PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاهکار یک نماینده مجلس در درگیری با مردم در فرودگاه

TC-JDL
22-12-2009, 13:55
شاهکار یک نماینده مجلس در درگیری با مردم

يك نماينده مجلس که به همراه تعدادي از اعضاي خانواده به جزيره قشم سفر کرده بود بنا داشت بار فراوان خريداري شده از جزيره را خارج از نوبت از قسمت تحويل بار فرودگاه عبور دهد که مورد اعتراض ساير مسافران در صف تحويل بار قرار گرفت اين حركت در نهايت به درگيري فيزيکي بين فرزند وي با تعدادي از مسافران منجر شد.

به گزارش پرچم: ماجرا به هم اينجا خاتمه نيافت و نماينده محترم پس از قرار گرفتن در سالن هواپيما خواستار عدم سوار کردن فردي شد که با فرزند وي درگير شده بود.

دوستان فردي که با فرزند آقاي نماينده درگير شده بود هم از سوار شدن به هواپيما بدون همسفر خود امتناع کردند. اين موضوع موجب گله خلبان و مسافران و تاخير دو ساعته پرواز همه مسافران شد .

AMIRG
22-12-2009, 18:58
شاهکار یک نماینده مجلس در درگیری با مردم

يك نماينده مجلس که به همراه تعدادي از اعضاي خانواده به جزيره قشم سفر کرده بود بنا داشت بار فراوان خريداري شده از جزيره را خارج از نوبت از قسمت تحويل بار فرودگاه عبور دهد که مورد اعتراض ساير مسافران در صف تحويل بار قرار گرفت اين حركت در نهايت به درگيري فيزيکي بين فرزند وي با تعدادي از مسافران منجر شد.

به گزارش پرچم: ماجرا به هم اينجا خاتمه نيافت و نماينده محترم پس از قرار گرفتن در سالن هواپيما خواستار عدم سوار کردن فردي شد که با فرزند وي درگير شده بود.

دوستان فردي که با فرزند آقاي نماينده درگير شده بود هم از سوار شدن به هواپيما بدون همسفر خود امتناع کردند. اين موضوع موجب گله خلبان و مسافران و تاخير دو ساعته پرواز همه مسافران شد .

توقعات رو ملاحظه می فرمائید!
معلوم نیست حالا نماینده کدوم دهات بوده طرف که اینقدر ادعا داشته.
مگر با رای مردم نماینده نشده؟
حالا برای همین مردوم شاخ و شونه می کشهX-(
این جور نمایندگان واقعا برای کشور ننگ هست!
بدبختی اینجاست که مسئولان فرودگاه هم به حرف نماینده گوش دادن و اون طرف رو سوار نکردند. X-( ایشان هر کس هم باشند در فرودگاه فقط یک مسافر هستند و هیچ سمتی ندارند!

hasan_a
22-12-2009, 19:01
با سلام
به نظر بنده نبايد از قدرت سو استفاده كرد اگر ممكنه نام نماينده رو ببريد تا درس عبرتي باشد براي ديگران!!!!!!!!!!

TC-JDL
22-12-2009, 19:05
با سلام
به نظر بنده نبايد از قدرت سو استفاده كرد اگر ممكنه نام نماينده رو ببريد تا درس عبرتي باشد براي ديگران!!!!!!!!!!

میدونید که ما همیشه عادت به خود سانسوری داریم

خبرگزاری هم اسم نماینده رو ذکر نکرده

متاسفم برای کسانیکه به نحوی به مجلس راه یافته اند و با پول مردم خوشگذرانی میکنند و خود را بالاتر از مردم میدانند

CAPT.AHMADI
22-12-2009, 21:44
خدایا چه بگویم اگر زیاد تر از دهنم صحبت کنم که اتابک جان سر میرسه و...:-17:-17:-17
پس سعی می کنم آروم باشم. اگر من جای خدمه آن پرواز بودم می دونستم چه طوری با این آدم های شارلاتان برخورد کنم.[-([-([-([-([-(
بعد میگن مردم چرا ................
با تشکر.

