PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد رئيس سابق سازمان هواپيمايي کشوري از وزير راه و ترابري

shifter
26-08-2009, 08:08
انتقاد رئيس سابق سازمان هواپيمايي کشوري از وزير راه و ترابري
عملکرد بهبهاني قابل دفاع نيست

کاپيتان خانلري پس از گذشت دو ماه از برکناري اش گلايه هاي خود را از وزير راه و ترابري بيان کرد. او که به دليل مقاومت در برابر دخالت هاي غيرکار شناسي بهبهاني از سمت رياست سازمان هواپيمايي کشوري کنار گذاشته شد عملکرد يک ساله بهبهاني در وزارت راه و ترابري را قابل دفاع ندانست و گفت؛ متاسفانه سياست ها و تصميمات ايشان موجب رکود وزارت راه و ترابري و بخش هواپيمايي شد. رئيس سابق سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه احتمالاً ايشان در مجلس راي خواهد آورد، توضيحات بيشتري درباره دخالت هاي غيرتخصصي وزير راه فعلي در صنعت هوايي بيان نکرد. البته خانلري درباره جزييات برکناري اش پس از دو ماه به ايلنا گفت؛ اين جابه جايي براي بهبود وضعيت هوايي و وزارت راه نبود، در جلسه شوراي معاونان به يکي از تصميمات وزير راه و ترابري و عملکرد او ايرادي گرفتم که اين امر موجب نارضايتي وزير و در نهايت برکناري من شد. او ادامه داد؛ اين جابه جايي براي رضاي خدا نبود و اين بحث تغييرات به ساير معاونين نيز ادامه خواهد يافت. خانلري درباره عدم حضورش در مراسم توديع خود در سازمان هواپيمايي گفت؛ من نيامدم چون در صورت حضور بايد پاسخگوي سوالات خبرنگاران درباره علت اصلي برکناري ام مي شدم، که توضيح اين مسائل، منجر به بازگويي مسائل ديگري مي شد پس بهتر بود که حضور نداشته باشم. او گفت؛ البته بعد از آن روز به سازمان رفتم و حتي راهکارهاي مديريتي لازم را به ايلخاني گفتم و مطمئنم اتفاق خاصي نخواهد افتاد. او همچنين درباره اظهارنظري که چندي پيش درباره پرواز هواپيماهاي ايراني و بدرقه آنها با آيه الکرسي توسط خودش بيان شده بود، گفت؛ وقتي من گفتم براي هر پرواز آيه الکرسي مي خوانم مورد تمسخر قرار گرفتم ولي باور کنيد همان ايمان قلبي موجب عدم سانحه در دوران رياستم شد.

روسيه نقص فني را رد کرده است

خانلري درباره شنيده هاي خود از سانحه هاي اخير هوايي بيان کرد؛ اين اتفاق يکي از اتفاقات نادري بود که در بخش هوايي افتاد و البته تا جايي که اطلاع دارم روسيه نقص فني را رد کرده است و بايد دلايل ديگر بررسي شود چرا که خود سازمان هواپيمايي در روزهاي اول انفجار موتور شماره يک را تاييد کرده و بايد دنبال دليل اصلي بود. رئيس سابق سازمان هواپيمايي درباره احتمال بررسي اين حادثه توسط ايکائو تصريح کرد؛ در درجه اول اين موضوع توسط کارخانه سازنده بررسي خواهد شد و در صورتي که شبهاتي در اين موضوع باشد که البته تاکنون هم کارخانه نقص فني را تاييد نکرده است.

لغو پرواز تهران- لس آنجلس

او در ادامه از برنامه خود پيش از برکناري براي تدوين برنامه بلندمدت صنعت هوايي و همچنين برقراري پرواز ايران- لس آنجلس خبر داد و گفت؛ طبق برنامه ريزي انجام شده عهد بسته بودم از اول شهريور اولين پرواز به لس آنجلس برقرار شود و تمام اقدامات انجام شده بود اما جابه جايي ها اين موضوع را منتفي کرد. او افزود؛ حتي قراردادي نيز براي خريد 40 فروند هواپيماي بوئينگ 747 و ايرباس بسته شده بود که براي اين موضوع به عربستان رفتم و قرارداد در آنجا امضا شد که متاسفانه نگذاشتند اين اقدامات ادامه يابد.

