PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارآموزی در ایران ایر

EP-IAG
13-12-2009, 23:21
دوستان گرامی راجع به کارآموزی در ایران ایر باید خدمتتان عرض کنم که پس از آوردن یک معرفی نامه از دانشگاه به ساختمان آموزش قسمت مهندسی و تعمیرات دفتر مهندس غنچه باید مراجعه کنید که ایشان پس از تائید، نامه را پیش آقای کشتدار می فرستند که ایشان هم چند تا سوال ازتون می پرسند وبعد یه سری مدارک و فیش بانکی می گن بیار که پس از اینکه اینها را هم آوردید یه نامه می زنند به استخدام و در اونجا هم یک فرم پر می کنید و یه نامه می دن برای حراست که بعد تشریف می برید حراستو و یه فرم دیگه پر می کنید وبعد از حدود ده روز که جوابش اومد کارتتون را می گیرید و کارآموزی را شروع می کنید.
موفق باشید.

evanescent
14-12-2009, 10:46
منظورتون رو از کارآموزی متوجه نشدم میشه بگید توی چه بخشهایی کارآموز میگیرند؟

Behrang
14-12-2009, 10:56
والله اگر به رشته ای نیاز داشته باشند کارآموز میگیرن. من که خودم 240 ساعت در بخش کامپیوتر هما گذروندم. حتما نامه دانشگاهتون باید خطاب به هما باشه. در عین حال یک نامه ای هم باید هما بنویسه به اون دانشگاه که آیا شما در هما به عنوان کارآموز پذیرفته شدید یا نه که استاد کارآموزی تون بتونه با توجه به وجود اون نامه وارد ساختمان بشه برای بازدید از شما . کارت سلف سرویس هم بهتون تعلق میگیره. به اضافه کارت ورود و خروج

EP-IAG
14-12-2009, 15:56
در پاسخ دوستمونevanescent ([Only registered and activated users can see links]) باید عرض کنم که که در اکثر رشته ها مثل تعمیر ونگهداری هواپیما ،مکانیک،الکترونیک،برق قدرت،اویونیک و... در قسمت مهندسی تعمیرات می توانند کارآموزی را بگذرانند و دانشجویان رشته دیسپچر نیز می توانند در قسمت عملیات پرواز کار آموزی را بگذرانند.

r21387
24-12-2009, 18:06
آقا اون فیش بانکی که گفتی مبلقش چقدره؟

راستش بچه های سال بالایی که برای کارآموزی تعمیر و نگداری رفته بودن ایران ایر اصلا راضی نبودن
میگفتن کلی پول دادن بعد هم بیشتر ساعت های کاراموزیشون رو توقسمت اداری برای کاغذ بازی بقیه این ور اون ور میفرستادن و علاف بودن اون 30 ،40 ساعتی هم که عملیاتی بوده از دورا دور یه نگاهی انداختن و دست به سیاه و سفید نزدن و کلا راضی نبودن
اما هرکی رفته بود فجرآشیان یا صها کلی راضی بود و غیر از رایگان بودن میگفتن که کار هم کردن خیلی هم چیز یاد گرفتن خلاصه دست به آچار شدن

EP-IAG
25-01-2010, 21:36
آقا اون فیش بانکی که گفتی مبلقش چقدره؟

راستش بچه های سال بالایی که برای کارآموزی تعمیر و نگداری رفته بودن ایران ایر اصلا راضی نبودن
میگفتن کلی پول دادن بعد هم بیشتر ساعت های کاراموزیشون رو توقسمت اداری برای کاغذ بازی بقیه این ور اون ور میفرستادن و علاف بودن اون 30 ،40 ساعتی هم که عملیاتی بوده از دورا دور یه نگاهی انداختن و دست به سیاه و سفید نزدن و کلا راضی نبودن
اما هرکی رفته بود فجرآشیان یا صها کلی راضی بود و غیر از رایگان بودن میگفتن که کار هم کردن خیلی هم چیز یاد گرفتن خلاصه دست به آچار شدن

راجع به فيش بانكي بايد عرض كنم كه به ازاي هر ساعت 500 تومان مي باشد يعني اگر شما 240 ساعت كارآموزي داشته باشيد بايد 120 هزار تومان بپردازيد.

بله متاسفانه در ايران اير اگر پدرتون يا مادرتون ايران ايري باشند به شما اجازه مي دهند كه در قسمت آشيانه ها برويد و در غير اينصورت بايد در قسمت هاي اداري كار آموزي را بگذرانيد كه هيچ ربطي به رشته تحصيلي شما نداره و در صورتي كه در فجرآشيان به اين صورت نيست .

masoud
20-02-2010, 20:08
دوستان بهتریت جای کاراموزی تو ایران فجرآشیانه که همه هم میتونن برن هم رایگانه من دوران کاراموزی اونجا بودم خودم