Celine
22-12-2009, 22:04
اگر من جای خدمه آن پرواز بودم می دونستم چه طوری با این آدم های شارلاتان برخورد کنم.[-([-([-([-([-(

با تشکر.

سلام
دوست عزیز کرو پرواز هم از سرزمین دیگه نیومده و باید تابع یک سری از مسائل جامعه باشه حتی اگر متضاد با نظر و منطق شخص باشه.خلبان پرواز یا هر شخص دیگه ای فکر نکنم بیاد و تویه این وضعیت دخالت کنه چون مسئله رو س ی ا س ی میکنند...

موفق باشید@};-

mhsedghi
23-12-2009, 00:57
متاسفانه سوء استفاده از شهرت و قدرت در مردم ما عادی شده. بنده یکبار مشابه این قضیه در یکی از فرودگاههای کشورمون با دروازه بان یکی از تیمهای فوتبال درگیری لفظی پیدا کردم. یارو فکر میکرد مالک فرودگاه و هواپیماهاست و جالب اینجاست که حراست فرودگاه هم طرف ایشونو گرفت و وی با کمال بی ادبی و گستاخی صف انتظار مسافران رو به حساب نگذاشت.

ATCexplorer
23-12-2009, 07:43
توقعات رو ملاحظه می فرمائید!
معلوم نیست حالا نماینده کدوم دهات بوده طرف که اینقدر ادعا داشته.
مگر با رای مردم نماینده نشده؟

دوست عزیز، چرا تصور می کنید فقط نماینده دهات ها این مجموعه از آدم ها رو تشکیل می دن؟ من عقیده دارم، بعضی از نماینده های تهران را هم می شه پیدا کرد که بدتر از این رفتارها رو انجام می دن! چرا تصور می کنیم که اشتباهات فقط از طرف شهرستانیها رخ می ده؟

اینکه انتظار داشته باشیم یه نماینده مجلس مثل بقیه تو صف بایسته، دور از ادب حساب میشه! چرا ما توقع داریم، تمام سطح ها رو برابر کنیم. اسلام فقط گفته آدم ها از نظر خدا در یک سطح هستند و معیار سنجششون دین و ایمانشونه! نه اینکه ما آدم ها هم باید همچین دیدگاهی داشته باشیم! واسه همین، انتظار می ره همه ما چنین شرایطی رو درک کنیم! در نگاه کلی، وقت برای یک نماینده مجلس بسیار با ارزش تر از من و امثال منه (کاری به فرد ندارم که مطمعنا بعضی شون مثبت هستند و ارزشمند و بعضی از اونها منفی و ناکارآمد). ما باید بعضی تفاوت ها رو بپذیریم.

ولی با این همه، نگرش وجود تفاوت بین ما و توجه به این اختلاف ها و مسایل نمی تونه توجیهی برای بی ادبی به مردم باشه و برخورد این نماینده یا هر نماینده دیگر در هر شرایطی را که منجر به بی احترامی به مردم بشه را محکوم می کنم.

IRIAF
23-12-2009, 10:16
دوست عزيز فرمايش شما كاملا متين ولي اينو توجه كنيد كه ايشون از مسافرت برميگشتن و همراه خانواده بودن نه در حال انجام كار اداريشون!

Behrang
23-12-2009, 10:44
در نگاه کلی، وقت برای یک نماینده مجلس بسیار با ارزش تر از من و امثال منه (کاری به فرد ندارم که مطمعنا بعضی شون مثبت هستند و ارزشمند و بعضی از اونها منفی و ناکارآمد). ما باید بعضی تفاوت ها رو بپذیریم.

ولی با این همه، نگرش وجود تفاوت بین ما و توجه به این اختلاف ها و مسایل نمی تونه توجیهی برای بی ادبی به مردم باشه و برخورد این نماینده یا هر نماینده دیگر در هر شرایطی را که منجر به بی احترامی به مردم بشه را محکوم می کنم.

