PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امتحان گرید 14 زبان ایران ایر

EP-IAG
13-12-2009, 23:44
دوستان گرامی اگر کسی راجع به این امتحان و نحوه آماده شدن برای این امتحان و منابع آن اطلاعاتی را در اختیارمان بذاره ممنون می شم.:-9

ATCexplorer
14-12-2009, 10:30
دوستان گرامی اگر کسی راجع به این امتحان و نحوه آماده شدن برای این امتحان و منابع آن اطلاعاتی را در اختیارمان بذاره ممنون می شم.:-9

دوست عزیز، از جناب داودیان بپرسین، حتما راهنمایی می کنن.

داوديان
14-12-2009, 10:39
شما زماني كه مسائل گزينش و پزشكي تموم بشه نوبت زبان ميرسه .

از شما يه تعيين سطح ميگيرن . اونجا معلوم ميشه تو چه سطحي هستين . بعد اگه سطح شما زير 14 بود بايد كلاسها رو تا گريد 14 بگذرونين . زماني كه كلاس گريد 14 تموم شد از شما امتحان گريد 14 ميگيرن كه شامل مكالمه و نوشتن و درك مطلب هست . تمام اين كلاسها براي آمادگي شما براي امتحان گريد 14 هست . اونوقت اگه قبول بشين به عمليات براي كلاس تايپ معرفي ميشين .

كتابش هم Interchange آبي رنگ هست .

AMIRG
14-12-2009, 13:04
با این حساب اگه کسی زبانش فول باشه می تونه بعد از امتحان تعیین سطح اگر گرید 14 رو پاس کرد دیگه به کلاسهای زبان نره و مستقیم بره به کلاس تایپ؟

داوديان
14-12-2009, 13:19
بله . اين امكان هست

roberty
14-12-2009, 14:20
شما زماني كه مسائل گزينش و پزشكي تموم بشه نوبت زبان ميرسه .

از شما يه تعيين سطح ميگيرن . اونجا معلوم ميشه تو چه سطحي هستين . بعد اگه سطح شما زير 14 بود بايد كلاسها رو تا گريد 14 بگذرونين . زماني كه كلاس گريد 14 تموم شد از شما امتحان گريد 14 ميگيرن كه شامل مكالمه و نوشتن و درك مطلب هست . تمام اين كلاسها براي آمادگي شما براي امتحان گريد 14 هست . اونوقت اگه قبول بشين به عمليات براي كلاس تايپ معرفي ميشين .

كتابش هم Interchange آبي رنگ هست .

اینکه خیلی ساده هست ...!!
http://www2.cambridge.org/interchangearcade/listunits.do?level=2

فکر میکردم امتحان زبان برای خلبانی سنگین تر از این حرفها باشه....!!

داوديان
14-12-2009, 16:12
كتابهاي Interchange تدريس ميشه . تا سبز . البته از يه حدي پايين تر ديگه تدريس نميشه . فكر كنم فقط كتاب آبي و سبز از گريد 8 به بالا تدريس بشه .

شنيده بودم تو اين امتحان زير گريد 8 رو تو مصاحبه قبول نميكنن

EP-IAG
19-12-2009, 23:17
جناب داودیان شما موسسه خاصی را برای یادگیری زبان پیشنهاد نمی کنید؟

داوديان
19-12-2009, 23:20
من در اين مورد هيچ نظري ندارم .

amin_7
20-12-2009, 01:29
جناب داودیان شما موسسه خاصی را برای یادگیری زبان پیشنهاد نمی کنید؟
شما می توانید در کلاس های زبانی که خود ایران ایر برای عموم بر گذار میکند شرکت کنید.

Navid Tomcat
20-12-2009, 06:56
كتابهاي Interchange تدريس ميشه . تا سبز . البته از يه حدي پايين تر ديگه تدريس نميشه . فكر كنم فقط كتاب آبي و سبز از گريد 8 به بالا تدريس بشه .

شنيده بودم تو اين امتحان زير گريد 8 رو تو مصاحبه قبول نميكنن

خوبه من اين كتابها را در كلاس زبان خونده ام الانم توي دانشگاه دوباره داريم كتاب ابي ميخونيم ميتونه در up to date موندن زبان كمك كنه ؟

EP-IAG
20-12-2009, 12:25
خوبه من اين كتابها را در كلاس زبان خونده ام الانم توي دانشگاه دوباره داريم كتاب ابي ميخونيم ميتونه در up to date موندن زبان كمك كنه ؟

دوست عزیز بله می تونه به شما کمک کنه ولی فراموش نکنید که در کنار خواندن این کتاب ها مکالمه خود را هم تقویت کنید چرا که متاسفانه در اغلب دانشگاه ها فقط کتاب را روخونی می کنند و خبری از مکالمه انگلیسی نیست و چیزی که ظاهرا برای ایران ایر خیلی مهمه مکالمه است و نه کتاب خاصی.

echo
20-12-2009, 15:00
شما می توانید در کلاس های زبانی که خود ایران ایر برای عموم بر گذار میکند شرکت کنید.
با تشکر
میشه بیشتر توضیح بدید(مثلا شخص باید در سطح خاصی از زبان باشه که بره این آموزشگاه یا چطوری میشه در این جا ثبت نام کرد و ...)

EP-IAG
20-12-2009, 15:31
با تشکر
میشه بیشتر توضیح بدید(مثلا شخص باید در سطح خاصی از زبان باشه که بره این آموزشگاه یا چطوری میشه در این جا ثبت نام کرد و ...)
دوست عزیز در ایران ایر ظاهرا بدین صورت است که شما تشریف می برید واحد زبان وثبت نام می کنید برای امتحان تعیین سطح و بعد به شما برای امتحان زنگ می زنند و پس از انجام امتحان تعیین سطح به شما گفته می شود که در چه گریدی می توانید ثبت نام کنید.
راجع به نحوه امتحان هم اطلاعاتی به دست آورده ام اگر لازم داشتی بگو.

echo
20-12-2009, 15:38
دوست عزیز در ایران ایر ظاهرا بدین صورت است که شما تشریف می برید واحد زبان وثبت نام می کنید برای امتحان تعیین سطح و بعد به شما برای امتحان زنگ می زنند و پس از انجام امتحان تعیین سطح به شما گفته می شود که در چه گریدی می توانید ثبت نام کنید.
راجع به نحوه امتحان هم اطلاعاتی به دست آورده ام اگر لازم داشتی بگو.
نیکی و پرسش
ممنون میشم اگه بفرمایید

mohammadATR
20-12-2009, 18:22
به سایت ایران ایر رجوع کنید و یا با دپارتمان زبان ایران ایر تماس بگیرید. در مورد زبان انگلیسی ایران ایر باید بگم برای نشستن سر کلاس های تایپ مورد نظر هواپیما باید آزمون گرید 14 رو قبول بشید که اول باید آزمون گرید8 رو بدید و بعد 14 که اون ها بیشتر روی درک مطلب و مکالمه تمرکز دارند اما باید بگم که گرید 14 به این سادگیا نیست من یکی از دوستانم IELTS نمره 6 داشت اما بار اول قبول نشد میگفت درک مطلبش از کتاب های هوانوردی آکسفورد بود مکالمشم خیلی سخت!