ضرر نداره
44604626-021

hajiamini
22-01-2013, 10:40
پذیرش دانش پذیر دوره آزاد دو ساله (A&P) و (E&E)
دوره آموزشی آزاد دو ساله تعمیر و نگهداری موتور و بدنه هواپیما (A&P) و اویونیک(E&E) در نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری : دکتر جواد پرستاری معاون آموزشی دانشکده گفت : این دانشکده برای نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دو ساله تعمیر و نگهداری موتور و بدنه هواپیما(A&P) واویونیک هواپیما (E&E) می نماید .
جواد پرستاری افزود : با توجه به ظرفیت محدود پذیرش ، اولویت با متقاضیانی است که سابقه تحصیلی آموزشی بهتری دارند و در صورت لزوم متقاضیان باید در امتحان تعیین سطح در دروس ریاضی ، فیزیک و زبان شرکت نمایند .
معاون آموزشی دانشکده گفت : ثبت نام در این دوره ها فقط تا تاریخ 15/11/91 و از طریق سایت دانشکده به آدرس WWW.catc.ac.ir انجام می شود،وی زمان شروع کلاس های این دوره ها را از اواخر بهمن ماه عنوان کرد .
منبع (http://www.catc.ac.ir/aboutthecollege/publicrelations/local-news-archive/2228-911103-d1.html)