فکر نکنم برای یک هواپیمایی که باید تمام مسافرانش رو سوار کنه وقت مسافری از مسافر دیگه ارزشمند تر باشه. یکی زود تر یکی دیر تر.

احتمالا من منظور شما رو بد متوجه شدم

ATCexplorer
23-12-2009, 17:28
واقعا تعجب می کنم چرا ما همه جا خودمونو با همه، همسطح می بینیم. واقعا چرا نباید بین یک نماینده مجلس و یک شخص عادی فرق باشه؟ چرا احساساتی برخورد می کنیم؟؟؟ اینکه اون نماینده با رای من و تو به این مرتبه رسیده، دلیل نمی شه که همسطح ما باشه!

ولی، همه اعتقاد داریم که باید از نظر ارزش انسانی یکی باشیم و نباید از موقعیت فعلی سوء استفاده کرد و یا توهین کرد.. و تا اونجا که من می دونم، تو صف نیایستادن ایشون، نه سوء استفاده است نه توهین نه بی احترامی و نه هیچ چیز دیگه...!

نماینده مجلسی که نقش مثبتش می تونه تو سرنوشت یک مملکت تاثیر بسزایی بزاره و نقش منفی اش کلی برای من و تو می تونه بدبختی به بار بیاره!!! کجا با من که فقط در محدوده بسیار کوچک تاثیر گذار هستم، یکیه؟؟؟

تو این دنیا کشوری رو نام ببرین که نماینده پارلمان اون کشور با بقیه یکی باشه، ایران دومیش!(من به شخصیت فرد خاص کاری ندارم).

TC-JDL
23-12-2009, 17:51
واقعا تعجب می کنم چرا ما همه جا خودمونو با همه، همسطح می بینیم. واقعا چرا نباید بین یک نماینده مجلس و یک شخص عادی فرق باشه؟ چرا احساساتی برخورد می کنیم؟؟؟ اینکه اون نماینده با رای من و تو به این مرتبه رسیده، دلیل نمی شه که همسطح ما باشه!

ولی، همه اعتقاد داریم که باید از نظر ارزش انسانی یکی باشیم و نباید از موقعیت فعلی سوء استفاده کرد و یا توهین کرد.. و تا اونجا که من می دونم، تو صف نیایستادن ایشون، نه سوء استفاده است نه توهین نه بی احترامی و نه هیچ چیز دیگه...!

نماینده مجلسی که نقش مثبتش می تونه تو سرنوشت یک مملکت تاثیر بسزایی بزاره و نقش منفی اش کلی برای من و تو می تونه بدبختی به بار بیاره!!! کجا با من که فقط در محدوده بسیار کوچک تاثیر گذار هستم، یکیه؟؟؟

تو این دنیا کشوری رو نام ببرین که نماینده پارلمان اون کشور با بقیه یکی باشه، ایران دومیش!(من به شخصیت فرد خاص کاری ندارم).

علی عزیز با تشکر از شما

مسئله ای که شما میفرمایید بله درست ولی در به شرط اینکه نماینده لایق این لقب باشد

همانطور که شما هم میدانید از اونجایی که در کشور ما نمایندگی بیشتر برای گرفتن زمین و ماشین و حقوق و ... اینهاست و انتظارات مردم را بر آورده نمیکنند به همین علت مردم نیز اصلا دید مساعدی نسبت به نمایندگان ندارند

پارسال یکی از نمایندگان مجلس که انسان بسیار خوبی نیز به نظر میرسید با من همسفر بود شاید باور نکنید ولی هر کسی که در هواپیما متوجه میشد ایشان نماینده هستند چندین حرف رکیک بار ایشان میکردند و هواپیما را تبدیل به صحنه ی نبرد کرده بودند

این در حالتی بود که نماینده مذکور از امتیاز خود در هنگام چک این و یا تحویل بار هیچ استفاده ای نکرد حال شما فرض کنید همین نماینده اگر میخواست بصورت خارج از نوبت سوار هواپیما شود چه فاجعه ای رخ میداد

Shahrokh
23-12-2009, 17:59
در نمايشگاه هوايي دبي كه ماه قبل برگزار شد صحنه اي رو ديدم كه كاملا متاثر شدم ...