مخالف ايران 140 هستم

او با تاکيد بر مخالفت خود با پرواز ايران 140 ادامه داد؛ من هنوز هم مخالف پرواز مسافري ايران 140 هستم و دلايل اين مخالفت را نيز مکتوب نوشته ام. رئيس سابق سازمان هواپيمايي با رد هرگونه بحث براي ايجاد شرکت هوايي توسط او گفت؛ اصلاً چنين قصدي ندارم، ايجاد شرکت هوايي دردسر دارد، بسيار خطرناک است و هر لحظه بايد نگران يک اتفاق بود. البته خانلري پس از برکناري اجباري به عنوان مديرکل بين الملل و تشريفات مجلس شوراي اسلامي منصوب شد.خانلري به بهاي برگرداندن آرامش به و کاهش فشارهاي جانبي به نيروهاي فعال در صنعت هوايي و همچنين مخالفت با برکناري مديران باسابقه سازمان هواپيمايي کشوري مورد غضب آقاي وزير قرار گرفت. و پس از 18 ماه رياست از سمت خود کنار گذاشته شد.
-------------------------------------------------------------------
قرارداد خريد 40 تا 747 و ايرباس؟؟؟؟؟ :-4

داوديان
26-08-2009, 12:11
بيچاره .
وقتي ديد همه چي داره سرش خراب ميشه شروع كرده به اعلام قراردادها . جالب اينه كه همش هم قرار بوده تو همين چند وقت انجام بشه اما اجل سازماني بهش مهلت نداده

خيلي از حرفا رو نميشه زد ...

:--3 :--3 :--3 :--3 :--3 :--3 :--3

Navid Tomcat
26-08-2009, 12:37
هيف شد اگه 2 ماه ديرتر بركنار ميشد حتما قرار داد 20 فروند A380 هم مي بست نمي دونم چرا ادم به اين با نفوذي و زحمتكشي رو بركنار كردند :-w :-w

Reza Zr1
26-08-2009, 14:59
20 تا A380 كم نيست :)) :)). اخه چطوري من با ايشون اشنا نيستم ميشه توضيح بديد چطوري ميخواست اين كا رو بكنه (اينو جدي گفتم) اصلا امكانش هست

emint
26-08-2009, 15:27
چه جالب . از اولین روزی که رئیس هواپیمایی کشوری شد ادعا میکرد ایران 140 هواپیمای فوق العاده ایمنی است و ارلاین ها حتما باید از این هواپیما استفاده کنند یا به عنوان مثال در دهه .... مبارک فجر در یک برنامه اعلام کر که ایران 140 به دست متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده و ایمنی بالایی دارد و ادعا کرد من با این هواپیما پرواز میکنم....

به هر حال اینجا ایرانه تا وقتی سمتی بر عهده ی کسی هست تعریف و تمجید اما وقتی برکنار شوند دهن باز میشه...

از هواپیمایی کشوری کنار گذاشته شد اما در حال حاضر یک فرد صاحب قدرت در شرکت ماهان هستند و حتما سود بیشتری نسبت به هواپیمایی کشوری کسب خواهند کرد دلالی هواپیما سود بسیاری دارد اینطور نیست؟

ویرایش شد.
تحریک سیاسی ممنوع.
شورای هوانوردی 5

shifter
26-08-2009, 16:48
چه جالب . از اولین روزی که رئیس هواپیمایی کشوری شد ادعا میکرد ایران 140 هواپیمای فوق العاده ایمنی است و ارلاین ها حتما باید از این هواپیما استفاده کنند یا به عنوان مثال در دهه ..... مبارک فجر در یک برنامه اعلام کر که ایران 140 به دست متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده و ایمنی بالایی دارد و ادعا کرد من با این هواپیما پرواز میکنم....

به هر حال اینجا ایرانه تا وقتی سمتی بر عهده ی کسی هست تعریف و تمجید اما وقتی برکنار شوند دهن باز میشه...

از هواپیمایی کشوری کنار گذاشته شد اما در حال حاضر یک فرد صاحب قدرت در شرکت ماهان هستند و حتما سود بیشتری نسبت به هواپیمایی کشوری کسب خواهند کرد دلالی هواپیما سود بسیاری دارد اینطور نیست؟
بله! منم هم يادمه كه ايشون قبلنا خيلي خيلي از اين پروزه تنجيد ميكردن و يعني اون موقع همه از ايران 140 تعريف ميكردن... [-(
بايد به ايشون بگيم كه اين جور افاضات الان ديگه به درد بخور نيست و اگر همون موقع كه مسووليت داشتين اين افشاگري ها :D رو انجام ميدادين بهتر بود... :-9

Dezful4
26-08-2009, 16:58
هر كسي تو اين مملكت با يه حرفايي سر كار مياد بعدم كه كارش تموم شد انگار نه انگار كه اون آدم بوده كه اون حرفارو زده.
به كجا داريم ميريم؟؟؟؟؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/ :-/