PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وزیر راه و ترابری دولت دهم

Behrang
20-08-2009, 08:56
حميد بهبهاني مجددا به عنوان کاندیدای وزارت راه و ترابري به مجلس معرفی شد

aeroreza
20-08-2009, 10:27
حميد بهبهاني مجددا به عنوان کاندیدای وزارت راه و ترابري به مجلس معرفی شد

پس تاپیک ایشان همچنان خواننده زیادی خواهد داشت :D

Navid Tomcat
20-08-2009, 22:44
اميدوارم ايشون فكري بحان ناوگان روبه موت كشور بكنه البته نه به قيمت وارد كردن هر هواپيمايي با هر سن و سالي

Behrang
21-08-2009, 08:31
سوابق وزیر راه و ترابری طبق گفته سایت تابناک

- دکترای راه و ساختمان از دانشگاه فلوریدای آمریکا و استاد تمام دانشگاه
- وزیر راه و ترابری در دولت نهم
- رئیس دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران از سال 1357 تا 1377 به مدت 20 سال
- مسئول ستاد رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
- عضو شورای عالی برنامه ریزی وزارت راه و ترابری
- عضو شورای عالی مقررات ملی ساختمان وزارت مسکن و شهرسازی

shifter
03-09-2009, 11:18
به همه دوستان تسليت ميگم انتخاب دوباره ايشون رو براي وزارت راه و ترابري...

لطفا از توهین به مسئولین کشور و بحث های زمینه ساز اختلافات سیاسی جدا خودداری کنید

شورای هوانوردی 3

Capello
03-09-2009, 11:38
با این شرایط احتمالا بعضی ازمدیران باقی مانده از زمان آقای رحمتی هم رفتنی خواهند شد ...

مثلا . . . باید صبر کرد و دید جناب وزیر چه برنامه هایی خواهند داشت ؟

Ice Man
03-09-2009, 11:55
میزان رای وزیر راه دولت دهم:

مجموع آرا : 286
موافق 167
مخالف 83
ممتنع 33

------------------------------------------------------

بنا به گفته دوستان من که در رشته عمران تحطیل کردند (ویا در حال تحصیلند)، آقای بهبهانی از سواد علمی بالایی ( کمی و کیفی) برخوردارند، حالا اینجا دو سوال مطرحه:

1- آیا کسی که از سطح علمی بالایی برخورداره، مدیر موفقی هم خواهد شد؟
2- آیا همه مسائلی که امروز در وزرات راه و سازمانهای وابسته آن شاهدیم به مدیریت 1 ساله آقای بهبهانی برمیگرده؟

Bravo
03-09-2009, 12:01
ویرایش شد. شورای هوانوردی #1

Reza Zr1
03-09-2009, 17:25
ویرایش شد. شورای هوانوردی #1

Capello
03-09-2009, 17:50
دوست عزیز رضا ...

این انجمن متاسفانه و یا خوشبختانه خط مشی سیاسی نداره ...

ما فقط میتوانیم در مورد عملکرد وزیر راه صحبت کنیم و بس ... پس لطفا بحث رو سیاسی نکنید که نه مشکلی برای سایت پیش بیاد و نه مشکلی برای خودتان...

واقعا اینقدر سخته؟ یا مخالفت با حرفهای مدیریت سایت جدیدا افتخار بحساب میاد؟ حتما باید طعم بعضی چیزها از جمله ف ی ل ت ر و ... رو بچشیم؟

Reza Zr1
03-09-2009, 19:23
دوست عزیز رضا ...

این انجمن متاسفانه و یا خوشبختانه خط مشی سیاسی نداره ...

ما فقط میتوانیم در مورد عملکرد وزیر راه صحبت کنیم و بس ... پس لطفا بحث رو سیاسی نکنید که نه مشکلی برای سایت پیش بیاد و نه مشکلی برای خودتان...

واقعا اینقدر سخته؟ یا مخالفت با حرفهای مدیریت سایت جدیدا افتخار بحساب میاد؟ حتما باید طعم بعضی چیزها از جمله ف ی ل ت ر و ... رو بچشیم؟

اقای Capello محترم چشم سعی میکنم دیگه تکرار نشه ولی من اصلا حرف سیاسی نزدم اونچیزی که من نوشتم حقیقت بود تو مباحث سوانح هوایی و ..... بچه ها بدتر از اینها رو مینویسن از شما هم میخوام دیگه حرف فیلتر نزنی چون کسی نباید به خودش جرات بده انجمن به این بزرگی رو فیلتر کنه

phonix
03-09-2009, 21:14
من نمی دونم چرا وقتی آقای بهبهانی را می بینم نا خود آگاه یاد هواپیمای C-130 هرکولس می افتم !!! D:

shifter
03-09-2009, 21:26
من نمی دونم چرا وقتی آقای بهبهانی را می بینم نا خود آگاه یاد هواپیمای C-130 هرکولس می افتم !!! D:

شدیدا تایید میشه!!

Reza Zr1
03-09-2009, 21:42

بنده هم همینطور با این تفاوت که عکسش هم واسه من صادقه واسه شما چطور Phonix وArash عزیز

Avenger
03-09-2009, 22:22
بهبهاني داراي دکتراي تخصصي عمران با گرايش حمل و نقل و ترافيک از دانشگاه "کينزول" فلوريدا است و هم اکنون به عنوان استاد دانشگاههاي معتبر کشور از اعتبار بالايي در بين صاحب نظران و مهندسان کشور برخوردار ميباشد.
به گزارش ايرنا ، وي از سوي دکتر محمود احمدي نژاد رييس جمهور به عضويت در شوراي عالي تدوين برنامه پنجم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي کشور که از سال 1389 تا 1393 قرار است در کشور به اجرا در آيد، منصوب شده است.
بهبهاني از ابتداي فعاليت دولت نهم نيز مشاور دکتر محمود احمدي نژاد در امور حمل و نقل کشور بوده و در اين زمينه انجام وظيفه کرده است.
وي همچنين طي سال هاي 1356 تا 1369 به عنوان استاديار، و طي سال هاي 1376 تا 1380 به عنوان دانشيار و از سال 1380 تاکنون داراي کرسي استادي کامل در دانشگاه علم و صنعت ايران بوده است.
از دکتر بهبهاني با توجه به سوابق طولاني در عرصه هاي مختلف علمي، همچنين تاليفهايي افزون بر 11 عنوان کتاب تخصصي در زمينههاي مهندسي راه و ترافيک و 86 عنوان مقاله پژوهشي در نشريات و مراکز معتبر علمي بين المللي وجود دارد.
بهبهاني همچنين داراي رتبه نخست خدمتگزاري توسعه در جشنواره خاتم و برگزيده جشنواره خوارزمي است و در کنفرانس مهندسي حمل و نقل و ترافيک نيز از سوي کارشناسان به وي لقب "پدر راه ايران" داده شده است.
همچنين وي در کارنامه اجرايي خود عنوان مشاور مالي مرکز تحقيقات ساختمان و مسکن، معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک تهران، دو دوره رياست سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران را دارد و مدت بيست سال از سال 1357 تا سال 1377 به عنوان رئيس دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت فعاليت کرد.
بهبهاني در دولت نهم نيز وزير راه بود.
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=641368

Bravo
03-09-2009, 23:22

مسلما ارواح هرکولس های ساقط شده و بازماندگان آنها از این توهین در عذابند!