روبروي غرفه آمريكا در بخش بيروني نمايشگاه ايستاده بودم كه از فاصله 1 متري من شخصي رد شد كه چهره اش رو در عكسها ديده بودم. اين شخص شيخ محمد حاكم دبي بود. يعني بالاترين مقام دبي. به قدري عادي كه با اينكه دوربين دستم بود ترجيح دادم عكس نگيرم تا ملت نگن طرف چه نديد پديد هست! بدون اينكه كسي جلوش حركت كنه البته دو رو برش تعدادي محافظ و همراه بودند. البته همه با لباس عربي. خلاصه اين مقامات رفتند به داخل غرفه آمريكا و برگشتند. در راه بازگشت من دقيقا در مسير حركت اين افراد ايستاده بودم و بدون اينكه كسي بگه خودم رفتم كنار و اينبار عكس گرفتم. اين هم عكس:

http://privateimage.com/images/0imv24fm6jrnysgfsebj_thumb.jpg (http://privateimage.com/viewer.php?file=0imv24fm6jrnysgfsebj.jpg)

شخصي كه در وسط داره با اون خارجي صحبت ميكنه بالاترين مقام دبي هست. نكته جالبتر اينكه حاكم دبي مانند همه افراد حاضر در نمايشگاه داراي كارت شناسايي هست كه به لباسش وصل شده. هر از گاهي هم مردم براش دست تكون ميدادند و اونهم دست تكون ميداد. خيلي آروم و محترمانه و مودبانه!

بلافاصله تو ذهنم اسم اين لحظه رو گذاشتم: آنگاه كه عجم بر عرب رشك ورزيد !
نيازي به شرح و توضيح بيشتري نيست

Dezful4
23-12-2009, 19:43
يك مطلبي در كتابهاي ادبيات دبيرستان فكر كنم مربوط به سال دوم بود از سياحت نامه ي ابراهيم بيگ!!!

از دوستان دبيرستاني حاضر در انجمن حتما اطلاع دارن چي رو ميگم! مربوط به زمان قاجار ميشه!!!

نوشته بود(نقل به مضمون) در شهري مثل لندن با 10 ميليون جمعيت , حاكم لندن كه از خيابان رد ميشه احدي به او توجه نميكنه اما حاكم يك دهات كوچك ما اين همه خدم و حشم داره!

همچين نمايندگاني شرم ملتند!

Navid Tomcat
23-12-2009, 22:14

جناب ATC عزيز و زحمت كش با احترامي كه براي شما دوست عزيزم قايلم اما با نظر محترم شما مخالفم

انسان هر چه درجه ي زندگيش چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ شغلي معنوي افزايش پيدا ميكنه بايد افتادگي و مردانگي و انسانيتش هم بيشتر بشه

نماينده اي كه براي راحتي خودش و خانواد ه اش جلوي مردم ميخواست خارج از نوبت بارهاشو تحويل بگيره چطوري ميتونه توي مجلس براي مردمي كه بهش راي دادند از خود گذشتگي كنه ........

نه .................

اين نماينده در هر صحبت و تصميمي كه بخواهد در مجلس بگيرد اول مصالح خود و خانواده و موقعيت شغلي خودش را در نظر ميگيرد تا مصالح و موقعيت مردم و اينجاست كه حق مردمي كه به ايشون راي داده اند ضايع ميشه

من به ديگر كشورها كاري ندارم ولي همينو ميدونم كه در انگلستان چنتا از نمايندگان با پول بيت المال براي مصارف شخصي استفاده كرده بودند كه روزنامه هاي انگليسي ابروشونو بردند و كار به استعفا و ... كشيد

دكتر بازرگان براي برگشت به خانه اش با اتوبوس خط واحد به خانه مي امد كه نشانه اي از يك رنگي و عدم سو استفاده از موقعيت نخست وزيري وي بوده است چرا علگوي ما اين چنين مرداني نباشند

و در اخر :
بيايد به هم قولي بدهيم كه هيچ وقت فريب عناوين و ميزهاي گذرا را نخوريم و ارزش بالاي خودمان را با غرور قدرت چند ساله عوض نكنيم محبت كنيم تا محبت ببينيم

يا علي

airbus007
23-12-2009, 22:37
با عرض معذرت از دوستان من نظر دیگه ای دارم:

اول اینکه در دو سه روز گذشته خبر از نامه اقای خاتمی به رهبری بود. در تمام سایت ها دو دیدگاه مطرح میشد که یک جناح خاص یک جور و جناح دیگه جور دیگه از این نامه یاد می کرد. اما در نهایت خاتمی با تعجب این نامه رو تکذیب کرد!
بنابراین با توجه به چنین اشخاص شناخته شده ای و با توجه به این هجم بالای خبری بازم می بینیم خبر تکذیب میشه. بنابراین خیلی مطمئن نباشیم که اصلا چنین نماینده ای چنان برخوردی داشته!

دوم این که خبر در یک سایت منعکس شده و طبیعتا این سایت نمی تونه امکانات یک خبرگزاری در تولید خبر رو داشته باشه. بنابراین خبر از طریق تلفن یا میل به اطلاعشون رسیده که حتی در صورت صحت خبر ممکنه یک کلاغ به چهل تا افزایش پیدا کنه! که البته طبیعی هم هست!

سوم اینکه از چنین نماینده فرضی که ظاهرا علاقه به عبور غیر مجاز و خارج نوبت داشته قدری بعید به نظر میاد که از لذت گذشتن از VIP بگذره! بنابراین این رو هم باید از نظر دور نداشت. در صورتیکه می دونیم نمایندگان مجلس از بلیط نیمه بها برخوردار هستند و حق استفاده از VIP براشون مجازه.

چهارم اینکه اصلا نام و نشانی از نماینده مجلس مورد نظر نیست و عجیبه که کسانی که تشخیص دادن ایشون نماینده هست اما نتونستن بفهمن ایشون اسمش چیه و نماینده کدوم دیار هست!! در حالیکه در مورد نماینده اصفهان و متوقف کردن هواپیما کاملا همه چیز شفاف بود.

مورد پنجم اینکه در صورت صحت موضوع بحث درگیری یا خودش یا فرزندش چه بخوایم و چه نخوایم حالت امنیتی هم به خودش میگیره که با توجه کم اهمیت بودن ماجرا ممکنه همون جا ختم به خیر بشه و یا با توجه به شدتش قطعا برای اون اقایون طرف مقابل درگیر قطعا مشکلاتی پیش خواهد اومد. این جور که در خبر میبینیم ظاهرا چنین چیزی اتفاق نیفتاده.. پس قضیه نباید مهم بوده باشه..

مورد ششم اینکه به نماینده ای که علی رغم داشتن حق استفاده از VIP از حالت نرمال می خواد به کارش برسه تبریک می گم!!( همون نیمه پر لیوان) و از اینکه حرکت خوبشو یک مقدار تحت الشعاع قرارداده اظهار تاسف می کنم( نیمه خالی لیوان)

البته این مورد ششم در صورتی هست که این ماجرا واقعیت داشته باشه..

مورد هفتم اینکه عجبا از بعضی از دوستان!!

ATCexplorer
24-12-2009, 10:21
جناب ATC عزيز و زحمت كش با احترامي كه براي شما دوست عزيزم قايلم اما با نظر محترم شما مخالفم

انسان هر چه درجه ي زندگيش چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ شغلي معنوي افزايش پيدا ميكنه بايد افتادگي و مردانگي و انسانيتش هم بيشتر بشه

نماينده اي كه براي راحتي خودش و خانواد ه اش جلوي مردم ميخواست خارج از نوبت بارهاشو تحويل بگيره چطوري ميتونه توي مجلس براي مردمي كه بهش راي دادند از خود گذشتگي كنه ........

نه .................

اين نماينده در هر صحبت و تصميمي كه بخواهد در مجلس بگيرد اول مصالح خود و خانواده و موقعيت شغلي خودش را در نظر ميگيرد تا مصالح و موقعيت مردم و اينجاست كه حق مردمي كه به ايشون راي داده اند ضايع ميشه

من به ديگر كشورها كاري ندارم ولي همينو ميدونم كه در انگلستان چنتا از نمايندگان با پول بيت المال براي مصارف شخصي استفاده كرده بودند كه روزنامه هاي انگليسي ابروشونو بردند و كار به استعفا و ... كشيد

دكتر بازرگان براي برگشت به خانه اش با اتوبوس خط واحد به خانه مي امد كه نشانه اي از يك رنگي و عدم سو استفاده از موقعيت نخست وزيري وي بوده است چرا علگوي ما اين چنين مرداني نباشند

و در اخر :
بيايد به هم قولي بدهيم كه هيچ وقت فريب عناوين و ميزهاي گذرا را نخوريم و ارزش بالاي خودمان را با غرور قدرت چند ساله عوض نكنيم محبت كنيم تا محبت ببينيم

يا علي

دوست عزیز، متن بسیار زیبای جناب airbus007 بسیار گویا و کامل است.

در ضمن، این یک دیدگاه ابتدایی هستش که هر چی مقام بالاتر میره، باید خاکی تر و افتاده تر باشه. این صفات یعنی خاکی تر شدن و افتادگی بیشتر، در شخصیت و انسانیت شخص باید ایجاد بشه، نه در چنین موقعیت هایی. پس اگر اینطور باشه، رئیس جمهور یک کشور باید با اتوبوس جابجا بشه، وزرا باید با اتوبوس جابجا بشن، و ....!!! که به حرف بچه گونه بیشتر شباهت داره تا ...!!!

استفاده از بیت المال برای منافع شخصی چه ربطی به این موضوع داره؟؟؟

پیشنهاد: بهتره در زمان حال زندگی کنی!

پاورقی: لطفا متن را با دقت بخوان (نماینده مجلس می خواسته در صف پشت گیت قرار نگیره و غیر نوبت سوار بشه، نه اینکه می خواست غیر نوبت بارهاشو تحویل بگیره)

Navid Tomcat
24-12-2009, 11:34
جناب ATC عزيز بنده قصد جسارت به شما بزرگوار را نداشتم اين نظر بنده است هر چقدر هم ابتدايي به نظر برسه

من اعتقاد دارم ادم وقتي به درجه ي بالاي ميرسه بايد بيشتر هواي زير دستي هاشو داشته باشه متاسفانه ماها ( خودمو عرض ميكنم به كسي جسارت نشه ) وقتي به مقام و شوكتي ميرسم ديگه خدارو بنده نيستيم فكر نميكنيم كه اين پستها همش زورگذره

دوست عزيزم وقتي اين اقا جلو جمع با يك مسافر دعوا ميكنه معنيش چيه ؟ وقتي پسر اين اقا با مسافر درگير ميشه معنيش چيه ؟

ايا اگر اين نماينده توي صف بايسته از ارزشش كم ميشه ؟

حالا كه نماينده هست بايد به خودش اجازه بده با مردم درگير بشه .........

نه دوست عزيز نماينده اي كه سر يك مساله ي كوچيك با مردم در گير بشه بايد به حال مردمي كه بهش راي دادند گريست

اين عقايد من بود اصلا هم نميگم درسته بلاخره هر كسي عقايدي داره كه محترمه

موفق باشيد

ماه
24-12-2009, 12:37
قانون براي نمايندگان محترم مجلس ، امتيازات خاصي را قائل شده است.

1- بازرسي بدني و اثاثيه نمايندگان در فرودگاهها ممنوع است.
2- تسهيلات مورد نياز مانند استفاده از سالنهاي VIP ، CIP و مشابه بايد در اختيار نمايندگان قرار بگيرد.
3- با افرادي كه مسوول هماهنگي امور نمايندگان هستند بايد نهايت همكاري صورت بگيرد.
4- مديران ترمينال ها موظف به همكاري جهت تسهيل در تردد و سفر نمايندگان در فرودگاههاي كشور هستند.

لذا هيچ نيازي به ايستادن نمايندگان در صف چك بليط و تحويل بار نيست و با يك هماهنگي كوچك ، كارها انجام ميشود.

نكته ديگر اينكه ، صف چك بليط ، صف نانوايي نيست . بعبارت ديگر در سفرهاي هوايي ، همه مسافران سوار يك هواپيما خواهند شد و تا كار آخرين مسافر انجام نشه ، مسافر اولي نميتونه به تنهايي و زودتر پرواز كنه .

بهرجهت اگر شخصيتي نخواست از تسهيلات فوق الذكر استفاده كند و ترجيح داد كه در صف بايستد ، ديگر نبايد توقعي داشته باشد .

اینجانب
24-12-2009, 16:34

2- تسهيلات مورد نياز مانند استفاده از سالنهاي VIP ، CIP و مشابه بايد در اختيار نمايندگان قرار بگيرد.
3- با افرادي كه مسوول هماهنگي امور نمايندگان هستند بايد نهايت همكاري صورت بگيرد.
4- مديران ترمينال ها موظف به همكاري جهت تسهيل در تردد و سفر نمايندگان در فرودگاههاي كشور هستند.
این امتیازات قانونی در مورد خانوادشون هم هست؟

ماه
24-12-2009, 17:33
منهاي بازرسي بدني و اثاثيه ، كليه همراهان و همسفران نمايندگان از تسهيلات ذكر شده بهره مند خواهند شد.

AMIRG
24-12-2009, 18:56
جسارتا جناب ATC گیریم که باید امتیاز هایی به نماینده مجلس در برابر مردم عادی تعلق بگیرد.
آیا این در شان یک نماینده هست که با مردم دست به یقه بشه؟
بر فرض که حق هم با نماینده مجلس بوده و افراد اعتراض کننده هم لات! آیا وظیفه ایشان کل کل کردن و پوزه ایشان را به خاک مالیدن هست؟
برای برخورداری از امتیازاتی که جناب ماه فرمودند بهتر نبود بجای درگیری با مسئولان فرودگاه هماهنگ می کردند؟
در ضمن هیچ کس انتظار نداره که یک نماینده مجلس به طوری که شما وصف کردید خاکی باشه!
فقط انتظار مردم این هست که نماینده ها نباید فکر کنند که آقا بالاسر این مردم شدند.

اگر ایشان در آنجا از خود گذشتگی می کرد نه تنها اعتبار و آبروی خود بلکه اعتبار تمام نماینده ها را بالا می برد!
امیدوارم بحث اتلاف وقت و ... رو مطرح نکنید چون به قول جناب ماه هواپیما بعد از پر شدن حرکت خواهد کرد و ایشان زود تر از مسافری که در آخر صف ایستاده به مقصد نمی رسد.

ATD
24-12-2009, 19:06
این است مجلس و نمایندگان مجلس ایران!

http://en.netlogstatic.com/p/oo/020/769/20769203.jpg

http://i19.tinypic.com/6q0pp9x.jpg

ATCexplorer
25-12-2009, 00:19
فکر کنم دوستانی که بعد از متن زیر دوباره اظهار نظر کردند، لازمه یه بار دیگه متن زیر رو بخونند :

با عرض معذرت از دوستان من نظر دیگه ای دارم:

اول اینکه در دو سه روز گذشته خبر از نامه اقای خاتمی به رهبری بود. در تمام سایت ها دو دیدگاه مطرح میشد که یک جناح خاص یک جور و جناح دیگه جور دیگه از این نامه یاد می کرد. اما در نهایت خاتمی با تعجب این نامه رو تکذیب کرد!
بنابراین با توجه به چنین اشخاص شناخته شده ای و با توجه به این هجم بالای خبری بازم می بینیم خبر تکذیب میشه. بنابراین خیلی مطمئن نباشیم که اصلا چنین نماینده ای چنان برخوردی داشته!

دوم این که خبر در یک سایت منعکس شده و طبیعتا این سایت نمی تونه امکانات یک خبرگزاری در تولید خبر رو داشته باشه. بنابراین خبر از طریق تلفن یا میل به اطلاعشون رسیده که حتی در صورت صحت خبر ممکنه یک کلاغ به چهل تا افزایش پیدا کنه! که البته طبیعی هم هست!

سوم اینکه از چنین نماینده فرضی که ظاهرا علاقه به عبور غیر مجاز و خارج نوبت داشته قدری بعید به نظر میاد که از لذت گذشتن از VIP بگذره! بنابراین این رو هم باید از نظر دور نداشت. در صورتیکه می دونیم نمایندگان مجلس از بلیط نیمه بها برخوردار هستند و حق استفاده از VIP براشون مجازه.

چهارم اینکه اصلا نام و نشانی از نماینده مجلس مورد نظر نیست و عجیبه که کسانی که تشخیص دادن ایشون نماینده هست اما نتونستن بفهمن ایشون اسمش چیه و نماینده کدوم دیار هست!! در حالیکه در مورد نماینده اصفهان و متوقف کردن هواپیما کاملا همه چیز شفاف بود.

مورد پنجم اینکه در صورت صحت موضوع بحث درگیری یا خودش یا فرزندش چه بخوایم و چه نخوایم حالت امنیتی هم به خودش میگیره که با توجه کم اهمیت بودن ماجرا ممکنه همون جا ختم به خیر بشه و یا با توجه به شدتش قطعا برای اون اقایون طرف مقابل درگیر قطعا مشکلاتی پیش خواهد اومد. این جور که در خبر میبینیم ظاهرا چنین چیزی اتفاق نیفتاده.. پس قضیه نباید مهم بوده باشه..

مورد ششم اینکه به نماینده ای که علی رغم داشتن حق استفاده از VIP از حالت نرمال می خواد به کارش برسه تبریک می گم!!( همون نیمه پر لیوان) و از اینکه حرکت خوبشو یک مقدار تحت الشعاع قرارداده اظهار تاسف می کنم( نیمه خالی لیوان)

البته این مورد ششم در صورتی هست که این ماجرا واقعیت داشته باشه..

مورد هفتم اینکه عجبا از بعضی از دوستان!!

در تکمیل متن بالا، متن جناب ماه رو یک بار دیگه هم مطالعه کنید.

لذا هيچ نيازي به ايستادن نمايندگان در صف چك بليط و تحويل بار نيست و با يك هماهنگي كوچك ، كارها انجام ميشود.

نكته ديگر اينكه ، صف چك بليط ، صف نانوايي نيست . بعبارت ديگر در سفرهاي هوايي ، همه مسافران سوار يك هواپيما خواهند شد و تا كار آخرين مسافر انجام نشه ، مسافر اولي نميتونه به تنهايي و زودتر پرواز كنه .

بهرجهت اگر شخصيتي نخواست از تسهيلات فوق الذكر استفاده كند و ترجيح داد كه در صف بايستد ، ديگر نبايد توقعي داشته باشد .

Aasemune Aabi
03-06-2014, 17:08
سلام،
من قصد بی احترامی به شما ندارم ولی فکر کنم شما انگار تو سیاره دیگه زندگی میکنید. از لحاظ دینی که دوستان توضیح دادند. از لحاظ منطقی هم که تو سفر تفرحی همراه خانواده بودند. از لحاظ سیاسی هم هیچ حزب و گروهی برای اینکه خودش رو سرپا نگه داره (حتی به دروغ و تو ظاهر) با مردم مدارا میکنه. از دید عرف هم هر کی بارش بیشتره، تواضعش هم بیشتر میشه نه مثل این نماینده و پسرش که فرودگاه و تشکیلاتش رو احتمالا جزو اموال خودش دونسته. یه سوال از شما امیدوارم صادقانه جواب بدید: خود شما اگه همراه خانواده تو پرواز بودید و با پسر این نماینده درگیر میشدید و به شما اجازه پرواز نمی دادند، باز هم همین طوری جانبداری میکردید؟